Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Zarins

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Zarins

 • Birthday 2002.11.28.

Contact Methods

 • Skype
  Riards9
 • Telefona numurs
  20351365

Profile Information

 • Pilsēta:
  Cēsis
 • Braucu ar
  Yamaha Aerox 2001

Recent Profile Visitors

377 profile views
 1. Pērku 2001 gada Aerox pannu un priekšējo plastmasu,bez lampas. Rakstat 20351365
 2. Zarins

  Lūdzu viedokļus

  Rit parrakstu
 3. Zarins

  Mūzikas Spēle

  8/10 patīk
 4. Esmu apsvēris domu pārdot, taču nevaru izlemt, varbūt tomēr sataisīt? 1. Visi plastmasi galīgi ļurkani 2. Lielākā daļa skrūvju nav. 3. Nav pat vietas, kur ieskrūvēt skrūves. 4. Mazs caurums aizmugurējajā riepā. 5. Nolūzusi atslēga iesprūdusi aizdedzē, taču var iedarbināt ar atslēgas otru pusi, kas nolūza. (Starpcitu, kāds nezin, kā lai dabū laukā?), 6. Saskrāpēts labais sāns. 7. Aizmugurējā bremze neiet, hēbelis mīksts. 8. Spidometrs nerāda 9. Švakas lampas 10. Dačiks arī nerāda, tikai benzīnu šad tad Nosaucu visus defektus, vēl nezinu, varbūt nokrāsot? Kādas varētu būt gala summa, cenšoties iekļauties pēc iespējas mazākās izmaksās? Pa cik varētu pārdot šādu rolleri? Rolleris lielākoties ir tehniskā kārtībā, ir braucams utt.
 5. Zarins

  Stickerbomb un tehniskā pase

  Nav itkā dārgi, uzzināju, ka ir 15 eur/m2 ar to varētu pietikt aplīmēt pusi no visa roxa es domāju.
 6. Kāda krāsa būtu tehniskajā pasē, ja aplīmētu rolleri ar stickerbombu? Cik izmaksātu aplīmēt yamaha aerox visus plastmasus ar stickerbombu?
 7. Zarins

  Mīkstas bremzes

  Tātad, manam yamaha aeroxam 2002 pēc driftošanas pa sniegu vienu dienu pēkšņi palika mīkstas aizmugurēj as bremzes, piespiežot ir tas pats, kas spiest tukšu gaisu.Bremzes protams nenostrādā uz aizmugureeju ratu. šķidrums itkā ir. Kādam nav tāda pati problēma? Varbūt ir kādi ieteikumi? youtubē atradu video ar savu problēmu: https://www.youtube.com/watch?v=_RQpAvW0660
×