Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Janch

Members
 • Content count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 1. Zema kompresija

  Nedaudz izlabošu savu kļūdu - mainīju gan cilindru gan galvu. Kad pirku virzuli ar gultni - tad ar visu cilindru gāju uz scooters.lv un tur piemeklējām pareizo virzuli.
 2. Zema kompresija

  Čau spečuki. Scooteris SMC ar Minarelli dzinēju. 2 stroke Pagājušo gad nodrāzto 70cc cilindru, galvu un virzuli nomainīju pret alumīnija Malossi cilindru, galvu un Stage6 70cc virzuli (2gredzeni) (jauns) Šogad pēc ziemas izmēriju kompresiju (jo nopirku testeri) un bija 5bar kas ir par maz. Domāju gan jau sačakrēju gredzenus jo ilgi braucu ar pārāk mazu dīzi un domāju ka nepietika lubrikants tā teikt. Ieliku jaunus gredzenus, saliku visu atpakaļ un kompresija tieši tāda pati. cilindra sieniņas bija gludas bez švīkām, virzulis arī, ne miņas no pārkaršanas pēdām. Itkā pielec ok gan kurbuli gan starteri, bet šķiet ka auksts varētu lekt labāk, kas manuprāt ir zemas kompresijas simptoms. Galvas blīve pagājušo gad tika likta jauna tāpat kā O ring galvas vāciņam. Cik meklēju info - ir vai nu gredzeni, vai galvas blīve vai O ring kas ietekmē kompresiju. Ir kādam gadījies ka testeris rāda nepareizi?
 3. Nozagts Rolleris - SMC NAF

  Ar Valsts policijas palīdzību jau tika atrasts.
 4. Nozagts Rolleris - SMC NAF

  Sveiki. Vakar tika nozagts man rolleris. SMC NAF (ķip kā SMC rexy)) andrejostas rajonā Ķiršu krāsā. Ja visu netirgos tad no detaļām varētu kāds gribēt notirgot sekojošo: Izpūtējs Leo Vince ZX - pie galvas pusapaļā truba iesista uz iekšu, viena skrūve pie klusinātāja nolauzta Aprilia sr50 17.5mm karburators ar elektro čoku - (čoks gandrīz jauns) karburatoram apakšējais plastmasas puļķis nedaudz apkusis sarkans filtrs (lielā švamme) ar 45grādu līkumu (tur čut ir apskrambāta vienā pusē, diezgan tīram jābūt) diegan skaļš viņš ir jo izpūtēja flancis ir nedaudz salocījies numurzīme pārtaisīta ka stāv tieši zem lampas pilnīgi plika (bildēs ko pieliku vēl pa vecam ir) Daži vizuāli defekti: priekšējais plastmass (kas pie kājām) motora pusē ir ieplīsis (mazais vāciņš) kreisais pagrieziena stikliņš trūkst iekšā ir 70cc stage 6 kits Dokumenti ir pie manis Numurzīme - E10U LŪDZU turiet acis vaļā un ziņojiet ja ko redziet vai dzirdiet. 26784597 Paldies
 5. Spļaudās

  cik lasīju tad klusāks izpūtējs nozīmē nepareizs maisījums. Ja nemaldis klusāks (bez tik liela tarkšķa) nozīmē pārāk liess maisījums un vajag vairāk degvielu. varētu būt ka skaņa ir palikusi "līdzenāka"? iespējams tev kaut kas aizsprosto degvielu - netīrumi vai kkas tāds. ja kādu laiku nav darīts vari mēģināt iztīrīt bāku, karbi un degvielas šļaukas. jaunu degvielas filtriņu uzlikt. tas nemaksās dārgi bet par ļaunu nenāks.
 6. Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku Steidzami vienu no šādiem izpūtējiem: leo vince zx vai zx-r Pro replica Gianelli TT 26784597
 7. Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Sveiki Man ir SCM NAF 49cc, skatos internetā ka tā pat izskatās SMC rexy 50 moš der detaļas kaut kādas. Meklēju arī Leo vince zx izpūtēju Meklēju 47mm virzuli Pieliku bildi ar manējo kādu vajag. aizmugurējās lampas ar vidus plastmasu. 26784597 Rīga
 8. Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pērku karburatoru ar elektrisko čoku priekš SMC NAF vajag vismaz 17.5 izmēra 26784597
 9. Pērk/Pārdod China

  Pērku karburatoru ar elektrisko čoku priekš SMC NAF vajag vismaz 17.5 izmēra 26784597
×