Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Aleksis

Members
 • Content count

  30
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Aleksis

 • Birthday 04/05/2000

Profile Information

 • Pilsēta:
  Vidriži
 • Braucu ar
  3 Genu

Contact Methods

 • Telefona numurs
  22485774

Recent Profile Visitors

369 profile views
 1. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Help!
 2. Ar to tu kompresiju nepārbaudīsi. Labāk nomaini grupu, un aizmirsti par šīm galvassāpēm.
 3. Un kas skaitās ideāla kompresija?
 4. Mainot sveces, tās bija kaut nedaudz slapjas? Jo, ja sausas tad degviela no karbi netiek līdz cilim, un visticamāk tīrot karbi ar to pūšanu, tu aizpūti dīzes ciet.
 5. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Ar drošinātāju viss ir kārtībā. Ko tālāk skatīties?
 6. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Kāda vaina var būt 3genam, gaismas priekšā un aizmugurē deg, taure neiet, pagriezieni neiet un akumulatoru nelādē.
 7. Aleksis

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Sveiki powerieši. Draugam sanāca nelāga situācija ar krievu tautības iedzīvotājiem(Visticamāk ka sadarbojas 2 vai vairāk cilvēku). Lieta tāda, čoms gribēja pārdot rolleri, atbrauc pircējs (viens pats, bez auto, bez nekā) prasot kur viņa vecāki, viņš atbild ka aizbraukuši uz Vangažiem un pēctam satikšoties utt. Labi, čoms iedod iztestēt, čalis aizbrauc vienu gabaliņu, atbrauc atpakaļ, viss itkā chill. Un tad sākās elle. Krievs sāk stiept cik vien tas Roxs iet un cenšas aizbēgt. Sapratis laikam ka labi tas nebeigsies, viņš iebraucis bija garā zālē, rolleri atstājis un pats pa to zāli aizrāpojis prom. Nedaudz tālāk ceļa malā stāvēja mašīna, bet tajā brīdī tai netika pievērsta uzmanība, jo bija jāatgūst mopēds un tādēļ diemžēl neko vairāk pateikt par šo nevarēšu. Uzmanieties no šādiem tipiņiem, kas mēģina ko līdzīgu izspēlēt. Sazinās viņi caur priekšapmaskas numuru, nav Wpp, tādēļ arī nav zināma bilde un vārds. Un ja nu tomēr jums notiek kas līdzīgs, lūdzu pasveiciniet viņus ar kādu skaistu zilumiņu uz actiņu. Atvainojos par penteri.
 8. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Var būt vairāki iemesli, kādēļ tas notika... Iespējams Tev ir pienācis laiks mainīt grupu? Kāda ir kompresija? Karburators arī var būt aizķepējis.
 9. Aleksis

  Bendzīna eļļas.

  Scooters.lv Scooter-zone.eu Scooter-attack.com Un ņem pilnu sintētisko.
 10. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Uzlku no čoma tādu pašu karbi, nekas nemainijās, un visas šļaukas veselas.
 11. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Sveiki! Vēlos uzzināt kas par kaiti varētu būt 3genam. Sanāca braukt pa lietainu laiku, viss bija kārtībā, līdz brīdim kad rolleri noslāpēju. Pēctam pielaižot rolleris rīstijās, brīžiem aizgāja, no sākuma domāju ka vados mitrums sagājis. Ieliku garāžā lai nožūst, pēc dažām dienām mēģināju pielaist, tas kā pielec uzreiz noslāpst, un dažreiz parūc normāli. Itkā strāva pazustu, vai arī kāds saļņiks būtu beigts, un tur sūktu lieku gaisu. Izskrūvējot sveci tā ir slapja. Ceru uz atsaucību. Paldies jau iepriekš.
 12. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Nomainot cili uz 70cc visam vajadzētu daudzmaz mainīties ne?
 13. Aleksis

  Jautājumu topiks

  Sveiki powerieši! Sastapos ar problēmu, kad uz stock SR 50 R uzliku malossi mhr trubu, rolleris paliek gauss un ātrāk pa 40km/h nevar izspiest. Kas varētu būt par problēmu, varbūt lūkas cilim jāpavīlē, vai tomēr jāmaina grupa?
 14. Aleksis

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Nopirkšu sporta trubu. Piedavājumus uz Wpp: 22485774
×