Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Tomijs

Members
 • Content count

  126
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Reputation Activity

 1. Upvote
  Tomijs reacted to Marcello in Marcello's Derbi Senda   
  Lai nebūtu tā ka lieki uzcelts topiks, tad nu pastāstīšu kāds ir esošais stāvoklis.
  Vobšim truba ir pabeigta, temp dačiks pievienots, nācās vēl sūtīt figņu kas liekas pa vidu dzesešanas trubai lai varetu sensoru iekruķīt, jo sapārot orģinalo sensoru ar koso dačiku nesanāca. Atnāca arī T14 zvaigzne bet to likšu kad būšu iztestējis kāds ir max ar T13. 


  Viss kas tagad ir atlicis, nokrāsot plastmasas, un iegādāties jaunas riepas, un sabortēt, gribas uzlikt platākas pastalas. 
 2. Upvote
  Tomijs reacted to ArtursOG in ex Rodrigoz sr50   
  DP, bet neko darīt
  laiks maziņai atskaitītei, kas pa šo laiku noticis

  tātad, pirmkārt, atnākuši ir 2/3 sūtijumiem, tos sabildēšu kopā, kad atnāks visi, jo viens kaut kur aizkavējies, max ilgi nāk.
  tika uzfrešināti visi plastmasi, to bildes arī būs nākamajā postā, jo kaut kas nesagāja ar tām bildēm..

  par cik laikā, kad srka vēl ripoja, uz diskiem uzpilēja bremžu šķidrums.. diski krāsoti ar flakonu, nekas neparedzams, krāsu uzreiz uzēda + viņi tāpat bija max apskrāpēti. tad nu saņēmos un nokrāsoju abus diskus. neskatoties, ka šī bija praktiski mana pirmā reize, kad to daru, manuprāt, sanāca tīri okey. vietām minimāli nopilēja, jo krāsa nenosēdās, bet tas baigi acīs nedeg 

  nākamais up's ar rūcošu 
  stay ķūned 3. Upvote
  Tomijs reacted to VuskansDavis in SR50R   
  pavasaris vēl nenāk, tāpēc turpinām darboties. tie, kas seko man instogramā regulārāk redz, ka kkas notiek.
   
  tātad, veiksmīgi tiku pie spoooooorta bling bling variatora vāka.

  tika saprasts, kas tur ar to transrussiju notiek un jau uzķerta aptuvena regulācija, un sajusta jauda, tāpēc sagatavojos sezonai jau laicīgi

  tad nu šajās brīvdienas notika aktīva skrūvēšana. itkā sīkumi, bet tas aizņem tik daudz laika.. pa 2 vakariem uztaisīts stiprinājums izpūtējam, lai tas draudzējas ar torsenu. paldies @DEIVILO par atsaucību un izpalīdzēšanu, ietaupīja daudz laika. kā arī saprasts ka baltie diski būs mērcis, tāpēc arī priekšā uzlikām to.
  tagad laiks smukbildēm (bildēs nav trubai stiprinājuma un vecais vāks, jo pagaidām tā vajag)
  un kāds viģiks ar to, kā izskatās un skan..
  uuuunnnnnn mēēēēēēēēēga paldies @xero par telpām un palīdzību un @Raivish par dūmu pūšanu visur un fleksēšanas paraugstundu
 4. Upvote
  Tomijs reacted to TheBestOne in Malaguti f12 by TheBestOne   
  Šodien iecēlu rāmī motoru, pieskrūvēju riepas un izdomāju uzkarināt plastmasus, lai apskatītos kopējo skatu. 

  Tălāk jau viss notika pats no sevis. Piemetu klāt pelēkăs daļas un eņğeļus.

  Pagaidām esmu laimīgs gan pa krāsojumu, gan pa kopējo izskatu. Pa nedēļu jānopulē krāsa, jo nedēļas beigās būs pasūtijums. Tad jau cerams, ka pa brīvdienām varēšu pavizināties. (Iespējams ka stuntbaru aizmugurē ar uzmetināšu ) 
 5. Upvote
  Tomijs reacted to TheBestOne in Malaguti f12 by TheBestOne   
  Update - Malagutim samontētas riepas, nokrāsotas plastikas. Protams ka ir kur piekasīties , bet ar otro kārtu būs skaisti. 
  jauno riepu nosaukumus izkrāsoju ar krāsas flomasteru. Izskatas ļoti labi

 6. Upvote
  Tomijs reacted to Loggit in Gilera Runner 50   
  Tātad. Atnāca jaunais ''streetrace" cilindrs . Liels paldies @Vitaly Polyakov par MK2 sport pro. Turpmāk pirkšu tikai no viņa.
  Tika piedzīti karteri cilindram, viss salikts kopā ar 0.65 squish. Next ups būs Video ar first startu un visu kas ir noticis apkopotu vienā. Stay tuned 

 7. Upvote
  Tomijs reacted to StefanRsp in Gilera Runner sp70 “Z6”   
  Šodien nopirku klokeni Mallosi rhq no @DavidnK, paldies @xero par konsultašanu, drīz sūtīšu no attka. 


 8. Upvote
  Tomijs reacted to artizr in Bauskas dīlera Rox by artizr   
  Sveiki! Esmu viens no tiem, kurš iegādājas roxu no Bauskas dīlera. Rox tika pirkts pagāšajā vasarā, tākā tas bija mans pirmais rolleris, es īsti neko nesapratu. Tāpēc ticēju pārdevējam, kurš bija sastāstījis tādas lietas, kuras pat tuvu nestāvēja tam rollerim. Izbraucu, likās tīri labi un metām piekabē.

  Jau nākošajā dienā sāka atklāties visādi prikoli. Sākšu ar to, ka aķis jau bija beigts un nācās pirkt jaunu. Pēc nedēļas rollers vairs negāja uz priekšu, izrādās, ka variātoram bija gals un iegādājos stock variātoru.
  Pēc Bauskas dīlera teiktā setupa rollers negāja kā tam vajadzētu. Ar laiku, sāku saprast vairāk lietas un sapratu, ka mani riktīgi appisa. Motors bija pilnīgi viss stock, tik uzmesta virsū sporta truba. Bet tāpat likās, ka rollerim nav viss kā vajag, jo knapi spiedu āra no viņa 60km/h. Tad sāku jaukt un skatīties, kas tad viņam tur ir. Atradu svečvadu, kurš bija izkausēts. 
  Svečvada stāvokli var redzēt video.
   
  Nopirku jaunu svečvadu, rollers palika dzīvīgāks, bet ne jaudīgāks. Tika nopirkti vieglāki ruļļi, saregulēts karburātors, sajūgam nomainītas atsperes. Rollerim parādijās riktīgs uzrāviens, bet tas uzrāviens pazūd, kad motors ir uzsilis. Ar šo prikoli ilgi mocijos. Ar laiku rollerim parādijās ļoti daudz interesantu prikolu. Rollera atslēga bija dzīvokļa atslēga, kura pārlūza uz pusēm jau pirmajā mēnesi. Domaju, ka nu i pakaļā, bet nē. Tā slēdzene bija tik izjāta, ka mierīgi varēja iebazt kautko garu un pagriezt slēdzeni. Tā nu nobraucu visu sezonu, jo nevarēju dabūt visu setu ar atslēgām. Vēlāk no bremžu mašīnītes sāka tecēt eļļa. Netecēja riktīgi, bet minimāli. Nobraucu veselu mēnesi un sāka besīt, ka viss tika uz drēbēm un rollera, tapēc tika ieķerta bremžu sistēma no user @Ratatā

  Domāju, ka citu prikolu vairs nevar būt, bet es smagi šaubijos. Bāka tika atrasti dafiga plastmasas gabali, nācās bāku tīrit no viņiem. Beņķa kaste bija tīri pajāta. Pārkrāsots rāmis un  diski tik slikti, ka krāsa lobijās nost pati par sevi. Nācās lodēt gaismas vadus, jo pazuda savienojums.
  Šāds bija motora stāvoklis.

  Vienkāršāk sakot, rollers pilnīgie lauki.
  Vasaras beigās biju atradis iespejamo vainīgo ātruma ziņā. Sajūgs sāk slīdzēt, kad uzsilst. 
   
  Nenocietos un jau septembra beigās sāku jaukt roxu ārā.
   

  Pa šo laiku berzu rūsu no rāmja un krāsu no diskiem, plastmasām. Tākā garāža nav apkures, darbi tika apturēti līdz februāra beigām.
  Iepriekšējā nedēļā tika uzklāta grunts uz rāmja un sašpaktalēti plastmasi.  https://failiem.lv/u/yrpcex2e#/
  Pa šo laiku tika iepirktas dažas detaļas, pārējās detaļas sūtīšu marta beigās.
  Tika ieķerts: Stage 6 podziņas, Stage 6 Racing MK 2. , dažas blīves un slēdzenes komplekts.  ( https://failiem.lv/u/8jbmq9y4 )
   

   
  Pagaidām tas ir viss. Tākā esmu iesācējs visā šajā, varētu būt kādas nepilnības, kļūdas, so yea.
   
 9. Upvote
  Tomijs reacted to #Kaza in Zip SP1 BigBlock by Kaza [viktorkangale]   
  Kas tad tika padarīts pa mēnesi? Glūži pamāz, gribētos vairāk. Pašlaik visus darbus saistītus ar motoru piebremze jauna cilindra trūkums (nav ciļa, nevar vīlet karterus, nevar rēķinat un metināt izpūteju).
  Bet tomēr. Kādu vakaru motors tika nonemts, izjaukts un pārbaudīts. 
  Pati lielākas bailes aizēja garām, gultņu sežas karterā ir normālas (bija iemesli grekot uz tiem). 

  Kkur sezonas sākumā nolūza izpūteja augšējais stiprinajums un jau kādu laiciņu nebij vienas vītnes (bildē) un dažas tika aprautas.

   


  Pie Jurģa kunga tas lietas tika sametinātas un vēlāk saremontēju parējas vītnes ar helicoiliem.

  No Engine SP gang @Korch

  Viss tas pasākums tika kautvai cik nomazgāts no daudzgādigiem dubļu slāniem, līdz galam tiks satīrits un nolakots kad salikšu kopā motoru, tagad neredzu jēgas to darīt.
   

  Ka arī tika nopirkts pa smuku ciparu Athena DoubleLayer gaisa filtrs, bij dazas sarežgitības saparot to ar manu karbi. Ir lidzīgs Steidž6 filtram, bet labāks 


  Ka arī burtiski uz dienam no @StraumeDžeimss tika dabūts Malossi RS24 amitis. Vienīgais, tas amortiņš stavēja uz minara, un galīgi neder bolt-on. Bet kad ir rokas, galva un instrumentu minimams viss ir iespējams

  Darba procesā (centrāla skrūve tam "adapterim ir nomainīta uz m10 ar stiprību 10.9)


   

   
  Locīt ausis amitim negribējas, metināt citus arī (jo blakus atrodas regulācijas mehanisms) tāpēc viss tika atrisināts ar šitādu piamina paaugstinājumu

   
  Pagaidam viss pamazam kustas, negribu taisīt mazus update.
 10. Upvote
  Tomijs reacted to Loggit in Gilera Runner 50   
  Klusā daba. Vēl palicis cilindrs no @Vitaly Polyakov
 11. Upvote
  Tomijs reacted to ArtursOG in ex Rodrigoz sr50   
  eeeei, nu sveiki 
  nav apritējuši pat divi gadi no pēdējā up'a, tāds neliels laiciņš. 
  tātad, cik nu kāds zin, cik nu nē, pirms tiem gadiem tika salikts max fresh motors un braukāju max laimīgs, bet vienā dienā atteicās svaigais hpc. cik nu man zināms, tā ir hpc slimība, jo neesmu vienīgais, kuram tā notika. proti - nolūza varika pusē. nu neko, bija ieķerts ssl zipiņš tolaik vēl, metam srkai mīksto, daļēji laižam daļās un pieķeramies zipam.. lielākā daļa no motora tika izpārdota un tā viņš līdz šīs ziemas sākumam stāvēja noputējis un nekustināts. kāpēc? - galīgi nebija motivācija kaut ko darīt, kā arī sherco, kas tika iegādāts pēc zipa pārdošanas, saistīja vairāk.
  bildes, kāds smukulis tolaik viņš bija: 


  kaut kur pirms ziemas sākuma:
  sapratu, ka tomēr stuntošana ar tugenu ir tēma, max ērts mopēds.. sākam "atdzimšanu"
  tika iegādāts:
  jauni karteri, stock kloķis, s6 skf c4 gultņi ar saļņikiem, bidalot truba, stock sajūgs ar mallosi sarkanajām, magnēts, polini 90 (lkm skaitās small edition), motoforce 21mm karbi, gāzes ručku, ručkas, lapiņas, blīves, virzulis ar gredzeniem utt.
  sākam lipināt visu kopā, liekot kopā viss tiek max appucēts, lai viss pa skaisto

  kas vēl jāizdara:
  jāieliek sprosts aiz gultņa reduktoram, jāsadabū vajadzīgie uzgriežņi, ieķert siksnu, blīves, seperatoru uzmeikot sakarīgu pravodku un pēc idejas sreķis ir sķeļams dūmā. 
  setaps:
  drka (jauns virzulis, gredzeni),
  stock kloķis ar skf c4 gultņiem,
  bidalot truba,
  multivars vai sport pro (nezinu, ar kuru labāk ietu)
  polini vai s6 siksna
  stock sajūgs ar mallosi sarkanajām
  r/t wings
  mf 21mm karbūzis
  polini 90 filtrs
  plastmasi daudz maz safe, tik pat skaisti, nedaudz apbružāti, bet būs safe
  priekš stunta, manuprāt, būs zašibis, stay tuned
   
   
   
   
   
   
 12. Upvote
  Tomijs reacted to Gabriels Erglis in Motora gultņu kodi   
  Vai tev ir apnicis meklēt vai prasīt draugam gultņu kodus? Man ir risinājums! Šajā rakstā apkopošu Minarelli un Piaggio motoru gultņu un blīvslēgu kodus un izmērus.
   
      Minarelli
   
  Kloķvārpstas gultņi - 6204 (stock/sports C3, ja ir kas jaudīgaks, tad vēlams likt C4) Kloķvārpstas blīvslēgi aizdedzes pusē - 20x30-34x6 variatora pusē - 20x42-43x8-9 Reduktora vāka gultnis - 6203 Reduktorā (mazais, kas nāk karteros) - 6200 Reduktora izejas ass gultnis - 6203 2RSR Reduktora blīvslēgi - 22x32x6 un 17x28x5 Reduktora izejas ass blīvslēgs - 22x32x6 Subframe gultņi (kas nāk karteros) - 6003 2RSR Ūdenssūkņa blīvslēgs - 10x18x5 Ūdenssūkņa manžete (O-ring) - 53x2  
      Piaggio
   
  Kloķvārpstas gultņi: BB1 3055-B (stock/sports, C3) BB1B 447205 A (ja ir kas jaudīgāks, vēlams likt C4) Kloķvārpstas blīvslēgi:  Variatora pusē - 19x30x7 Aizdedzes pusē - 18x28x7 Reduktora vāka gultnis - 6203 Reduktora vāka saļņiks - 28x17x5 (28x17x7 arī der)  Reduktorā (mazais, kas nāk karteros) - 6201 (tikai hi-per1) Reduktora izejas ass gultnis - 6204 2RSR Variatora vāka gultnis - 638-2Z Ūdens sūkņa gultnis - 608-2Z  Ūdens sūkņa blīvslēgs - 8x16x10 Reduktora izejas ass blīvslēgs - 30x47x6 (30x47x8 arī der)
 13. Upvote
  Tomijs reacted to VuskansDavis in SR50R   
  Šodien kkas jēdzīgs sadarīts. 
  Sākumā devām paelpot svaigu gaisu

  Tad savedām kārtībā degvielas padevi - izlidinājām ārā vakuuknieku un ielikām degvielas krānu bākā un vēlvienu degvielas trubā, kā arī beidzot salikām pareizi visas aizmugures plastmasas un beidzot neizskatās tas rolleris šķībs un greizs no aizmugures. 

  Salikām visu kā vajag, pārbaudījām aizdedzes momentu, pielikām trubu, sazāģēja spārniņi utt, etc, karoč visādi sīkumi, bet šodien sadarīts vairāk nekā plānots un cerēts. Paldies xero un Raivish 
  Galu galā nolējām no Raivja benzīnu, un dabūjām parūcināt, un pat izbraukt. 
   
  Tagad jāgaida pavasaris, atā 

 14. Upvote
  Tomijs reacted to VuskansDavis in SR50R   
  Svētais Valentīns salikts un arī rūc

  bet nu vēl ir ko padarīt
  P.S. pirmajā postā atjaunots setups
 15. Upvote
  Tomijs reacted to lonatans929 in Aprilia sr50r no LT   
  hey hey
  tātad pa šīm 2nedeļam ar srku jau daudz kas noticis.
  Srkai tika parkrāsots ramis kip violets bet izskatās kā zils 
  diski ari tika pārkrāsoti metāliski tumši violeti un vario vāks metaliski melns 
      unn srka tika arī 
  pie jauna DR evo 70cc cilindra (Paldies māsai)  jaunas malossi special x belt stage6 wingbella no user @DavidnK str8 hēbeļiem,motora skrūves,vin koda plastikas, paldies user @MrEAzy primāras reduktora ass,paldies user @niks007 hp2 kartera mazās pusites (kapi)  ngk br10es sveces violetam beņas sļaukām,paldies user @ErvīnsZ un tika ari nopirkti buzzeti daksas gultņi kuri ir jau uzlikti led lampiņām malossi e13 filtrs un srka jau tika salikta tik tālu lai atliktu tikai pielikt motoru,plastikas un benķi
  un dažas biļdes arii


   uz priekšu viss kustās diezgan ātri,varetu būt pat uz janvāri jau first start(vajag tik kloki,trubu un pāris sīkumus)
  pašlaik viss ata
  stay tuned
   
   
   
   
 16. Upvote
  Tomijs reacted to Egons in Yamaha Aerox. 1998   
  Kopš pēdējās ziņas par rolleri ir pagājusi vairāk kā sezona. Rollerim ir sezonas laikā tika iegādāts arī SSP 280mm bremžu disks un Yasuni C16 izpūtējs (Apmēram mēnesi pirms sezonas noslēguma ). Rolleris nepiedzīvoja sezonas beigas, jo motora blokiem sāka veidoties plaisa, protams pats biju vainīgs, kā muļķis braukāju ar 3skrūvēm.
  Viss tika izjaukts un sāku pirkt detaļas, lai pa ziemu visu saliktu kopā. Vēlos piebilst, ka rolleris šajā sezonā gāja patiešām labi.
  Pirmos iegādājos mootora blokus un Str8 pakaļējo lampu.
  Iegādājos
  ^Jaunu MK2 Racing 12pin cilindra grupu
  ^Jaunu Yasuni C16 Ilegal izpūtēju
  ^Jaunu Malossi MHR variātora komplektu
  ^Jaunu Top Performance Vforce vārstu
  ^Jaunu Dopller kevlar siksnu
  ^Jaunu Str8 kurbuli
  ^Jaunu Str8 variātora vāku
  ^Jaunus Polīnī gultņus
  ^Jaunas Malossi sarkanās atsperes (lielo un mazo)
  Un daudz citus sīkumus. Plastmasas arī netiks atstātas tādas kādas viņas līdz šim bija (Būs cita krāsa)
  Dažas bildes. 
   
 17. Upvote
  Tomijs reacted to VuskansDavis in SR50R   
  šodien progress - matars salikts un pielaists

  ja nopietni, tad kloķene ielikta blokā - iepriekš nopirktais Polini komplekts - NTN C4 gultņi ar Polini teflona saļņiki. izmantojām frīzeri, xero sak ka lab mant.

  te kkāda dzelžu kolekcija. laikam jāliek vairāk cilindru virsū

  par trubām paldies Ratatā un Huligančikam. nu tik varēs testēt ar ko pajāts R/T labāk iet.
  nja, kkad uztaisīju kārtējo sūtījumu no attacka. šis tas vēl palika nepasūtīts, tā kā ļoti drīz varēs tiešām pielaist mataru.
 18. Upvote
  Tomijs reacted to Chuchel1 in Aprilia sr50 Gen 1   
  Sveiki ļaudis 
  Taka no user Erglis nesanaca dabut transmisiju , paldies user Ratata par transmisiju jau domaju ka busu palaidis garam bet nē 
  Detaljas izskatas max svaigas un visas vitnes un zobrati reduktoram ir laba stavokli un transmisijai that same 
  MHR La Furia Rossa full sets 
  MHR pilns reduktora sets
  Stay tuned

 19. Upvote
  Tomijs reacted to Aerox_FTW in Stunt Rox by Aerox_FTW   
  Ta tad pagājis ilgs laiks kopš pēdējā posta un vēlejos ielikt up.
  Kopš vasaras nekas daudz nav noticis, atnāca stunt bars
  izskatās šādi, strādā ļoti labi ir izmantots vairākas reizes
  pāris reizes ir plīsusi siksna nezinu iemeslu.
  tika notonēta lampa  
  Iepriekšējā krāsa saka celt augšā jauno tā kā sāku slīpēt plastmasas krāsošanai īsti neesmu vel izdomājis krāsu.

  dabuju jaunu pakaļējo riepu par to paldies user @Morfy

  Plāni uz vasaru 
  pārkrāsot plastmasas
  nopirkt sporta sajugu
  kaut ko izdarīt lai lampas kaut bišku spilgtākas jo tumsā tālak par 5m neredz
  nopulēt trubu
  Šadi pagaidām stāv garāžā  
  Ja kādam interēsē kā iet tad rekur video. Pirmais video so give me some slack.
  Tas laikam arī viss.
   
 20. Upvote
  Tomijs got a reaction from Vladjuha in Pērk/Pārdod Minarelli   
  Sveiki jaunieši! Pārdodu mina hor 70cc Dr evo cili. Full kits, 10mm LC. Sīkāk wpp 22368315 ir arī airsals, visu PM. 50e Drka un 50e Airsals

 21. Upvote
  Tomijs reacted to stonehero in Aprilia Sr50r by stonehero   
  Heyoo tātad kādu pusotru mēnesi atpakaļ tiku pie 3gena ,dabuju reāli kā konstruktoru bez diskiem un ar plikiem karteriem,bet pa kapeikām .Pa šo mēnesī izdarīts ļoti daudzkas ,kā arī daudzkas nopirkts .

  Pagaidām izskatās šādi ,šodien ar bija first start ,nedaudz piereguleju trasmisiju un karbi ,iet tīri patīkami ,no ručkas ratā.
  ·Stage6 streetrace
  ·Malossi mhr kļoķis
  ·Leovince zx
  ·Dellorto 21mm karbis
  ·Polini vārsts
  ·Malossi multivar
  ·Malossi mhr delta clutch
  ·Malossi overrange šķīvji
  Plastmasas saplēstas un max saskrāpētas ,sākts jau slīpēt ,drīz tiks nokrāsotas. Tas arī pagaidām viss .
  Stay tuned 
   
 22. Upvote
  Tomijs reacted to Mīna in Yamaha Aerox. 1998   
  Pa šo laiku izdarīts ļoti daudz, bet neesmu stāstijis neko daudz.
  Tātad nopirkti jauni (priekš manis jauni) motora bloki, kas bija daudz, daudz svaigāki nekā vecie. Visur nomainīti gultņi Visur jauni blīvslēgi Nopirkts 21mm dellerto black edition karbīts Uzstādīts KOSO dačiks - time/rpm/temp Jaunas lapiņas (karbona)  Jauna mk2 kolektora gumija Salikts motors, skviš- 0,73mm Nopirkts stage6 f1 spogulis Jaunas sarkanās atsperes sajūga (gan mazās gan lielās) Rolleris ir salikts, bet vēl darāmā daudz. Vajag noreguēt karbīti un skatīties, kas ar sajūgu, jo rolleris sāk ripot no 2k apgriezienu. 
  Pašreizējais setups:
  MK II Racing cilindrs Doppler Endurance kloķene (lkm tā saucās) 21mm dellerto karbīts MK II ieplūde, pilna, ar karbona lapiņām Stage6 sport pro variātors Stage6 sport pro siksna Malossi fly sajūgs Polini reduktors Yasuni C16.07 Pašlaik no SA nāk vēl pāris sīkumi, viens no tiem ir polini 90 grādu filtrs, kas ir ļoti nepieciešams.
  Bildes netaisiju baigi, bet nu.

   
 23. Downvote
  Tomijs got a reaction from R1200 in Aprilia sr50 Gen 1   
  Krāsošu savam f12 tādus diskus!
  Sent from my SM-A500FU using Tapatalk
 24. Upvote
  Tomijs reacted to scootermonster in yamaha aerox 1999   
  Paldies!! Tev arī 
   
  Paldies!! Ganjau openingā tiksies
 25. Upvote
  Tomijs reacted to turn100 in Sēdināta budžeta Old Runner   
  Labrīt
  daļa no plastikām izmesta musarā, vietā dabūts kas labāks, ar citu daļu kaut ko cīnos, tonis peleks Waag grup man patik pox
  bildes sametīš kā musarkaudzi   

   


  Tātad nu tika dabūti karteri, salikti ( teikšu uz priekšu viņš pat rūc jau)
  transmisija pa taisno mhr ar s6wingu un pagaidam stock sajūgu
  šeku reku stūre normāla un priekšas viducītis normāli trūka, dabūt lietotus nevar vai arī var bet par kosmosu, siekalojoties attackā ieraudzīju ka uz atlaidēm tieši vajadzīgākais, nenoturējos un paņēmu
  Tātad pēc tā ka saliku uz riteņiem saprats ka aizmugure amortizātors pārāk mīksts, kas tika iemests musarā, atkal priekšā dakša izrādijās tik cieta ka uzgružoties liekas ka amortizē tikai tas ka stūre sāk locīties
  tā arī tika sagriezta ar fleksi un izmesta ārā
  kā redzam iekšā roxa dakša ar sr disku, lai izskatās vienādāk, aizmugurē likšu jaunā runnera disku, bet to vēlāk pagaidām jauztaisa visu pilnīgi pārējo
  pēdējās dienās te saliku bremzes, vadus, visu tik jāpārbauda un ar pakaļējo bremžu atgaisošanau sanāca kaut kā problemātiski, kaut kur ir burbulis kas atsakās pazust 
  pagaidām laikam viss, līdz atklāšanai gan jau pabeigs, kaut ko atcerēšos pieminēt, pierakstīšu, šobrid baigi centos neko nepirkt jo prioritātē ir auto kas dala ar šo mopēdu un vel dažām lietām manu garažu 
   
  P.S. pēdēja bilde ir sveiciens kādam kam iepriekš bija šī kājiņa, viņš ir malacis
×