Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Moto_ogre

Members
 • Content count

  624
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Moto_ogre

 1. Pārdodu detaļas no amerikāņa. chrysler concorde 1995g. v6 3,5l 24 valves r16 ļitaki ar visu gumiju no salona maz,kas palicis 26209816 Ogre varbut kādam kautkas noder,kamer nau aizgajis zem preses,par cenam var runat.
 2. nu bet ja jau jāsūc benja nevis kurbulejot to nepadod nu tad jau kautkas nau kā vajag. Nu tas manas domas,neko izzilēt jau nevar. Nu re cilveks karbi parbaudija tad jau vaina bij apslēpusies....
 3. sāksim ar to,kas ir vispar īsā aizdedze ka to definēt pareizāk jeb precīzak? pirmoreiz dzirdu par īso aizdedzi.
 4. Izskatās jau labi. Veiksmi,un lai labi ripo.
 5. izskatas,ka karbis čakarē prātu,un derētu nomainīt arī bākas krančiku.
 6. Komplekts,str8 plaukts,garais hromēts,un platā stūre alumīnija krāsā 40euro 26209816
 7. Ar trubu mēģināji? Krč vajag tādu kā asu sitienu pa to trubu ar kāju,un turot bremzes nospiestas,noliec atslēgu ar trubu tādā ertakajā pozicija lai sanak tads minimals gajiens,un tad ar kaju uzsit pa trubas galu,tad uzgrieznim butu jaatnak vaļā. Bet japarliecinas par to vai kartigi muciņa ir uzlidusi uz uzgriežņa lai nenomuk nost pekšņi. Bij man gadījums,kad bremzes neturēja,un nacās likt kautko cauri diskam,lai otra galā atspiežas pret rāmi. Nezinu,kadēļ tas uzgrieznis ir tik nenormali japievelk,nau tak mašīna,jo braukajot uzgrieznis laika gaitā pats pievelkas.
 8. Sveiki,varbūt kādam mētājās garažā,kāds mināra rāmis bez dzinēja,bet nu ar visu pārejo protams,lai var ielikt dzineju uz braukt. der f12 ac,vai kāds ķīnas minara kopijas rāmis,keewey/cpi utt. der protams arī citi. piedāvājumus pm. doķi var ari nebūt,jo lētāk jo labak. whatsapp/sms 24/7 26209816
 9. Kā var atskrūvēties reduktora vāks?!! siksnu pareizi uzliki uz pareizo pusi?
 10. Nu čuvak,kas tu par rolleristu/braucēju ka nezini kā tev dzesējās dzinejs.. spidometrā ir tāda lieta kā temperaturas dačiks kur rāda tepmeratūru dzinējam,modernajiem rolleriem tā ir normāla parādība!!!!! un caur atvērtajām restēm var saskatīt radiatoru,kurš atrodas protams ka pašā priekšā,kā arī atverot iapšās durtiņas vai ko citu var atrast ari to kur ieliet šķidrumu bačokā.
 11. Motors

  Pārdodu pārpalikumus: labu stock ac cili bez virzuļa -5e ac dzeses plastmassu kas nāk ap cili-2e hp2 šķīvjus - 5e kkads magnēts bet izskatas ka hp2 -5e vecas gileras liela filtra kaste,iekšā mallosi švamme -2e lielās bremžu kalotkas aizmugurei -2e vel var bremzēt uz nebēdu athena siksna priekš garajiem karteriem -3e vel ir špiļkas bet tikai 3gab un vel kkadi sīkumi. Ja nepaņems tad metīšu laukā,cenas apspriežamas. neko nekur nesūtu,varu piegadat lidz Rīgai. 26209816
 12. Kāds zin,ka stāv šaibas mina hor reduktorā? viena plāna un viena resnāka. ņemot vāku nost viena izkrita,bet no kurienes,hvz. Jau atradu.
 13. Sveiki. Pārdošanā ejoša yamaha why,ar 2t minarelli horizantālo dzinēju. no defektiem,nau lampu,pagriezienu trūkst kāda plastmassa nu un plastmassu defekti. motora ziņā defektu nau. jauna 70cc noname ac grupa nau pat iebraukāta lidz galam mallosi sajūgs ar lielo balto un mazajam dzeltenajām 12mm delorto karbis amja paaugstinājums Rolleris,likts kopā un taisīts tikai izklaidei,braukts pa meža takām pļavām utt. iet labi,ar lielajiem ratiem diezgan ērti braucams un arī pa pampakiem iet pāri labi. Nau dots ručkā,jo jaiebraukā vel kartīgi cilis,bonussa pilna bāka. platā stūre lidzi netiek dota ari plaukts izpaliek,bus parasta dzelzs stūre no f12 cena par šo jaukumu tikai 150eiriki doķi no kkadas hondas dio... bez paarakstīšanas.. lidzi varu dot kautkadas daļas,iztrūkstošie plastmassi kuru nau bildē,sāni aizmugurejie un priekša,tos dodu lidzi. maiņu ari var piedāvāt ar piemaksu vai bez no manas puses. interesē arī minārs bet var but ari piaggio
 14. krč būvēju augšā pgo big maxu,un kādu laiku atpakaļ nopirku mināra plauktu ar stūri priekš viņa. Gribēju piemērīt un neder,uzliku uz citas čainas dakšas der ka uzlieta,bet uz tā ķēma nepis neder kautvai mauc ar āmuri. vai varetu bus ka but jameklē cits plaukts??
 15. DAŽĀDI

  Pārdodu stage6 f1 spogulīti uz kreiso pusi -15eiriki (mazlietots) kā arī ir kkāds taisnais polini filtrs ar lielo švammi -10eirki jo ir mazs defektiņš, bet ta vis smuks tirs un jauki smaržo. lidzi dodu visas mutes kas ir. jeb mainu pret kautko no minarelli (stock truba vai pussporta) Pērku 12mm dellorto karbiņu priekš detaļām vai visu pilna komplektā pērku ari 17,5mm karbi mans nr. 26209816 whatsapp sasniedzams vnm.
 16. Lai jau džeks buvē,ja ir prasmes un zinoša galva uz pleciem. Nesanaks ari nekas traks,no kļūdām mācās un nakamreiz sanaks. Pie tam ir forumi priekš tā,kur meklēt palīdzību.
 17. Nekas labs nau,bet skanēt jau skan!
 18. LAIMĪGU! 2018 TURAT BURU
 19. esmu pat aizmirsis vai tādas vēl pastāv,jo nekad nau nācies tādas nopirkt un jega no viņām ka rolleris ir ieziemots lāča migā.
 20. Noup.. Es pats nebraukāju,bet čoms gan kā nenormāls vizinās,lkm vilnas apenes uzvilcis lai kule nesalst un trennuškās tik dod mizā. vel manus siltos darba cimdus piesavinājies,bomzis tads.. Braukat itkā jau var,pa dienu,tad vismaz neslīd,bet uz vakarpusi tad gan var ķert adrenalīnu,kautgan nau gadījies saslīdēt. Idiots vel kurina speciali riepu,lai tik lisaks būtu,tirliņš..