Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Loggit

Members
 • Content count

  101
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Loggit last won the day on June 27

Loggit had the most liked content!

4 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jēkabpils
 • Braucu ar
  Raneri

Recent Profile Visitors

1,208 profile views
 1. Loggit

  Gilera Runner 50

  Sveiki, pa šo laiku nopirkts Str8 chrome vāks, Stage 6 R/T PWK 24mm karbis, Stage 6 doublelayer/dragrace filtri, Stage 6 R/T ieplūde. Setups uz šo brīdi. Stage 6 MK2 Sport Pro Yasuni C16 kevlar Stage 6 R/T PWK 24mm carb Stage 6 R/T CNC ieplūdes intake manifold Stage 6 Double Layer/Dragrace filter Stage 6 SKF C4 bearings and seals Stage 6 R/T oversize variator kit Stage 6 R/T overaize belt Mallosi fly clutch Mallosi MHR membrane block Mallosi MHR brake pads Top performance digital variable CDI Ported Cases for cylinder and flow. Custom evil front Custom underseat Custom belly pan Stage 6 R/T speedo Stage 6 CNC brake levers Stage 6 CNC riser Stage 6 CNC brake covers Stage 6 CNC chrome buttons Stage 6 CNC kick Stage 6 CNC choke Stage 6 F1 chrome mirrors Stage 6 bar cushin Str8 Chrome variator cover. Str8 LED blinkers Str8 LED taillight built in blinkers Str8 chrome small vario cover Motoforce quick throttle Motoforce chrome shock Protaper grips.
 2. Loggit

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Mallosi multivars, vairāk stāvējis nekā braukts. Virsma ideāla. 20 eiro 27701434
 3. Piedāvāju uz pasūtījuma izveidotas uzlīmes/apdruku. Dažādi materiāli, grieztas vai līmētas. Hydrodipinga pakalpojumi. Var izveidot no nulles dizainus. Sīkāk wpp 27701434 Bildes ieskatam.
 4. Loggit

  Gilera Runner 50

  Manuprāt raneriem tik labi dzesējas, jo raģiks stāv tādā kā tunelī. Respektīvi gaisam ir kur aizplūst cauri rolleri un ārā. Tur kur starp kājām ir bāka zem viņas un sānos ir daudz vietas kur karstais gaiss skrien cauri. 3 geniem priekšā ir plastika kas neļauj tik labu plūsmu- saurbšana dotu tādu pašu efektu.
 5. Loggit

  Jautājumu topiks

  Ir jēga.
 6. Loggit

  Gilera Runner 50

  Viennozīmīgi- dzeses laukuma ziņā gandrīz divas reizes lielāks. Kādreiz temp turējās pie 85 līdz pat 100 sliktākajā gadijumā. Ar jauno sistēmu nekarst vairāk par 60-65 grādiem max 70. Laikapstākļos kādi ir pašlaik nesilst pat vairāk par 35-40 ja neliek kartonu priekšā.
 7. Loggit

  Gilera Runner 50

  Čau Kas vēl būtu jāizdara pilnai laimei: Salons jāpārkrāso- savu ir nokalpojis šos 4 gadus, jāpārbīda lielais raģiks savādāk lai varētu uzlikt lūciņas un iespējams eksotiskākā krāsā diskus.
 8. Loggit

  Gilera Runner 50

  labas dienas. Īsumā: Yasuni R pārdots, vietā pilnīgi jauns Yasuni C16 kevlar. Drīz... pavisam drīz...
 9. Loggit

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Max viss skaisti. Ieliec restītes magnēta pusē vākam būs konča. Gaidu first start. Varētu kādreiz sabraukāt
 10. Loggit

  Gilera Runner 50

  Paldies jau laikam Kas pa šo laiku ir noticis. Lietotais 19mm karbītis bojāja smadzenes. Raneriem ir pumpis kas benzīnu padod ar spiedienu, un lietotajam karbītim neturēja adatiņa kaut uzliku jaunu. Paštecē viss bija kārtībā. Nošpļāvos un nopirku pilnīgi jaunu 21 karburātoru. Naudu šim aparātam netaupu. Bet nu kā jau mana veiksme- Sāka tecēt ūdenspumpītis. Atkal jāceļ tikko salikts motors ārā, jāšķeļ un jāmaina. Nu labi neko darīt- paša vaina ka uzreiz pie reizes nenomainiju. Pie reizes paskatīšos kā viss jūtas pēc apmēram 100km nobraukuma. Cerams drīz būs viss salikts pa plauktiņiem un varēšu ķerties pie final video. Paldies par uzmanību.
 11. Loggit

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Tās tnt skrūvītes neiesaku lietot, trauslākas par sērkociņiem. Izskatas jaudīgi, veiksmi.
 12. Loggit

  Gilera Runner 50

  Nopirktas šādas te detaļiņas un šādi tādi sīkumi. Jāliek kopā finālam. Es gan nesaprotu kāpēc ar speiseri kas iet komplektā Variks neuziet uz šlicēm.... (stāv pumpja zobrats aizmugurē) Multivars kādreiz derēja. Ja kāds palīdzētu atbildēt uz šo jautājumu līdz brīdim kad samazināšu šaibas biezumu būtu ļoti pateicīgs.
 13. Loggit

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pārdodu R/T variku. Virsma taisna. Nāk klāt orģinālā R/T atspere. Līdzi varu iedot arī dzeses šķīvi (Nav pirmā svaiguma)+ jaunu dzeses plastmasu. (Ja ir vajadzība) 40 eiro. 27701434
 14. Interesants salikums, gaidu rezultātu
 15. Loggit

  Topiks labām atsauksmēm

  Tikai to labāko, iegādājos MK2 sport pro. Atnāca līdz durvju slieksnim. Turpmāk iegādāšos tikai pie viņa, kā to dara jau lielākā daļa Paldies, @Vitaly Polyakov Super atsauksmes arī par @Ratatā, bet domāju tas jau ir pašsaprotami.
×