Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Janch

Members
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Janch last won the day on December 19 2017

Janch had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Janch

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku Gilera runner SP50 Gen1 daļas: Aizdedzes slēdzeni kopā ar bagažnieka slēdzeni un atslēgu priekšējo lampu strāvas stabilizatora bloku (ar 8 konektoriem) Manam virsū rakstīts - 12V AC DC 206-00 26784597
 2. Janch

  Kārba / final gear / top speed

  Paldies Xero turpināšu variatoru regulēt. Variators ir stage6 pro siksna oriģinālā. Noteikti pēc tevis teiktā tā būs nākamā kas jāmaina un tad turpināšu šeibot.
 3. Sveiki Meklēju veidu kā palielināt top speed savam SMC NAF ar miranelli motoru. iekšā ir visi standarta 70cc upgreidi - cilindrs, karbis, filtrs, izplūde, variators, sajūga atsperes. scooters jūtas labi līdz 70km/h, tad sāk celt apgriezienus lai tiktu tālāk. 80km/h ir griezti bet sajūta ka nav pārāk veselīgi. Bieži nākas braukt pa ulmaņu gatvi un krasta ielu, vajadzētu tā lai 80-90km/h stabili var maukt. Citiem ar maniem upgreidiem scooteri iet ap 100km/h, bet manam ir mazie 10" diski ar 100/90 riepām, skaidrs ka tas noēd ātrumu. ceļ protams diezgan ok. Pirms rakstīju šo jautājumu, apmēram 1h rakos pa forumu meklējot kādu kurš ir darījis final gear upgreidu - neatradu scooters punkts lv arī neatradu ka kaut ko tādu tirgo. Kādam šeit ir? pieredze? kāds pārdod kārbas zobratus?
 4. Janch

  Krāmu tirgus

  Meklēju riepas 100/90/10 2gab Rīga 26784597
 5. bet kā gadījumos, ja braucējam ir B kat tiesības un teorētiski viņš drīkst brukt ar 125cc kas iet daudz ātrāk par 45km/h tas max ātrums gadījumā nebija ierobežots "braucējam"? ar domu ka 14 gadnieks nedrīkst pārsniegt 45km/h? līdz šim esmu braucis ar šādu apziņu, bet kā ir patiesībā?
 6. Janch

  Variatora - sajūga regulēšana

  Xero paldies par atbildi. Jā saprotu ka sajūgam nav sakara ar ātrumu. veikšu īsu testu iemetot atpakaļ 7gr ruļļus lai atmestu 4.6gr rollerīšu problēmu no problēmu ķēdes.
 7. Čau profiņi kas velta laiku šai sadaļai. Teikšu uzreiz ka esmu veicis savu research - lasījis pamācības, skatījies video utt. Bet apkopots info īsti apkārt nemētājās un ir sajūta ka kaut ko grābstu pa 100 vietām. Man ir diezgan liela pieredze auto remontēšanā un gan teorētiski un prakstiski varu izdarīt jebko tai skaitā ja runa ir par rolleri. Rakstu šeit jo jautājums ir informāciju saturošs kas man dotu padomu vai ievirzītu pareizajā virzienā jo CVT regulēšana man ir kas jauns. Fizikas pamatus kas stāv aiz CVT un tās darbības pricipus saprotu. Bet kā tieši pareizi izbalansēt viņu nemainot detaļas 10X uzreiz noteikti nevarētu. Tāpēc esiet jūs ar pieredzi aiz muguras kas ir jau izgājuši Trial error periodu Jautājums. Šobrīd man ir tāds cēliens ka normāli sēžot tur pat tur pat ceļ priekšu gaisā (esmu 95kg smags) un ieskrienas līdz 50km/h ļoti ātri bet max ātrums normāli beidzas pie 60km/h, bet var spiest arī līdz 70 bet tad sajūta ka motors grib izģērbties apgriezienu dēļ (iespējams vajadzētu visu izbalansēt). Iemesls kāpēc vēlos regulēt ir jo visu laiku bija bedre pēc 20km/h līdz kādiem 35km/h, Kad to novērsu variatora spacera trūkuma dēļ, tagad ceļ ar ļoti mazu bedri bet tomēr vēl ir. Tas ko zinu kā faktu ir tas ka variators neuzspiež siksnu līdz augšai - paliek vismaz 5mm. Arī aizmugurē siksna nenolaižas līdz lejai, tas pats - vismaz 5mm paliek pārli. (novēroju ka spacer ievietošana atpakaļ nedaudz samazināja ātruma pie tiem pašiem apgriezieniem) Vai man ir jāliek smagāki rollerīši variatorā lai izspiestu siksnu līdz augšai? to komprensējot ar teiksim 1500rpm (medium) atsperēm sajūgā lai apgriezieni turētos augstāk un nebūtu bedre? un vai man būtu jāmaina BIG spring (par šo līdz galam nēesmu sapratis kurā brīdī viņa būtu jāmaina) Ir jau iegādātas sajūga atsperītes (3komplekti), torque spring cietāka (tāda ko 90% visi liek) bet ko likt ko nē - īsti nezinu. scootera specs SMC NAF (2T) 70cc stage 6 virzulis malossi alumīnija cilindrs 4.7gr variatora rolleri (stock ir 7gr - tie man vēl ir) 17.5mm karburators (no aprilia sr50) 110 main jet. (sekundāro jet nēesmu mainījis, tas visticamāk ir stock kas nāk aprilia sr50) performance filtrs Leo vinze ZX izpūtējs Patēriņš ap 5l/100km pārējais stock.
 8. Janch

  Zema kompresija

  Sorry par klusumu. Galā izrādījās ka mērītājs rāda 3bar mazāk nekā īstenībā. Piebraucu pie scooters maiestara - viņam rādīja 8bar. Teica ka tas esot ok. (es gan lasīju ka vajadzētu būt 9+bar) Tikai nesen pārgāju pāri visām blīvēm, trubām utt. (izņemot galvas blīvi) izrādās ka vakūm truba pie bākas kas atver vārstu bija beigta. (tas noteikti rada vakuum leak karbim) Dīzi nomainīju no 105 uz 110 jo svece bija nedaudz balta Tagad ar kurbuli lec ar pirmo visos apstākļos. ar starteri nedaudz jāpatur jo kā teica viens SMC ekperts - oriģinālajam ir grūti griezt 70cc kitu ar parastās bačas kombo. vajagot daudz jaudīgāku bateriju vai citu startera motoru. Iet arī nedaudz labāk kad uzsilts. Pirms tam auksts gāja labāk nekā silts. tagad silts iet 90% tik pat labi kā auksts Tātad kopsavilkums - ar kompresiju viss bija ok. Pilnīgi jaunais mērītājs - defektains. Un bija vakuum leak. (im not cutting corners) tā sanāca ka tā sanāca nezinot. Paldies par jūsu atbildēm.
 9. Janch

  Zema kompresija

  Nedaudz izlabošu savu kļūdu - mainīju gan cilindru gan galvu. Kad pirku virzuli ar gultni - tad ar visu cilindru gāju uz scooters.lv un tur piemeklējām pareizo virzuli.
 10. Janch

  Zema kompresija

  Čau spečuki. Scooteris SMC ar Minarelli dzinēju. 2 stroke Pagājušo gad nodrāzto 70cc cilindru, galvu un virzuli nomainīju pret alumīnija Malossi cilindru, galvu un Stage6 70cc virzuli (2gredzeni) (jauns) Šogad pēc ziemas izmēriju kompresiju (jo nopirku testeri) un bija 5bar kas ir par maz. Domāju gan jau sačakrēju gredzenus jo ilgi braucu ar pārāk mazu dīzi un domāju ka nepietika lubrikants tā teikt. Ieliku jaunus gredzenus, saliku visu atpakaļ un kompresija tieši tāda pati. cilindra sieniņas bija gludas bez švīkām, virzulis arī, ne miņas no pārkaršanas pēdām. Itkā pielec ok gan kurbuli gan starteri, bet šķiet ka auksts varētu lekt labāk, kas manuprāt ir zemas kompresijas simptoms. Galvas blīve pagājušo gad tika likta jauna tāpat kā O ring galvas vāciņam. Cik meklēju info - ir vai nu gredzeni, vai galvas blīve vai O ring kas ietekmē kompresiju. Ir kādam gadījies ka testeris rāda nepareizi?
 11. Janch

  Spļaudās

  cik lasīju tad klusāks izpūtējs nozīmē nepareizs maisījums. Ja nemaldis klusāks (bez tik liela tarkšķa) nozīmē pārāk liess maisījums un vajag vairāk degvielu. varētu būt ka skaņa ir palikusi "līdzenāka"? iespējams tev kaut kas aizsprosto degvielu - netīrumi vai kkas tāds. ja kādu laiku nav darīts vari mēģināt iztīrīt bāku, karbi un degvielas šļaukas. jaunu degvielas filtriņu uzlikt. tas nemaksās dārgi bet par ļaunu nenāks.
 12. Janch

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku Steidzami vienu no šādiem izpūtējiem: leo vince zx vai zx-r Pro replica Gianelli TT 26784597
 13. Janch

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Sveiki Man ir SCM NAF 49cc, skatos internetā ka tā pat izskatās SMC rexy 50 moš der detaļas kaut kādas. Meklēju arī Leo vince zx izpūtēju Meklēju 47mm virzuli Pieliku bildi ar manējo kādu vajag. aizmugurējās lampas ar vidus plastmasu. 26784597 Rīga
 14. Janch

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pērku karburatoru ar elektrisko čoku priekš SMC NAF vajag vismaz 17.5 izmēra 26784597
 15. Janch

  Pērk/Pārdod China

  Pērku karburatoru ar elektrisko čoku priekš SMC NAF vajag vismaz 17.5 izmēra 26784597
×