Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

JRiekstinsa

Members
 • Content count

  26
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About JRiekstinsa

 • Birthday 2001.08.17.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Riga
 • Intereses:
  Ratā
 • Braucu ar
  Aprilia sr50

Contact Methods

 • Telefona numurs
  29744480
 1. jau ir izmeriita ir ka vajag .
 2. jaa man ari no sakuma likas ka karbis. iecekoju visu samainiju diizes lielakas lai butu riktigs treknais visu izmeiginaju un tapat nelec. kraaninu ari pacekoju viss kartiba bija .
 3. Jau ir mehaniskais sen.
 4. Par vārsta lapiņām nezinu , bet sveces esmu izmeiginajis cit tik var un karbim regulacija ari ideala. Skatišos vārsta lapiņas
 5. Tatad vēršos pie jums ar sekojošu problemu : rolleri loti gruti pielaist , lai cik silts butu arra pielaist ir gruuti, jasasūc pilns ar bendzinu tad tikai aiziet kautka. Dazreiz pat sasucot pilnu knapi pielec. Silts pielec labi bet ja pastav ilgak ari negrib lekt. Kas varetu but pa problemu??
 6. Stage 6 replica , yasuni R tās divas viss populārākās un arī labas.
 7. Paldies. Būs jāmēģina.
 8. Motors

  Pērku variatora vāku. Tā lai derētu srkai 3gen Piedāvājumus rakstat wpp vai SMS : 29744480
 9. Krc ir tā ka meigini ar savu 3genu raut ratta bet kka vispār nesanāk. Mosk uzcelu bik un [censored] pēctam nav nekā tālāk. Kā jūs ieteiktu mācīties un kā sākumā iemācīties normāli raut?
 10. Krc ir tāda problēma ka man tosols tek kur nevajag pie virzuļa un tt. Visi teiks un teica ka vainīgas ir blīves , pamainiju tas pats . Kas varētu būt pie vainas ? Kādam ir tā bijis?
 11. VIRSBŪVE

  Pērku 3gen aizmugurējo bremžu lampas plastmasu. Piedāvājumus rakstīt wpp vai SMS : 29744580 ( Rīga )
 12. Motors

  Nopirkšu 3 gen aizmugurējo bremžu lampas plastmasu un kādu normālu sporta trubu. Piedāvājumus rakstīt SMS vai Wpp : 29744480 ( Rīga ) .
 13. kad es registreju rolleri man bija kadi 20eiro jasamaksa pa visu kopa
 14. Tatad man tāda problēma ka braucu ātrāk nekā vajadzēja apdzīvota vieta un pabraucu ar normālu ātrumu garam mentiem šie neko ka stāvēja tā stāvēja , bet man tāds jautājums, vai viņi nevar atsūtīt to sodu vai kautka savādāk uzlikt tev ?