Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

nazis_

Members
 • Content count

  646
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Reputation Activity

 1. Upvote
  nazis_ reacted to Art1s in Topiks sliktām atsauksmēm   
  "Kad uzskaitīsies nauda, atsauksmi izņemšu." Tad pie reizes arī uzdejosi!  
  Nedaudz par pašā "sūdzmaņa" jeb Nika Rainera Ādamsona no Ogres  (Tavā stilā) godīgumu - prece, ko saņēmu nemaz nebija tāda, ko rādīja foto, iepakojums, kad saņēmu paciņu bija sadragāts (Tas tā.. :D) un pats radiators arī ir daudz sliktāks nekā bildēs rādīts (stiprinājumi turas uz "puņķiem"), par smaku, kas nāca no viņa... neko neteikšu!  
  Par naudu - Izsūtīju, abas reizes saņēmi ss...  
  Sarunājam visu WPP, nesaprotu, kpc tas bija jāceļ te augšā, saprotams, kā īstena sieviete siltas čuras noturē nevar (neapvainojies )... -_-
 2. Upvote
  nazis_ reacted to ApriliaDUDE in Aprilia Area51 by UziX   
  Tātad dienu pirms closinga iemainiju savu beigto 2genu pret šo areju.Setups bija : DRka,stock klokis,polini hi-speed,malossi fly clutch in dellorto 17,5. Kad atvedu uz Rēzekni sapratu,ka uz closing netikšu jo variatora vtulka bija šķība un visu laiku skrūvējās vaļā.Kad problēmas at variatoru bija gala tika lieta beņa in jaukta ar eļļu.Ļoti stūlbu apskākļu dēļ paķēru kļinu.Nākamajā dienā tika jaukts ārā un sapratu ka tika samalta virzuļa daļa.Pēctam ieķēru jaunu Stage6 streetrace,jasil kloki,malossi MHR dzesetajšķīvi un dažādus sīkumus.Tagad ir pilnībā ejošs un gaida sezonu.
 3. Upvote
  nazis_ got a reaction from Markoz_team in (Aerox) vajag kādu padomu kādeļ riepa kustās ja viss nomainīts (tika mainīti gultņi un kārba uz s6)   
  Kada kārba, tas ir reduktors
  Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 4. Like
  nazis_ reacted to Silinsh in Gilera Runner SP50   
  Skaisti tualetes podi
 5. Upvote
  nazis_ got a reaction from divinjs in Yamaha Jog R   
  seksīgi, veiksmi turpmāk
 6. Like
  nazis_ reacted to Ulvis in PIRMS UN PĒC   
  Pirms

  Pēc

 7. Upvote
  nazis_ got a reaction from Markoz_team in (Aerox) vajag kādu padomu kādeļ riepa kustās ja viss nomainīts (tika mainīti gultņi un kārba uz s6)   
  Kada kārba, tas ir reduktors
  Sent from my SM-G903F using Tapatalk
 8. Upvote
  nazis_ reacted to VuskansDavis in SR50R   
  tā, jāsāk ar senākām lietām, 23.februārī tiku pie blīvēm cilindram, šoreiz pielasījām no polini:

  un šodien mega labs dīls, es reāli necerēju, ka tikšu pie overīša, bet viņš pats mani atrada.. 

  un nu pats saldākais un labākais, vēl karsts no kurjeriem utt, etc, viss vēl nav atnācis, bet lielākā daļa ir..

  kas tad iekš tā maisiņa? hmmmmmmm

  Tā:
  Stage6 R/T wingbels,
  Stage6 CNC ieplūdes kolektors,
  Polini Evolution gaisa filtrs,
  Malossi team adatgultnis,
  Malossi type C sprostiņi,
  un pats saldākais - Stage6 R/T CVT Oversize Kit
  Esmu laimīgs kā mazs bērns, bet jāsagaida vēl viena svarīga daļa un tad jau būs palikuši sīkumiņi vairs..
   
  Kaut kā tā
 9. Upvote
  nazis_ got a reaction from Phoenyyx in Pērk/Pārdod Minarelli   
  Pērku!
  virzuli priekš Stage6 MKII, jaunu vai ļoti labā stāvoklī
  Pārdodu! 
  Stage 6 MKII SP ideālā stāvoklī, bez virzuļa - cena privāti, vai varu iemainīt pret citu cilindra komplektu pilnā komplikācijā (virzulis, cilindrs, galva, blīves) drevo, stage6 streetrace utt..... respektīvi izskatīšu visus variantus, piemaksa vai arī tikai maiņa ja ir viss ideāli kā MKII  stock kloķis ar pastiprināto klani  - 15euro udenspumpja vāks, bez mehānisma - 5euro stock sajūgs ar mazajam atsperem plus zvans - 3euro Cenas runājamas!
  vairāk info. 20123669
 10. Upvote
  nazis_ reacted to Cletus Jr. in Area51   
  Dzīvē aplūkots, bij smuks, bet ar defektiem. Cerams būs perfekc šogad!
  2k17 Jūnijs 

 11. Upvote
  nazis_ reacted to ApriliaDUDE in Area51   
  Prieks redzēt reto areju topikā.Sekošu topikam.Veiksmi!
 12. Upvote
  nazis_ reacted to Andis Polis in Area51   
  Reiz sensenos laikos, kad vēl nepīpēju, nedzēru un labi mācījos mamma man dāvāja iespēju nopirkt rolleri, jo sen tādu jau kāroju. Sakarā ar to, ka ne.is nerubiju viņos... nopirku ķīnu, pa 240e, neejošu un sasistu purnu. Čalis teica, ka jāmaina cilindrs un kaut ko vēl, krč kapi, bet nu tak 240e, jāņem.
  Dienas beigās jau rūca, jo ar senča palīdzīgo roku (nevis maku) tika saregulēti vārsti, aizdedze un karbis. Veiksmīgi nobraukāju trīs gadus mainot tikai divas reizes kloķeni, divas reizes vārstus, trīs cilindrus ar virzuļiem un reizi mēnesī slīpējot vārstus, jo vieglāk bija visu izjaukt nekā ieliet normālu eļļu. Beigās pēc visām mahinācijām mana 139qmb ķīna varēja izlikt stock minu. Tad vienu dienu draugs piedāvāja man šo nopirkt. Ilgi negribēju tirgot, jo ko tad es vietā varēšu paņemt. Tad nāca vasaras beigas un smagi strādājot bija iekrāta kapeika + pārdodot ķīnu pat varēja kaut kas sanākt. Nu i [censored], jātirgo. Nožēloju. Vēlāk nopirku divas srkas 2genus, vienu morini(neejošu), otru gandrīz minarelli, jo bijis morini un krč lauki. Pēc dažām nedēļām sapratu, ka vajag dabūt normālu 2gena rāmi, bet nereāli. Vienu dienu forumā iepeldēja area51 konstruktors, viss ir, tik nav motors. Kāda laime, kādi prieki. Tieši tas kas man vajadzīgs. Paskatijos googlē bildītes, izskātās simpātisks, jāņem.
  Tās pašas dienas beigās jau braucām ar senci pakaļ tālo ceļu uz blakus ciemu (Ropažiem) ar satraukumu sirdī un kulē. Krč paņēmu, jo kapeikas (80e), dokumenti un stickerbombs. Kā reiz ziemas sākums vai beigas, neatceros, bija sniegs. Dažos vakaros to visu pajebeņu salasīju kopā un rūca. Izslīpēju pagalmu un gāju gulēt. Pienāca pavasaris un nu jau pagājis gads kā šī pie manis. 
  Forumam piesekoju jau dažus gadus, bet topiku neesmu taisijis slinkuma dēļ. Vispār varbūt arī kāds varētu kaut ko zināt par šito mopēdu, interesanti būtu.
  Tālāk sekos dažas bildes ar Areu un/vai ķīnu, dažas, jo kamera telefonam ir rektālizēta un kauns vispār viņu izmantot. 
  šāda tā ķīna izskatījās lielāko laiku, jo plastmasa taisīta laikam no presēta otreiz pārstrādāta papīra un sadalās traki bieži pa reizinātājiem.  Pirmais vakars ar Areu uz riteņiem, traki priecīgs. Fonā var novērot arī manu pirmatnējo rūsa perēkli a.k.a Mazdu.

  Priekšas centrālā plastmasa ir ražota no tā paša materiāla kas ķīnai, tamdēļ dalās tik pat traki.
  Zelta laiki, viss salikts, rūcošs un dzīvs, bet ne uz ilgu, jo lauki. (kameras kvalitāte gerai)
  Satikšanās ar veco ķīnu pieskatot rajonu. Two mopedists in their natural habitat.

  Situācija pašlaik, fotografēts pirms pusstundas kamēr ir iedvesma taisīt topiku. Nekas diži nav mainijies. Uzlikts elektriskais sūknis no žurkas, nomainijusies mašīna fonā (ceška tdška ar tomātu un nokarājušies griestiem) un pazudušas dažas plastmasas, kas vājuma un garlaicības ietekmē ir saslīpētas un jau nogruntētas stāv pie šī cilvēka(puika328), kas principā arī ir visu sūdu inicators, love, bet krāsa netiks izpausta, jo pats nepsis nezinu kādā krāsot. Vienkārši apnika tas stickerbombs, kā saka, pārāk daudz jaudas bij no tām uzlīmēm.

  Pašlaik setups garlaicīgi mainstreamīgs:
  Drka gaisa dzese, lai gan areas nāk tikai lc, bet gadu gaitā kāds ir atpestijis šo mopēdu no liekā svara 21mm Dellorto Nuļeviks (sporta +10kW gaisa filtrs) Hebo Performer izplūdes truba hroma izpildījumā  Top Performace variks Malossi Fly sajūgs Beigti gultņi No stilīgajām lietām laikam var uzskatīt tikai srkas dakšu ar disku, aizmugurē gandrīz tas pats, tikai jāuzliek un buzzeti kājiņa.
  Tas arī viss mani mīļie, stay tuned.

 13. Upvote
  nazis_ reacted to Puika328 in Area51   
  Zelts ne topiks!
  Ps. Arīja bija arī closingā 2k17(vienīgā sakarīgā bilde)

 14. Upvote
  nazis_ reacted to stonehero in Smieklīgas Quote`s   
  Kāds vēl vēlas iegādāties lietotu sprostgredzenu?:D
 15. Upvote
  nazis_ reacted to turn100 in SR50R   
  Sveiciens, nu ja jau man dots lielais gods skrūvēt šo rolleri tad jau let's make SR great again!
  Atveda mopēdu un pirmais ko darīju bija izcelt motoru un likt uz galda

  pusstunda un sirds uz galda, var sākt jaukt ārā, vispār brīnos, jo vairāk izārda jo vairāk palieku šokēts par "tehnoloģiskajiem risinājumiem", bet par to citā postā pastāstīšu
  Tātad jaucot pa ceļam pētiju visu ko redzēju, mitrs blīvslēgs priekš manis neizklausījas labi

  Nice, kāds profesiONĀLI ielika blīvslēgu!
  Skatijos ka vispār visa "aizdedzes telpa" ir eļļaina, mitra
   

  Tālāk jau motors tika sadalīts uz pusēm, un tikai tad atklājās kāpēc viss mitrs eļļā
   

  Tieši tā, jaunieši, šīs ir caurums, tātad vīlējot flowu nav ko lūrēt apkārt, vai arī no otras puses "jāuzaudzē gaļu" ja gribi savu "trako flowu 200hp"
  Nolemts bija metināt uzreiz to visu pasākumu, bet priekš tā vajadzēja esošo "pļūtienu" novākt kas tur bija jau no otras puses 

  Laikam pārāk porains pļūtiens tur bija, nācās normāli pafrēzēt
  Nu un rekur jau metinājuma rezultāts 

   

   
  Tātad pagaidām tā... Es atkal savā kārtā šobrīd gaidīšu daļas no Dāvja, tad jau ies kopā tīrīšana un likšana kopā
  paliec ķūnēts
   
   
 16. Upvote
  nazis_ got a reaction from Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  spidziks sexy, veiksmi
 17. Upvote
  nazis_ reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Eyo, tātad pa šo laiku naudas kapsēta mani aptīrija pa pilnu programmu, sapirkos dafiga un vēl nedaudz visādas lietiņas, ko anyway kādu dienu būtu nopircis. Tātad sāksim listu... tikka nopirkta jauna priekšējā lampa, par kuru liels paldies @kabans- 
  salona plastika, panna, sānu mazās plastmasiņas, priekšējie pagriezienu stikliņi, aizmugurējā mazā plastmasiņa, bāka, bagūža mehānisms, ntt sēdeklis (no sākuma pabraukāšu ar tph un kad būs lieka nauda pāršūšu šito un likšu šito)  un par to visu milzīgs paldies@Gatis , kā arī parcik nopirku ntt sēdekli, nopirku arī ntt astīti par kuru liels paldies@dzosuah Pie reizes pieliku spiģiku, beigās neuztaisīju, kā biju plānojis, jo man rokas aug ne no tās vietas un bik pa tālu aizgriezu, tad ieraudziju, ka uz zemes mētajas tas ugly typhoon purns, paņēmu fleksi un izgriezu plastmasiņu pie kuras pielikt spiģiku, pie reizes aplimēju ar carbon plēvi jo +10HP , bet tā manliekas beigās sanāca nesūdīgi karoč nav vairs daudz palicis ko darīt, vajag uzsūtīt šo to no attacka, pabeigt priekšu līdz galam un aizvest visu sakrāsot, sooooooo stay šķūned ma friends. Paldies ka izlasiji šo garlaicīgo tekstu
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 18. Upvote
  nazis_ reacted to Raivish in Spams   
   
 19. Upvote
  nazis_ reacted to Jmstar in Yamaha Aerox by Jmstar   
  Nesen tika noprikta Stage 6 replika, izpūtējs tiks sakopts. Atlika nopirkt: Drkai blīves, gultņus, saļņikus, čoku, sajūgam mazās atsperes, dzeses bačoku, samazinātas pretestības gaisa filtru stock kastei. Tad viss liksies kopā, krāsosies u.c.

  ...

 20. Upvote
  nazis_ reacted to DiCE in Peugeot xps 50   
  Kas padarīts:
  Plastmasi un rāmis atnāca no krāsotavas 
  Nokrāsoju daudzas detaļas (aizmugurējo amīti, bremžu hēbeli, sajūga vāku utt.)
  Izvīlēju karterus 
  Lēnā garā lieku visu kopā tik un tā nav, kur steigties izskatās, ka līdz braucamam laikam vel ilgi 
  Vel vajadzētu pasūtīt dažas lietas kā blīves cilindram, blīves sajūga vākam, saļņikus un vel dažādas lietas.
   

  Jā, karteri nav izvīlēti perfekti.


   

 21. Upvote
  nazis_ reacted to ArtursOG in Piaggio Zip by ArtursOG   
  yo, īsumā par to, kas sadarīts 
  tika praktiski pilnībā salikts motors 

  te jau rūcošs
   
  lec smuki, viss safe. būs vel updeiti, stay tuned 
 22. Upvote
  nazis_ reacted to Nilskovalenko in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  Eyo, mini ups, šodien tikka dabūts stage 6 spiģiks, par kuru liels paldies @Innitaa.l , labākā dāvana ever kā arī jau izdomāju kur viņu likšu un iesāku nedaudz griezt, ko laikam rīt pabeigšu stay tuned. Btw varbūt kādam ir new nrg/runnera dakša ko pārdot?
  Sent from my iPhone using Tapatalk
 23. Upvote
  nazis_ reacted to Jmstar in Yamaha Aerox by Jmstar   
  Ilgi nekas nav likts Tapēc:
  Pa šo laiku plastikas jau ir sagatavotas krāsošanai. Sakrāsots amortizators, nopirkts polini paaugstinātājs. Tika nopirka Renthal platā sporta stūre, visticamāk ka viņa arī paliks. Noslīpēts, nogruntēts variatora vāks. Tika nopirkts MotoForce evo 12mm kloķis labā stāvoklī, Dr evo 70cc arī ļoti labā stāvoklī.
  Atlika nopirkt sporta izpūtēju, Drkai jaunas blīves, visādus sīkumus S-A.com, un tad viss tiks likts virsū. Vēlāk vēl tiks gruntētas, krāsotas plastikas.
 24. Upvote
  nazis_ reacted to Markoz_team in Rēzeknes closings 2017   
  Tad filmēja uz iphoniem, nu es priekš sevis uz hero3. Šogad cerams vidaks būs labāks jo kameras sāka parādīties.
 25. Upvote
  nazis_ reacted to Sesks in Jog RR by Sesks   
  Tieši šodien nolakoju.
  Paldies,paldies.
  Hai.Tātad,saņēmu gaidītās daļas:
  Elektriskā startera kitu.
  Kurbuļa mehānismu.
  Stage6 bando siksnu.
  Nolakoti diski.
  Izdarītais:
  Nokrāsots variks
  Salikta dzeses sistēma
  Nopirkts viss lai sāktu taisīt plastmasas
  To do:
  Dabūt gāzes ručku (Tad arī sitīšu dūmā...Mybe pat rīt jo viss ir tikai ručkas nav)
  Pielādēt aķi.
  Salipināt plastmasas
  Kad būs salipinātas, noslīpētas ,stiprinājumi sataisīti tad tiks krāsotas.
  Priekšā dabūt led spuldzes.
  No drauga nopirkt aizmugurējo riepiņu. Šitā jau nolietota driftojot 
   
  Ko sakat par štoku krāsošanu, pulēšanu?
   

×