Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Weedzz

Members
 • Content count

  29
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Weedzz

 • Birthday 09/01/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  Valmiera
 • Braucu ar
  '10 HM cre 50 & '95 BW's

Recent Profile Visitors

630 profile views
 1. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Meklēju Aprilia 2gen vai yamaha jogR diskus par sakarīgu cenu. Galvenais lai aizmugurējais disks ir loku bremžu. Var arī piedāvāt citus diskus. Piedāvājumus uz wpp, nr. 20023928.
 2. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Hey, ilgu laiku nav bijis neviens update, tāpēc ka pār bws prioritātē bija citi projekti, sākotiess ar aerox'u kam pa ziemu tika pārlasīts svaigs motors, ar to tika nedaudz pabraukāts, bišķīt paraustīts ratā un nodots nākamajam īpašniekam pēc 3 gadiem manā īpašumā.Aerox'a vietā tika paņemts HM cre 50, kurš arī prasija nedaudz iegūldijumus.Un tā mēs nonākam līdz šai vasarai, tā kā lielākā daļa finanšu aizgāja HM, nebija kaudze naudas ar ko darboties. Pa pavasari motoru jau biju paguvis izcelt no rāmja un pilnībā izjaukt, kā arī noārdiju veco izolāciju pravotkai, sakopu un pārtinu to. Pētot detaļas sapratu ka karburatora korpuss ir saplaisājis un sūc iekšā gaisu pa plaisu.Jūlija sākumā dabuju karterus, vario vāku un paaugstinātāju atpakaļ no pulverkrāsotavas. Tad arī sāku likt kopā motoru. Motors jau bija gandrīz salikts vasaras vidū, bet dēļ tā ka scooterzone sūtija saļņikus jau 3 mēnešus un atnāca tie pie manīm tikai augusta sākumā, tad tikai saliku motoru līdz galam. Motoram nomainiju pilnīgi visus gultņus, blīvslēgus un blīves. First start nebija nekas īpašs, pielaižot pīlīti sapratu ka dzirkstele vēlprojām ir švaka un jaunā indukcijas spole nav neko mainijusi. Tākā nomainiju arī jaunu cdi un aizdedzi, tā rezultātā parādijās normāls sprakškis.Tākā galvā vītne nebija ne īsā ne garā skrūvēju iekšā īso sveci, jo garā atdurtos pret virzuli, vienu dienu vilku klāt sveci un aprāvu galvu.. Nekas nopirku lietotu oriģinalo galvu un aida.Pašreizējais setaps: Svaigs 50cc cilindrs ar polini špilkām, naraku špilkas izpūtējam Stock kloķvārpsta ar c3 gultņiem un top performance saļņikiem Top performance nardo 2 replica Jauns dellorto 17,5mm phbn karburators Jauna svece, indukcijas spole, cdi un aizdedze Stock variators ar 4.5g rullīsiem Malossi siksna Malossi zvans Padarītais: Nopirkta jauna gāzes ručka un ručkas no aļika, bet beigās uzliku tomaselli gāzes ručku Uzmeikota jauna gāzes trosīte Uzmeikita paštece Nopirkta buzzeti sāna ķepiņa Nokrāsots dzeses plastiks melns Jauns ventilatora vāks ar gaisa ķērāju Jauns kurbulis Varbūt ir vēl šis tas ko esmu aizmirsis pieminēt, jo šis ir pa lielam bijis kopsavilks gandrīz jau pa gadu. Pīlīte pa lielam ir ejoša tikai nepieciešams normāli noregulēt transmisiju un karburatoru. Paneļus esmu iesācis slīpēt, bet līdz krāsošanai ir vēl bišķīt palicis.
 3. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Meklēju Aprilia 2gen vai yamaha jogR diskus par sakarīgu cenu. Galvenais lai aizmugurējais disks ir loku bremžu. Var arī piedāvāt citus diskus. Piedāvājumus uz wpp, nr. 20023928.
 4. Meklēju Aprilia 2gen vai yamaha jogR diskus par sakarīgu cenu. Galvenais lai aizmugurējais disks ir loku bremžu. Piedāvājumus uz wpp, nr. 20023928.
 5. Meklēju vecā yamaha bws aizmugurējo lukturi. Wpp - 20023928
 6. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu malossi multivarvar - €20. 20023928
 7. Pārdodu uz am6 airsal sport 50cc alumīnija cilindra grupu uz 12mm pirksta. Nav švīku, vēl braucama. 45e 20023928
 8. Weedzz

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pārdodu koso super slim led temperatūras dačiku. 20e. whatsapp un zvani uz 20023928
 9. Meklēju Aprilia 2gen vai yamaha jogR diskus par sakarīgu cenu. Galvenais lai aizmugurējais disks ir loku bremžu. Piedāvājumus uz wpp, nr. 20023928.
 10. Weedzz

  Topiks labām atsauksmēm

  Izcilas atsauksmes par @Ratatā un scooter-outlet.lv. Atsaucīgs čuhans, visu var sarunāt, izsūta ātri un bez aizkavēšanās, uzlabos situāciju lai pircējs būtu apmierināts. Iesaku sadarboties!
 11. Weedzz

  Krāmu tirgus

  Varbūt kādam mētājās, 6mm, 60-70dīze ko varētu pārdot? Labākajā gadījumā Valmierā, vai sūtot pa pastu.. Wpp. 20023928
 12. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Okei, paldies ka paskaidrojāt, viss ferštein. Tenks 4 luck, guys.
 13. Pērku no vecā bws: Grīdas paneli, Pannu. Par cenām vienosimies wpp, nr. - 20023928.
 14. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Tenkju veri mač, izmantošu veiksmi. Labi, paklausīšu jums un izmantošu aeroxa dakšu, bet vienkārši gribēju paprasīt kāda vaina sr'kas dakšai? Un kas ir p&p? Zinu, paldies, mazā..
 15. Sveiki forumist! Gribētu nodokumentēt un atrādīt savu bws projektu: Tātad vienu dienu casually browsoju konstruktoru pirkšanas un pārdošanas topicu, un acīs iekrita tajā esošais bws. Kādu laiku jau biju vēlējies bws projektu, tikai vai nu neviens netika pārdots, vai arī kad kāda pīlīte uzpeldēja ss'ā, tā bija par galīgu kosmosu. ieraudzijis šo aparātu, pakratiju savu krājkasīti, un sazinājos ar pārdevēju. 22.09.2018 aizņēmos omes galantu, piekabināju piekabi un devos uz Lielvārdi pie @Frosty pakaļ šim aparātam. Pie viņa arī savācos visādas extra detaļas, ielādējām bws kuzavā, pakaulējāmies biki, un devāmies mājās ar savu jauniegādāto mopedku. Pāris bildes no bws kad atbraucām mājās: Tātad šis ir 1995 gada yamaha cw50, kas 2015 gadā tika ievests Latvijā no Germāņiem. Ir visi oriģinālie vācu dokumenti, ievešanas izvešanas akts, un vin plāksnīte (kas rāmja pulverkrāsošans brīdī tika noņemta), kā arī OEM tāda kā pamacība kas norāda ka nav paredzēts raut ratā un taisīt stopijus (ja kāds grib, varu no tā iemest kādu bildi). Par pīlītes setupu pie iegādes: Svaigs 50cc cilindrs, ar jaunu virzuli, Dellorto PHVA 17,5mm karburātors, ar manuālo čoku, caurspīdīga filtra kaste ar stock filtru, Top performance nardo 2 replica?, stock kloķvārpsta, jauna Motoforce indukcijas spole ar svečpīpi (bildē kkāda rīgas svečpīpe), Malossi multivar variātors, kkāds TST 3-ķepiņu sajūgs, Malossi zvans, Malossi siksna. Ar tādu cenu, par kādu viņu iegādājos, loģiski arī nāca kāda kaite komplektā, un tā ir ka pīlīte īpaši negrib kustēties uz priekšu, tukšgaitā smuki rūc un neslāpst nost, bet kad dod gāzi lēnām ripo uz priekšu un apgriezienus neuzņem. Plāni šim te agregātam ir daudz un tos centīšos īstenot ar nelielu budžetu un bez laukiem. Un tie ir sekojoši: Dabūt mopēdu normāli ejošu, piereģistrēt to csdd, pārlasīt motoru, nokrāsot un sapucēt kārterus, smuki sakrāsot dažādas motora saistītas detaļas, sataisīt paneļus un nokrāsot tos, iegādāties pakaļējo lukturi, piemeklēt jaunu grīdiņu (bildē nav redams, bet labais sāns kas iet uz salonu ir nolauzts, mēģiāts piestiprināt ar stikla šķiedru un savilcējiem, bet neturās klāt), Aeroxa vai Sr'kas dakša, Sr'kas diski, gan priekšā gan pakaļā, tikt galā ar vadiem un visu saorganizēt, Par motora setupu nēesmu pārliecināts ko gribu darīt, bet viņa ziņā, tad jau redzēs ko nākotne nesīs . Kā jau var redzēt pēc bildēm mopēds nav pilnā komplektācijā un trūkst *pāris* detaļas. Darba šeit ir daudz, un mopēds loģiski prasa ieguldījumus. Beigu mērķis ir uzcelt max sterilu mopēdu, ko var izmantot kā daily un arī priekš stunta, ar brīvo laiku ir, kā ir, dēļ dzīves kojās, un ka esmu mājās tikai nedēļas nogalēs. Takā gluži nemāku teikt cik bieži būs updeiti. Paldies, ka izlasiji manu dzīves stāstu, un cerēšu ka piesekosi šim topikam, lai redzētu iecerēto beigu iznākumu .
×