Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

EvoLV

Members
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by EvoLV

 1. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Iespējams varētu diezgan debīls jautājums būt ,bet es tā , ziņkārības pēc uzjautāšu . No malas skatoties , liekas ka Piaggio Zip Sp2 motors varētu būt identisks Piaggio Hyper 2 motoram , tātad man jautājums ir šāds - Vai izpūtējs no Piaggio Zip Sp2 motora derētu arī Piaggio Hyper 2 motoram ?
 2. Jā , kur update ? Gribētos zināt kas noticis ar zipiņu pa šiem laikiem .
 3. EvoLV

  Šodien redzēts/satikts

  Tikko Ķengaragā , gar Maskavas 418a brauca melns rolleris , izskatījas pēc NRG mc1 , uz viņa 2 čalīši , moš kāds no foruma ?
 4. EvoLV

  Palīdzat

  Tev ir jāzin izmēti siksnai , tas arī viss , vari likt jebkādas firmas siksnu , tikai ar tādiem izmēriem ka'di tev ir .
 5. EvoLV

  Aprilia Sr50 by TheLukeRay

  Būtu interesanti palasīt kas jauns noticis ar šo mopēdu .
 6. EvoLV

  4t nevar pielaist

  Pieleca uz 2sec un noslāpst ? Cik iepriekš esmu lasījis Forumā par šāda tipa problēmu , tad tev varētu būt izšauti Kloķvārpstas saļņiki . Neesmu mehāniķis nekāds , nesaku ka jābūt pareizi , bet ieteiktu pačekot
 7. EvoLV

  Šodien redzēts/satikts

  Šodien ap pulkstens 18 ar kapeikām redzēta Melna Srka , 3gens ar oranžīgiem diskiem , čalis ar brillēm , mazgāja CarWashā rolleri , tikko ielikts SS'ā , kāds no foruma iespējams ? Un ap pulkstens 19:20 redzēts Piaggio NRG MC1 nedaudz ieviolēts ar melnu , bet saskrāpēts , bez aizmugurējiem sānu plastmasiem un sporta stūri , nestrādājošām priekšējām gaismām braucot no Vangažu puses , uzbraucot virsū uz tilta uz Siguldas pusi ( Sēnītes aplis , netālu no Inčukalna ) , moš kāds no Foruma again ?
 8. EvoLV

  Patiesības spēle

  Ne pirmais ne otrais , dzīvē vienmēr atnāk draugi un aiziet draugi kaut tev ir daudz vai maz naudas , naudai nav īsti nozīmes , tās var būt daudz un var arī būt maz Srka 2 , 3.gen / Aerox / NRG
 9. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Nop , visi stock nāk ar Elektriskajiem , bet cilvēki maina uz manuālajiem jo tā ir vieglāk . Man ir Drka un es leju 100% sintētisko Motul Raceing eļļu , 1:25 leju , tad kad braucu pabraukāt pa rajonu , tad piesitot pirmo reizi nedaudz uzdūmo , tā vispār nedūmo kad brauc , kad stāvošs ir .
 10. Paldies , painteresēšos , palasīšu . Nuu būtu labi ja būtu mototransporta ķivere . Īsti nezinu kā tur ir ar tām velo ķiverēm . Principā pēc likumiem ar viņu nedrīkst , par šo tu vari painteresēties prost aprunājoties ar mentiem . Nekautrējies , uzjautā , ja viņi pasaka ka nedrīkst , tad nedrīkst . Esmu dažas lietas prasījis mentiem , normāli atbildējuši un es esmu aizgājis tālāk laimīgs .
 11. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Visiem rolleriem ir čoks Pārsvarā ir Elektriskais bet visi maina uz manuālo jo elektriskais ātri sapišās un neļauj rollerim normāli strādāt tukšgaitā un regulēt apgriezienus aukstā gaisā . Teiksim tā , tev ir vajadzīgs skrūvgriezis ar mīnusiņu , un skatoties uz karburatoru , ir liela skrūve ( vai nu ar atsperi vai nu bez ) , to skrūvi griez uz labo pusi pa pus apgriezienam uz priekšu kad rolleris ir iedarbināts , noregulē cik lielus tukšgaitas apgriezienus gribi . Tas arī viss .
 12. Nu vecīt es nezinu cik stulbam ir jābūt , cilvēkiem iedomas jau ir visādas , tāpēc arī nav brīnums ka sodu palielināja uz lielāku iespējamību , palielināt drošību .
 13. Kā arī papildināšu tavu sarakstiņu par šiem te jaunajiem ceļu satiksmes noteikumiem ( Nekas ka tēma ir par ratā raušanu , tomēr jāpapildina ir šis loks par noteikumiem lai būtu vērīgāki un saudzētu paši savu naudas maku , vecāku naudas maku un drauga finanses ) - No vakardienas stājas spēkā noteikums kurš paredz ka braucot divatā ar savu rolleri , vienalga vai viņš ir sporta vai stock , abiem OBLIGĀTI ir jābūt ķiverēm . Ja vienam no jums nav ķivere un mūsu mīļie balti zilie draugi ar dzeltenajām vestēm apstādinās un uzliks sodu sākot no 70 eur , līdz pat 120 eur apmērā . Šis takā viss no manas puses . Ieteiktu visiem būt ļoti solīdiem un lietot ķiveres !
 14. EvoLV

  Aprilia sr50 Gen 1

  Nezināju ka Latvijā ir saglabājies vēl kāds 1.gens . Vecīt , cepuri nost , turpini celt augšā šo skaistuli , pucē , pulē , tā lai ir uzpucēts un spīd kā kaķim pauti . Piesekošu šajam topikam , tomēr ir interesanti palasīt par 1.genu .
 15. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Cik zinu tad jebkurš jaunais/ievīlētais cilindrs ir jāiebraukā apmēram +/- 300km.
 16. EvoLV

  aizdedze.

  Nu , man ir šitas pats , varu pateikt vienu - Apaļais ir Sveč vadam . Tas otrs nezinu kam ir .
 17. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Uztaisot pasūtījumu no Scooter-attack detaļas , tās atnāks uz Latviju ?
 18. EvoLV

  Lec bet neiet

  Dīzes samaini , iespējams tajās ir vaina .
 19. Par plauktu - Ņem TNT plauktu . Man uz Srkas stāv TNT plaukts , hromētais , diezgan nice izskatās + vēl TunR stūre platā , vispār ideāli . Iesaku tev šādu komplektiņu
 20. EvoLV

  Motorā udens sagāja

  Galvenais skaties neparauj klemmi ar tām smiltīm . Es jau labāk būtu šīs lietainās dienas noziedojis garāžai un rollerim , smuki satīrīt visu , iztīrīt visu no smiltīm lai viss spīd un laistās lai nebūtu nekādu problēmu , tāpēc iesaku tev arī to darīt Esi uzmanīgs , atceries kur katra detaļa liekās .
 21. EvoLV

  Pārdod rolleri

  Kāpēc pa tik zemu cenu tik ideāls rolleris ? :O
 22. EvoLV

  Problēma ar Aerox.

  es saku , zem pannas jābūt , tā visiem aeroxiem ir .
 23. EvoLV

  Problēma ar Aerox.

  Nu , man liekas ka tev ir ierobežotais CDI bloks . Neierobežoto CDI vajag iegādāties . Ja nepalīdz tad nav nemazinās idejas kas tev tur varētu būt .
 24. Izskatās diezgan sick pēdējās bildēs . Tas krāsojums nemaz nav tik ugly kā tu uzskati , piesekošu tavam projektiņam . Turpini celt augšā , veiksmi
 25. EvoLV

  SR50R by kasiqq

  Man arī nerāda bildes .
×