Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Ghazik

Members
 • Content count

  22
 • Joined

 • Last visited

About Ghazik

 • Birthday 2002.01.16.

Contact Methods

 • Skype
  headshotb00mxd
 • Telefona numurs
  28741967

Profile Information

 • Pilsēta:
  Ķeipene
 • Braucu ar
  SX 50

Recent Profile Visitors

268 profile views
 1. Nesen iegādājos aprilia SX 50 2009. gada ( viss stock, ierobežotāju nav, 13-53 zvaigznes, iet 75kmh ) , mocim nav low-mid rāviena, braucot slīpā kalnā pat pirmajā robā sāk gurt nost pat ja dod max ručkā, un mocim nav jaudas, lai, piemēram, uzspolētu tikai dodot gāzē bez sajūga. Varbūt tā ir jābūt? Bet neesmu pārliecināts, ja pat 4t china var uzmaukt ātrāk kalnā.
 2. Ghazik

  beņķa pārsūšana

  Daudzos moto veikalos to piedāvā, iesaku aizbraukt, pajautāt. Pie šuvēja maksās ap 30-40e. Var pats humpalās nopirkt kādu milzīgu ādas jaku un pāršūt, bet nu jāmāk šūt xd
 3. Ghazik

  China power

  man draugam tāds ir, izturēja 2 sezonas, kā jau ķīnas. Dakša sit cauri, visas skrūves velkās vaļā, bet nu teikšu ka ripo gan pieklājīgi, 80kmh +, pat ātrāk kā mans 2gens. Bet izbraucot ar to baotianu, ar lielāko prieku pārkāpu atpakaļ uz savu smooth srku, 2 stroke power <3 Tomēr ķīnai ir daudz sūdīgāka vadāmība, uzsēde, izmērs, un viss. Neheitoju, ja kopsi tad jau būs ok.
 4. Ghazik

  Krāmu tirgus

  pērku 2gena benķi un rāmja kronšteinu 28741967
 5. Kur var pasūtīt, nopirkt subrframe bukses 2gen? Un vai viņas ir atšķirīgas 2geniem - morini, piaggio, minarelli motoriem? ( man ir morini šprice )
 6. Pērku sr50 2gen beņķi, vēlams labā stāvoklī. Bagāžnieks nav vajadzīgs, var bez. 28741967 wpp
 7. Ghazik

  Bildes / Video OPENING 18'

  Pirmais opens, devāmies ceļā 80km, lai izbaudītu šo pasākumu. Video arī no mums, team DSF. Cerams, ka būs arī kāds kurš noskatīsies visu video https://www.instagram.com/zanismk/ https://www.instagram.com/ivo_lv/ @BremzeLV
 8. Noteikti neko nenožēloju un bija vērts braukt 80km uz šo pasākumu. Mans pirmais opens, un tiešām viss bija ļoti forši. Vienīgais, ka drifta hallē bija diezgan garlaicīgi, un visam bija jāsākas 18.00, bet nebija neviena organizatora pat pēc pailga laika. Veiksmi nākošā pasākuma organizēšanai, un ļoti iepatikās ideja par uzlīmes saņemšanu.
 9. Kur var nopirkt derestrictotu ECU vai derestrictot ar gameboy priekš 2gena? Ja kāds ar to nodarbojas vai zin kur to var izdarīt, rakstat te vai 28741967 .
 10. Ghazik

  Speedfight 2 by Ivo

  Ou, tomēr uztaisīji ;d Varēji jau ielikt vēl daudz bildes kur ratā un vispār braukājot, bet nu gaidam kā izskatīsies pēc ziemas pārvērtībām. Veiksmi sataisīt viņu pēc iespējas ātrāk.
 11. Ghazik

  Jautājumu topiks

  Nu man ķīnai tas pats bija, indukcenei otrādi vadus saspraudu, aizgāja perfekti, nezinu kurā brīdī biju viņus apmainījis, bet braukt varēja
 12. Ghazik

  Jautājumu topiks

  Ja izskrūvē sveci, iepilini tur benzīnu, tad ieskrūvē atpakaļ sveci, vari pielaist? vismaz uz kādu pus minūti?
 13. Pērku 2gen salona plastmasiņu, kas aizsedz VIN plāksnīti.
 14. Ghazik

  Jautājumu topiks

  Kā salabot sēdekli ja tajā ir izgriezts robs? Ar ko vislabāk pāršūt sēdekli un kur var nopirkt audumu?
 15. Ghazik

  Jautājumu topiks

  Malossi multivar 2000 minarelli motoram derēs arī priekš sr50 ditech morini?
×