Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Moto_ogre

Members
 • Content count

  830
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Moto_ogre

 1. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pārdod,sr50 2gen minarelli konstruktoru,bez dokumentiem. Ir,lc rāmis ar dakšu,stūri,ratu,pravotku,benķi,bāku un ar dažiem plastikiem un vēl kkas. Kkādi ac trumuļ karteri tukši dodas līdzi,ja nevajag tad tolmets. Trūkst daudz sīkumu. Ideāls variants tiem,kam ir kāds ejoš dzinējs,kuru var uzreiz likt rāmī. Cena 70eiriki Atrodas Ogrē.
 2. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod China

  Pārdod, no CPI 2t minara kopija 2x startera bendiksi katrs 10e jauns spidometra gliemezis 5e karteru mazā pusīte 5e bremžu kalotkas 5e aizdedzes magnēts 5e kkada siksna,vel braucama 5e lexus style lampa,kā jauna 15e Ir vel citi štrunti. 26209816
 3. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Visticamākais,ka problēma ir karbiķī vai ap to! Mājiņu pačeko,mož kāda lapiņa nepieguļ vai,kas iekšā ticis kāds gruzis,vai ir noblīvēts starp kolektoru un mājiņu vai gaisu nesūc. Pačeko blīves ari starp galvu un cili,un paregulē karbi. Vel var pačekot padevi un vai čoks strādā.
 4. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod Peugeot

  Pārdodu no speedfight2 Cilindra galvas AC 50cc un 70cc katra 10e Priekšējo tuning lampu 10e Priekšējo plastmassu jeb purnu ar visu resti un augšiņu 10e Aluminija grīdiņas 10e bāka 5e sānu plastmassi 10e sajūgs ar vingu un šķīvjiem ar balto atsperi un mazajam baltajam 10e diska pāreja uz dakšu,laika ka priekšai 6e ar skrūvēm disks, dzeltens 10e 26209816 Ja ņem visu,tad var sarunāt lētāk,un piemetīšu klāt vel šo to,vnk aizņem vietu.
 5. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Slikti lec un dzinējs strādā nevienmērīgi?
 6. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Iztīrīt un saregulēt karburatoru Izmazgāt filtra švammi nomainīt eļļu reduktoram Jaunu sveci svaigu beņu ieliet,parūcināt un gatavs.
 7. Moto_ogre

  Gilera Runner 50

  Sterils topix un sterils runners. Un bildītes vnm piesaista,un tadēļ topiki izskatās dzīvāki.
 8. Moto_ogre

  Yamaha Aerox R 2013

  Tieši tā!
 9. Moto_ogre

  Yamaha Aerox R 2013

  Nav jau zināms ka šis būs totāls iegrābiens. Pirms pērc rolleri tak var patestēt ko un kā. Nav tak jābūt galīgākajam dundukam lai nenopirktu sūdu uz kociņa.
 10. Moto_ogre

  Yamaha Aerox R 2013

  zašibis topix,visi apspriež iegrābienu,vis ir slikti. Čalis sapriecājies ka ticis pie aeroxa a,te nekāda atbalsta un saucas forums.
 11. Moto_ogre

  Lēni uzņem ātrumu...

  Karbi vajag lielāku
 12. Moto_ogre

  Spams

  LOL Kāda jēga mukt,vispār jo tāpat atradīs.
 13. Moto_ogre

  Jautājums par blīvi

  Obligāti vajadzīga. Aiz tās slēpjas piedziņas gliemezis,kas piedzen eļļas sūkni,ja tev tāds ir. Vienozīmīgi paglābj no putekļiem un netīrumiem jo tur iekšā ir vis sterili un sasmerēts ar solidolu.
 14. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Pk moto neesi mēģinājis prasīt,ja paši neņemas tad droši zin kur var aizvest vai ieteikt.
 15. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Meklēju, 2gen doķus,bez parrakstīšanas vēlams melnas krāsas. vin plāksne,šilte un numurs ar pasi. Pārdodu, mina hor LC. reduktors 20eiro stock aizdedze ar magnētu 25eiro Baltā lielā atspere 5eiro Stock kolektors 5eiro Stock amis 5eiro ir ari visa LC, sistēma. 26209816 Ogre - Rīga.
 16. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku,stock filtra kasti no 2gen/3gen. Galvenais lai ir vesela gumija,kura stiprinas uz karbja. 26209816
 17. Veljoprojām aktuāli 2gen doķi, melnas krāsas,bet derēs ari cita krāsa. Der bez parrakstīšanas,vin nr,šilte,numurs un pase. 26209816
 18. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Nopirkšu,phbn12mm dellorto karbi,obligāti ar manuālo(mehānisko) čoku. Bet izskatīšu variantus arī bez. Interesē arī mikuni karbiņš 12mm. (kautvai detaļām) Vakuma krančiks,priekš mināra,stiprinas ar hamutu. Priekš 2gen. 26209816 Rīga vēlams.
 19. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Visi ciļi ir jāiebraukā!
 20. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Tur vis atsķiras,jo pavisam cits dzinēja tips. Jo piaggio ir gan hp1 gan hp2
 21. Pērku no 2gen tuning aizmugurējo lampu var būt tonēta. Priekšējo stock lampu,bet var piedāvat ari ar enģeļiem jeb diodēm,nu karoč modificētu. 26209816
 22. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pērku,karbona jeb melnu kreiso tuning spoguli priekš 2gen Tuning aizmugurējo lampu,var būt arī tonēta. 26209816
×