Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

TheKing

Members
 • Content count

  35
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About TheKing

 • Birthday 09/26/2002

Contact Methods

 • Website URL
  https://www.instagram.com/_the_king_rs_/?hl=en

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Braucu ar
  Vespa LX50 2T 70cc

Recent Profile Visitors

448 profile views
 1. TheKing

  Jautājumu topiks

  Sveiciens forumiešiem! Jautājums jums. Ir ideja kas varētu būt pie vainas vai ko baudīt. Ja rolleris dodot gāzi laikam iesprūst max ručkā, bet pēc tam atlec atpakaļ. Bet darbinot trīs reizes ir augstākie apgriezieni, bet pēc tam vispār vairs nepielec. Bet kurbulējot skaņu vel laiž.
 2. TheKing

  Jautājumu topiks

  Tur jau tā lieta ka ar dzesi uzskatu ka nav problēma, tapēc kad tieši bijām čilojuši mašīnā un rollerim bija iespēja atdzist un tā arī bija. Jo kad pielaidu normāli pasildiju un tad tikai sāku braukt. Iereiķinot vel to faktu ka man ir AC nevis LC. Bet nu to arī var pačekot ja nu kas. Thanks for your help Sorry my bad. Nevis virpots bet gan slīpēts par 0.5mm cilindram, jo rem.komplekts bija par 0.5mm lielāks. Nē, gateris tur noteikti nav. Jo tās lietas kuras nav iespējams izdarīt garāžā, jeb nav tādu instrumentu. Aizvedu pie pazīstamā uz Kawasaki centru.
 3. TheKing

  Jautājumu topiks

  Iepriekšējais virzulis noklemmēja dēļ gredzeniem. Tapēc uz vasaras beigam uzliku jaunu rem.komplektu. Viss skaisti un spoži pie virpotāja tika izvirpots par 0.5mm. Maximāli 2mēnešus nobraucu pēc tā, tapēc pat gredzeniem nav liels nobraukums. Tapēc neuzskatu ka tā ir cilindra vaina. Es pat teiktu drīzāk ka bija tā, kā kāpa siltums. Tā arī likās ka neiedod tik daudz benzīnu iekšā cilindrā. Esmu dzirdējis ka ir vajadzīga dubultā regulācija, ka ir auksts var noregulēt vienreiz un kad ir silts otreiz, nezinu par šīs lietas ticamību, tapēc varbūt var mani apgaismot?
 4. TheKing

  Jautājumu topiks

  Sveiciens rolleristiem! Vēlējos pajautāt vienu jautājumu. Pēdējās dienās sāka pazust jauda un rāviens rollerim, līdz aizvakardien pielējām benzīnu un pie zemākiem apgriezieniem nolaidām un noslāpa. Rolleri var pielaist, bet kāpjot apgriezieniem un dodot gāzi noslāpst un itkā pielietos katls pilns ar benzīnu. Parlaidām acis pāri visam motoram. Protams visam ir lietojums, svece melnāka notīrijām, galva tīra, virzulim augša apdegusi notīrijām, katlam švīkas nav un virzulim arī nav, slīd iekšā kā pa sviestu un bez skaņas, kloķene tamdēļ nav čekota. Transmisijā variatoram un sķīviem viss kārtībā, zvanam un sajūgam viss svaigs, atsperes arī nav izstaipītas. Saspiedējšķīvjiem un reduktoru vispār nerunājot. Kolektoram un lapiņām arī viss kārtībā. Vienīgo vainu lieku vai nu uz sveci, jo nepārbaudiju dzirksteli. Kā arī karburātoru, jo regulēju kad augstāk par 10+ nebija un zeme ar gaisu vel nebija sasilusi. Jautājums, vai būtu vajadzīga jauna regulācija? P.s Atvainojos par garo tekstu.
 5. TheKing

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu Stage6 Variator Sport Pro Piaggio / Aprilia / Gilera / Vespa Divreiz izbraukts test drive un tas arī viss. No pilnā komplekta nav sajūga atsperes un divas špiļkas. Bildi nebija iespējams ievietot, šeit būs links! https://failiem.lv/u/sjd8867y#/ Cena 40€, ar argumentiem runājama. Nosūtīšu pa pakomātu ar jūsu papildus samaksu. 27861992
 6. TheKing

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu Stage6 Variator Sport Pro Piaggio / Aprilia / Gilera / Vespa Divreiz izbraukts test drive un tas arī viss. No pilnā komplekta nav sajūga atsperes, papildus bukse un divas špiļkas. Bildi nebija iespējams ievietot, šeit būs links! https://failiem.lv/u/sjd8867y#/ Cena 45€, ar argumentiem runājama. 27861992
 7. TheKing

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu Stage6 Variator Sport Pro Piaggio / Aprilia / Gilera / Vespa Divreiz izbraukts test drive un tas arī viss. No pilnā komplekta nav sajūga atsperes, papildus bukse un divas špiļkas. Bildi nebija iespējams ievietot, šeit būs links! https://failiem.lv/u/sjd8867y#/ Cena 45€, ar argumentiem runājama.
 8. TheKing

  Latgalīte

  Pārdodu vape! * Smok Alien 220W - 40€ * Smok TFV8 - 20€ * Eleaf ELLO T - 10€ (Kurš pirmais ņem tas iegūst) ________________ * Viss kopā 50€ * Rīga Links uz bildi https://failiem.lv/u/wgzxp6m2 Pārdodu vape! * CUBOID PRO With ProCore Aries 200W (Ieplīsis T veidā skārienjūtīgais ekrāns, bet darbībai netraucē un plaisa ir plāna) * Pilns komplekts ar augšiņu - 60€ * Eleaf ELLO T - 10€ _______________ * Viss kopā - 50€ * Rīga Links uz bildi https://failiem.lv/u/wvkj5mx8 
 9. TheKing

  Latgalīte

  Pārdodu vape! * CUBOID PRO With ProCore Aries 200W (Ieplīsis T veidā skārienjūtīgais ekrāns, bet darbībai netraucē un plaisa ir plāna) * Pilns komplekts ar augšiņu - 85€ * Eleaf ELLO T - 15€ _______________ * Viss kopā - 90€ * Rīga Links uz bildi https://failiem.lv/u/wvkj5mx8
 10. TheKing

  Latgalīte

  Pārdodu vape! * Smok Alien 220W - 45€ * Smok TFV8 - 25€ * Eleaf ELLO T - 15€ (Kurš pirmais ņem tas iegūst) ________________ * Viss kopā 75€ * Rīga Links uz bildi https://failiem.lv/u/wgzxp6m2
 11. TheKing

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu Stage6 Variator Sport Pro Piaggio / Aprilia / Gilera / Vespa Divreiz izbraukts test drive un tas arī viss. No pilnā komplekta nav sajūga atsperes, papildus bukse un divas špiļkas. Bildi nebija iespējams ievietot, šeit būs links! https://failiem.lv/u/sjd8867y#/ Cena 50€, ar argumentiem runājama.
 12. TheKing

  Jautājumu topiks

  Ja tu domā kas ir vakumņikā ieskrūvēts tad ar to viss ir kārtībā. Jo tikko nesen uzlikts jauns vakumņiks, jo vecais nosprāga.
 13. TheKing

  Jautājumu topiks

  Sveiki Forumieši! Vēlējos lūgt jūsu palīdzību, protams saistībā ar rolleri. Tā tad mana problēma ir benzīna padeve līdz filtram un karburātoram, bet ne līdz dzinējam un svecei. Izmeiğinātie varianti kurbulēt ar atvērtu čoku, vai aizvērtu čoku un dodot gāzi. Tas pats arī ar starteri. Vel saliecot uz sānu rolleri, lai benzīns satek. Sveci jau arī izņēmu, tā ir pilnībā sausa nav ne eļļas, ne benzīna. Sveci pārbaudiju tai elektrību padod. Arī pameiğināju uzskarsēt un iemest iekšā, arī nepieleca. Varbūt jūs kāds zinat kur varētu būt problēma, vai arī vel kādus variantus ko varētu izdarīt?
 14. TheKing

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Sveiki! Tā kā sezonas atklāšana ir jau pēc dažam dienām, vēlējos pārdot savas motorollera lietas. Jau sākumā atvainojos par lielajām bildēm, mana pirmā reize liekot. Atkārtošu teoriju par to kā tas bija jādara. Sekojoši pirmais ir Stage 6 SKF4 teflona gultņi, priekš kļoķvārpstas, protams ka priekš Piaggio dzinējiem. Nopirkti Scooters, nav atverti, dāvanā varu iedot čeku pārliecībai. Cena 35 Euro. Otrais ir Mallosi RHQ ķloķvārpsta priekš Piaggio motora, ir lietota un atrodas normālā stāvoklī. Protams ka stāv siltumā mājās, nevis tiek rūsēta garāža. Cena 60 Euro. Trešais kā arī beidzamais ir Stage 6 Sport pro variators priekš Piaggio motora. Pilnībā svaigs un nelietots variātors, ar 6x ruļļiem kuru svars ir 6,25g un ar trīs plastmasas slaideriem. Toties komplektam nenāk klāt atspere un špiļkas. Cena 45 Euro. Ja esi ieinteresēts kādām no šim lietām, tad droši zvani, varam izveidot kādu komplektu vai piedāvājumu un protams vienoties par cenu. Telefona numurs saziņai 27861992.
 15. TheKing

  Jautājumu topiks

  Cauru gadu vari braukāt, ja protams vari pabraukt.
×