Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

*Sugar_fresh*

Members
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

*Sugar_fresh* last won the day on July 17 2016

*Sugar_fresh* had the most liked content!

1 Follower

About *Sugar_fresh*

 • Birthday 04/14/1998

Profile Information

 • Pilsēta:
  Smiltene
 • Braucu ar
  Yamaha aerox

Contact Methods

 • Telefona numurs
  26443185

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Sveiki, tika nopirkts polini manuālais čoks, gan arī parastais, kas tik ieskrūvējās. Tika izskrūvēts čoks kas bija, bija tikai trosīte plika. https://www.scooter-attack.com/choke-polini-cp-carburettor-directly-on-carb-p343-0018-39.html šim čokam ārējais vītenes diametrs ir lielāks nekā manam, ir kādas pārejas vai kas tamlīdzīgs?
 2. *Sugar_fresh*

  Yamaha Aerox by matissg

  Helllo, baigais klusums šeit, bet atkal kas notiekās. Šodien no rīta atveda paciņu no https://www.scooter-attack.com, kaut vajadzēja jau būt pagāšnedēļ, bet sanāca kļūdīties ar adresi un nezinu kāpēc nebija pievienots telefona numurs Tad nu tika pasūtīs jauns : āķītis, vecais uzspūtāš. Jauna gaisa filtra kaste Starteris Manuāli čoki Ručkas Kurbuļa mehanisms, zvaigzne STAGE6 KICKSTART Ūdens pumpja rekomplets Stage 6 amīša paaugstinātājs Vēl visādi sīku, sveca, izspūtēja blīve, kurbulim atspere, eļļas pudele... Šodien jau paspēju noņemt plastmasas, samainīt starteri, sveci, aķīti un dabūts dūmā. Brālis Rīgā scooters.lv nopirka svečvadu, jāgaida tik kad atvedīs. Ja sanāks laiks rīt vajadzētu aizbraukt nopirkt antifrīzu, kā arī jaunus savilcējus trubām. Pa īsajiem vakariem mēģinās saskrūvēt, kad būšu ticis galā vēl ar mašīnu, lai var apdrošināt un izmest kādu līkumu pa pilsētu. Saliks un iemtīs varbūt arī kādu bildi, kā tagad izskatās.
 3. *Sugar_fresh*

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Meklēju manuālo čoku uz 21 dellorto kārba. 26443185
 4. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Hello, ir kāda whatsapp vai telegram grupa priekš roleriem?
 5. *Sugar_fresh*

  Pērk/Pārdod Minarelli

  aerox Stock stūre - 4eur https://failiem.lv/f/yjy7dwqp Stock stūres plastikas - 5 eur x2 https://failiem.lv/f/yqtnbv89 https://failiem.lv/f/phy22yx4 Spidometra trosīte - 5eur https://failiem.lv/f/xrttvvbj Pasažiera beņķis nedaudz uzplēsts 4eur https://failiem.lv/f/ug28sxx3 Plastmasa, zem beņķa, kas savienojas ar aķa vāku - 5eur https://failiem.lv/f/x3k9vjmz Priekša - 5eur https://failiem.lv/f/24yyu42j Priekšas apakša - 8 eur https://failiem.lv/f/xezqqjsf https://failiem.lv/f/vjt7f3r2 Aizmugure, dirsa - 5eur x2 https://failiem.lv/f/bssmnjnj Stūres kakls - 5eur https://failiem.lv/f/a58e7smj beņķis - 5 eur defekts bildē redzams, deretu pāršūt https://failiem.lv/f/ep8cu5bm Nezinu kur tāds nāk, bet - 5eur ;D https://failiem.lv/f/2w42vzfk Aizmugurējie pagriezieni - 7 eur https://failiem.lv/f/qgw3er8s Spidometra plastmasa - 3eur https://failiem.lv/f/z59ctk6w Nezinu vai kādam kas tāds interesē, bet, ja kādam patīk mūzika roxa bagāžniekā un grib lai izskatās smuki ir variants, vieta maģim un vienai tumbai, otru var ielikt vienkarši apakā - 15 eur https://failiem.lv/f/zeep2qpd https://failiem.lv/f/zg86ctn9 Ir vēl rāmis bez dokomentiem ! Tas arī laikam viss, cenas nav akmenī kaltas, Kas interesē, tad 26443185
 6. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Āa, skaidrs. Viņu varētu ievilkt zem beņa kastē vai kur citur, kur būtu ļabāk ērtāk?
 7. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Diemžēl par to negāja runa. Pie kā to trosītes galu pievienot? Aiz trosītēs jārausta?
 8. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Rox, cik uzmetu aci, kad atkal biju pie rollera tik jau varēu pie čoka, bet ērtāk jau būtu ar trosi, bet, kā to čoku ar trosi, ko troses otrā galā, kā viņu labāk un ērtāk būtu ar to trosi ieslēgt un pievienot? Par to gaisu, pirms kāda laika jau, kad pie meistara bija aizvests roolers, tika salikta visa 70cc grupa un bija tieši saurbis stock gaisa filtra kastē papildus caurumi priekš gaisa, tāpēc arī tad domāju par tādu variantu. umm, kājiņa kaut kā bija atskrūvējusies vaļā un lokoties nost kastē izsists palielāks caurum. Un tagad otrs jautājums, nau kaut kāda pamācība vai kās tāds kaut kur, kā kārbi noregulēt, kā labāk to izdarīt? Skatijos jau atteck atlaidē bija stock filtra kaste, bet par cik domāju, ka ir saurbti caurumi kastē priekšs papildus gaisa, tad domāju par tādu filtru. Ja paņemu stock, tad tik atkal jāsaurbj jauni caurumi.
 9. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Nu jā, bet kā viņu vienkarši aiz troses jārauj, kamī viņu ieeāčē vai kā, lai ērtak izslēgt vai ieslēgt to čoku. Un ir jau arī mazāki varianti, bet kurš variants ir labāks, stock kaste ar stage6 fiktru vai tik kas šāds?
 10. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Vēl ašais jautājums, ja liek tādu čoku viņam baigi sūdīgi tur katru reizi būtu tik klāt, ieraudzīju šādu variantu https://www.scooter-attack.com/choke-cable-stage6-50cm-cable-length-s6-3199901-39.html Kā un kur tad labāk būtu izvilkt to trosīti? Un otrs, par cik orģinālā gaisa filtra kaste ir beigta ieraudzīju šādu variantu. Kā labāk pirkt jaunu filtru kasti(iekšā stage6 filtrs) vai ko šādu ? https://www.scooter-attack.com/air-filter-stage6-double-layer-large-s6-35021bl-39.html
 11. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Ok, paldies !
 12. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Viņš šādi vienkārši ieskrūvējās iekšā cik saprotu?
 13. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Neesmu jau kādu laiku bijis pie rollera, cik atminos bija, nāca no karba jau ieāķēta trosīte kura tik beigās nekur neaiziet. scooters.lv ir iespējams viņu nopirkt ? Vari varbūt iemest linku kur viņu dabūt? dellorto 21mm kāds viņš būt?
 14. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Tad jautājums, tad kādā veidā man viņu sataisīt, jo no karba nāk tikai trosīte?
 15. *Sugar_fresh*

  Jautājumu topiks

  Neeksistē laikam, ir tikai trosīte zem plastmasām. Un vai tad vasarā siltajā laikā tāpat nevajadzētu lekt? dellorto karburatoram arī nāk čoks?
×