Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

TheKing

Members
 • Content count

  18
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TheKing

 • Birthday 2002.09.26.

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.instagram.com/_the_king_rs_/?hl=en

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  Vespa LX50 2T 70cc

Recent Profile Visitors

205 profile views
 1. Jautājumu topiks

  Cauru gadu vari braukāt, ja protams vari pabraukt.
 2. Malaguti f12 by nazis_

  Forši, ka sāki no nulles. Veiksmi tev paspēt visu izdarīt līdz openingam.
 3. Gilera Runner SP50

  Skaists skaists tas runner!
 4. motocikls vai roleris

  Tiešām tā ir taisnība, ka mūsdienu jaunatne nodirš viens otru. Es šeit nēesmu ilgu laiku, bet salīdzinot šo forumu ar motopower vai bmwpower. Šeit mēs visi esam zemā līmenī, tai skaitā arī es. Protams admini un moderātori ir gudrāki un vairāk zinošāki ap šo sfēru. Bet viņi vismaz sniedz padomu vai palīdzību bez lamu vārdiem. Tad kad es sniedzu jautājumus, lai man palīdzētu. Man atbildēja xero, nevis neviens no jums, tad paliek jautājums kur ir jūsu gudrība. Nevajag arī dirst virsū jaunajiem, jo citi ir slinkāki lai paši sameklētu, citi nav. Tiešām liekas ka mēs visi esam aizmirsuši, kas ir forums. Forumā veido diskusijas, no kuram veidojas viedokļi. No katra viedokļa un domām, mēs kautko iegūstam un mācamies. Piemetinot pēdējo lietu. Runa nav tikai par forumu, bet arī par ceļu un transportu kopā. Ja es tagat pieminu to ka es braucu ar Vespu, kā arī tas ir. Tad viena daļa uzreiz izmantotu stereotipu, to ka esmu gejs. Bet piemēram Vespām ir vespa spiets, kas ir tikpat liels pasākums kā Scooter Openings vai Closings. Šajā pasākumā ceļu nobloķē Policija, nevis scooteristi. Jo šos braucējus ciena Policija un viņiem nav sadragāta reputācija kā mums. Kā jau stunt topikā tika minēts ratā var jebkurš pacelt. Bet veči braukt profesionāli kautvai pa ielu jebkurš nemāk. Ja gribam stuntot pa ielu, tad vismaz to daram vakarā. Viss šis nav nekāds heits, tas ir tikai viedoklis par mums visiem. Tikai šeit ir vienīgā vieta kur viedokļi ir sākuši raisīties. P.s Tas čalis jau sen atrada savu braucamo. Atceraties to ka ja nebūtu Vespas, neviens no scooteriem šeit nebūtu. Protams gaidu kāda viedokli arī atpakaļ.
 5. motocikls vai roleris

  Es jau tev piekrītu. Visas ķīnas ir mēsli, jo puse ir ķīna un ja nesamelošu tad arī PSRS detaļas. Protams ja braukt māki, tad ar jebkurām riepām braukt varēs. Bet ar enduro riepam cita lieta uz tāda ceļa.
 6. motocikls vai roleris

  Ko jūs visi varat dirsties? Tak Yamaha un Honda nāk no Japānas. Japāna ar Ķīnu ir ļoti atšķirīgas transportlīdzekļu jomā. Japāna vienmēr būs labāka par ķīnu. Bet viss labāka būs Piaggio grupa, kas lielako daļu ražo Itālijā un reti ko ņem no japāņu rūpnīcām. Takā viss labāka paliks Piaggio grupa, jo ar to tu vari braukt principa visur un viņai nekas nebūs. Diršana ar ko labak braukt laukos, ar skūteri vai ar Keewey. Tad laukos viss labāk patās braukt ar enduro vai supermoto, kuram protams bezceļnieka riepas. Jo gludās riepas taču ir domātas priekš asfaltēta ceļa, nevis priekš grants ceļa. Beigu beigās, Keewey ir labākais no ķīnas, bet pārējās ķīnas firmas ir s***.
 7. Kapēc nevar piereğistrēt? Ja uzliks priekšējo un aizmugurējo lampu, kā arī uzliks attiecīgi riepas ar kuram var braukt pa ielu. Mierīgi varēs piereğistrēt, pat nevajag pagriezienus. Vienīgi viņi varētu taisīt dziļāku pārbaudi, lai pārliecinātos par to lai atbilst ielu satiksmei.
 8. Kā sajūgu dabūt vaļā?

  Ja tev servisā ar triecien pistoli piešāva klāt, tad tikai ar tādu pašu var dabūt vaļā. Ja čakarēsies ar atslēgu, tad sapisīsi vītni un ar neko nedabūsi vaļā. Es tagat biju jaucis rolleri vaļa, aizņēmos triecien atslēgu, kas ir ar 18V akamulātoru. Tikai ar to dabujām vaļa.
 9. Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Hey! Meklēju dīzes 86 un 90. Ar 5mm vītni. Priekš Dellorto 19mm PHBG. Kautvai paķeršu dīžu komplektu ar šādiem izmēriem. Meklēju Rīga vai ap Rīgas teretoriju. Vajag steidzami, savākšu kautvai šodien un rīt arī.
 10. Jautājumu topiks

  Kāds zin Dellorto 19mm PHBG dīzes mm izmēru, jo nu ir vainu 5 vai 6mm? Negribu nopirkt nepareizo.
 11. Jautājumu topiks

  Kā vislabāk noņemt Hyper 2 aizdedzi? Priekš Piaggio motora.
 12. Aizdedze

  Izveidoju topiku, jo domāju ka domas dalīsies. Un atbildi domāju šādi iegūši ātrāk. Kā vislabāk noņemt Hyper 2 aizdedzi? Priekš Piaggio motora.
 13. Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Hey! Ļoti steidzami Rīga meklēju. Pamatgultņus un blīvseglus prieks kloķvārpstas Mallosi MHR 27861992
 14. Pērk/Pārdod Piaggio

  Hey! Vajag ātri gūltņus priekš Mallosi Mhr un Saļņikus priekš Dr Evo AC. Jau šodien, pēc iespējas ātrāk. 27861992 Laboju! Blīvseglus un parastos gūltņus kloķvārpstai Mallosi MHR
 15. AEROX by Noxwen

  Pagaidām jau nice izskatās! Par ko menti pie dziesmas paņēmuši?
×