Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Loggit

Members
 • Content count

  111
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  15

Loggit last won the day on February 17

Loggit had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jēkabpils
 • Braucu ar
  Raneri

Recent Profile Visitors

1,448 profile views
 1. Nevienam nepatīk lasīt tekstus, tad nu lai runā bildes Setaps: Stage 6 MK2 RACING. Yasuni R Racing pilnvaigu kloķis Stage 6 Bando siksna. Stage 6 C4 Racing gultņi un saļņiki. Stage 6 MK2 Torque control sajūgs. Malossi multivar variators. Malossi garais reduktors CNC dzeses šķīvis CNC sajūga zvans Dellorto 17.5mm karburators Polini sporta filtrs Malossi garais reduktors Reduktors un dakša apstrādāta ar zero berzes piedevu! Paldies par uzmanību!
 2. Loggit

  Spams

  Jā, laikam stāvēja uz agrāku, itkā jūtās ar diben mazlietiņ.
 3. Loggit

  Piaggio Zip by Loggit

  čau, saliku, izbraucu, ahujel, noliku atpakļ Nedomāju ka tas noname cilis tā ies, bet tomēr selettra dod savu. Tagad gaidu pasūtīto īso ručku un mašīnītes, tad visdrīzāk pieķeršos plastikām. Tās reti kad uzlikšu bet still. Nokŗasoju vario vāku, iemetīšu pēc tam kā izskatas virsū. Tas tāpat ir stanta aparāts, tāpēc iefleksētās vietas nemaz necentos taisīt Sorry not sorry.
 4. Loggit

  NRG MC1 turpinājums

  Dubļiniekam nav ne vainas
 5. Čau, sev uz ziemassvētkiem nopirku jaunu mopēdu, pienāca laiks jaunai nodaļai, jo savu Gileru ikdienā braucu gaužām maz, īsti nezinu kāpēc, laikam jau negribējās atstāt vairs nekur uz ielas dēļ visiem bling blingiem, akurāto krāsojumu utt. + selettra ar doppler kloķeni bija shady shit, bet sezonu nobraucu bez bēdas un nolēmu dot iespēju kādam citam turpināt viņas stāstu, ceru ka viņa nepazudīs un netiks nopista, jo viņai ir liela sentimentāla vērtība. Tad nu jauno mopēdu taisu sev priekš ikdienas, zinot mani tas īsti nenotiks, bet nu tad jau redzēs. Ieguvu es viņu ļooooooti bēdīgā stāvoklī, priecēja vienīgi tas ka ir dokumenti un vienīgā lieta kura ir pieskatīta ir motors. Defekti kad sāņēmu: Beigta priekšas dakša, beigts pakaļas amis, beigti karteru sailentbloki, neeksistējošas priekšējās bremzes, nav atslēgu, visas plastmasas (cik nu viņu tur bija) bēdīgā stāvoklī. No plusiem: Labs, nesabuktēts Top perf izpūtējs, tiešām svaigs Jasil kloķis , jauns karburātors, garais reduktors, filtriņš arī bij neslikts. Pravodka par brīnumu bija normālā stāvoklī, arī visa aizdedze, tākā man tā nebūs nepieciešama to uzreiz norāvu nost Nopirku: Jaunu dakšu, plauktu, sporta stūri, vēlvienu plastiku setu, MHR variku, jaunus sailentblokus, iemainiju detaļas kas mētājās pret 70cc noname, vākam buksi, jaunas dzeses plastikas, visu bremzēm, bremžu mašīnītes (nav vēl atnākušas), īso ručku jaunu. Sāku krāmēties ap motoru: Sadarbībā ar viprotāja kungu uztaisija pāreju selettrai priekš gaisa dzeses veņķika, kurš centŗējas gan uz selettras, kas un fēna- lai nerodas vibrācijas un viss būtu pa fenšuj Tad ķeros pie disku rāmja, stūres, dakšas suportu utt krāsošanas: Uzpulēta kantīte, nespīdēja kā gribētos, bet man patīk! Krāsa man nenormāli patīk, smukākā kādu esmu krāsojis. (Tiem kam rodas jautājums: Man ir pašam sava krāsotava, ar to nodarbojos jau kādu laiku) Khem Khem- @starline_customs IG. Šim manam mopēdam uz tiiiiik ļoti neiespringu, taisiju kā man patīk, lai nebūtu žēl braukāties. Varbūt ir pa kādam kasjakam, kuru citi nepamanīs bet kopumā iznāca perfekti. Būs sterils stant aparāts. Pa šo laiku jau esmu uzlicis stūri, dakšu priekšas disku suportu utt. Bet neesmu sabildējis, gaidu jau otro nedēļu sailentblokus lai var iecelt motou, uztaisīt first start, un nobildēt pagaidu kopskatu kamēr atnāks atlikušās detaļas. Plānos ir nokrāsot divus plastiku setus, vienu matētu salona krāsā- Stantam lai var apbružāt, un otru komplektu max skaistu, neesmu izdomājis krāsu shēmu bet tas taps. Laika ir nu ļooooti maz, ir tik daudz projektu uz šo brīdi kad nu ir kā ir ar to celšanu. Stay tuned, paldies ka izlasiji Centīšos vairāk sākt bildēt visu procesu, kaut kā pagaidām grūti ar to iet
 6. Loggit

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Dr'evo 70cc LC mina horizons, izhonēts līdz 47.6 ar R/T virzuli 12mm. Pilns komplekts. 50 eiro Doppler S1R 10mm pirksts mina horiz. 45 eiro Stage 6 ieplūdes mājiņa mina horiz bez vienas lapiņas 10 eiro 2770143četri Omniva iekļauta cenā!
 7. Nopirkšu JAUNĀ RANERA pannu, pakaļējo lampu un vēl dažādus sīkumus, PM! 27701434
 8. Loggit

  Gilera Runner 50

  Vēl joprojām nav ne mazākās nojausmas, ar nobīdīto šponku viss nostājās ideāli.
 9. Loggit

  Gilera Runner 50

  Tātad tika iegādāta dzeltena mantiņa, kas iedeva patīkamu boostu jaudā, uzrāvienā un dinamikā. Ratā cilājas no ručkas
 10. Loggit

  Gilera Runner 50

  Sveiki, pa šo laiku nopirkts Str8 chrome vāks, Stage 6 R/T PWK 24mm karbis, Stage 6 doublelayer/dragrace filtri, Stage 6 R/T ieplūde. Setups uz šo brīdi. Stage 6 MK2 Sport Pro Yasuni C16 kevlar Stage 6 R/T PWK 24mm carb Stage 6 R/T CNC ieplūdes intake manifold Stage 6 Double Layer/Dragrace filter Stage 6 SKF C4 bearings and seals Stage 6 R/T oversize variator kit Stage 6 R/T overaize belt Mallosi fly clutch Mallosi MHR membrane block Mallosi MHR brake pads Top performance digital variable CDI Ported Cases for cylinder and flow. Custom evil front Custom underseat Custom belly pan Stage 6 R/T speedo Stage 6 CNC brake levers Stage 6 CNC riser Stage 6 CNC brake covers Stage 6 CNC chrome buttons Stage 6 CNC kick Stage 6 CNC choke Stage 6 F1 chrome mirrors Stage 6 bar cushin Str8 Chrome variator cover. Str8 LED blinkers Str8 LED taillight built in blinkers Str8 chrome small vario cover Motoforce quick throttle Motoforce chrome shock Protaper grips.
 11. Loggit

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Mallosi multivars, vairāk stāvējis nekā braukts. Virsma ideāla. 20 eiro 27701434
 12. Piedāvāju uz pasūtījuma izveidotas uzlīmes/apdruku. Dažādi materiāli, grieztas vai līmētas. Hydrodipinga pakalpojumi. Var izveidot no nulles dizainus. Sīkāk wpp 27701434 Bildes ieskatam.
 13. Loggit

  Gilera Runner 50

  Manuprāt raneriem tik labi dzesējas, jo raģiks stāv tādā kā tunelī. Respektīvi gaisam ir kur aizplūst cauri rolleri un ārā. Tur kur starp kājām ir bāka zem viņas un sānos ir daudz vietas kur karstais gaiss skrien cauri. 3 geniem priekšā ir plastika kas neļauj tik labu plūsmu- saurbšana dotu tādu pašu efektu.
×