Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

AlexX

Members
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About AlexX

 • Birthday Janvāris 20

Profile Information

 • Pilsēta:
  Cesvaine
 • Braucu ar
  Honda Dio

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. HE HEY! Beidzot labas ziņas man. Tātad netāls kaimiņš labi saprot ar mašīnu labošanu, traktoru utt. vārdu sakot čalis ar ķērienu atrada vainu manā rollerī, kāpēc viņš neiet. Viss sākās ar to, ka ieliku rolleri mašīnā un vedu uz servisu, servis tieši bij slēgts no 25.09-04.10 tāpēc meklējām citus risinājumus. Noveicās ar to, ka kaimiņš labi saprot šitās štelles. Viņš atbrauca, visu izskatīja un saprata, ka vainīgs ir benzīna sūknītis. Viņš ir nosprādzis. Nu tad nācās meklēt jaunu. Tādam rollerim, kā Honda Dio ir ļoti grūti atrast detaļas, bet izdevās atrast jaunu. Tagad atliek pasūtīt un cerams, ka ies atkal zvērā XD. Pie reizes nomainīšu gaisa filtru, jo viņš ir dirsā aizdirsts. To ar bij grūti atrast, jo ir dīvains un patiesībā kad atradu viņš ir paredzēts zāles pļāvējam, bet lēts. Kad sataisīs ielikšu gan jau atkal post.
 2. Yo, yo bling, bling! Beidzot nu arī esmu nolicis tiesības! Laika bij maz mēnesis, bet tomēr viss izdevās. Teorija 20/20 tas bij ez, bet braukšanā biš pisos, jo nebiju pieradis pie CSDD rollera(viņš ir sūds!:D), bet noliku ar pirmo visu tāpēc laimīgs. Tagad atliek sataisīt Hondu un maukt dzīvē!
 3. AlexX

  Update ar hondiņu

  Esmu bet tur viss čotka
 4. Hejoo! Tātad neliels update ar Hondas labošanu. Vārdu sakot noņēmu visas plastmasas iztīriju karbi. Atbrauca pacans @Sesks un palīdzēja! Salabojām kickstarteri un nomainījām benzīnu. Bet tik un tā ir problēma rollerim lēnām griežas rats pat tad kad ir pilna ručka. Ielikšu video lai varat paskatīties! Galu galā beigās vedīšu uz servisu činīt.
 5. Sveiki! Iepriekšējā post prasīju vai kāds nezin kur dabūt normālu rolleri 50cc. Par cik nezinu kad pirkšu un vai vispār pirkšu tad gribēju vismaz salabot savu tagadējo rolleri Honda Dio. Vārdu sakot stāsts tāds, rolleris nostāvēja kādu gadu moš vairāk garāžā. Tad izdomāju sākt braukāt atkal viņš gāja 20-25km/h nepateikšu kāpēc. Nu tad viņš vismaz brauca uz priekšu tad ar laiku sāka rīstīties un nebija braucams. tad vienreiz ieliku virtuves švami kur rauj gaisu iekšā uzreiz gāja uz 60km/h bet pabraucu 800m un viņš atkal noslāpa un tad nevarēja pielaist. Vakar pielaidu ar mašīnas aķi bet atkal tā pati problēma viņš laiku padarbojas un tad atkal noslāpst. No rolleriem saprotu maz. Varbūt kādam ir ideja kāpec viņš slāpst nost? Akumulātors vecais rollera ir dead, bet šaubos ka tur tā problēma. Pievienoju video lai varat paskatīties bet tur laikam nevar redzēt kā noslāpst. Vēl viena lieta ka nestrādā kickstarter ļoti grūti uz leju dabūt un viņš neuzvelkas uz augšu https://failiem.lv/u/kqmeccvv-video
 6. Sveiki! Man ir interese iegādāties jaunu rolleri . Iepriekš gasiju ar Honda Dio viņš ilgu laiku nostāvēja garāžā un netika izmantots. Viņš neiet nezinu kāpēc pats viņam neko negrozīju. Ar laiku salūza kickstarters ko gan jau var labot+ rauj par daudz gaisa iekšā. Varbūt kāds var palīdzēt ar padomiem kā to salabot?! Bet par jauno. Meklēju normālu jaunu rolleri 50cc kurš var izspiest virs 60 ieteicams. Ja kāds var pateikt kur tādu var var paskatīties padodiet ziņu. Vienīgais cena ir līdz 600 eiro.
×