Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

cherry

Members
 • Content count

  54
 • Joined

 • Last visited

About cherry

 • Birthday 07/17/2002

Contact Methods

 • Skype
  cherryf931
 • Telefona numurs
  2867849pieci

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga
 • Intereses:
  Sūdīga regulācija,baigais mēsls.....
 • Braucu ar
  SR'50 3 gen

Recent Profile Visitors

979 profile views
 1. Pārdodas daudz dažādas 3 GEN plastmasas, raksti un visu sarunāsim, ja ņem vairāk, tad dabūsi lētāk. divi867849pieci whatsapp
 2. Sveiki! Tātad pagājušā gada vasarā nopirku full stock Aprilia SR50,uz vietas skatoties izskatijās safe,pabraucu ar viņu, paskatijos, viss diez gan labi bija,izņemot plastiku,bet tāpat uzreiz paņēmu. Sr'ka ir 2008. gada,nobraukums bija ļoti iespaidīgs ,apmēram, 17000 km () Iet viņa diez gan labi,max speed tajā laikā bija ap +/-80 km/h,taču tas nav viss,pēc kādas nedēļas viss aizgāja uz leju un tā kā es neko daudz par rolleriem tajā laikā nesapratu,tad sencis piedāvāja aizvest uz servisu,pagāja kādas divas nedēļas un rolleri dabūju atpakaļ,gala cena remontam bija +/- 300 eiro ,gultņi vienkārši rip,cilindrs rip,sajūgs rip,mizas arī abas nomainītas,vienvārd sakot tur bija galīgākie lauki. Pēc šī atgadījuma es sāku kaut ko pats darīt ar rolleri,iegāju šajā mājaslapā un sāku sevi izglītot,tad pēc kāda laika apnika braukt ar galīgu stocku un ieķēru leovince tt,vidēji cietās atsperes,vidēji cietu lielo atsperi,70 dīzi un 4.8grammu ruļļus. Uzreiz uzrāviens bija daudz labāks un max speed ir ap +/- 90 km/h Tagad ir plāns nokrāsot plastikas melni metāliskas ar baltiem diskiem,kurus drīz vedīšu uz pulverkrāsošanu,kā arī pāršūt sēdekli,jo tas vispār galīgi neies klāt. Kā arī ar laiku nopirkt malossi multivar,stage6 pro replicu vai yasuni r nezinu kuru vel nemt,veco trubu pārdošu, kā arī nopirkt drku vai ko citu. Tagad setups - Stock cilindrs Leovince TT Stock transmisija 4,8 ruļļi ar vidēji cietām atsperēm. (gan mazās,gan lielā) Kaut kāds RDR amartizātors. Stage 6 spogulīts Kā arī STR8 black priekšējie un aizmugurējie pagriezieni.
 3. cherry

  Patiesības spēle

  3.gen Discord/Skype?
 4. cherry

  sr50r by Andrejss

  Ja gribi atstāt kaut cik stock rolleri,tad iesaku nomainīt izpūtēju uz kādu sporta un nomainīt variatoru!
 5. cherry

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Meklēju yasuni r,izskatīšu visus piedāvājumus. Max cena 80E Rakstam Pm vai whatsapā.
 6. cherry

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku. Yasuni R,Stage 6 Pro Replica,Leovince ZX,TT,Gianelli. Max Cena 70E.
 7. cherry

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Pērku. Yasuni R,Stage 6 Pro Replica,Leovince ZX,TT,Gianelli. Max Cena 70E.
 8. cherry

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Intresē Yasuni R,Stage 6 Pro Replica,Leovince ZX,TT,Gianelli Reverse. Nopirkšu tikai satiekoties uz vietas Rīgā,vai ļoti tuvu Rīgai. Max Cena 70E.
 9. cherry

  Aprillia rs 50

  Kādēļ jābūt 15 gadiem,lai brauktu ar 50cc kubu moci? AM kategorija no 14-līdz 50cc,tātad tu drīksti braukt ar jebkuru rolleri,moci kuram ir 50cc.
 10. cherry

  Jautājumu topiks

  Kāds nezin,kas varētu būt par problēmu? Lieta tāda kad daudzkārt uzsāc no 0km/h viņš ne sūda neiet,knapi velkas uz priekšu un kad tiek līdz 10kmh apm uzreiz aiziet?!
 11. cherry

  Jautājumu topiks

  0,20-0,25Ml eļļas uz 1l benzīna
 12. cherry

  Aprilia SR50R By n1kon

  Ritīgi cepī,būtu vel balti diski varbūt vel labāk izskatītos,taču tās tikai manas domas!
 13. cherry

  Patiesības spēle

  300cc Yamaha r3 Yasuni R / Stage6 Pro Replica
×