Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Weedzz

Members
 • Content count

  20
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Weedzz

 • Birthday 09/01/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  Valmiera
 • Braucu ar
  '04 aerox & '95 BW's

Recent Profile Visitors

579 profile views
 1. Weedzz

  Topiks labām atsauksmēm

  Izcilas atsauksmes par @Ratatā un scooter-outlet.lv. Atsaucīgs čuhans, visu var sarunāt, izsūta ātri un bez aizkavēšanās, uzlabos situāciju lai pircējs būtu apmierināts. Iesaku sadarboties!
 2. Weedzz

  Krāmu tirgus

  Varbūt kādam mētājās, 6mm, 60-70dīze ko varētu pārdot? Labākajā gadījumā Valmierā, vai sūtot pa pastu.. Wpp. 20023928
 3. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Okei, paldies ka paskaidrojāt, viss ferštein. Tenks 4 luck, guys.
 4. Pērku no vecā bws: Grīdas paneli, Pannu. Par cenām vienosimies wpp, nr. - 20023928.
 5. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Tenkju veri mač, izmantošu veiksmi. Labi, paklausīšu jums un izmantošu aeroxa dakšu, bet vienkārši gribēju paprasīt kāda vaina sr'kas dakšai? Un kas ir p&p? Zinu, paldies, mazā..
 6. Sveiki forumist! Gribētu nodokumentēt un atrādīt savu bws projektu: Tātad vienu dienu casually browsoju konstruktoru pirkšanas un pārdošanas topicu, un acīs iekrita tajā esošais bws. Kādu laiku jau biju vēlējies bws projektu, tikai vai nu neviens netika pārdots, vai arī kad kāda pīlīte uzpeldēja ss'ā, tā bija par galīgu kosmosu. ieraudzijis šo aparātu, pakratiju savu krājkasīti, un sazinājos ar pārdevēju. 22.09.2018 aizņēmos omes galantu, piekabināju piekabi un devos uz Lielvārdi pie @Frosty pakaļ šim aparātam. Pie viņa arī savācos visādas extra detaļas, ielādējām bws kuzavā, pakaulējāmies biki, un devāmies mājās ar savu jauniegādāto mopedku. Pāris bildes no bws kad atbraucām mājās: Tātad šis ir 1995 gada yamaha cw50, kas 2015 gadā tika ievests Latvijā no Germāņiem. Ir visi oriģinālie vācu dokumenti, ievešanas izvešanas akts, un vin plāksnīte (kas rāmja pulverkrāsošans brīdī tika noņemta), kā arī OEM tāda kā pamacība kas norāda ka nav paredzēts raut ratā un taisīt stopijus (ja kāds grib, varu no tā iemest kādu bildi). Par pīlītes setupu pie iegādes: Svaigs 50cc cilindrs, ar jaunu virzuli, Dellorto PHVA 17,5mm karburātors, ar manuālo čoku, caurspīdīga filtra kaste ar stock filtru, Top performance nardo 2 replica?, stock kloķvārpsta, jauna Motoforce indukcijas spole ar svečpīpi (bildē kkāda rīgas svečpīpe), Malossi multivar variātors, kkāds TST 3-ķepiņu sajūgs, Malossi zvans, Malossi siksna. Ar tādu cenu, par kādu viņu iegādājos, loģiski arī nāca kāda kaite komplektā, un tā ir ka pīlīte īpaši negrib kustēties uz priekšu, tukšgaitā smuki rūc un neslāpst nost, bet kad dod gāzi lēnām ripo uz priekšu un apgriezienus neuzņem. Plāni šim te agregātam ir daudz un tos centīšos īstenot ar nelielu budžetu un bez laukiem. Un tie ir sekojoši: Dabūt mopēdu normāli ejošu, piereģistrēt to csdd, pārlasīt motoru, nokrāsot un sapucēt kārterus, smuki sakrāsot dažādas motora saistītas detaļas, sataisīt paneļus un nokrāsot tos, iegādāties pakaļējo lukturi, piemeklēt jaunu grīdiņu (bildē nav redams, bet labais sāns kas iet uz salonu ir nolauzts, mēģiāts piestiprināt ar stikla šķiedru un savilcējiem, bet neturās klāt), Aeroxa vai Sr'kas dakša, Sr'kas diski, gan priekšā gan pakaļā, tikt galā ar vadiem un visu saorganizēt, Par motora setupu nēesmu pārliecināts ko gribu darīt, bet viņa ziņā, tad jau redzēs ko nākotne nesīs . Kā jau var redzēt pēc bildēm mopēds nav pilnā komplektācijā un trūkst *pāris* detaļas. Darba šeit ir daudz, un mopēds loģiski prasa ieguldījumus. Beigu mērķis ir uzcelt max sterilu mopēdu, ko var izmantot kā daily un arī priekš stunta, ar brīvo laiku ir, kā ir, dēļ dzīves kojās, un ka esmu mājās tikai nedēļas nogalēs. Takā gluži nemāku teikt cik bieži būs updeiti. Paldies, ka izlasiji manu dzīves stāstu, un cerēšu ka piesekosi šim topikam, lai redzētu iecerēto beigu iznākumu .
 7. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku yasuni r vai c16, uz mina hor. Normālā stāvoklī, vēlams vidzemē. Piedāvājumus wpp - 20023928.
 8. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu Motoforce PHBG 19mm karburātoru, mazlietots, kopā ar 90grādu Pāreju gāzes trosītei. 35 eiro. BGM pro, 5mm, 75-98 dīžu komplekts, jauns. 12 eiro. Polini 7,7g rullīši, 13x16. 5 eiro. wpp - 20023928, Valmiera.
 9. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu Motoforce PHBG 19mm karburātoru, mazlietots, kopā ar 90grādu Pāreju gāzes trosītei. 40 eiro. BGM pro 75 - 98 dīžu komplekts, jauns. 12 eiro. Aerox reduktors, ar abām šaibām un vāku. Asīte mazliet pārplīsusi, bet to es salīmēju ar augstākās kvalitātes matgaivereni, krč turēs sezonu. Cenu dodat paši. wpp - 20023928
 10. Weedzz

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pārdodu Motoforce PHBG 19mm karburātoru, mazlietots, nāk ar 45grādu Pāreju gāzes trosītei, un varu arī iemest līdzi pāreju uz 38mm filtriem. 40 eiro, wpp - 20023928
 11. Weedzz

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Meklēju Dellorto 17,5mm karburātoru, ar manuālo čoku, labā stāvoklī. Cenā līdz 30 Eiro. wpp - 20023928 Nopirkts!
 12. Okej, tātad šodien aizairējos pie Drauga kas aizdeva savu veco karburātoru. Uzliku virsū uz sava mopēda un viss čiki-briki aizgāja, un tagad ruksis rūc bez problēmām. Takā tenks pipel un spešel tenks to @keewaylv par ieteikumu kas manā dumjajā galviņa vēl nebija ienākusi.
 13. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Meklēju Dellorto PHBN 17,5mm karburātoru ar manuālo čoku, labā stāvoklī, līdz 30 eiro. Piedāvājumus uz wpp vai sms - 20023928 Nopirkts!
 14. Tā vakuma šļauciņa kas iet no bākas līdz karburātoram bija saplaisājusi, to es nomainiju. Kad motors darbojās jūt ka pulsē gaiss no tās šļauciņas kad ir noņemta. Kad ņēmu nost filtra kasti tā bija pielijusi ar bendzīnu, tā kā man ir aizdomas uz karburatoru.
 15. Ar lapiņām viss ok. http://www.bildites.lv/a/6npnt9dz#7b5u24a5 Vakuma šļauciņas visas arī ir pie karburatora kārtībā, vai arī tu domā kādu citu?
×