Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Weedzz

Members
 • Content count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Weedzz last won the day on January 14

Weedzz had the most liked content!

2 Followers

About Weedzz

 • Birthday 09/01/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  Valmiera
 • Braucu ar
  '10 HM cre 50 & '95 BW's

Recent Profile Visitors

746 profile views
 1. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Up Pērku 13x16 rullīšus, 3,5g vai 4g.
 2. Weedzz

  Malaguti f12

  Salona krāsa fujj Par tiem Umurgas kodējiem Ivariņ brauc uz Valmieru, lai var tev noskriet
 3. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodo jaunu motoforce 17,5mm phbn karburatoru, -€35. Wpp- 20023928. Sadarbojos ar omnivu.
 4. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Heyy, detaļas jau atnāca šīs nedēļas sākumā un visi darbi tika padarīti. Sākotnēji uzmeistaroju novilcēju ar kuru vieglāk izjaukt karterus un izjaucu motoru. Kā arī ieliku sajūgā cietākas atsperītes. Tā kā striitreisam gluži nesagāja lūkas ar karteriem nolēmu pavīlēt gan karterus gan cilindru. Sākotnēji novīlēju cilinda lūkām aso kantīti (chamferoju lūkas), tad ar dremle izfrēzēju un noslīpēju ieplūdes lūkas gan karterim un cilindram, lai tās atbilstu viena otrai, palielināju cilindra Boost portu, lai tas atbilstu karteriem un arī izvīlēju un izslīpēju cilindra izplūdi, lai tā saplūstu ar izpūtēju. Kā arī pavīlēju pašus karterus efektīvākai degmaisījuma plūsmai. Tālāk satīriju un sapucēju visu un saliku visu motoru kopā. Tika arī uzlikts oversize ventilators, lai labāk dzesētu motoru. Pašreizējais motora setups: stage6 streetrace 70cc cilindrs doppler endurance kloķvārpsta top performance nardo 2 replica izpūtējs dellorto 17,5mm PHBN karburators stock variators ar motoforce dzesētājšķīvi stock sķīvji ar malossi siksnu stock sajūgs ar kkādām cietām melnajām atsperītēm un malossi wingbelu Trešdien jau motors tika iecelts rollerī un tikai pielaists ar pirmo sitienu pa kurbuli. Pašlaik pīlīte gaida siltu laiku, lai varētu ķerties klāt pie regulēšanas un lai varētu izmest kādu apīti. Bai Bai!
 5. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Čau, pēc iepriekšējā posta tika uzlikti paneļi un nedaudz pabraukāts, tālu nekur netika braukāts jo mopēds vēl nebija reģistrēts.. Bw's nesagādāja nekādas problēmas, jo ar to netika īpaši braukāts. Pa šo laiku ir iegādātas pāris detaļas prieks Bw's: aerox dakša, aerox priekšējā brmžu sistēma, 2gena diski. Pāris dienas atpakaļ pasūtiju detaļas no attacka un tagad gaidu kamēr tās atnāks līdz manīm. Šodien tika izcelts motors un sāku to jaukt ārā, kā arī pielaikoju 2gena disku. Pašlaik gaidu kamēr atnāks detaļas un varēs turpināt darbus.
 6. Weedzz

  Piaggio Zip by Loggit

  Prieks redzēt ko šādu forumā, kad pēdējā laikā forumā viss ir izmiris. Būs ko palasīt. Veiksmi!
 7. Weedzz

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pārdodo jaunu motoforce 17,5mm phbn karburatoru, -€40. Wpp- 20023928. Sadarbojos ar omnivu.
 8. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu jaunu motoforce 17,5mm phbn karburatoru, -€40. Wpp-20023928. Sadarbojos ar omnivu.
 9. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Meklēju Aprilia 2gen vai yamaha jogR diskus par sakarīgu cenu. Galvenais lai aizmugurējais disks ir loku bremžu. Var arī piedāvāt citus diskus. Piedāvājumus uz wpp, nr. 20023928.
 10. Weedzz

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Hey, ilgu laiku nav bijis neviens update, tāpēc ka pār bws prioritātē bija citi projekti, sākotiess ar aerox'u kam pa ziemu tika pārlasīts svaigs motors, ar to tika nedaudz pabraukāts, bišķīt paraustīts ratā un nodots nākamajam īpašniekam pēc 3 gadiem manā īpašumā.Aerox'a vietā tika paņemts HM cre 50, kurš arī prasija nedaudz iegūldijumus.Un tā mēs nonākam līdz šai vasarai, tā kā lielākā daļa finanšu aizgāja HM, nebija kaudze naudas ar ko darboties. Pa pavasari motoru jau biju paguvis izcelt no rāmja un pilnībā izjaukt, kā arī noārdiju veco izolāciju pravotkai, sakopu un pārtinu to. Pētot detaļas sapratu ka karburatora korpuss ir saplaisājis un sūc iekšā gaisu pa plaisu.Jūlija sākumā dabuju karterus, vario vāku un paaugstinātāju atpakaļ no pulverkrāsotavas. Tad arī sāku likt kopā motoru. Motors jau bija gandrīz salikts vasaras vidū, bet dēļ tā ka scooterzone sūtija saļņikus jau 3 mēnešus un atnāca tie pie manīm tikai augusta sākumā, tad tikai saliku motoru līdz galam. Motoram nomainiju pilnīgi visus gultņus, blīvslēgus un blīves. First start nebija nekas īpašs, pielaižot pīlīti sapratu ka dzirkstele vēlprojām ir švaka un jaunā indukcijas spole nav neko mainijusi. Tākā nomainiju arī jaunu cdi un aizdedzi, tā rezultātā parādijās normāls sprakškis.Tākā galvā vītne nebija ne īsā ne garā skrūvēju iekšā īso sveci, jo garā atdurtos pret virzuli, vienu dienu vilku klāt sveci un aprāvu galvu.. Nekas nopirku lietotu oriģinalo galvu un aida.Pašreizējais setaps: Svaigs 50cc cilindrs ar polini špilkām, naraku špilkas izpūtējam Stock kloķvārpsta ar c3 gultņiem un top performance saļņikiem Top performance nardo 2 replica Jauns dellorto 17,5mm phbn karburators Jauna svece, indukcijas spole, cdi un aizdedze Stock variators ar 4.5g rullīsiem Malossi siksna Malossi zvans Padarītais: Nopirkta jauna gāzes ručka un ručkas no aļika, bet beigās uzliku tomaselli gāzes ručku Uzmeikota jauna gāzes trosīte Uzmeikita paštece Nopirkta buzzeti sāna ķepiņa Nokrāsots dzeses plastiks melns Jauns ventilatora vāks ar gaisa ķērāju Jauns kurbulis Varbūt ir vēl šis tas ko esmu aizmirsis pieminēt, jo šis ir pa lielam bijis kopsavilks gandrīz jau pa gadu. Pīlīte pa lielam ir ejoša tikai nepieciešams normāli noregulēt transmisiju un karburatoru. Paneļus esmu iesācis slīpēt, bet līdz krāsošanai ir vēl bišķīt palicis.
 11. Weedzz

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Meklēju Aprilia 2gen vai yamaha jogR diskus par sakarīgu cenu. Galvenais lai aizmugurējais disks ir loku bremžu. Var arī piedāvāt citus diskus. Piedāvājumus uz wpp, nr. 20023928.
 12. Meklēju Aprilia 2gen vai yamaha jogR diskus par sakarīgu cenu. Galvenais lai aizmugurējais disks ir loku bremžu. Piedāvājumus uz wpp, nr. 20023928.
 13. Meklēju vecā yamaha bws aizmugurējo lukturi. Wpp - 20023928
×