Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

EvoLV

Members
 • Content count

  122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

EvoLV last won the day on January 5

EvoLV had the most liked content!

2 Followers

About EvoLV

 • Birthday 11/27/2002

Contact Methods

 • Skype
  emils2921
 • Telefona numurs
  27816216

Profile Information

 • Pilsēta:
  Inčukalns
 • Intereses:
  Elektronika , rolleri , motori . ;)
 • Braucu ar
  2 genu

Recent Profile Visitors

879 profile views
 1. EvoLV

  Sr50 2gen by EvoLV

  Mini up , long story short . Biju uz scooteriem aizbraucis aizvakar , ieķēru pāris lietiņas - Polini 90 , S6 Dīzes ( 70 - 92 un atsevišķi 95 un 100 ) , filtram eļļu un parviedotāju uzskrūvējamo priekš filtra kastes , bet viņa neder pēc diametra . Regulācija vispār 0 ir , skan gandrīz tāpat kā Replika ar Polini 90 , bet ir labi . Skan labāk nekā iet .
 2. EvoLV

  Sr50 2gen by EvoLV

  Ja bija svilpojoša a.k.a mana saucamā turbīnas skaņa , tad tas biju es , pēc tā mani var atpazīt . Regulācija ir pilnīga 0 , šodien uzliku 19mm karbi , rīt pēc dīžu komplekta lai varu sākt regulēties .
 3. EvoLV

  Sr50 2gen by EvoLV

  Piedodiet par tripple post Tātad pēdējā laikā tika liets tikai benzīns un braukts , biju samierinājos ar to ka šķībacaino 17.5mm karbi nenormāli lago kaut esmu regulējis neskaitāmas reizes un rij ciet un nepadod benzīnu tālāk uz cilindru , karoč viss slikti . Vienā jaukā vakarā čoms uzrakstīja , norunājām dealu un šodien manā īpašumā ienāca Dellorto Black Edition 19mm karbis ar pāris dīzītēm , domāju ka šo 2gens jau sen bija pelnījis , aizvietot šķībacaino karbi un uzlikt normālu karbi lai viss iet pa glauno . No vēl viena čoma paķēru pull n twist čoku , so daļa no komplekta ir , trešdien doma aizbraukt uz scooteriem paķert šo to lai varu likt virsū karbi un sākt regulēt . Pagaidām viss , nākammēnes iespējams uzsūtīšu vēl pāris sīkumus no Attacka , so , šeit kaut kas briest un tie nav roltoni .. Anyway , gaidiet next up , būs interesanti
 4. EvoLV

  Yamaha BWS By Flex_Kolja

  Aizmugurē neprasās amīša paaugstinājumu lai vismaz aizmugure augstāka ? Jo izskatās ka tev tur kājas izstieptas kā sēžot uz krēsla Ņemies , regulējies , interesē gala iznākums , piesekošu lai uzzinātu jaunumus
 5. EvoLV

  Mopēds nebrauc pāri 70km/h

  Nu tad vienīgais kas atliek ir Ierobežotais CDI . Ja tas nav ierobežots tad nu , vai nu tas kas regulēja ir sūdīgs regulētājs , vai regulācija aizgāja pa kreisi .
 6. EvoLV

  Dienas snapshot.

  Atdzīvināšu topicu
 7. EvoLV

  Mopēds nebrauc pāri 70km/h

  Regulācija gan karburatoram , gan transmisijai.
 8. EvoLV

  Yamaha BWS By Flex_Kolja

  Izskatās ka ies labi , pats bez problēmām celt ratā grib cik saprotu pēc video . Skan diezgan labi - Kā jau YasR ar Polini 90 , turpini ņemties , smuks mopēds , ceru redzēt kaut ko labu . Btw uzliec 3gena diskus , vispār izskatīsi bomba :O
 9. EvoLV

  Aprillia HC

  Rekur jau tev ir risinājums - Nopirku jaunu mazāka izmēra ( lētāks ) . Tev vajag tāda izmēra virzuli kāds ir diametrs cilindram iekšā . Ja tev ir mazāks virzulis tad tev kompresija ir vispār 0 , tāpēc arī nekas nelec .
 10. EvoLV

  Jautājumu topiks

  Gultņi viennozīmīgi jāmaina , ja ir vibrācija no motora puses tad paskaties uz Subfreimu , iespējams sailentbloki ( bukses ) ir izdiluši un vajadzīgi nomainīt .
 11. AM Kategorijas tiesības der kā baltās tiesības .
 12. EvoLV

  Motorolleru remonts meklēju

  Ja ir elektriskais čoks tad tas iespējams ir atmiris , kauc pēc jauna . Ieteiktu labāk iegādāties mehānisko čoku , bet nu tīri tava izvēle .
 13. EvoLV

  Sr50 2gen by EvoLV

  Piedodiet par Dubult Postu . Tātad ar Srku nekas īsti nav darīts , liets benzīns un braukāts , tikai notika tas ka izšķīda lapiņa . Izņemot mājiņu no karteriem sapratu ka pezda ir - Vienā pusē malossi Karbona , otrā pusē stock lapiņa , un tieši stock lapiņa izšķīda . Noveicās ka pazīstamais bija Rīgā un iešāva scooteros pakaļ lapiņām , labas veselības pēc paņēmu arī jaunu sveci , scooteros teica ka priekš Drkas ir zbis BR9ES svece , paklausīju šos un nopirku to - Ko jūs sakāt ? Kāds indekss ir pareizs uz Drkas ? Uzliku jauno lapiņu uz mājiņas - Tāpat viena neliela maliņa vaļā , nodomāju : "Oh well , uz priekšu ripos gan jau" . Saliku kopā, un situ dūmā . Pielekt pieleca , izbraucot sapratu ka nepis neiet . Izvilku mājiņu un kārtīgi apčekoju viņu , sapratu ka savu jau ir nokalpojusi , aizšāvu uz scooteriem pēc skolas un ieķēru Piaggio oriģinālo mājiņu , uzliku lapiņas jaunās un piesitu dūmā , tieksim tā - Visa liešanaš ciet un rīstīšanās problēma atrisināta , rollerim jauda atkal parādījās . Next ups būs drīz jo ienāks viena no lietām ko 2gens sen jau ir pelnījis
×