Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Moto_ogre

Members
 • Content count

  959
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Moto_ogre last won the day on July 20

Moto_ogre had the most liked content!

5 Followers

About Moto_ogre

 • Birthday 12/11/1986

Contact Methods

 • Skype
  ga4a333
 • Telefona numurs
  26209816

Profile Information

 • Pilsēta:
  Ogre city
 • Intereses:
  GARAGE 77
  OG Crew
 • Braucu ar
  BLACK F12,NEOS,m2 VOSI

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Caurumu nav,savādāk nelektu.
 2. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Tur man vis ok,biju noņēmis nost cili. Es pat 2km neesmu vēl nobraucis dēļ šīs ķibeles,kas man sākusuies,gribas to kluci izmest laukā.
 3. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Bij tā,ka saļņiku izšāva. To ieliekot vietā,tāpat negrib celt apgriezienus un šķauda visulaiku. Uzliku citu aidzdezi ar magnētu,arī tas pats. Blīves jaunas,jo jauna grupa stāv uzlikta.
 4. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Nopirkšu mina hor AC dzinēju! var kautkas trūkt,var arī pilnā komplektā piedāvāt,galvenais lai ir laba kloķene,reduktors un veseli saļņiki un to vietas kā arī gultņu sēžas. Meklēju! 17,5mm dellorto karbiķi phbn 70 vai 50cc galvu ac Pārdodu! mina horz tukšus lc karterus,ar disku bremzēm no 2gen (var iemainīt pret ac karetriem ar kloķeni) 25e grimeca diska pāreju 15e aizmugurējo bremžu sistēmu,bez suporta. 15e stage6 R/T rozā,sajūga atspere jauna. 10e 2gena raģiks,tosola bačoks,trubas. 20e Var kautko pret kautko samainīt un varu arī piemaksāt. 26209816
 5. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Pārdod, f12 konstruktoru bez doķiem. Nav ejoš,ir pajauktā stāvoklī. Dzinējs vasarā vēl rūca,ac. Virzulim vajadzētu vienu sprostiņu,vecais pazuda,citu galvu jo esošajai ir vītne izčakarēta. Saliktas jaunas blīves cilindram,jauns seperators. no setupa 12mm dellorto karbiņš,vajag dīzi. no name sporta truba,vajag sametināt,kronšteina vietu. Ārpuse evils enģeļi 2 vietīgais benķis. Cena būtu 200eiriki Varu samainīt pret kādu citu konstruktoru,ar vai bez doķiem. Reāli nav vietas kur turēt,un ir citi projektiņi. 26209816
 6. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  mina hor
 7. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Svečvads vietā,jauna pīpīte ngk silikona,svece bij gājēja,nav pagaidām ko ielikt un pārbaudīt, būs jānopērk. Pielec labi,bet kā dod ručkā tā negrib celt apgriezienus,un raustās,par braukšanu vispār var aizmirst. Nomainīju uz mazāku dīzi,arī nekā. Uzliku citu karbi,un arī nekāda rezultāta. Pamēģināšu citu sveci un tad jau redzēs.
 8. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Man tīri labi palīdzēja brake cleaner! Piemēram tur kur netiec klāt ar otiņu un benju,tur var izmantot cleaneru jo tas iztīra ļoti labi šauras vietas.
 9. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Kādēļ motors špļaudās,iedodot pilnā ručkā un rollers nejiet un stāv uz vietas,vēl ikpalaikam šauj pa izpūtēju. minarelli horz ac.
 10. Moto_ogre

  Pērk/Pārdod Morini

  Pieejami veseli, 2 dzinēji uz detaļām morini lc,ditech no 2gen. Vienam no dzinējiem jauns kloķis,parlasīts reduktors. Ir aidzdedze diezgan pasvaiga,bez magnēta. Vairāki cilindri 50cc,ar jauniem naraku virzuļiem,un vēl viskautkas. Izpūtēja nav. 26209816
 11. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Dzirskteles nav,ja reiz svece slapja. Pārbaudi vēlreiz dzirksteli,neizskrūvējot sveci,ieliec pīpītē citu sveci un tad skaties!
 12. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Motors vis pārlasīts,būtu jāiet tīri labi,bet kautkas bremzē,to var just,ka kautkas neļauj iet tālāk. Nav poņas ar ko lai sāk,par izpūtēju arī doma bija,ka vajadzētu izgriezt laukā iekšas.
 13. Moto_ogre

  Jautājumu topiks

  Čau! Lieta tāda,ka man ir čina 4t ar gy6 139qmb,73cc un motors strādā vis ok,nekādu problēmu nav. Bet uz ātrumu nejiet ātrāk par 70km/h,tahometrā 8000 rpm un atdure,tākā būtu ierobežotājs. Motors brēc pilnā ručkā un nejiet,kas par lietu varētu būt? Transmisija stock siksna jauna uzlikta,cdi liekais vads jau amputēts,lidz ar ko atkrīt iespēja par ierobežotāju.
×