Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

LVMartins

Members
 • Content count

  160
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by LVMartins

 1. LVMartins

  Digital ignition.???

  Čau, kāds varētu pateikt ir doma paņemt citu aizdedzi un divas ir noskatītas, 1 ir digitalā otra ir doppler(mvt) kura arī ražo elektrību. Kādas jūsu domas? kuru labak? https://www.racing-planet.co.uk/ignition-polini-digital-battery-ignition-minarelli-p-178025-1.html?utm_source=google&utm_medium=google_merchant&utm_campaign=google_products&gclid=Cj0KCQiAtP_iBRDGARIsAEWJA8jnv34_5VZVnX3tC_QeDsbRFABnN6ziKzeteg7Zlx7__06M3TuitAEaAvJ6EALw_wcB#.XGBYW8HAOUk https://www.adrenalin-pedstop.co.uk/p-Doppler_race_ignition_kit_for_Minarelli_engines_2003__onwards-4654.aspx
 2. LVMartins

  Palīdzat

  "S" izmēra josta jāņem, bet labāk paliec drošš ņem "M" lai zin pofig izpisis caurum ar nagl ja pa garu būs.
 3. LVMartins

  Kurbulis neatlec

  izārdi, iztīri, sasmēre ar solidolu un būs voilā.
 4. LVMartins

  Suzuki Katana by scooter

  Tās bildes vieglāk vnk iemet pilnu linku ar .png/.jpg beigās lai rādas topikā, lai nav jaskraida uz failiem.lv skatīties katru bildi. (uzspiežot uz bildes "Copy image address")
 5. Čau, tātad 2 dienas atpakaļ braukajos viss bija ok, pirms braucu uz mājam sāka taka raustīties, un tad vēlak laidu klāt un uz priekšu negaja saka raustīies, taka grib iet taka negrib. rekur video kas un kā. Saliku masu, visu ko, cdi nomainiju, sveci, aizdedzi, indukceni,strāvas regulātoru,flywheelu.
 6. LVMartins

  Aerox nelādē

  Čau, nopirku jaunu aizdedzi un cdi bloku, pieliekot aķi rolleris lec, noņemot aķi viņs nelec, un dzirkstele ir galīgi švaka, tātad nelādē. Regulātorus 5 nomainiju tik un tā nepalīdz. Ko darīt?
 7. LVMartins

  Aerox nelādē

  Problem solved, nopirku vēlvienu aerox konstruktoru parkrameju aizdedzi, regulatoru un aizgāja
 8. LVMartins

  sr50

  paņem (metal polish paste) nopērc un spīdes viņs taka hromēts ja norm noslīpesi un pectam ar to figņu notīrisi.
 9. LVMartins

  Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko

  Skaista krāsa diskiem, man tāda pati
 10. asprātis Tātad šitā hujņa bija tas kad baterija ladejas ara, nepamaniju jo spidometrs nodega, ielieku jaunu stravas regulatoru, 1 apli pabraucu viņš nodeg, tātad ktkas tik un ta vados ieksa. Pasūtiju priekš manis jaunu pravotku, jo šita zaibal. Paldies par uzmanību
 11. saļņiki veseli bro, jauni s6 zilie ielikti.
 12. LVMartins

  Signalizācija.

  [censored] kur šitā var pateikt ?
 13. LVMartins

  Speedfight 2 by Ivo

  Nu lai veicās, smukas enģēļ acis
 14. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  Izbesijos paņēmu parbaudiju 2x jaunas sveces nafig neiet, atradu galīgi vecu, melnu ielieku un bled nešķauda, jobanijs veikals kas tirgo sapistas sveces blaviens TC problem solved. Paldies visiem kas dēva padomus
 15. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  Čau, man aerox saslima un sāka šķaudīt kā traks, tātad. 1. Sametināja man kājiņu, sākas problēmas pēc tā, noņēmu pravotku visu apskatiju salodeju visos zaļos punktus utt, uzlieku pielec uz pus sitiena nu domaj o tulit brauksu, dodu gāzi viņš sāk šķaudīt pa izspūteju šaut arā es domāju kas, noņemu aizdedzi uzlieku citu, tas pats, pielieku masu no rāmja uz motoru, pēc tam no rāmja uz indukceni tas pats nekas nemainās. Idejas kas pa figņu varētu būt? Ā un tīrot vadus noņemu tādu suda kastiti ar 2 vadiem kas zem benķi bija (ducati energia) Tādu figņu, nezinu kas tas ir.
 16. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  Iztīriju karbi, nomainiju saļņikus paskatijos vai nekur nepūš gaidu garām, lec ar pirmo, kad dod ručkā tad sāk šaudīties Hertvizin kas tur ir.
 17. LVMartins

  SR50R by whaat

  Tev reāli šito derētu tur uzmaukt uz tās stūres tad būtu smukāks + vadus paslēpt kur būtu
 18. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  sveci jau nomainiju
 19. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  salņikus apskatijos, saļņiki vietā, vēlak pastīšos kas ar to karbūzi darās.
 20. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  bet viņš lec viss labi, dodot ručķā viņš sāk šaut pa izspūtej
 21. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  cdi man 3 gabali ir, mainu un neka nepalidz
 22. LVMartins

  Mistiska Skaudisana

  salnikus paskatijos, cdi nomainiju, svece pirms 3 dienam jauna, svecvads, indukcene un pipe jauna.
 23. Čau, problēma sekojoša. Ar stock kārbu viss čotka, riepai nav kustēšanas uz sāniem. Uzliku S6 primary un S6 Secondary zobratus, visu saliku utt, bet riepai ir mazliet tāds play's uz sānu, taka šomēnes jaiet apskate domāju kas tur varētu būt. Idejas mošk kādam ir bijis kas līdzīgs? Vai arī vnk uz apskati uzlikt stock tos zobratus? Vai mēģinat samixot ktko no šiem tā la ineksutās?
 24. Problem solved, Šodien izņemu visus zobratus, paskatijos to lielo gūltni kas nāk tur kur ase uz riepas iet, tas bija [censored] kustejas taka nezin kas (mēnesi vecs viņs bij) ieliku jaunu, tagad nav problēm.
×