Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

ChrisBeat

Members
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ChrisBeat

 1. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku minarelli hor trubu, piedāvājumus sūtiet whatsapp 29172108. līdz 100 EUR RĪGA - bez pastu sūtīšanām, centrs/ pārdaugava
 2. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod Minarelli

  pērku minarelli hor trubu, ar piedāvājumiem whatsapp, zx,c16,yasuni R, high endus nepiedāvāt. 29172108 līdz 100 eur
 3. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  PĀRDOTS!
 4. ChrisBeat

  Topiks sliktām atsauksmēm

  @ThePiKeMoNo - pirms ~ 2 ned iegādājos karterus ar srkas disku aizmugurējo. Jautāju vai ir kādi defekti - tikai 1 vītne variovākam. ok, tā kā kādu laiku ar scooteriem nekrāmējos, domāju ka iesmērēšana būs izmirusi, bet nē., Noskrūvējot disku konstatēju, ka trumuļa bremžu vieta diska iekšpusē ir nošpaktelēta, jo sēža ir bijusi izdilusi. Uzreiz ko iedomājos - ja manā vietā būtu kāds cits nopircis, kurš tā arī mauktu ar rolleri ar šo dzīvībai bīstamo disku un nosistos, vai Tu @ThePiKeMoNo atbildētu tiesas priekšā? disku ar visiem karteriem utilizēju uz metāliem, jo nebija lietojami. es ceru ka šī būs morāle visiem smērētājiem, ka tie 50, 70, 100 eur nav vērti cilvēka dzīvības.
 5. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  pārdodu F12 steidzami - 350 eur doķi pārrakstāmi, 2 karteri - 1 ar Sr50 aizmugurējo disku. Motoforce evo kloķis 10mm Top performances Nardo truba daudz pilnīgi jaunas detaļas: Inparts 70cc cilis (esmu pircis iepriekš - bija labs, priekš poļu cilindra ir ok, vienīgi fāzes jāsataisa!) SKF C4 gultņi Corteco blīvslēgi RMS blīvju komplekts athena 27kg un 32kg sajūga lielās atsperes ngk svečpīpe + sarkanais mīkstais sveču vads denso sveces x2 (1gab zapaskā vienmēr) dzeses plastikas jaunas stock filtra kaste + pazeminātas pretestības filtrs stock mājiņa inparts 17,5mm karbis Yuasa akumolators RUČKAS pelēkas gāzes trosīte spidometra trosīte links uz projektu - bildes pēc pieprasījuma 29172108
 6. Pērku Srkas 2gen priekšējo disku ar gumiju vai bez.
 7. Pērku -īso ručku labā stāvoklī -F12 pannu labā stāvoklī PM
 8. ChrisBeat

  Chris F12

  spešalī fõr Jū Brou: Inparts 70cc cilis (esmu pircis iepriekš - bija labs, priekš poļu cilindra ir ok, vienīgi fāzes jāsataisa!) SKF C4 gultņi Corteco blīvslēgi RMS blīvju komplekts athena 27kg un 32kg sajūga lielās atsperes ngk svečpīpe + sarkanais mīkstais sveču vads denso sveces x2 (1gab zapaskā vienmēr) dzeses plastikas jaunas stock filtra kaste + pazeminātas pretestības filtrs stock mājiņa inparts 17,5mm karbis Yuasa akumolators RUČKAS pelēkas gāzes trosīte spidometra trosīte Tas, kas šobrīd vēl nāk ir: neierobežots kolektors LED aizmugurējā lampa startera ievilcējs. Lai viss notiktos, tad vajag: -kloķi -īso ručku Plastikas briesmīgā stāvoklī, vajadzīga apakšējā panna.
 9. ChrisBeat

  Chris F12

  Čau! ar labu pārtraukumu esmu ticis atkal pie mopēda - šoreiz - F12. varbūt kādam ir zināma šī velna vēsture? un kas šī ir par sporta trubu? grūti atpazīt. šobrīd jau ir izjaukts, likšu visu no 0. projekta virzība sekos!
 10. ChrisBeat

  Chris F12

  Paldies! 28 detaļas ieradās. Pārsvarā viss no INPARTS vai Athena vai RMS. lai projekts turpinātos - vajag 10mm kloķi! prasās pēc MF EVO!
 11. ChrisBeat

  Chris F12

  bija aizdomas par to, jo naaca līdz buklets top performances izpūtēju instrukcija.
 12. ChrisBeat

  Chris F12

  Kautkur aiz gulbenes, cik noprotu. Daudz detaļas jau pasūtītas priekš motora. Trešdien vajadzētu būt klāt!
 13. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku: Selettra pilnā komplektā Midrace kloķi 10mm ABUS BEZ DEFEKTIEM!
 14. ChrisBeat

  Paštaisīts Elektro-Velo

  SUPER STERILI! man patīk!
 15. ChrisBeat

  Jautājumu topiks

  nevajag mainīt tikai dīzi, bet regulēt arī gaisa padevi. kāds tev gaisa filtrs? un no name karbis arī izklausas "vilinoši"
 16. ChrisBeat

  Jautājumu topiks

  muļķības! tad jau visi rolleristi braukātu ar seletrām ja tu ITKĀ noregulēji, tad tas neskaitas. sport pro ar c21 jāiet labi, bez raustīšanās. Ja nesanāk noregulēt - aizved pie kāda kas to izdarīs precīzi.
 17. ChrisBeat

  Jautājumu topiks

  Jāregulē karburators.
 18. ChrisBeat

  Patiesības spēle

  Stabili Aerox Volvo S80 vai Toyota Avensis?
 19. ChrisBeat

  Jautājumu topiks

  Es vilku kurbulim atsperi ar 2 skrūvgriežiem plakanajiem, grūti tev būs izskaidrot, bet 1 atsperes galu novieto uz "špiļkas" kur viņai būtu jāatrodas un otru atsperes galu velc ar skrūvgriezi uz riņķi, kad paliek grūtāk, tad ar otru skrūvgriezi pieturi lai neizslīd atspere. tā esmu darījis daudzas reizes tieši un minarelli un ir bijis daudz vieglāk, protams ir bijis arī kad dabū ar atsperi pa knaģiem.
 20. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  UP! Pērku Aprilia Sr50 3gen vai AEROX vai NRG Power (C46) konstruktoru. BET TIEŠĀM KONSTRUKTORU, nevis "pietrūkst tikai ručka" Nauda ir - ja ir labs piedāvājums - ņemu! TIKAI ar pārrakstāmiem dokumentiem.
 21. ChrisBeat

  Paštaisīts Elektro-Velo

  izskatās labi!! gribētos redzēt arī kādas bildes, ja protams uzbūve nav noslēpums! Jebkurā gadījumā - malacis!
 22. nezinu par to cik gados vari reģistrēt uz sava vārda, bet vismaz piereģistrē uz kāda tuvinieka vārda. nevis nepārreģistrē un pārdod tālāk. pats esmu saskāries ar to, ka bija jāmeklē cilvēks uz kā ir reģistrēts caur kādiem 4 iepriekšējiem "īpašniekiem"
 23. Man liekas katrs 3 rolleris ir ar dokumentiem, kuri ir uz kādas 8 personas vārda, man personīgi tas besī, ja tu nopērc rolleri tad jāsakārto arī dokumenti.
×