Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Moto_ogre

Members
 • Content count

  790
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Everything posted by Moto_ogre

 1. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Grūti jau kautko iedomāties,dēl kā vai no, kā sākas tā vibrācija vai braucot viņa palielinās,vai ir kādas skaņas vai tikai vibrācija. Tas var būt arī no dzinēja,var arī no aizmugurējās riepas,jo parasti aizmugurējā riepa,mēdz vibrēt jo disks ir uzsists. Tavā gadījumā,es te negaidītu atbildi,būtu jau izcēlis dzinēju un sen pārbaudījis gan bukses,gan reduktoru.
 2. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pērk/meklē! Yamaha neos,konstruktoru,interesē rāmis ar riepām,ar labiem plastmassiem,un benķi gan priekšējo gan pakaļējo lampu,ar vai bez dzinēja. Būtu labi,ja būtu arī dokumenti,bet bez pārakstīšanas ,izskatīšu jebkuru piedāvājumu jo var būt arī no cita yamaha modeļa. Piedāvājumus ar cenu uz whatsapp. 26209816
 3. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Bremžu uzlikas esi jau skatījies,nau nodilušas?
 4. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Kas tieši neapmierina,slikti stājās vai arī trose jau ir nospriegota līdz pēdējam? Domāju,ka vajag regulēt pašu kājiņu.
 5. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Parasti,bāku mazgā un skalo. Nevis pūš ar gaisu,jo visu ar gaisu nevar izpūst,un ne katram ir tik spēcīgs kompresors.
 6. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Nau parko. Iespējams,kāds ieteiks ko citu,ir jau dažādi varianti. Beigās,var to bāku izpūst ar speciālu pistoli uz gaisa,kurai bundulis galā,tas ari labs variants.
 7. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Ar,benju būtu ieteicams,var arī ar soļķi,ielej kādu litru vai divus un lai pastāv kādu laiciņu,lai izzēd tos netīrumus. Paskalini to bāku,un netīro izlej laukā,un tad atkal to pašu procedūru līdz ir tīrs. Tas arī atkarīgs kur tev tie netīrumi sakrājušies,apakšā vai pa visu bāku,ja pa visu tad jālej pilna. Ja soļķi lej bakā,tad to būs jāskalo laukā pēc tam,bet pēc nostāstiem soļķis labi izzēd netīrumus,pat labāk par benju.
 8. Moto_ogre

  Malaguti

  Uzliec kautko,ap riepu vai aiztaisi ciet lai nemet uz karbja ūdeni.
 9. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdod! sr50 2gen LC minarelli hor,disku bremžu karteri ar kloķi(10mm) 50eiro ( vītnes ok,kloķim šlices labas) Reduktors,pilns kompkekts 20eiro aizdedze ar magnētu 20eiro Ir vēl ūdensūkņa vāks un vario vāks bez mehanisma no 2gen Aizmugurējā bremžu sistēma,mašīnīte,šļauka,suports 20eiro Karterus var dabūt ari komplektā ar reduktoru un aizdedzi,vario vāku vai izjauktus un tukšus bez kloķa. Ja ņem kopā tad lētāk. 26209816 bildes uz whpp
 10. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  dzēst
 11. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  uzsildot,vajadzetu izkrist
 12. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Čau,klau veči,ir jautājums! Skatoties bildi,uz neosa ir uzlikts 2gen disks uz orģinālās dakšas. Vai spidometra gliemezis ir arī jāmaina vai der no neosa orģināls? Un tas pats arī par bremzēm!
 13. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Vakuma trubiņas,vizuāli apskatījies vai nau saplaisājušas,vai kautkur pārplīsušas. Un,kas tev ar pašu čoku notiek,ir darba kārtībā vai atvienots?
 14. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Nu,lūk pats arī atbildēji uz savu jautājumu. "nesen tik nopirku,pa lēto'' No lētā gala neko labu ari negaidi. Sāc ar degvielas padevi,nomaini vakumņiku,tads sūds pie bākas,iespejams pat bāka tikuši netīrumi,talak karbi iztīri un noregulē gaisa padevi,un tad sveci izskrūvē,pārbaudi kādā krāsā un atstarpi svecei. Un gaisa filtram šavmmi izmazgā,ķīnizeriem diezgan ātri netīra paliek.
 15. Moto_ogre

  Aprilia sr50r no LT

  Da bļādjj,kas [censored] tie par hēbeļiem?? Kkādi japāņu huņ dzing vieboni,ar kuriem steigā vai kritiena brīdī nepaspēs roku izvilkt,un [censored] pirkstu parpisīs vai pat sliktākajā gadījumā plaukstu traumēt. [censored] lidini misenē tās krabju spīles.. Tas,xero tjip lai var skeletā maukt un zīmēties žubītēm vai citiem sīkajiem lai sluņka notek [redz kāds man smuks rāmis]
 16. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Atvainojos,kko sapisos meistarībā,jo telefonā bija karetru bildes un nevareju saskatīt. Ja ir,ir viņam sprosts.
 17. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  dzēsts
 18. Moto_ogre

  Nelec

  Karbis tas toč nau,jo pirms aķa ielikšanas vis rūca. dzirkstele vai nu ir vai nu nau ,vai arī lēkā,paskaties vēl svečvadu un pīpīti nomaini jo var gadīties ka sit garām.
 19. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  dzēsts
 20. Moto_ogre

  Pedo Rox

  Skaidrs. Tad veiksmi ar šito,brīnumu.
 21. Moto_ogre

  Pedo Rox

  Ok. A,kur tad doķi palika šim brīnumam? Jo,kad vēl ss.com tirgojās tad bij ar visiem papīriem.
×