Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

BremzeLV

Members
 • Content count

  75
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

BremzeLV last won the day on March 20 2018

BremzeLV had the most liked content!

7 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Ogre
 • Braucu ar
  Speedfight 2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. BremzeLV

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Up 100e visu
 2. BremzeLV

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  up 105
 3. BremzeLV

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  up 110
 4. BremzeLV

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pārdodu Peugeot Speedfight 2 konstruktoru. Vairāki plastmasu komplekti. Motors 70cc Ac, trūkst dzesētāja šķīvis un kurbuļa mehānisms. ir 50cc LC cilindra galva, 100cc AC pliks cilindrs. 2 12mm karburātori. 3 izpūtēji un daudzas citas detaļas. Sīkāka whatsapp- 25907277 Bez dokumentiem (Zinu, kurš pārdod) Pa visu 120e
 5. Būtībā tas pats kas @Ghazik, jo braucām kopā. Bet piebildīšu, ka varbūt kāda aktivitāte varēja vēl būt. Šī bija mana pirmā reize, atceroties citus video, bija rolleru stumšana un visi tādas ierastās atrakcijas. Viss kopumā bija labi. Aa, varbūt es kaut ko nokavēju, bet atceros, ka kaut ko ieminējās par garšīgiem burgeriem.
 6. BremzeLV

  SR50R

  Dzīvē rollers izskatās skaisti, ripo ar skaisti. Bija patīkama sajūta braukt pa kolonas priekšu tavā pavadījumā. Lai labi ripo.
 7. BremzeLV

  Jautājumu topiks

  Domāju, ka jā, svecē vaina. Reiz ar tā bija. nobraucu 3km, pazūd jauda, kaut ka pielaid un sāc braukt un tad viss. Svecei tad aķītis sakusa.
 8. BremzeLV

  Teorija

  Lai noliktu tiesības, pietiek, ka jau atceries jautājumus. Burtiski viņus var iekalt galvā, jo CSDD viņi atkārtojas, ja vien nav kaut kas jauns izdomāts. Bet piekrītu @Norakstiitais, tas priekš tevis. Lai nav, ka nonāc dzīvē pie krustojuma un nezini ko iesākt.
 9. BremzeLV

  Jautājumu topiks

  Nu atšķirībā cik daudz noberzies, bet domāju, ka nē. Jo pašam ar vairākas šļaukas bija norīvējušās, tikā aizlīmēju, bet eļļas lielais spiediens tā pat izspiež laukā
 10. BremzeLV

  Speedfight 2 by Ivo

  Hey. Šis tas pa šīm dienam ir izdarīts. Atnāca paciņa ar aizmugurējo lampu. Tiku vaļā no dakšas rūsas, noslīpēju un nokrāsoju. Izpūtējs ar atnācis no smilšu strūklas, man piedāvāja tur uz vietas nokrāsot ar karstumizturīgo krāsu, maz nedomāju un piekritu. Protams, labāk būtu bijis bez krāsas un tāds nopulēts, iededzināts, nolakots, bet šādi ar būs labi. Sestdien aizgāju pie metinātāja, lai sametina klusinātāju un uztaisa metāla plāksni pēc šablona, lai ir kur pieskrūvēt izpūtēju. Klusinātājs bija tāds nesmuks, to aplīmēju ar ebay carbon faiberīti. Ceru, ka turēs. Svētdien bija domāts pirmais starts, bet nekā. Domaju kas pa vainu, bet izrādās, ka galvai blīve pārplīsusi un visa cilindra telpa bija ar tosolu. Bet nu vakar jau sarunāju, un man atsūtīs jaunas blīves, tas paldies @Raķete (No diskiem noņemu aploces, vietām lipa vaļā) Ceru,ka nākamais posts būs ar rūcošu braucamo. Paldies, ja izlasīji.... Labprāt redzētu, kāds tev bija braucamais.
 11. BremzeLV

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Nopirkšu izpūtēja klusinātāju. Steidzami piedāvājumus sūtat wpp- 25907277
 12. BremzeLV

  Speedfight 2 by Ivo

  Hey, šodien atnāca paciņa. Polini gaisa filtrs Motoforce akumulators 5Ah, vecais bija R.I.P. Pa šo laiku atnāca diski no smilšu strūklas. Saslīpēju, nogruntēju, nokrāsoju, nolakoju. Krāsoju ar flakoniem,protams, šur tur redzama kāda bukte, bet kopumā sanāca ciešami. Šodien vēl aizvedu uz servisu, lai uzmontē virsū riepas. Uzlīmēju ķīnas disku aploču uzlīmes, nezinu cik ilgi tie turēs, bet laiks rādīs. Tagad atlicis, sakrāsot plastmasas un vēl daži nieki.
 13. BremzeLV

  Speedfight 2 by Ivo

  Hey, domāju, ka nākamo topiku likšu, kad rollers jau būtu salikts, bet aijj. Ir no ebay atnākuši dažādi nieciņi rollerim. Ručkas Benzīna šļauka (sarkana) Led virknes, bet nezinu vai likšu. Eņģeļa acis taurīte klusinātājam vate Plēve lampai un pagriezieniem un vēl kaut kādi sīkumi Sāku plastmasas labot un špaktelēt. Krāsas, laka, grunts krāsa, smilšpapīri jau sapirkti. Nācās pačakarēties ar lampas attaisīšanu, jo šur tur plastmasa bija ieplīsusi un kāds jau bija to lampu līmējis ar silikonu, paciets un lipīgs. Nezinu vai līmēšu virsū plēvi. Speedam lampai viena spuldze ir tuva un otrā pusē ir tālā, tāpēc arī eņģeļu acu izkārtojums ir atšķirīgs. Īsti pat nebija vietas, kur pielīmēt, tāpēc nācās kaut ko samudžināt. Plēve bija domāta, lai neredzētu tur kā ir uzliktas tās acis, bet tad jau redzēs. Acis ir ieliktas, atliek tik savilkt un savienot vadus, sagaidīt, kad sacietēs silikons.
 14. BremzeLV

  2008.gada Piaggio NRG by stocklife

  Labi, ka ir tādi opji vai draugi, kas pa +/- velti izdara lielus darbus. Veiksmi turpmāk.
 15. BremzeLV

  Derbi Senda V2

  Patīk krāsa, viss patīk. Veiksmi turpmāk
×