Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Janch

Members
 • Content count

  10
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Janch last won the day on Decembris 19 2017

Janch had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Janch

  Zema kompresija

  Sorry par klusumu. Galā izrādījās ka mērītājs rāda 3bar mazāk nekā īstenībā. Piebraucu pie scooters maiestara - viņam rādīja 8bar. Teica ka tas esot ok. (es gan lasīju ka vajadzētu būt 9+bar) Tikai nesen pārgāju pāri visām blīvēm, trubām utt. (izņemot galvas blīvi) izrādās ka vakūm truba pie bākas kas atver vārstu bija beigta. (tas noteikti rada vakuum leak karbim) Dīzi nomainīju no 105 uz 110 jo svece bija nedaudz balta Tagad ar kurbuli lec ar pirmo visos apstākļos. ar starteri nedaudz jāpatur jo kā teica viens SMC ekperts - oriģinālajam ir grūti griezt 70cc kitu ar parastās bačas kombo. vajagot daudz jaudīgāku bateriju vai citu startera motoru. Iet arī nedaudz labāk kad uzsilts. Pirms tam auksts gāja labāk nekā silts. tagad silts iet 90% tik pat labi kā auksts Tātad kopsavilkums - ar kompresiju viss bija ok. Pilnīgi jaunais mērītājs - defektains. Un bija vakuum leak. (im not cutting corners) tā sanāca ka tā sanāca nezinot. Paldies par jūsu atbildēm.
 2. Janch

  Zema kompresija

  Nedaudz izlabošu savu kļūdu - mainīju gan cilindru gan galvu. Kad pirku virzuli ar gultni - tad ar visu cilindru gāju uz scooters.lv un tur piemeklējām pareizo virzuli.
 3. Janch

  Zema kompresija

  Čau spečuki. Scooteris SMC ar Minarelli dzinēju. 2 stroke Pagājušo gad nodrāzto 70cc cilindru, galvu un virzuli nomainīju pret alumīnija Malossi cilindru, galvu un Stage6 70cc virzuli (2gredzeni) (jauns) Šogad pēc ziemas izmēriju kompresiju (jo nopirku testeri) un bija 5bar kas ir par maz. Domāju gan jau sačakrēju gredzenus jo ilgi braucu ar pārāk mazu dīzi un domāju ka nepietika lubrikants tā teikt. Ieliku jaunus gredzenus, saliku visu atpakaļ un kompresija tieši tāda pati. cilindra sieniņas bija gludas bez švīkām, virzulis arī, ne miņas no pārkaršanas pēdām. Itkā pielec ok gan kurbuli gan starteri, bet šķiet ka auksts varētu lekt labāk, kas manuprāt ir zemas kompresijas simptoms. Galvas blīve pagājušo gad tika likta jauna tāpat kā O ring galvas vāciņam. Cik meklēju info - ir vai nu gredzeni, vai galvas blīve vai O ring kas ietekmē kompresiju. Ir kādam gadījies ka testeris rāda nepareizi?
 4. Janch

  Spļaudās

  cik lasīju tad klusāks izpūtējs nozīmē nepareizs maisījums. Ja nemaldis klusāks (bez tik liela tarkšķa) nozīmē pārāk liess maisījums un vajag vairāk degvielu. varētu būt ka skaņa ir palikusi "līdzenāka"? iespējams tev kaut kas aizsprosto degvielu - netīrumi vai kkas tāds. ja kādu laiku nav darīts vari mēģināt iztīrīt bāku, karbi un degvielas šļaukas. jaunu degvielas filtriņu uzlikt. tas nemaksās dārgi bet par ļaunu nenāks.
 5. Janch

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku Steidzami vienu no šādiem izpūtējiem: leo vince zx vai zx-r Pro replica Gianelli TT 26784597
 6. Janch

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Sveiki Man ir SCM NAF 49cc, skatos internetā ka tā pat izskatās SMC rexy 50 moš der detaļas kaut kādas. Meklēju arī Leo vince zx izpūtēju Meklēju 47mm virzuli Pieliku bildi ar manējo kādu vajag. aizmugurējās lampas ar vidus plastmasu. 26784597 Rīga
 7. Janch

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pērku karburatoru ar elektrisko čoku priekš SMC NAF vajag vismaz 17.5 izmēra 26784597
 8. Janch

  Pērk/Pārdod China

  Pērku karburatoru ar elektrisko čoku priekš SMC NAF vajag vismaz 17.5 izmēra 26784597
×