Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Akka

Members
 • Content count

  19
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Akka

  Aerox termostata vads

  Ir tas, paldies!
 2. Akka

  Aerox termostata vads

  Sveiki! Roxam ir norauts termostata vads gribētos ievilkt jaunu, bet pētīju elektroshēmu un īsti nesapratu kā caur kurieni viņam jāiet. Caur regulātoru? Varbūt kāds var pateikt kādā krāsā ir tas vads, lai vieglāk atrast, kur viņs norauts? Paldies jau iepriekš, sorry, ja stulbs jautājums.
 3. Akka

  Jautājumu topiks

  Stulbs jautājums, bet Aerox bačokā kas ir pie aķa ir jālej kaut kāda speciāla motoreļļa, vai viņu var atstāt tukšu, ja degvielu jauc manuāli?
 4. Akka

  Jautājumu topiks

  Šodien biju skatīties šo rolleri. https://m.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgclpp.html Pa lielam visu pačekoju: rāmja nr sakrīt, papīri reģistrēšanai ir,gaismas visas deg, nav aķis un spido nestrādāja. Silts leca no pāris sitieniem, aukstu vienīgi nevarēju pārbaudīt, jo netikāmies mājās. Ir vēl kaut kas ko vajadzētu pārbaudīt, lai mazāka iespēja iegrābties šrotā?
 5. Akka

  Neiet ka gribētos

  Nez, man stocks gāja uz 65, ierobežotus esi izņēmis?
 6. Akka

  Pārdod rolleri

  Pārdots.
 7. Akka

  Pārdod rolleri

  Pārdots
 8. Akka

  Pērk rolleri

  Varbūt kāds tirgo enduro chainu 125cc? Kaut ko līdzīgu šim: https://www.abmoto.lv/DB-125-ENDURO-R12-14 Tākā rolleru sezona beigusies uz ziemu varētu pa lētām naudām ieķert.. Piedāvājumus wpp 28682315
 9. Akka

  Jautājumu topiks

  New zipam nedeg priekšējā lampa.., slēgājot tuvos un tālos panelī zilā lampa brīžiem deg, brīžiem nē.. Pamēģimāju ar testeri, izskatās, vados, kas pienāk pie spuldzes nav štroms, varētu būt drošinātājs? Visa pārējā elektronika strādā..
 10. Akka

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Zināms cilvēks, appisis ļoti daudzus.. https://has.lv/search/?type=all&q=Arvils+Antonovs Ir arī citos forumos..
 11. Akka

  Jautājumu topiks

  Radusies problēma, ka pēc dažu dienu stāvēšanas otro zipu vairs nevar piešķirt.. Dzirkstele ir un karburatoru arī iztīrīju, nekas nemainījās, kompresiju neesmu mērījis, jo mājās nebija ar ko izmērīt.. Jāmaina gredzeni? Ir vēl kādi varianti?
 12. Akka

  Nozagts rolleris!

  https://www.kuldnebors.ee/ https://www.skelbiu.lt/ https://autoplius.lt/ https://www.skelbimai.lt/ Bet šeit no moto maz kas..
 13. Sveiki! Iespējams kaut kur šī tēma apspriesta, bet topiku neatradu.. Pašreiz ir rolleris bez dokumentiem un nevaru atrast, kur pa saprātīgu cenu attiecīgā rollera doķus varētu nopirkt.. Tāpēc sāku domāt varbūt nopirkt vin, teh pasi un numurzīmi no random rollera un visu salikt.. Sakarā ar to vēlos pajautāt, cik liela ir iespeja, ka menti varētu piesieties par to, ka doķi ir no citas markas, modeļa rollera, bet ir atbilstošs vin? Un kādi sodi, ja tas notiek? Zinu, ka agrāk daži pazīstami cilvēki ir tā darījuši un problēmu nebija, kaut kas ir mainījies?
 14. Akka

  Pērk/Pārdod Peugeot

  Pērku sf2 vai kādus citus Peugeot doķus, par saprātīgu cenu, vēlams Tukumā, Jelgavā vai Rīgā.. Wpp 28682315
 15. Akka

  Policija

  Ja nemaldos, tad ja viņi tevi uzreiz nenoķēra, tad viņi vairāk neko nevar izdarīt..
×