Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

zzhurka'

Members
 • Content count

  251
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

zzhurka' last won the day on October 28 2017

zzhurka' had the most liked content!

7 Followers

Profile Information

 • Pilsēta:
  Smiltene
 • Intereses:
  brumm, brumm rwd
 • Braucu ar
  diu blyat piec

Recent Profile Visitors

1,549 profile views
 1. zzhurka'

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Latvijā esmu pirmais un vienīgais īpašnieks. Rolleris manā īpašumā ir kopš 2017.gada 19.Jūlija. Gada laikā roxiņš ir piedzīvojis diezgan pamatīgas pārvērtības, lielākā daļa detaļu ir vai nu jaunas, vai savestas kārtībā un pārkrāsotas. Vizuāli rollerim ticis pie + Svaigi krāsotām plastmasām, kuras ir pārkrāsotas pie krāsotāja, ar pistoli, ne flakoniņu + Svaigi pārkrāsotiem diskiem + Svaigi pārkrāsota ūdenssūkņa korpusa, kurbuļa, variatora vāka, aizmugurējās atsperes + Jaunas hromētas MotoForce sānu kājiņas + Neizsēdēta benķa, ar mīkstu nesasprēgājušu ādu + Jauna aizmugurējā luktura stikliņa + Īsās sporta stūres ar īso plauktu + Jauna labā un svaigāka kreisā stūres slēdža + Tonētas priekšējās lampas + Mīkstā pasaziera benķa Roxiņš vizuāli ir ļoti sakopts, plastmasām visi stiprinājumi ir savās vietās, nekas nekur negrab, nekratās, nav jāliek uz plastmasa savilcējiem. Visas skrūvītes ir savās vietās, nekas nekur netrūkst! Motorā rollerim ir: - Standarta 50cc cilindrs, ar jaunu virzuli gredzeniem un protams jaunām blīvēm - Dellorto 12mm karburators - Jaunas Dayco siksnas - Techniga Trek sporta izpūtēja Kā jau minarelli motoram, patēriņš ir ļoti patīkams 3-4l uz 100km, brauc kā gribi vairāk neesmu dabujis. Manā īpašumā barots tikai ar Motul eļļu. Bilde ir no pagājušā gada rudens. Uz doto brīdi diski ir melni un citi mazi sīkumiņi arī sakrāsoti. Vairāk bildes arī ar to kā izskatās pašreiz un interesējoša info uz Whatsapp - 29 367 219 Rolleris pašlaik ir ejošs, bet nav noregulēts, lec uz pirmā sitiena pa kurbuli, bet ir jāregulē. Cena - 450e, runājama, cena tāda, jo vajag naudu priekš auto. http://scooter-power.lv/topic/8307-zzhurkas-yamaha-aerox/?tab=comments#comment-236352
 2. zzhurka'

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku minarelli 10mm kloķi ar dzīvām šļicēm utt.
 3. zzhurka'

  Pārdod rolleri

  Drīzumā uz pārdošanu ies mans rollerītis - Yamaha Aerox. No rūpnīcas izripojis tālajā 2000.gadā. Latvijā esmu pirmais un vienīgais īpašnieks. Rolleris manā īpašumā ir kopš 2017.gada 19.Jūlija. Gada laikā roxiņš ir piedzīvojis diezgan pamatīgas pārvērtības, lielākā daļa detaļu ir vai nu jaunas, vai savestas kārtībā un pārkrāsotas. Vizuāli rollerim ticis pie + Svaigi krāsotām plastmasām, kuras ir pārkrāsotas pie krāsotāja, ar pistoli, ne flakoniņu + Svaigi pārkrāsotiem diskiem + Svaigi pārkrāsota ūdenssūkņa korpusa, kurbuļa, variatora vāka, aizmugurējās atsperes + Jaunas hromētas MotoForce sānu kājiņas + Neizsēdēta benķa, ar mīkstu nesasprēgājušu ādu + Jauna aizmugurējā luktura stikliņa + Īsās sporta stūres ar īso plauktu + Jauna labā un svaigāka kreisā stūres slēdža + Tonētas priekšējās lampas + Mīkstā pasaziera benķa Roxiņš vizuāli ir ļoti sakopts, plastmasām visi stiprinājumi ir savās vietās, nekas nekur negrab, nekratās, nav jāliek uz plastmasa savilcējiem. Visas skrūvītes ir savās vietās, nekas nekur netrūkst! Motorā rollerim ir: - Standarta 50cc cilindrs, ar jaunu virzuli gredzeniem un protams jaunām blīvēm - Dellorto 17.5mm karburatora - Jaunas Dayco siksnas - Techniga Trek sporta izpūtēja Roxiņš tikko ticis aprūpēts moto servisā, kur tam veikta pirmssezonas apkope, kā arī noregulēts karburators. Kā jau minarelli motoram, patēriņš ir ļoti patīkams 3-4l uz 100km, brauc kā gribi vairāk neesmu dabujis. Manā īpašumā barots tikai ar Motul eļļu. Bilde ir no pagājušā gada rudens. Uz doto brīdi diski ir melni un citi mazi sīkumiņi arī sakrāsoti. Vairāk bildes arī ar to kā izskatās pašreiz un interesējoša info uz Whatsapp - 29 367 219 Cena, ko vēlētos būtu 790e
 4. zzhurka'

  Jautājumu topiks

  Atrisināju problēmu ar dzirksteli. Tagad jauna problēma nelec! Nelec pat tad, ja ieleju beņu cilī pa taisno. Ko skatīt tagad??
 5. zzhurka'

  Jautājumu topiks

  Kas varētu būt par vainu, ka maza dzirkstele ir? Samainiju sveci, tas pats. Motors minarelli
 6. zzhurka'

  Jautājumu topiks

  Roxam deg bremžu gaisma visu laiku, kaut nav piesprausti pat vadi, kas nāk no pogas pie hēbeļa. Nē vadi nav saskārušies nshit, kaut pieliekot pie tām pogām bremžu gaisma deg visu laiku. Kur meklēt problēmu?
 7. zzhurka'

  Jautājumu topiks

  Problēma sekojoša. Minarelli, stock katls, 17.5mm noname karbis (75 diize) sporta stabulīte. Bez filtra darbināju diezgan ilgi nostāvējušu pieleca uz sitiena, mēģinot sagaazeet nekas nenotika, respektīvi cik nu tukšgaitā bija to apgriezienu, tik arī palika pie pilnas ručkas. Dīze par mazu/lielu? Ar filtru (stock kaste) grutāk pielaist, bet same.
 8. zzhurka'

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Cena 150e
 9. zzhurka'

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  130e līdz jaunajam gadam!! Up!!
 10. Up! Līdz 1.janvārim visām detaļām -10% no cenas
 11. zzhurka'

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Up! - līdz dodu ļooti daudz dažādu detaļu, lc sistēma, vairākas dakšas, štoki, 2x 100cc aizdedzes, 100cc karteri ar reduktoru un kloķeni iekšā, transmisijā daudz un dažādas detaļas, līdzi vairākas plastmasas, benķi, variatora vāki, kurbuļi utt.
 12. zzhurka'

  Pērk/Pārdod Minarelli

  - Pārdodu Minarelli aizmugurējo dubļinieku - 15e! - Pārdots Wpp - 29367219
×