Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Trakulis

Members
 • Content count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Trakulis last won the day on March 5 2018

Trakulis had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Trakulis

  Suzuki Katana

  Svaiki Tatad ir salikts viss daudz maz lai varetu iedarbināt. Vienīgais kas pietrūksts ir gāzes trose. Būs vai nu jamekle trose originala vai japerk kads cits karburators. Tas arī pagaidām viss. Peasss
 2. Trakulis

  Suzuki Katana

  Paldies! Cerams rezultāts būs labs.
 3. Trakulis

  Suzuki Katana

  Heyo. Pa šo laiku ir izdarīts ļoti maz. Ir uzlikts cilindrs ar virzuli un izurbta skrūve ūdens sūknim. Darbi rit ļoti ļoti lēni. Kamēr vēl sniegs nav kur steigties. Cerams šonedēļ beidzot pasūstīšu to ūdens sūkņa remonta komplektu. Pagaidām tas ari viss.
 4. Trakulis

  Suzuki Katana

  Sveiki! Tā tad mazs updeits. Šodien dabūju cilindra komplektu. Tagad vajag tikai cilindram skrūves un sataisīt ūdens sūkni. Bildes no cilindra komplekta:
 5. Trakulis

  Suzuki Katana

  Skatīšos, tiešām palasīšu, kas un kā. Par to filtru japaskatās, jāmēģina atrast. Nu jā skrūvi būs grūti bet nu jāskatās. Paldies, centīšos uzcelt norm aparatu.
 6. Trakulis

  Suzuki Katana

  Jā tāda doma ir. Esmu jau atradis, tikai jāpasūta.
 7. Trakulis

  Suzuki Katana

  Sveiki! Tā tad no drauga tika ieķerts rolleris. Rollerim ir morini lc motors kurš pašlaik ir neejošā stāvoklī, jo nav cilindra un virzuļa. Un diemžēl bez dokumentiem. Rolleris ir stock. No vienas puses labi, jo visu varēšu darīt pats un zināšu kas un kā. Ir atrasts cilindrs ar virzuli, bet tikai jādabū mājās no Jelgavas.(Ja paveiksies šonedēļ būs.) Viss biežāk kaut ko ielikšu brīvdienās, jo pa darbadienām esmu skolā. Nākamie plāni: Motorā: Pagaidām būs 50cc cilindrs ar virzuli. Kaut kādu sporta sajūgu.(Varbūt kāds kaut ko iesaka.) Mēģināšu dabūt sporta izpūtēju. (Ja kādam ir uz morini tad dod ziņu.) Sporta filtrs. Vizuālajā: Jāaizved rāmis uz smilšu strūklu, lai normāli notīra un jānokrāso. Jāsašpaktelē plastmasi, jo ir dažās vietās salauzti un protams arī jānokrāso hot krāsās. Varbūt jāuztaisa kāds evil ja ir iespējams. Diskus arī nokrāsot centīšos. Sporta stūre. Un arī protams sāna kājiņa. Bilžu diemžēl nav jo viss ir izjaukts. Ielikšu bildi no interneta, jo bija precizi tāds pats rolleri. Pagaidām ir izjaukts ūdens sūknis, jo pirmstam negribēja dzesēt. Skrūves nebija kustinātas kopš rollera iznākšanas tāpēc viena no trim skrūvēm nolūza. Tagad domāsim, kā dabūt ārā. Bet skats iekšā nebija labs. Jāmēģina būs kaut kā iztīrīt. Droši iesakat kaut ko. Citu viedoklis vienmēr noder.
 8. Trakulis

  Minarelli vert. vai hor.????

  Kādu rolleri labāk pirkt? Ar minarelli hor. vai minarelli vert.???
 9. Trakulis

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pārdodu dokumentus. Nummurs ar tehnisko un vin plāksni. Gribētos 60 eiro. Krāsa balta vairākkrāsu. Rakstīt wpp. 25443122
 10. Trakulis

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  PĀRDOTS!
×