Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Loggit

Members
 • Content count

  99
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Loggit last won the day on April 9

Loggit had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jēkabpils
 • Braucu ar
  Raneri

Recent Profile Visitors

1,138 profile views
 1. Piedāvāju uz pasūtījuma izveidotas uzlīmes/apdruku. Dažādi materiāli, grieztas vai līmētas. Hydrodipinga pakalpojumi. Var izveidot no nulles dizainus. Sīkāk wpp 27701434 Bildes ieskatam.
 2. Loggit

  Gilera Runner 50

  Manuprāt raneriem tik labi dzesējas, jo raģiks stāv tādā kā tunelī. Respektīvi gaisam ir kur aizplūst cauri rolleri un ārā. Tur kur starp kājām ir bāka zem viņas un sānos ir daudz vietas kur karstais gaiss skrien cauri. 3 geniem priekšā ir plastika kas neļauj tik labu plūsmu- saurbšana dotu tādu pašu efektu.
 3. Loggit

  Jautājumu topiks

  Ir jēga.
 4. Loggit

  Gilera Runner 50

  Viennozīmīgi- dzeses laukuma ziņā gandrīz divas reizes lielāks. Kādreiz temp turējās pie 85 līdz pat 100 sliktākajā gadijumā. Ar jauno sistēmu nekarst vairāk par 60-65 grādiem max 70. Laikapstākļos kādi ir pašlaik nesilst pat vairāk par 35-40 ja neliek kartonu priekšā.
 5. Loggit

  Gilera Runner 50

  Čau Kas vēl būtu jāizdara pilnai laimei: Salons jāpārkrāso- savu ir nokalpojis šos 4 gadus, jāpārbīda lielais raģiks savādāk lai varētu uzlikt lūciņas un iespējams eksotiskākā krāsā diskus.
 6. Loggit

  Gilera Runner 50

  labas dienas. Īsumā: Yasuni R pārdots, vietā pilnīgi jauns Yasuni C16 kevlar. Drīz... pavisam drīz...
 7. Loggit

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Max viss skaisti. Ieliec restītes magnēta pusē vākam būs konča. Gaidu first start. Varētu kādreiz sabraukāt
 8. Loggit

  Gilera Runner 50

  Paldies jau laikam Kas pa šo laiku ir noticis. Lietotais 19mm karbītis bojāja smadzenes. Raneriem ir pumpis kas benzīnu padod ar spiedienu, un lietotajam karbītim neturēja adatiņa kaut uzliku jaunu. Paštecē viss bija kārtībā. Nošpļāvos un nopirku pilnīgi jaunu 21 karburātoru. Naudu šim aparātam netaupu. Bet nu kā jau mana veiksme- Sāka tecēt ūdenspumpītis. Atkal jāceļ tikko salikts motors ārā, jāšķeļ un jāmaina. Nu labi neko darīt- paša vaina ka uzreiz pie reizes nenomainiju. Pie reizes paskatīšos kā viss jūtas pēc apmēram 100km nobraukuma. Cerams drīz būs viss salikts pa plauktiņiem un varēšu ķerties pie final video. Paldies par uzmanību.
 9. Loggit

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Tās tnt skrūvītes neiesaku lietot, trauslākas par sērkociņiem. Izskatas jaudīgi, veiksmi.
 10. Loggit

  Gilera Runner 50

  Nopirktas šādas te detaļiņas un šādi tādi sīkumi. Jāliek kopā finālam. Es gan nesaprotu kāpēc ar speiseri kas iet komplektā Variks neuziet uz šlicēm.... (stāv pumpja zobrats aizmugurē) Multivars kādreiz derēja. Ja kāds palīdzētu atbildēt uz šo jautājumu līdz brīdim kad samazināšu šaibas biezumu būtu ļoti pateicīgs.
 11. Loggit

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu R/T variku. Virsma taisna. Nāk klāt orģinālā R/T atspere. Līdzi varu iedot arī dzeses šķīvi (Nav pirmā svaiguma)+ jaunu dzeses plastmasu. (Ja ir vajadzība) 40 eiro. 27701434
 12. Interesants salikums, gaidu rezultātu
 13. Loggit

  Topiks labām atsauksmēm

  Tikai to labāko, iegādājos MK2 sport pro. Atnāca līdz durvju slieksnim. Turpmāk iegādāšos tikai pie viņa, kā to dara jau lielākā daļa Paldies, @Vitaly Polyakov Super atsauksmes arī par @Ratatā, bet domāju tas jau ir pašsaprotami.
 14. Loggit

  Gilera Runner 50

  Paldies visiem par atbalstu! Iemetīšu sneak peak rollerim. Viss darbojas, iet zvērā... bēt ir vibrācijas jo priekšējie šķīvji met. pie 9k apgriezieniem nav jūtams bet pie 13k jau ir diezgan. Kloķene vienmēr presēta ārā..... Jāizmeklē vai šķīvji vai tomēr kloķene ir pie vainas- atbilstoši liktas jaunas detaļas. Stay tuned grand finally. p.s Cilindrs tika piedzīts pie karteriem un gāzīte asākā kāda jebkad ir bijusi. Tas tika darīts ar karteriem kopā, jo līdz pat pēdējam brīdim bija sarunāts Streetrace, bet mēness stāvokļi kopā ar zvaignēm izdarija tā ka iznāca MK2
 15. Loggit

  Gilera Runner 50

  Tātad. Atnāca jaunais ''streetrace" cilindrs . Liels paldies @Vitaly Polyakov par MK2 sport pro. Turpmāk pirkšu tikai no viņa. Tika piedzīti karteri cilindram, viss salikts kopā ar 0.65 squish. Next ups būs Video ar first startu un visu kas ir noticis apkopotu vienā. Stay tuned
×