Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Radons7

Members
 • Content count

  58
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Radons7 last won the day on May 9 2017

Radons7 had the most liked content!

Profile Information

 • Braucu ar
  kafijas automātu

Recent Profile Visitors

860 profile views
 1. eyo Forums ar manu topicu ir nedaudz pamiris, ceru nedaudz atsvaidzināt ar sava mopēda bildēm Vienīgais, kas īsti izdarīts pa šo laiku ir aplīmēts spidometrs ar karbona plēvi Uztaisīju nelielu fotosesiju savam ciklopam, lai puika neapvainojas Pāris bildes: Iecavnieki arī pabija closingā, lai paskatītos kas notiek lielpilsētā no lauķu rakursa Tas arī apmēram viss, vēl ir ko darīt, tāpēc nekur nepazūdi! Stay Tuned!
 2. Radons7

  Aprilia Sr50 by TheLukeRay

  Closingā būs pārsteigums visiem
 3. eyo scarce here Life updeits mocim Pa šo laiku ir sadarīts diez gan daudz kas interesants: Mocim, Dievs ir devis vārdu Tika uztaisītas un izšūtas zīmītes, lai cilvēki uz ielas zinātu, kurš ir boss Ar celtniecības fēnu izlocīju zīmītes, lai piegultos bākai, jo bāka nav taisna Meets nobraukts bez problēmām Tika piestiprināti spoguļi Tika izšūts sēdeklis ar kaut kādu satanic zīmi pa virsu, nezinu kā jums, bet man liekas interesanti Dažas bildītes ieskatam: Palikušas ir vēl pāris lietas, ko vajadzētu izdarīt, tā kā nekas vēl nav beidzies! Stay Tuned!
 4. Radons7

  Dienas snapshot.

 5. Radons7

  Iecavas meet-up

  Tas tik bija kaut kas!!!! Paldies visiem, kas ieradās! Uz tādu atsaucību nebijām cerējuši! Ceram, ka visi labi pavadīja laiku, jo mēs tiešām izbaudījām vakardienu! 22.07.2017 Mums paliks atmiņā pilnīgi noteikti! Šis bija mūsu pirmais organizētais meet-up un esmu pārliecināts, kad Iecava tagad zina, ko gaidīt no mums! Nebijām arī perfekti, bija daudz mīnusu, bet, piedodiet, bez tā nevarējām. Pie nākamā pasākuma daudz vairāk piestrādāsim, jo tagad zinām, kas ir vajadzīgs un ar ko rēķināties! Milzīgs Paldies pilnīgi visiem, pat tiem, kas pamāja ar roku, braucot garām! Mums patika! Tad jau tiekās, Čau! © @Radons7 © @TheLukeRay
 6. Radons7

  Iecavas meet-up

  Sveiks! Tā kā Iecavā ir svētki, esam izdomājuši noorganizēt nelielu meet-up jeb labi pavadīt laiku, labā kompānijā! Pieļauju, kad Iecavu Tu esi redzējis tikai braucot cauri viņai un nemaz neapzinies, kas atrodas viņā iekšā! Par šo paziņojam tik vēlu, jo pašiem nebija skaidrs, vai vispār kāds ieradīsies un ko mēs varam gaidīt no šī visa. Īsāk sakot, uzaicinam Tevi, 22. Jūlija sestdienā plkst. 12:00 , uz Iecavas meet-upu! Kopā pulcēsimies pie Iecavas luterāņu baznīcas stāvlaukuma (skatīt attēlā)! Ap 13:00-13:30 dosimies uz Iecavas parku, lai atrādītu savus spēkratus! Pēc tam maršruts būs spontāns, tādēļ ,vajadzības gadījumā, zvani uz numuriem (26190550 vai 20427633) Pasākums ir bez maksas, jāņem līdzi tikai labs garastāvoklis un pilna bāka! Iecavas luterāņu baznīcas stāvlaukums iebraucot Iecavā no Bauskas/Jelgavas puses! Iecavas luterāņu baznīcas stāvlaukums iebraucot Iecavā no Rīgas puses! (Visi ceļi ir sataisīti, nebaidies!) Ja ir kādi jautājumi, droši, raksti/zvani mums! Tad jau tiekās, Čau!
 7. Radons7

  Yamaha Booster by TheLukeRay

  Tā ir, ja garāža pilna ar ķenguriem, kuri lēkā pa plastmasām
 8. Radons7

  Spams

  oh shit
 9. yow Mocis tika pielaists Bez beņķa, braukšana nav no tām labākajām, bet gribēšana ir liela, tāpēc tas netraucē! Bildīte:
 10. Radons7

  Patiesības spēle

  Ironiski, pats uzraksti, ka viss ir atkarīgs no stāvokļa, bet nenorādi stāvokļus mašīnām. E30 Positivus/Summer sound
 11. Update! Beidzot atvedām mazo mājās Palicis tik uzšūt beņķi un savilkt vadus. Tikko uzspraudu gaisa filtru, pašam riktīgi patīk! Vajadzētu salīmēt arī trako plakātu sienu, jāgaida motokrosa sezona!
 12. Riepu pirku tieši ar domu, lai būtu vairāk ''šosejiskāka'' bet saglabātu biedējošo offroada izskatu
 13. Update! Hey yo mani mazie drāzēji dārgie draugi! Jauns update un moci vedam mājās! Esam izgriezuši visus nepieciešamos stiprinājumus un atliek tikai: Pievienot lukturus, Pieslīpēt plastmasu beņķim, Akumulātoram stiprinājums un vāciņš kaut kur jāizrok, Saprast kāpēc stūre ķeras un Uztaisīt apkopi motoram! Bildes pirms vešanas prom: Paspēja arī pirkstā iekost!
 14. Radons7

  Spams

  Latvijā arī šādi?
×