Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

ChrisBeat

Members
 • Content count

  50
 • Joined

 • Last visited

About ChrisBeat

 • Birthday 11/23/1992

Contact Methods

 • Website URL
  http://localhost
 • Telefona numurs
  29172108

Profile Information

 • Pilsēta:
  Riga
 • Intereses:
  Daudz naudas
 • Braucu ar
  Volvo S80/Audi A2

Recent Profile Visitors

443 profile views
 1. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku minarelli hor trubu, piedāvājumus sūtiet whatsapp 29172108. līdz 100 EUR RĪGA - bez pastu sūtīšanām, centrs/ pārdaugava
 2. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod Minarelli

  pērku minarelli hor trubu, ar piedāvājumiem whatsapp, zx,c16,yasuni R, high endus nepiedāvāt. 29172108 līdz 100 eur
 3. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  PĀRDOTS!
 4. ChrisBeat

  Topiks sliktām atsauksmēm

  @ThePiKeMoNo - pirms ~ 2 ned iegādājos karterus ar srkas disku aizmugurējo. Jautāju vai ir kādi defekti - tikai 1 vītne variovākam. ok, tā kā kādu laiku ar scooteriem nekrāmējos, domāju ka iesmērēšana būs izmirusi, bet nē., Noskrūvējot disku konstatēju, ka trumuļa bremžu vieta diska iekšpusē ir nošpaktelēta, jo sēža ir bijusi izdilusi. Uzreiz ko iedomājos - ja manā vietā būtu kāds cits nopircis, kurš tā arī mauktu ar rolleri ar šo dzīvībai bīstamo disku un nosistos, vai Tu @ThePiKeMoNo atbildētu tiesas priekšā? disku ar visiem karteriem utilizēju uz metāliem, jo nebija lietojami. es ceru ka šī būs morāle visiem smērētājiem, ka tie 50, 70, 100 eur nav vērti cilvēka dzīvības.
 5. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  pārdodu F12 steidzami - 350 eur doķi pārrakstāmi, 2 karteri - 1 ar Sr50 aizmugurējo disku. Motoforce evo kloķis 10mm Top performances Nardo truba daudz pilnīgi jaunas detaļas: Inparts 70cc cilis (esmu pircis iepriekš - bija labs, priekš poļu cilindra ir ok, vienīgi fāzes jāsataisa!) SKF C4 gultņi Corteco blīvslēgi RMS blīvju komplekts athena 27kg un 32kg sajūga lielās atsperes ngk svečpīpe + sarkanais mīkstais sveču vads denso sveces x2 (1gab zapaskā vienmēr) dzeses plastikas jaunas stock filtra kaste + pazeminātas pretestības filtrs stock mājiņa inparts 17,5mm karbis Yuasa akumolators RUČKAS pelēkas gāzes trosīte spidometra trosīte links uz projektu - bildes pēc pieprasījuma 29172108
 6. Pērku Srkas 2gen priekšējo disku ar gumiju vai bez.
 7. Pērku -īso ručku labā stāvoklī -F12 pannu labā stāvoklī PM
 8. ChrisBeat

  Chris F12

  spešalī fõr Jū Brou: Inparts 70cc cilis (esmu pircis iepriekš - bija labs, priekš poļu cilindra ir ok, vienīgi fāzes jāsataisa!) SKF C4 gultņi Corteco blīvslēgi RMS blīvju komplekts athena 27kg un 32kg sajūga lielās atsperes ngk svečpīpe + sarkanais mīkstais sveču vads denso sveces x2 (1gab zapaskā vienmēr) dzeses plastikas jaunas stock filtra kaste + pazeminātas pretestības filtrs stock mājiņa inparts 17,5mm karbis Yuasa akumolators RUČKAS pelēkas gāzes trosīte spidometra trosīte Tas, kas šobrīd vēl nāk ir: neierobežots kolektors LED aizmugurējā lampa startera ievilcējs. Lai viss notiktos, tad vajag: -kloķi -īso ručku Plastikas briesmīgā stāvoklī, vajadzīga apakšējā panna.
 9. ChrisBeat

  Chris F12

  Paldies! 28 detaļas ieradās. Pārsvarā viss no INPARTS vai Athena vai RMS. lai projekts turpinātos - vajag 10mm kloķi! prasās pēc MF EVO!
 10. ChrisBeat

  Chris F12

  bija aizdomas par to, jo naaca līdz buklets top performances izpūtēju instrukcija.
 11. ChrisBeat

  Chris F12

  Kautkur aiz gulbenes, cik noprotu. Daudz detaļas jau pasūtītas priekš motora. Trešdien vajadzētu būt klāt!
 12. ChrisBeat

  Chris F12

  Čau! ar labu pārtraukumu esmu ticis atkal pie mopēda - šoreiz - F12. varbūt kādam ir zināma šī velna vēsture? un kas šī ir par sporta trubu? grūti atpazīt. šobrīd jau ir izjaukts, likšu visu no 0. projekta virzība sekos!
 13. ChrisBeat

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku: Selettra pilnā komplektā Midrace kloķi 10mm ABUS BEZ DEFEKTIEM!
×