Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

EvoLV

Members
 • Content count

  112
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

EvoLV last won the day on January 5

EvoLV had the most liked content!

2 Followers

About EvoLV

 • Birthday 11/27/2002

Contact Methods

 • Skype
  emils2921
 • Telefona numurs
  27816216

Profile Information

 • Pilsēta:
  Inčukalns
 • Intereses:
  Elektronika , rolleri , motori . ;)
 • Braucu ar
  2 genu

Recent Profile Visitors

781 profile views
 1. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Gultņi viennozīmīgi jāmaina , ja ir vibrācija no motora puses tad paskaties uz Subfreimu , iespējams sailentbloki ( bukses ) ir izdiluši un vajadzīgi nomainīt .
 2. AM Kategorijas tiesības der kā baltās tiesības .
 3. EvoLV

  Motorolleru remonts meklēju

  Ja ir elektriskais čoks tad tas iespējams ir atmiris , kauc pēc jauna . Ieteiktu labāk iegādāties mehānisko čoku , bet nu tīri tava izvēle .
 4. EvoLV

  Sr50 2gen by EvoLV

  Piedodiet par Dubult Postu . Tātad ar Srku nekas īsti nav darīts , liets benzīns un braukāts , tikai notika tas ka izšķīda lapiņa . Izņemot mājiņu no karteriem sapratu ka pezda ir - Vienā pusē malossi Karbona , otrā pusē stock lapiņa , un tieši stock lapiņa izšķīda . Noveicās ka pazīstamais bija Rīgā un iešāva scooteros pakaļ lapiņām , labas veselības pēc paņēmu arī jaunu sveci , scooteros teica ka priekš Drkas ir zbis BR9ES svece , paklausīju šos un nopirku to - Ko jūs sakāt ? Kāds indekss ir pareizs uz Drkas ? Uzliku jauno lapiņu uz mājiņas - Tāpat viena neliela maliņa vaļā , nodomāju : "Oh well , uz priekšu ripos gan jau" . Saliku kopā, un situ dūmā . Pielekt pieleca , izbraucot sapratu ka nepis neiet . Izvilku mājiņu un kārtīgi apčekoju viņu , sapratu ka savu jau ir nokalpojusi , aizšāvu uz scooteriem pēc skolas un ieķēru Piaggio oriģinālo mājiņu , uzliku lapiņas jaunās un piesitu dūmā , tieksim tā - Visa liešanaš ciet un rīstīšanās problēma atrisināta , rollerim jauda atkal parādījās . Next ups būs drīz jo ienāks viena no lietām ko 2gens sen jau ir pelnījis
 5. EvoLV

  Piaggio Zip 2k8

  Nav gadījumā Apiņa ex zips ? Par tēmu - zips sterils , smuks un izlasot setupu sapratu ka smird pēc jaudas , lai veicas ar plāniem n shit . Sezona nav tālu , so ya .
 6. EvoLV

  Gilera runner 50 2002

  Kad man apmēram tas pats notika , tad es nomainīju CDI bloku un viss aizgāja . Tur var būt neskaitāmu problēmu . Ja tev ir dzirkstele bet nelec tad kaut kur citur ir vaina , iespējams gredzeni atteikušies kaut ir kompresija . Ja nav dzirksteles tad cdi bloks vai aizdedze .
 7. EvoLV

  2 aeroxi

  Dzeltenais roxs diezgan smuks , pelēkais ne īpaši , ja būtu cita krāsa un būtu kaut kas vēl mainīts stailingā , tad būtu okey . nebūtu tev vieglāk iegādāties rt subfreimu vai uztaisīt DIY rt subfreimu lai tu varētu likt karbi uz aizmuguri kas atvieglos tev pieejamību pie viņa ?
 8. EvoLV

  Serviss

  Nu tad hujova zini
 9. EvoLV

  Serviss

  Vislabāk ir pašam taisīt , jo tā tu iemācītos vis maz kaut ko , un zinātu kur kas atrodas , kur kas notiek u.t.t Bet tā iesaku pie Xero vest , normāls čuvaks , esmu tikai labas atsauksmes dzirdējis no viņa .
 10. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Vēlreiz saku - Jauni
 11. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Hmm , nu okey , paskatīšos .
 12. EvoLV

  94' Malaguti F12

  Viss smuki salikts , krāsa gan jau ka būs zbiss , nenolaid rokas no aparāta , lai uz sezonu būtu zbis , gaidu video no First Starta .
 13. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Par šķīvjiem nezinu , itkā viss forši staigā , siksna tikko jauna uzlikta , nekas neslīd ( skaņas aizdoma iet uz Sajūgu , ka neķer wingā un rada berzes momentu ), bet skaņa vēl jo projām ir .
×