Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Evil runners

Members
  • Content count

    27
  • Joined

  • Last visited


Reputation Activity

  1. Upvote
    Evil runners reacted to zogs in yamaha aerox 1999   
    domāju ka jā
  2. Upvote
    Evil runners reacted to Emka in yamaha aerox 1999   
    Dizi tumsaks nav nopietna gaisma tik var redzet kadu minimalu atskiribu
    Pirms kada laika kad vel aerox bija seit ir redzami lakoti karteri ar spidigo laku 

  3. Upvote
    Evil runners reacted to scootermonster in yamaha aerox 1999   
    Liels paldies par ieteikumiem 
     
  4. Upvote
    Evil runners reacted to scootermonster in yamaha aerox 1999   
    Čau visiem ! Ir pagājis ilgs laiks un beidzot kaut ko sāku darīt, atnāca virzulis, gultņi un vel citi sīkumi, par to paldies @PrimeParts. Pats no scooter-attack.com pasūtīju stage6 subframe, stage6 īso gāzes ručku un koso temperatūras dačiku. Arī ļoti ilgu laiku nevarēju atrast perfektus disku bremžu karterus, tāpēc nācās pirkt trumuļu karterus un pārtaisīt par disku bremžu. ielikšu arī bildi ja kāds varbūt arī izdomās darīt tāpat. Kā atnāca virzulis , uzreiz arī savīlēju karterus .Pēc tam saliku kopā motoru, Squish ir 0.55mm. Paspēju arī uztaisīt first start, bet braucis gan neesmu, jo ārā auksts.
     


  5. Upvote
    Evil runners got a reaction from Dāānčhiiks. in Pērk/Pārdod Piaggio   
    pārdodu yasuni z, vnk izcilā stāvoklī, 80€ -27434011wa  6. Upvote
    Evil runners reacted to SimpleG in Piaggio Zip SimpleG   
    [censored].. par vēlu

     
     
    Update par Zipu:
    Nekas jauns nav parādījies, tik tas, ka neturot uz gāzes slāpst nost, nevaru izprātot kādēļ... karbi regulējot ar nekas, bet nu ratā rauj, tātad viss ok
  7. Upvote
    Evil runners reacted to Aeroxrata in Piaggio Zip SimpleG   
    Nekāda gadījumā neplēs nost uzlīmes,noplēsisi -2HP,bet tāpat veiksmi ar ziponu 
  8. Upvote
    Evil runners reacted to SimpleG in Jautājumu topiks   
    Ātrumam pārbaudi kādā stāvoklī ir gliemezis vai viss ir iesprausts, viss turas utt. Dačikiem ar pārej pāri, paskaties vai visi vadi ir gabalā, ja ir tad pārej ar multi metru, izzvani vadus. Ir arī iespēja, ka strāvas regulators vai kā viņ tur beigts.
  9. Upvote
    Evil runners reacted to Armands in noluza izputeja spilka   
    Saglabājiet, izdrukājiet un savā darbnīcā pielīmējiet pie sienas  
    Ja nav speciālie instrumenti, tad gadījumos c,d,e izurbj pa centru, un ''ar āmura palīdzību'' urbumā iepresē seškanti vai torks'u, no skrūvgriežu komplekta. Ir gadījies arī nolauztā skrūvē nolauzt torksu, tad ir bēda2 , ar mēru un pacietību to lietu jādara, vēlams neizmantot china pārrūdītos uzgaļus, kas stikla trauslumā.
    Gadījumā e  instruments (foto zemāk) veikalos komplekts ap 10€.
    P.S. Admini tēmu pārdēvē piem. nolauztas skrūves/špiļkas izvilkšana, te vēl var papildināt.


  10. Upvote
    Evil runners reacted to wildinjs in Rollera plastmasu labošana un krāsošana   
    Šis topiks būs kā sagatavot plastikas un krāsojamās detaļas
    pirms krāsošanas kā arī kā pareizi krāsot.


     
    Sāksim ar to ka telpās būtu nepieciešam vismaz +15 grādi, un
    labs apgaismojums,  lai var redzēt krāsas klājumu un lai neuzpūstu par daudz tas izraisīs krāsas notecēšanu un rezultātā
    būs nekvalatīvs krāsojums. Telpām vajadzētu arī būt tīrām lai putekļi neietekmētu gala iznākumu.
     
    Specializētas krāsošanas telpas.

     
    Ideāls māju variants.

     


     
    Pirmā lieta ar ko vajadzētu sākt būtu jebkādu plaisu, dziļu švīku aizšpaktelēšanu, jāsāk ar plaisu salabošanu, ņemam lodāmuru, diezgan
    smalku sietu un kausējam plaisai virsū, kad tas izdarīts, slīpējam ar 80 vai 120 smilspapiru to vietu kuru lodējām, 

    kad esam noslīpējuši klājam virsū stiklšķiedru, nevajag pārcensties ar to jo pēc tam pašam tā būs jāslīpē lai izlīdzinātu.

    Noslīpējam lieko nost un klājam virsū špakteli.  Tad pārējās skrambas vajadzētu apstrādāt ar smilsppapiru ņemam 120 smilspapīru un slīpējam visas dziļās švīkas, ko neizdosies vienkārši ar smilšpapīru izslīpēt,   tām liekam špakteli. Kad tas izdarīts gaidam kad nožūst, špakteli slīpējam ar 240 smilspapīru pabeidzam ar 400.
     


     
    Kad tas viss izdarīts var sākt ar pašu krāsas slīpēšanu, pašā sākumā ņemam 180 smilšpapīru, tad 300, un beigās ar 400 ejam pāri, kad noslīpēts,  attaukojam virsmu. Tad Klājam virsū  grunti,  gruntij pilnībā jāizžūst, jo tā var sākt reaģēt ar krāsu, būtu nepieciešams vismaz diennakti laika lai vissa ižūtu, tad slīpējam ar 600/800/1000 smilspapīru, vēlreiz attaukojam virsmu ar 646 šķīdinātāju vai speciālo attaukotāju.


    Tad klājam virsū pirmo krāsas kārtu, atceramies – klājam nepārāk biezu kārtu jo sekos vēl divas kārtas , kad pirmā kārta jau ir nožuvusi klājam otro, pēc tam trešo.  Viss beidzot kad pēdējā kārta apkaltusi klājam virsū laku laka ļoti bieži notek takā ar to ir jāuzmanās , kad pirmā lakas kārta apžuvusi klājam otro kārtu, tad atstājam 24 stundām lai viss pilnībā ižūst.
     
    Šādam būtu jābūt rezultātam.
         Ja gribam krāsot ar baloniņu atceramies kad krāsa viņos ir šķidrāka nekā ar to krāsu ko lejam pistolē tāpēc krāsojot ar viņiem ir jāpiešaujās lai nekas nenotecētu. Vēl varbūt tāda lieta ka vecā krāsa zem grunts ceļ jauno gadījumā ja tu piemēram tagad krāso ar metāliku, bet bija akrils. Tādā gadijumā ir jāpērk nitrolizators (22ls/1l) un apstrādā ar to virsmu, tad neko necels. Tad vēl tāda piebilde kāsojot ar pistoli, ka ir dažādu veidu krāsas, piemēram, es nokrāsoju ar akrila krāsu un laku vairs nevajag, bet metālikai ar ko krāsoju, obligāti vajag vismaz 2 kārtas krāsas un beigās obligāti laku, jo bez lakas viņa ir matēta, uzpūšot laku paliek spīdīga kā konfekte  bet to visu sīkumos apskaidros krāsu veikalā.... Uun, vēlviena ļoti noderīga lieta, it sevišķi ja nav pārāk labi apstākļi krāsošanai. Pirms lakošanas, kad laka jau ir sajaukta ar cietinātāju, trauciņu kurā ir laka vienmērīgi pasildam ar fēnu, lai laka paliek silta, tad uzreiz lejam pistolē. Tādejādi būs vieglāk lakot, jo laka labāk noklāsies un būs mazāka iespēja, ka radīsies notecējumi.
     
       
    © D. Launieks (wildinjs)
    Veidots priekš scooter-power.lv
  11. Upvote
    Evil runners reacted to nuggets in Par bēgšanu no mentiem   
    ilgi domāji,kad šito hohmu rakstīji,ģenij  :D:D:D:D: ? 
  12. Upvote
    Evil runners reacted to ezzis in Par bēgšanu no mentiem   
    Pinīgi piekrītu! Ja tavs rolleris ir spējīgs uz ko vairāk nekā stoks,tad var mēģināt...,bet galvenais ir domat 5 pagriezienus uz priekšu! Tev jāzin kur tu atrodies,kur var iesprukt tā lai mašīna netiek cauri u.t.t Tev jābut gatavam,ka ķeršanai pieslēgsies vēl 3-5 policijas ekipāžas un municipāļi. Tev jābut gatavam,ja noķers tevi kādā klusā vietā, dabut pa zobiem....
    p.s. Jelgavā kādreiz,sen sen atpakaļ, bija nerakstīts likums: pat ja viss ir kārtībā ar moci un doķiem....ir jāmūk!!! Esmu mucis daudz,daudz reižu....
  13. Upvote
    Evil runners reacted to m0ussy in APRILIA SR50R by m0ussy   
    beidzot saņēmos un kaut ko sāku darīt srkai  srkas plastmasas tika aizvestas nokrāsot melnā krāsā +pērlīte . Sākumā plānojās tumši violēta krāsa, bet tad padomāju kā izskatītos srka dienas laikā, tas mani īsti neuzrunāja, tāpēc nolēmu iet full black. Tika sapirktas visas skrūves melnā krāsā iekš delves un twinauto, nopirkta jauna lampa, jo vecā bija vnk pagalam, jauns purns, underseats. Pagaidām vēl gaidu no krāsotāja divas plastmasas, lai pabeigtu srku un liktu pārdošanā.  ā jā, vēl numura turētājs jāuztaisa.
    neskaitot to, ka esmu nopircis vēl jaunu aķīti, tad nekas 'huge' nav mainijies srkai. galvā jau stāv nākamais projekts, ja šis aizies  


     
     
     
  14. Upvote
    Evil runners reacted to wylde in PIAGGIO ZIP2 "minions" 2k14 by Silinsh   
    huina
  15. Upvote
    Evil runners got a reaction from EdijsM in Spams   
    kāds moš zin, kur tieši var iegādāties karstumizturīgu caurspīdīgo laku priekš izpūtēja, esmu izbraukājis jau visu rīgu un rezultāti nekādi. Vai ir iespēja ar kko citu pārlaist izpūtēju, lai nenorūsē? uzklausīšu katru padomu, plds ja iepriekš!!! 
×