Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

puika

Members
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

About puika

 • Birthday 2002.01.10.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Mārupe
 • Braucu ar
  3genu

Contact Methods

 • Telefona numurs
  25651874

Recent Profile Visitors

311 profile views
 1. puika

  Spams

  Es aiztaisīju mazākās šļauciņas caurumu un lielo nedaudz pavīlēju un tad ieklapēju vakumņiku, pagaidām viss iet kā vajag.
 2. puika

  Piaggio NTT 1995

  Veiksmi!
 3. puika

  Jautājumu topiks

  Man nav tur ko spraust, jo karteri ir no cita rollera. 3genam nekas tāds nav paredzēts. Edit: Viss ok, atradu risinājumu.
 4. puika

  Jautājumu topiks

  Kā var normāli aiztaisīt to caurumu, kas runneriem ir zem ieplūdes kolektora? Man tur ir vienkārši 5mm caurums, nevis metāla uzgalītis kā draugam. (Tur rodas ļoti stiprs vakuums, tāpēc vajag kaut ko izturīgu, ko nevar iesūkt iekšā.) Edit: Atradu risinājumu.
 5. puika

  Spams

  Sorry, ka spamoju spamā, bet vajag diezgan steidzami zināt - priekš kam ūdenssūkņa remkomplektā nāk šitāds gumijas riņķītis? Es galīgi nesaprotu kur viņš jāliek. (Propelleris blakus priekš mēroga)
 6. puika

  Jautājumu topiks

  Pīlādža ūdenssūknim gumijas riņķītis iet zem propellera? Un gadījumā nevajag uz visām ūdenssūkņa kustības vietām likt smērvielu?
 7. puika

  Spams

  Man jau nevajag to atsperi salauzt, tikai pastiept.
 8. puika

  Spams

  Paldies, veči, ieēdu maķīti un vienā mirklī uzveicu atsperi. 10/10, iesaku.
 9. puika

  Spams

  Ko darīt, ja nevaru aizstiept kurbuļa atsperi pietiekami tālu lai uzliktu pusmēnesi, jo viņa ir nežēlīgi stingra? (Putru no rīta ieēst jau mēģināju)
 10. puika

  Spams

  Kamēr kaimiņš sūdzās, ka sauli nevar redzēt caur dūmiem.
 11. puika

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku 3gena pravodku, vēlams, normālā stāvoklī. Whatsapp: 25651874
 12. puika

  Aprilia SR50 Factory

  Jau projekta sākumā nopirku (kaut cik) normālus hi-per 2 karterus. Tieši šodien viņus gatavoju uz ultraskaņas vannu vai smilšošanu, jo bija stāvējuši kaut kādā pagrabā, bišku virsmas rūsu un putekļus noķēruši. (Vēlāk būs bildes pirms un pēc tīrīšanas) Plānots ir taisīt engine swap un tēlot, ka šis nav inžektors, uzliekot virsū visu no karburēta(?) 3gena. Paliks rāmis, plastmasas, gaismas, pogas, variovāks un citas universālas detaļas.
 13. Sveiki! Vasarā kārtīgi pārmaksāju par 3genu ar inžektoru (var redzēt manā profila bildē, nav cita saglabājusies). Visu vasaru nobraukāju, bet vasaras beigās sāka iet diezgan švaki. Izdomāju, ka vajag taisīt carb conversion, jo kā tad vēl var iemācīties kā šitie verķi vispār strādā? Ziemas sākumā sāku jaukt ārā, palēnām ir, principā, viss atvienots un noņemts (paldies par palīdzību @DEIVILO). Zem plastmasām rolleris izskatās kā no dīķa izvilkts. Visam virsū 3mm kārta ar eļļainiem putekļiem un citiem sūdiem. Tā kā viņa atceļoja no Somijas, tad tur, gan jau kārtīgi izvizinājās pa zemes ceļiem, bez normālas apkopes. Pašreiz detaļu kaudzē stāv: Dr. evo 70cc LeoVince ZX (shoutout to @Nilskovalenko) S6 R/T variks (iespējams mainīsies) Stock sajūgs Motoforce evo kloķis 21mm karbis Polini 90 Vēl ļoti daudz darāmā, visu jāizjauc, jāsatīra un tad var lēnām likt kopā. Vēl trūkst hi-per 2 aizdedze, normālas ieplūdes detaļas un neesmu izlēmis ko darīt ar ECU un pravodku. P.S. Ja kādam ir 3gena pravodka - hmu (ja ir arī dačiks, tad vispār būtu ideāli).
 14. puika

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku 3gena pravodku (vēlams negraizītu) un dačiku. Atrodos Mārupē. Whatsapp: 25651874
 15. puika

  Spams

  Ja man ir AM tiesības, es varu viņas izmantot kā baltās (priekš mašīnas), vai vajag vēl kaut kādu mācību atļauju no CSDD paņemt?
×