Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Loggit

Members
 • Content count

  46
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jēkabpils
 • Braucu ar
  Raneri

Recent Profile Visitors

636 profile views
 1. Topiks labām atsauksmēm

  + Rep @Gatis Dabuju tiešām vajadzīgas detaļas, bez nekādiem apslēptiem appisieniem.
 2. SR50R by whaat

  Tiešām skaists aparāts Gl Hf.
 3. Meklēju Piaggio Nrg mc1 aizmugurējo bremžu lukturi!!!! Pm!
 4. Piaggio TEC 50

  Sveiki. Rollerim viss ir pabeigts līdz stadijai, ka tagad ir viss atkal jājauc ārā, rāmis, diski, plastmasas jākrāso. Priekšai tika uztaisīti pilnīgi visi stiprinājumi nu viss turās tikai un vienīgi uz skrūvēm, bez laukiem. Pa šo laiku ir pabeigtas visas plastmasas, sataisīti visi kasjaki un pārmetināts radiatora stiprinājums jo iepriekšējais saimnieks pārtaisot uz lc piemetināja tā, ka radiators berzējās pret priekšas plastmasu. Nu jau ir palikuši pēdējie metri līdz kādreiz detaļu un savilcēju kaudze pārtaps par nezvēru, kas tiešām, cerams, būs skatāms. Ja kādam ir Piaggio nrg mc1 Stūres priekšējā plastmasa, vai aizmugurējā lampa man tiešām noderētu. (PM) https://imgur.com/Nk7FPMj https://imgur.com/mtLZNGo
 5. Tiešām vajadzētu atrast sekojošos plastmasus abās pusēs, galvenais lai ir vienā gabalā.
 6. Topiks labām atsauksmēm

  Labas atsauksmes par @ArtursOG viss ātri, bez problēmām.
 7. Meklēju piaggio nrg mc1 stūres plastmasu ar visu spidometru, pogām.
 8. Piaggio TEC 50

  Labas dienas. Ir pagājuši gandrīz divi mēneši un ir padarīts diezgan daudz. Detaļu kaudze un izjukušais motors nu ir viss salikts kopā un ir braucošs. (biju pārsteigts cik ērti un labi viņš brauc.) Nabaga Gilera ziemas guļā tika apzagta un Piaggio tika pie hyper 2 magnēta, tinumiem, variātora, priekšējā sķīvja, izpūtēja. (Gilera pavasarī tiks palutināta ar šādiem, tādiem labumiņiem )jauniem gultņiem, saļņikiem. Cilindrs tika aizvest uz ogri kur tika izhonēts priekš remkomplekta virzuļa 40.2mm? (īsti neatceros) Karteros vienā pusē bija izgrebts diezgan pabriesmīgs flows ko cik ar savu pieredzi (kas ir 0) pielaboju un mēģināju pārkopēt arī uz otru pusi. Tehniski viss strādā perfekti. https://imgur.com/fwN4CfF https://imgur.com/d4njqCN Tālāk jau nāks vizuālais un elektronika, tiks sataisītas visas plastmasas un piemērītas uz rāmja, pielikti pagriezieni, spidometrs lampas utt. un kad zinās ka viss der tas tiks atkal jaukts ārā. Rāmis tiks smilšots un krāsots, tāpat kā diski, plastmasas krāsotas. https://imgur.com/6qfSvdo https://imgur.com/1o1yJTk Priekšējais plastmasai bija iesākts evils ko es arī turpināju, bet abos sānos bija izgriezti kautkādi smirdīgi caurumi itkā kāds domāju tur likt pagriezienus or somthing? Nu defektu par efektu izdomāju caurumus pārtaisīt par žaunveidīgiem veidojumiem . Visur bija plaisas, izurbti caurumi priekš savilcējiem un nolauzti gabali kas tika sataisīti at stikla šķiedru. Bet problēma ir tāda, ka nav gandrīz neviena stiprinājuma. Kā viņus tā labāk izveidot/uztaisīt? https://imgur.com/B9AShy8 Doma ir šo, sākumā detaļu kaudzi, atdzīvināt visu max smuki. Viņu saukšu par ATDZIMUŠO.
 9. scooter-attack

  Parasti atnāk 2 nedēļās.
 10. Piaggio TEC 50

  Viņam skaitās hyper 1 karteri? Un ja tā tad var likt daļas arī no hyper 2?
 11. Tātad. Paņēmu ziemas projektu un lieta tāda ka nesaprotu kas tas ir par nezvēru. Plastmasas ir no Piaggio nrg bet rāmis no TEC 50 (cik sapratu Typhoon?) Viņam ir LC bet scooter attack ir tikai AC versijas kas tas ir? Ja kāds varētu pateikt kas tas par hybrīdu būtu ļoti pateicīgs. Plāni ir pa ziemu uzcelt braucamu aparātu.
×