Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

TheKing

Members
 • Content count

  15
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TheKing

 • Birthday 2002.09.26.

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.instagram.com/_the_king_rs_/?hl=en

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  Vespa LX50 2T 70cc

Recent Profile Visitors

152 profile views
 1. Tiešām tā ir taisnība, ka mūsdienu jaunatne nodirš viens otru. Es šeit nēesmu ilgu laiku, bet salīdzinot šo forumu ar motopower vai bmwpower. Šeit mēs visi esam zemā līmenī, tai skaitā arī es. Protams admini un moderātori ir gudrāki un vairāk zinošāki ap šo sfēru. Bet viņi vismaz sniedz padomu vai palīdzību bez lamu vārdiem. Tad kad es sniedzu jautājumus, lai man palīdzētu. Man atbildēja xero, nevis neviens no jums, tad paliek jautājums kur ir jūsu gudrība. Nevajag arī dirst virsū jaunajiem, jo citi ir slinkāki lai paši sameklētu, citi nav. Tiešām liekas ka mēs visi esam aizmirsuši, kas ir forums. Forumā veido diskusijas, no kuram veidojas viedokļi. No katra viedokļa un domām, mēs kautko iegūstam un mācamies. Piemetinot pēdējo lietu. Runa nav tikai par forumu, bet arī par ceļu un transportu kopā. Ja es tagat pieminu to ka es braucu ar Vespu, kā arī tas ir. Tad viena daļa uzreiz izmantotu stereotipu, to ka esmu gejs. Bet piemēram Vespām ir vespa spiets, kas ir tikpat liels pasākums kā Scooter Openings vai Closings. Šajā pasākumā ceļu nobloķē Policija, nevis scooteristi. Jo šos braucējus ciena Policija un viņiem nav sadragāta reputācija kā mums. Kā jau stunt topikā tika minēts ratā var jebkurš pacelt. Bet veči braukt profesionāli kautvai pa ielu jebkurš nemāk. Ja gribam stuntot pa ielu, tad vismaz to daram vakarā. Viss šis nav nekāds heits, tas ir tikai viedoklis par mums visiem. Tikai šeit ir vienīgā vieta kur viedokļi ir sākuši raisīties. P.s Tas čalis jau sen atrada savu braucamo. Atceraties to ka ja nebūtu Vespas, neviens no scooteriem šeit nebūtu. Protams gaidu kāda viedokli arī atpakaļ.
 2. Es jau tev piekrītu. Visas ķīnas ir mēsli, jo puse ir ķīna un ja nesamelošu tad arī PSRS detaļas. Protams ja braukt māki, tad ar jebkurām riepām braukt varēs. Bet ar enduro riepam cita lieta uz tāda ceļa.
 3. Ko jūs visi varat dirsties? Tak Yamaha un Honda nāk no Japānas. Japāna ar Ķīnu ir ļoti atšķirīgas transportlīdzekļu jomā. Japāna vienmēr būs labāka par ķīnu. Bet viss labāka būs Piaggio grupa, kas lielako daļu ražo Itālijā un reti ko ņem no japāņu rūpnīcām. Takā viss labāka paliks Piaggio grupa, jo ar to tu vari braukt principa visur un viņai nekas nebūs. Diršana ar ko labak braukt laukos, ar skūteri vai ar Keewey. Tad laukos viss labāk patās braukt ar enduro vai supermoto, kuram protams bezceļnieka riepas. Jo gludās riepas taču ir domātas priekš asfaltēta ceļa, nevis priekš grants ceļa. Beigu beigās, Keewey ir labākais no ķīnas, bet pārējās ķīnas firmas ir s***.
 4. Kapēc nevar piereğistrēt? Ja uzliks priekšējo un aizmugurējo lampu, kā arī uzliks attiecīgi riepas ar kuram var braukt pa ielu. Mierīgi varēs piereğistrēt, pat nevajag pagriezienus. Vienīgi viņi varētu taisīt dziļāku pārbaudi, lai pārliecinātos par to lai atbilst ielu satiksmei.
 5. Ja tev servisā ar triecien pistoli piešāva klāt, tad tikai ar tādu pašu var dabūt vaļā. Ja čakarēsies ar atslēgu, tad sapisīsi vītni un ar neko nedabūsi vaļā. Es tagat biju jaucis rolleri vaļa, aizņēmos triecien atslēgu, kas ir ar 18V akamulātoru. Tikai ar to dabujām vaļa.
 6. DAŽĀDI

  Hey! Meklēju dīzes 86 un 90. Ar 5mm vītni. Priekš Dellorto 19mm PHBG. Kautvai paķeršu dīžu komplektu ar šādiem izmēriem. Meklēju Rīga vai ap Rīgas teretoriju. Vajag steidzami, savākšu kautvai šodien un rīt arī.
 7. Kāds zin Dellorto 19mm PHBG dīzes mm izmēru, jo nu ir vainu 5 vai 6mm? Negribu nopirkt nepareizo.
 8. Kā vislabāk noņemt Hyper 2 aizdedzi? Priekš Piaggio motora.
 9. Izveidoju topiku, jo domāju ka domas dalīsies. Un atbildi domāju šādi iegūši ātrāk. Kā vislabāk noņemt Hyper 2 aizdedzi? Priekš Piaggio motora.
 10. DAŽĀDI

  Hey! Ļoti steidzami Rīga meklēju. Pamatgultņus un blīvseglus prieks kloķvārpstas Mallosi MHR 27861992
 11. Motors

  Hey! Vajag ātri gūltņus priekš Mallosi Mhr un Saļņikus priekš Dr Evo AC. Jau šodien, pēc iespējas ātrāk. 27861992 Laboju! Blīvseglus un parastos gūltņus kloķvārpstai Mallosi MHR
 12. Pagaidām jau nice izskatās! Par ko menti pie dziesmas paņēmuši?
 13. DAŽĀDI

  Sveiki Forumieši! Meklēju šādas daļas no motora. Stage 6 MKII Karburātoru Dellarto Black Edition (19mm) , jaunu vai lietotu atšķirībā ko varat piedāvāt. Protams izskatīšu arī citus variantus, kā arī 17.5mm. DR Evolution 70cc Cilindru, jaunu vai lietotu atšķirībā ko varat piedāvāt. Ja ir kas cits un labāks piedāvājams, arī izskatīšu to. Bet šis būtu labākais variants. Variātora KITU Stage 6 SportPro, derētu arī Mallosi Hyper 2. Bet ja varat piedāvāt ko citu, tad arī izskatu to. MotoForce Racing Kloķvārpstu, esmu dzirdējis ka jūsu vidū ir populārs Mallosi FLY. Ko varat piedāvāt, to piedāvājat. Protams ja es šeit rakstu samērā pareizi, tas nenozīmē ka esmu kautkāds nūģis vai bagātais baltrocis. Tapēc man nevajag piedāvāt lietotu detaļu par jaunas cenu. Vienkārši nauda netika sapelnīta tik daudz, lai visas detaļas iegādātos jaunas. Kas būtu labākais variants. Ja ir ko piedāvāt un ja izklausos pēc cilvēka kam tu varētu pārdot savu detaļu tālāk. Tad sniedz atbildi zem šī teksta, jo forumā iegriežos katru dienu. Bet ja tev vieglāk ir piedāvāt savu produktu telefonā, tad dod ziņu 27861992.
 14. Tapēc ka katram benzīntankam ir savs īpašnieks, kas izlems pirkt sūdigu vai labu degvielu. Bet man liekas, ka patās jāatbilst franžīzes standartiem tapēc kautko jau normālu dabūsi. Bet jā Neste paliek labākā. Tagat Mežciemā tieši degvielas cenas nokritušas ļoti zemu. Beņa 98 centi litrā, dīzelis 86 centi. Turās, lai labāk iet pēc uzpildes.
 15. Es ar senci šo lietu sen runāju! Stāstija ka Miles plus un parastais ar neko īpaši neatšķirās, ka ir tikai mārketinga triks. Nedaudz viņš labāks jau ir, to 3% ar tālak nobrauksi nav diršana. Lejot mašinā nedaudz vairāk pavilkām, bet ne arī ļoti daudz. Ir jēga viņu ņemt tikai tad ja tev ir Statoil Extra karte, kad viņiem ir akcija kad Miles Plus ir tur 5 centi lētāk litrā. Nezinu vai ir kautkāds īpašais benzīns viņiem, pat īstenībā nēesmu baigi skatijies. Bet mēs ar senci abi lejam 95 Neste, gan viņa mocim gan manam rollerim. Iet tik pat labi kā Miles Plus. Viņiem kā + ir tas ka viņiem ir tīrāka degviela, man liekas pat ka Bio degviela. Bio ir vairāk spirta piejaukums, kas ļauj labāk sadegt benzīnam dzinējā.