Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

indiffs

Members
 • Content count

  104
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About indiffs

Profile Information

 • Pilsēta:
  Tukums
 • Intereses:
  Tīrīt karbi, dzīvot laukos
 • Braucu ar
  energa emce1

Recent Profile Visitors

617 profile views
 1. Tātad Tam ir jauna priekšējā riepa ar dakšas saļņikiem un ūdensūkņa saļņikiem, rollerim ir buzetti sānu kāja, motorā, Malossi sport 70cc cilindrs, Yasuni R izpūtējs, malossi multivar variators, hebo racing kloķene, stage 6 bando siksna, 17.5mm karburātors ar manuālo čoku un polini sporta gaisa filtru, polini ieplūdes karbona lapiņas. Uz epastu nerakstīt.Atrodas Limbažos. https://www.ss.com/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgcjnb.html
 2. Plānu nav, viss ir nice tagad
 3. Izklausās labi, iemet bildes kaut kādas. P.s tu tur normāli visu vienā teikumā nobēri
 4. Viss smuki un tā, bet tā truba izskatās uz tā roxa garāka par black salami, jopcik.
 5. Bija baigi labi, man patika, tehnika nepievīla arī, atrakcijas pa feino, viss smuki, viss patika, rolleris gāja. Vienīgais mīnuss tāds, ka daudzi nemāk kolonnā braukt un liekās dirsā, gandrīz pats ieliku, bet labā reakcija. Organizatoriem liels paldies!
 6. Yo wsup, tātad ir dafigā un vēl nedaudz šitam nrg izdarīts un +/- uz closingu ir gatavs. Tātad sāksim ar to, ka iegādājos aizmugurējo spoileri, lai normālāk dibens izskatās. Iegādājos arī Stage6 medium atsperi, Īso ručku, jaunu trosi, saliku jaunu dellorto phva karbi lkm, drosele, adata utt., ieliku dīzīti 85o. Nākamais un lielākais šīs dienas update ir tāds, ka manam nrg tagad virsū ir uzlikta roxa dakša + roxa disks un principā viss ir parūpēts par priekšējo amortizāciju, vēl tikai jāsameklē priekšā dubļinieks un jāuzstellē aizmugurē dubļinieks. Tad uzliku vēl trubai karbonu, bet uz neilgu laiku, jo it kā sūtās no interneta jau 6d karbona plēve, būs daudz smukāk + ar turnu prikolam uzmetām uz nrg veco Ērgļa roostu. Tātad tālāk izdomāju, ka negribu roxa lūkas un uztaisīju vienkārši evilu + salodēju un sataisīju visām plastmasām daudz maz caurumus un visas nepilnības + ar turna palīdzību trumuli smuki sataisīj. Pirmo reizi kko ņemos vispār ar plastmasām, tāpēc iespējams ir nedaudz mos sķībi vai kkā tā + līdz galam arī nav izslīpētas plastmasas, jo to darīs vai nu krāsotājs, vai es pirms krāsotāja. Trumulis spīd, bet vēl nedaudz jāpievelk : Unun, nokrāsoju variovāku + dabūju str8 kurbuli, kuru arī drīzumā aplīmēšu ar karbonu. (variovākā nav visas skrūves, jo tas tikai uz fotku) Tātad principā esmu iebraukājis jau daudz vairāk nekā vajag, ja nemaldos ap 1000km, iet zbis, kkur pie 100km/h vai nedaudz vairāk viņš iet un patērē ap 4-5l/100km Turpmākajos plānos ietilpst: Roxa spidometra trose (aizrunāts), pakaļējais dubļinieks (ir), priekšējais dubļinieks, truba/kurbulis ar karbonu, izcelt karterus, samazgāt tos, nomainīt seperatoru un vispār visu pa smuko. Iegādāties maybe kkādu smuku gāzes amīti, priekšējās bremzes sataisīt un nokrāsot rolleri + nopulverot diskus. Tiekās gan jau closingā, peace
 7. Pērku Pia aizmugurējo dubļinieku,to mazo, īso,steidzami! 22415350
 8. Pērku nrg/typhoon hp1 trumuļa disku
 9. To pašu varu pateikt par @Maarcis , viss bez problēmām, saņēmu naudu, izsūtīju preci, viss ātri notika un bez problēmām.
 10. Priekšējais dubļinieks jānokrāso vēl joprojām
 11. @Salm Viss kā vajag, normāls čalis, pa labām cenām iegādājos detaļu, prikrasna
 12. labakais projekts
 13. Ja maini cilindru, ieteicams būtu kloķvārpsta un karburatora/transmisijas regulācija, lai attiecīgi tev tas cilis iet.
 14. Vēl pats nevaru izlemt, paldies