Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

EvoLV

Members
 • Content count

  72
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

EvoLV last won the day on Augusts 28

EvoLV had the most liked content!

1 Follower

About EvoLV

 • Birthday 2002.11.27.

Contact Methods

 • Skype
  emils2921
 • Telefona numurs
  27816216

Profile Information

 • Pilsēta:
  Inčukalns
 • Intereses:
  Elektronika , rolleri , motori . ;)
 • Braucu ar
  2 genu

Recent Profile Visitors

445 profile views
 1. Vecīt es vienkārši apbrīnoju tehniku un novēlu veiksmi nākotnes plānu ietvaros Piedodiet par Offtopic
 2. Redzēju tavu Tajfūnu RVT pagalmā , apgāju apkārt viņam , vienkārši sick as tits ! Lai jau veicas un lai piepildās tas To Do lists , daudz naudiņas aizsvilpos
 3. EvoLV

  Piaggio NRG mc1 1994

  Šis gadījumā nav nācis no Saldus ?
 4. EvoLV

  Iesprudis pirksts virzuli

  Sprost gredzenus izņēmi lai tiktu pie pirksta izņemšanas ?
 5. EvoLV

  Gilera Runner 09

  Tā mašīnas aizdedze diezgan nice izskatījās un funkcionēja
 6. EvoLV

  Lampas Srka 2gen

  Vienu dienu pēkšņi izdzisa visas lampas . Tā uz pēkšņo . Domājam ka strāvas regulators . Šodien tika nopirkts strāvas regulators jauns . Uzlikām virsū - Neiet . Pārvilkām un izolējām vadus kuri jau bija izolēti . Daži bija vaļā , daži nē . Un un un , galu galā rezultāts ir negatīvs . Varbūt jūs zināt kas par vainu ? Edits : Tika izskatīta visa pravodka ar sprieguma rādītāju . Visos vados ir strāva , tikai pēkšņi pievienojot vadu no rotora , strāva pazūd . Kad laiž atsevišķi , tad strādā bet ļoti ļoti ļoti švaki , kā arī ir izkusušas spuldzītes visas . Kas varētu būt pie vainas ? Rotors beigts ? Bet motors taču iet . Edis V2 : Nopirkts jauns stators , viss iet , var slēgt ciet ..
 7. EvoLV

  Šodien redzēts/satikts

  Tikko , netālu Berģu depo , Niliņs ar Initu ar savu smuko BB typhoon
 8. EvoLV

  daelim problēma

  Piekritīšu
 9. EvoLV

  daelim problēma

  Man ir aizdomas ka tev ir izšauti saļņiki kloķenei ( vismaz pēc tā kad pielec uz 2sek un noslāpst kaut dod gāzē ) , bet varu arī kļūdīties . Izlej benju ārā un ielej jaunu tikai samaisi vajadzīgajās proporcijās ( uz 1l benzīna 25ml eļļas ) - Izklausās stūlbi bet rezultāts galu galā varētu būt pozitīvs Var arī būt tā ka tev ir uzlikta pārāk liela benzīna padeve karbī tāpēc tev par daudz iesmidzina iekšā un pārlejas ... Kā arī Čau Kerij , te Keni'js ( Atpazīsi mani )
 10. EvoLV

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Vai kādam ir 8-kontaktu strāvas regulators Aprilia Sr50 2gen ( Piaggio Motors ) . Ja ir tad piedāvājumus sūtīt uz numuru - +37127816216 ( Rakstīt whatsappa )
 11. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Diezgan dumjšs jautājums bet kur atrodās 2.genam ģenerators kurš ģenerē gaismām elektrību ?
 12. EvoLV

  Aprilia SR50R

  uuuuuu , sick as tits . Lai labi kalpo jaunais MK2 raceings Smuks smuks tev tas trijgens , man jau patikās , izlasīju visu no sākuma līdz beigām . Diezgan interesants stāts veidojies tev . Lai veicās ar trijgenu , saudzē to , un lai piepildās viss iecerētais ar trijgenu ! Piesekošu topikam lai uzzinātu jaunumus , esmu diezgan ieinteresēts par to kas notiks ar tavu trijgenu tālāk !
 13. EvoLV

  Yamaha Neos 2006 AC

  Smuks aparāts .
 14. EvoLV

  Gilera Runner 09

  Ajjj atceros laiku kad skatījos uz šo runneru un domāju kā tikt pie viņa , bet tad acīs iekrita Srka Lai veicas vecīt , iepriekšējais saimnieks bijis duraks laikam un arī rokas no d***as augušas , tāpeč nebijis spējīgs novērst problēmas Kādā krāsā krāsot ? Nu katram savas acis , bet neesmu redzējis īsti nekur Runneru gaiši zaļā ar baltu krāsā , vai arī tādā upeņu violētā krāsā . Piesekošu tavam topikam , vēlos redzēt kā tu viņu pārvērtīsi no laukiem uz pilsētu
×