Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

BremzeLV

Members
 • Content count

  24
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About BremzeLV

Profile Information

 • Pilsēta:
  Ogre
 • Braucu ar
  Speedfight 2
 1. Jauna tehniskā 20e, ja nekas nav mainījies....
 2. Izpūtējs kā konča, gaidīšu nākamos video ar zipu. Veiksmi...
 3. Izklausās, ka dīze kāda ciet. Kurbulējot tu izrauj cauri kādu smilšu graudu vai kaut ko tādu, un tad atkal pēc kāda laika atkal aiziet priekšā smilšu graudiņš. Noslāpst Bendzīna filtrs tev ir?
 4. Labas atsauksmes par @ApriliaDUDE Iepakos jebkuru preci drošāk par došu.
 5. DAŽĀDI

  Nopirkšu Dellorto 17,5mm PHVA A07 adatu.
 6. Smuka jau konča, pa cik ieķēri?
 7. Motors

  Pārdodu no Peugeot Speedfight 2 50cc LC cilindra komplektu, iebraukātu. Stock kloķvārpstu. Ir arī citas detaļas.
 8. Dažādi

  Pārdodu Dellorto 17,5mm - 20e
 9. Motors

  Pārdodu detaļas no Peugeot Speedfight 2. Plastmasi ir ar veselām mēlītēm un arī ar kādu noplīsušu. Motors ar 70cc AC cilindru. Stock 50cc lc cilindra komplekts-lietots. Trosītes, bakas, amartizātori, riepas. Sf2 rāmji bez dokumentiem. Un vēl... Papildus bildes- https://failiem.lv/u/yy3h3wc7#_ Rakstiet ja interesē PM vai Whatsapp- 25907277 Izskatu maiņu arī.
 10. Es gan uzskatu, ka uz mentiem būtu labāk aiziet. Iesniegumu uzrakstīsi, kas nemaz nav tik ilgi (+/- 10min un pēc tam viss vēlreiz būs jāpastāsta) un viss un tad tālāk redzēs. Naudu, ja atradīs to čuvaku, atgūsi un būs jau arī viņam tā mācība. Gan jau tas čuvaks nav kritis uz galvas, nu aizbrauksiet, viņš 100% nenāks laukā vai pat kaut kur nozudīs. Bet ja atrodat, pataisnos zobus un viss. Drīzāk lielākus sūdus pats sev uztaisīsi neka aizejot uz mentiem. Nu tās ir manas domas.
 11. Pārbaudi karburātoram dīzes, uzskatu ka kāds smilšu grauds ir ticis un iesprūdis. Pie reizes gaisa filtru iztīri. Aizies
 12. Draugam 2gens, arī pagaidām vēl nav iemācījies. No sava viedokļa, ieteiktu mazliet nolaist aizmugurējai riepai gaisu. (Pēc sajūtām). Sākuma minimāli pamācies `jāklī` pēc iespējas uz aizmuguri (uz krēsla beigām sēdi) , kājas pie zemes. Divus vai vienu pirkstu uz aizmugurējām bremzēm. Uzdod ručkā strauji un dod vēlreiz max. Ar rokām parauj līdzi un noteikti uzrausies ar 5 mēģinājumu. `Jāklī` man sanāca uzķert tehniku kā lietot gāzi un bremzi. Un tas pats arī sēdus, brauc ne pārāk ātri uz kādiem 8-4km/h. Pirkstus uz bremzes un ar taisnam rokām sēdi. Raujot ar ķermeni pieliecies tuvāk un uzdod strauji vienreiz un otro reizi dod max, un rauj ar ķermeņa palīdzību. Lēnām aizies.
 13. Sveiki, nesen sāku skrūvēt savu speedfight2 lc. Man viss stock, man gāja uz 80+/- km/h. Vakar uzliku sporta trubu, uzrāviens 2x lielāks un skaņa tā pat, bet ātrums max 70km/h un pēc tam rijas ciet. Un jo vairāk dod gāzi, jo vispār slāpst nost, bet atlaižot, viņš minimāli pabrauc uz priekšu un viss atkal normāli. Vai tas ir labi, ka uzrāviens lielāks un skaņa, bet pēc 70km/h motors rijas ciet? Kas būtu labāk jādara, likt atpakaļ stock vai atstāt laser trubu? Atstājot laseer trubu vai motoram kaut kas būtu jāmaina?
 14. Nu ja tikko pielaists un iepriekš nav darbināts, motors nav vel paspējis uzsilt. It īpaši ja tev 2taknieks. Bet ja esi jau pabraukājis un vēl tas pats notiek. Tad karbim dīzes aizsērējušas vai pieregulē padevi.
 15. Ja 50cc, tad 50cc. Nav nozīmes vai tev tas 50cc velk uz 110 vai uz 45km/h. Ja ir jau 14 gadi, ei un liec tiesības uz AM, braukā ar Aprilia RS50.