Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Helvijs.K

Members
 • Content count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Reputation Activity

 1. Upvote
  Helvijs.K reacted to Drivemf12 in Piaggio typhoon to ntt by nilskovalenko   
  launch control, ABS, ESP nu visa stadarta paka
 2. Upvote
  Helvijs.K reacted to nazis_ in Meetings Balvos   
  Sveiki zēni!
  Esam izdomājuši Latgalē uztaisīt mazu meetingu, savākties visiem un mazliet pabraukāt pa Balviem. 
  Un ja tu gribi pievienoties vai arī ir intersējoši jautājumi raksti man pm 20123669. (Pagaidām esam diezgan daudz savākušies.)
  Ps. Sorry kad mazliet nelaicīgi ielikts, lai gan afišiņa sen jau tika izveidota. Un jā būs noteikti video materiāls par šo pasākumu.

 3. Upvote
  Helvijs.K reacted to Roberts Berkolds in Bildes / Video OPENING 18'   
  Dalāmies ar pasākuma laikā uzņemtajiem attēliem un video! 
  No manas puses: https://failiem.lv/u/pz3nvhh4
  uz beigām ir labākās bildes tiem, kuri palika aiz driftahalles ilgāk! 
 4. Upvote
  Helvijs.K reacted to Mr.Martinsh77 in Yamaha Neos 2006 AC   
  Heyo. Ja nu kādam interese, tad rit iespējams būs first start. 
  Setups: Streetrace, doppler kloķis, polini for race4 truba, 21mm karbis, mk2 ieplūde, multivars, fly sajūgs, nav nekāds baigi dzikais setups, bet gan jau ies. 
  Līdz First Startam vēl vajag Radiatoru pielikt pie rāmja, nopirkt eļļu, sveci. 
  Tad nu lūk arī kaut kādas bildītes. 
 5. Upvote
  Helvijs.K reacted to LvOkey in Pērk/Pārdod Minarelli   
  Pārdodu
  MotoForce sajūga zvanu 107mm Minarelli-10e
  Oriģinālo sajūgu 107mm, der priekš minarelli horizontālā un vertikāla-10e
  Oriģinālo variātoru, bez ruļiem, labā stāvoklī-10e
  Gaisa spoileri, karbona krāsā-6e
  Yasuni z izpūtēju,minarelli vertical-90e
  Bildes wpp
  Wpp:26225246
   
   
   
 6. Upvote
  Helvijs.K reacted to Nikijs in Pērk/Pārdod Minarelli   
  Pērku izpūtēju piedāvāt ideālā stāvoklī-c21,r1400,roost
  Wpp-26690035
 7. Upvote
  Helvijs.K reacted to Kristers Ūdris in Nrg Power by Ūdris   
  Tātad esmu jau daudz ko izdarījis tikai slinkums likt jaunumus. Viss ir izjaukts līdz rāmim, plastmasas sāktas slīpēt un taisīt, pats galvenais sākta priekša


  izbaudīju nedaudz arī ziemas priekus

  Priekša

  Tālākais plāns ir salikt motoru, drusku pārtaisīt vadus, nokrāsot plastmasas un salikt. Nākamo postu mēģināšu ielikt, kad būs noticis kaut kas interesants.
 8. Upvote
  Helvijs.K reacted to Roltons02 in motocikls vai roleris   
  Tak scooteristi sacepušies par ķīnas mopēdiem. It nemaz nav slikti. Pašam reiz bija dio, gāja labi, nebija daudz jāiegulda, bet laukos dzīvojot mazie riteņi neder. Pēctam bija speedfight 2. Smuks nu ļoti, bet ieguldīt nācās daudz, lūza. Tagad ir wonjans, 72cc, iet uz 90kmh. Riteņi lieli, ir ļoti ērts, nav kauns vizināt žubītes dēļ smukās 4t skaņas. A to scooteri..nu skaņa ir sūds. Tā dūkoņa. 
  Plus, par ātrumiem. Ir patīkami pašam uzņemt tos apgriezienus katrā robā, slēgāt robus. Jau 2 gadi kā man viņš ir. Un esmu ieguldījis tik daudz, kā mainījis eļļas un nolīmējis ar stickerbomb līmplēvi. Labi. Uz nākošo sezonu nākas mainīt priekšējo dakšu. Bet ir vērts ieguldīt tos 100 eiro un pēctam 2 sezonas braukt neuztraucoties. Protams. Šāda tipa mopēds stuntam gan nebūs. Bet ir ērti pārvietoties, kā arī var izbraukt kādu reizi caur mežu. 
  Turpinot tēmu, ja māk kopt, tad arī kalpos ĻOTI labi..un ies labi. Tagad mani te noheitos, bet..esmu tikai par šāda tipa mopēdiem. Ja ir izdoma, tad arī šos var pārvērst par ļoti skaistiem aparātiem. 
 9. Upvote
  Helvijs.K reacted to bizbizmaris in Vespa Sprint 125cc   
  Sveiki,
  nu jau forumā uzturos kādu laiku un nolēmu parādīt arī savu projektu. Uzreiz jāsaka, ka nebija domāts likt forumā tāpēc bildes ar jau gandrīz pabeigtu motorolleri.
  Sadaļā "Pirms un pēc" iespējams redzēt to kā motorolleris izskatījās pārvērtību vidusceļā ar 50cc motoru, jāsaka paldies metinātājam par starpliku, tas ir subfreimu, bet lai īstenotu tālākās pārvērtības arī tur vajadzēja pielikt roku pašam. Visas lampu vietas aizpildītas ar špakteli, jāsaka, ka aizvedu pie neuzmanīgiem krāsotājiem, jo pašu būtiskāko par špakteles sēšanos pateica tikai pēc darba pabeigšanas un naudas iekasēšanas, rezultātā krāsojums vietām ir grubuļains. Motorollerim ir ielikts Piaggio 125cc 4t Leader motors no Piaggio Typhoon, viss standarta ar sportiskāku izpūtēju.
  Turpmākie plāni:
  Aizvest noregulēt vārstus.
  Dabūt priekšā virziena rādītājus.
  Sataisīt benzīna dačiku, nevaru izdomāt kā 50cc bāku sapārot ar 125cc pravodku, vai kā spidometru pielikt pie 50cc bākas.
  Varbūt pārkrāsot.
  Un laist dzīvē!!!!
  Tālāk lai bildes runā pašas! Visu informāciju kas un kā, ja kaut kas interesē, var iegūt privāti. Motorollerim trūkstošās detaļas iespējams iegādāties (lampas, spoguļi, stūres plastmasa ar lukturi, pasažieru rokturis)

   

   

   

   

   

 10. Upvote
  Helvijs.K reacted to Mr.Martinsh77 in Yamaha Neos 2006 AC   
  Yoo. Ja kādam interesē, tad viss lēnām iet uz priekšu. Plastikam visas plaisas jau sataisītas un pa mazām tiek gatavotas krāsošanai. 
  Izpūtējs jau ir sarunats - PoliniForRace4 no @Nikijs
  Iepirktas arī pāris mazās lietiņas- stage6 mk2 ieplūde, ūdenssūknis un stage6 pogas. 
  Ja interesē varu arī iemest kādas bildes. 
  P.s. Rollers būs melns ar ķiršu sarkaniem diskiem. 
   
 11. Upvote
  Helvijs.K reacted to Mr.Martinsh77 in Yamaha Neos 2006 AC   
  Sveiki. 2016.gada pavasarī nopirku 2006.gada Yamaha Neos. 
  Neosa setups: 70cc noname, R/T variators ar rozā sajuga atsperi, 17,5mm dellorto karbis, mallosi x special siksna, viss parējais bija stock.
  Pašreizējais setups:
   
  70cc noname 17,5mm dellorto karbis Mallosi multivar Mallosi x kevlar siksna  Mallosi fly sajūgs R/T lielā sajūga atspere (rozā) Vizuāli:
  Str8 sporta stūre (sarkana) Str8 plaukts (hromēts) Stage6 F1 spoguļi (hrometi) Stage6 evo mk2 kikstarteris Gāzes amitis ar paaugstinātāju Srkas diski F12 dakša Evil Plāni uz priekšu:
  Pāriet no AC uz LC  Pa ziemu pārkrāsot  (iesakiet kāda krasā) Iegādāties Drevo 70cc  Yasuni R  21mm karbi Varbūt uzlikt disku bremžu karterus.  
    12. Upvote
  Helvijs.K reacted to TheLukeRay in Topiks sliktām atsauksmēm   
  Tātad ja kāds atceras, tad gadu atpakaļ tiku apčakarēts darījumā ar user: @speedfight100 Lūk visa informācija no tā, kas notika, ja nu kāds nezin.  
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  ''Tātad arī es esmu tajā lielajā barā, kurš uzķērās uz appis**u speedfight 100 (http://scooter-power.lv/profile/709-speedfight-100/)
  Raivja telefona nr. : 26631078
  Daniela telefona nr. : 20537178
  Pirku no viņa woki bijušo plauktu un stūri, bet apčakarēja. Īstajā vārdā Raivis Raudis, jeb kā forumā zināms Raivis Paškovskis. Vārdu zinu 100%, jo ar vecākiem biju policijā un datu bāzē viss uzrādās, dzīvo viņš Liepājā, miera ielā, precīzu ciparu nezinu! Mātes vārds Svetlana Paškovska. Visi kuri ir no viņa kaut ko pirkuši zinās ka konta numurs, ko viņš deva nav viņa, bet gan viņa drauga...Daniela Rožukalna, kā forumā pazīstams rasķiks (http://scooter-power.lv/profile/653-rasķiks/) , arī policijas iecirkņa datu bāzē atrada...konta numurs Danielam LV97HABA0551039728598 un personas kods 300896-10822! Nekādā gadījumā uz šiem diviem pajoliņiem neuzķeraties! Administrācijai ieteiktu speedfight 100 un rasķiks nobanot no šī portāla, jo motorolleru pašiem nav un forumā nav aktīvi, tikai uz app**anu...
  Ieteiktu katram kurš ir uz šī cilvēka uzķēries doties uz policiju un rakstīt iesniegumu...lai savāktu pēc iespējas vairāk cietušos un pierādījumus, lai čalim bargāks sods...
  Pasaka ko stāstīja man: Ar draugu dzērām un draugs no mana telefona tevi apčakarēja, takā ar mani nekārto šīs lietas un lai rakstu Danielam! Whatsapp uzreiz kā pārskaitīju naudu nobloķēja...
  Policijā tika ierosināta krimināllieta, cerams atradīs abus loš**! ''
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tad nu beidzot lieta ir atrisināta un policija sazinājās ar viņu, aizsūtot viņam vēstījumu uz mājām, ka uzsākta krimināllieta. Čalis momentā sabijās un zvana uz iesniegumā norādīto numuru jeb man. Sākumā stāsta pasakas, ka neatminās neko no notikuša, lai es viņam atgādinu visu. Rakstīja man no tā paša numura, no kura apčakarēja, pat sarakste vēl bija saglabājusies. (Aizsūtīju viņam visu un uzreiz atmiņa nostrādāja, atcerējās visu kas notika) Vecis baigi sabijies uzreiz piedāvā atskaitīt naudu un izbeigt krimināllietu jeb es izņemu iesniegumu no policijas. Protams, es piekritu, bet čalim sūdi līdz ausīm arī bez mana iesnieguma, nebiju vienīgais, kas uzrakstīja iesniegumu. Teica man, ka tagad no sīkajām problēmām tikšot vaļā, jo ir kas nopietns. Lai jau pats tiek galā ar savu dzīvi, bet naudu es saņēmu. Vismaz tagad zinu, ka ar policiju tomēr ir kaut kāda iespēja atgūt zaudēto, protams, tas prasīja samērā ilgu laiku, bet tomēr! 
 13. Upvote
  Helvijs.K reacted to NRGlovers in Sarkanais NRG DT   
  Tātad izdomāju, ka šo ziemu uztaisīšu topiku savam drapakam, kurš pie manis jau atrodas otro gadu. Cik arī sapratu, ka forumā nav daudz NRG, tāpēc ++
  (Pirmo gadu nebija topika, jo nezinaju, ka pastāv šāds forums un šis ir mans pirmais rolleris)
  Pašreizējais SETUPS
  DR evo
  jasil racing kloķis
  Stage6 oval small filtrs
  Dellorto 21mm karbis
  Hebo performer pūtējs
  Multivars un MF sajūgs
  VIZUĀLAJĀ
  str8 plaukts ar stūri
  MF īsā ručka
  atsevišķi pagriezieni
  3gen stūres pogas
   
  Tātad mērķis šo ziem ir samainīt kloķi, izvīlēt gan cilindru, gan karterus, visu satīrīt un salikt pa smuko. Būtu vēlams vēl kāds yasuniks, bet tad skatīsies kā līdzekļi to atļaus. Ļoti daudz vēlos vizuālo sataisīt, lai pašam ir patīkami paskatīties uz šo rolleri.
   
  Viss tiek darīts ļoti ātri, rolleris ir pilnībā izjaukts un jau ir sākušies darbi. Ieķerts stage6 hpc kloķis diezgan labā stāvoklī, svaiga aizdedze un magnēts jau ir ceļā(vecā pašķīda), tiek domāts, kas tiks darīts ar dakšu, jo ir cieta kā akmens. Ja pašam neizdosies sataisīt, meklēšu citu (ja kādam ir, lūdzu piedāvāt)
   
  Ja kādam interesē tad šeit būs jums bildes

  Ja nu kas, tad evils nebūs. 
  Paldies, ka izlasīji! Cepums tev!
 14. Upvote
  Helvijs.K got a reaction from Mr.Martinsh77 in Pērk/Pārdod universālās detaļas   
  Pārdodu Mf BE 21mm karbi 25e, augšējā pāreja ar gumiju arī ir, tikai nav redzams bildē!
  29467164

 15. Upvote
  Helvijs.K reacted to Raivish in Bildes/Video Closing17'   
 16. Upvote
  Helvijs.K got a reaction from Mr.Martinsh77 in Pērk/Pārdod universālās detaļas   
  Pārdodu motoforce black ed 21mm karbi! 30e
  29467164
 17. Upvote
  Helvijs.K reacted to Toms408 in Spams   
 18. Upvote
  Helvijs.K reacted to Emesy in Atsauksmes/Kritika Openings 17'   
  Mierīgu, nesteidzīgu kollonas vadīšanu bez liekas trača celšanas.
   
  Neskriet pa galvu pa kaklu ja kāds no dalībniekiem closingā/openingā grib ātrāk braukt uz trasi vai prom no trases utt, visam būtu jānotiek pēc grafika kuram arī visi var sekot līdzi, kad jau būtu jātaisas uz izbraukšanu no DUS vai piemēram arī no trases utt..
   
  Noteikti arī ja ir kāda iespēja, tad samazināt dalības maksu.. respektīvi ja tā būs par lielu, tad cilvēki trasē iekšā braukt nevēlēsies un atstās rollerus kaut vai pie tās... un turpinās citas aktivitātes kurās dalības maksa nebūs nepieciešama.
   
  Būtībā tas arī ir viss.. pārējais patlaban apmierina no rīkotāju / organizātoru puses...
   
  OFFTOPIC:
   
  Rīkojiet lūdzu 30.09 ja ir iespējams lai nightride būtu pilnvērtīgs un nebūtu jādomā pa to ka kādam darbs/skola utt.
   
  TIP :
   
  Tie kas piedalās pasākumā, please nedarat stulbības un neizrādaties mazajām ka mākat ratā vai arī pārlidot pāri stūrei ar kūleni... un tad arī viss noritēs gludāk un patīkamāk.
   
  /Emesy/
 19. Upvote
  Helvijs.K reacted to m0ussy in APRILIA SR50R by m0ussy   
  beidzot saņēmos un kaut ko sāku darīt srkai  srkas plastmasas tika aizvestas nokrāsot melnā krāsā +pērlīte . Sākumā plānojās tumši violēta krāsa, bet tad padomāju kā izskatītos srka dienas laikā, tas mani īsti neuzrunāja, tāpēc nolēmu iet full black. Tika sapirktas visas skrūves melnā krāsā iekš delves un twinauto, nopirkta jauna lampa, jo vecā bija vnk pagalam, jauns purns, underseats. Pagaidām vēl gaidu no krāsotāja divas plastmasas, lai pabeigtu srku un liktu pārdošanā.  ā jā, vēl numura turētājs jāuztaisa.
  neskaitot to, ka esmu nopircis vēl jaunu aķīti, tad nekas 'huge' nav mainijies srkai. galvā jau stāv nākamais projekts, ja šis aizies  


   
   
   
 20. Upvote
  Helvijs.K reacted to XENON in PIAGGIO NTT BY NILSKOVALENKO   
  Da b*eg salūza, salūza. Nevajag uzreiz dirst virsū, katram gadās. Varbūt nākotnē redzēsiet viņu tādu, kādu neviens vēl nav redzējis. Veiksmi, un saliec kārtīgi!  
 21. Upvote
  Helvijs.K reacted to Silinsh in PIAGGIO ZIP2 "minions" 2k14 by Silinsh   
  Yo kebabi, gan vizuāli gan tehniski zips ir beidzot gatavs, reāli katru dienu no 12-16h tika pavadīts pie rollera un jā, pēdējās dienās sāka jau nedaudz krist uz nerviem, kā tikai redzi darbs, un pēc darba uzreiz uz garāžu zipu labot.
  Pašam ļoti patīk kā ir sataisīts, kā arī vakardien tika saņemta paciņa no @xero rokās beidzot dabūju LeoVince 70 handmade izpūtēju, atlicis tikai karbi saregulēt un transmisiju.
  Vairāk pagaidām nav ko rakstīt, turpmākie plāni būs vairāk priekš motora, bet, kas būs tas, lai pagaidām paliek pie manis.  Nu tā lūk, tāds viņš man ir.  
 22. Upvote
  Helvijs.K reacted to Danka098 in Spams   
 23. Upvote
  Helvijs.K reacted to RB. in Yamaha Aerox 2001   
  Sveiki, tātad nesen tiku pie sava pirmā braucamā. Iegādājos to apmēram pirms mēneša, jūlija vidū. Rolleris ir nācis no Rīgas. Saku uzreiz, ka no rolleriem visu tagad tikai mācos, jo esmu vēl galīgs iesācējs. Kā jau pirmais rolleris, priekš manis, viņš iet patīkami, un pagaidām jauda ir pilnīgi pietiekoši. Kad nopirku rolleri, lielākoties viņš stāvēja garažā, dažreiz tik izmetu pa kādam līkumam, jo nebija tiesības un pēc kāda laika kaimiņi sāka trakot dēļ lielās rūkoņas, bet līdz ko noliku tiesības - sāku bliezt vaļā pa pilsētu.
  Rolleri iegādājos ar sīkiem defektiem. Dažās vietās plastmasi aplausti. Lielākā daļa no plastmasiem turās uz plastmasas savilcējiem. Manuprāt, motora ziņā viss bija ideāli, līdz ko uzklausot cilvēkus, kuri no rolleriem saprot vairāk, sapratu, ka sākumā man ir nežēlīga bedre dēļ lielās cietās atsperes. Arī daži rullīši bija kantaini. Ar sajūgu tika diezgan labi un ilgi pabraukāts, tāpēc vajadzēja pēc iespējas ātrāk iegādāties jaunu sajūgu. Pēc kāda laika arī sporta filtrs izdomāja atlīmēties vaļā dēļ tā, ka žāvēju viņu ar karstu gaisu, bet nu kā saka, no kļūdām mācās.  Pēc kāda laika arī sapratu to, ka mans vakumņiks ir vienkārši beigts. Jā, rollerim pagaidām vēl neiet aizmugurējā lampa, bet domāju to pēc kāda laiciņa labot. Varbūt esmu arī ko piemirsis, bet nu nekas. 
  Līdz ko rollerim sāka parādīties vairākas problēmas, nolēmu iegādāties dažas detaļas, tātad iegādājos: Ieplūdes sistēmas komplektu Stage6, Stage6 Torque Control 107mm sajūgu, Stage6 R/T CNC sajūga zvanu, dīžu komplektu, izpūtēja blīvi, gāzes trosīti, Stage6 ruļļus 4g, Stage6 lielo MEDIUM atsperi un Malossi E13 gaisa filtru. Viss tika skrūvēts @pgobigmax garāžā ar viņa palīdzību, tāpēc milzīgs paldies viņam! 

  Tātad pašreizējais rollera setups:
  Stage6 Streetrace 70cc cilindrs (ar hook'a vīlētu izplūdi un pārplūdes lūkām) Motoforce Racing kloķvārpsta ar Malossi seperatoru (c4 gultņi) Atvieglināts magnēts aizdedzei Yasuni R izpūtējs Top perfomance variators ar 4g ruļļiem Naraku dzesētājšķīvis Stage6 107mm Torque Control sajūgs ar Stage6 lielo medium atsperi un mazajām baltajām atsperēm Stage6 R/T CNC wingbell 21mm Dellorto karburātors ar manuālo čoku Vārstā Stage6 stiklšķiedras lapiņas Malossi E13 gaisa filtrs Neierobežots CDI Italjet 50 radiators Dakšas ass speciāli virpota, lai derētu īsais plaukts Par stailingu domāju, ka baigi nestāstīšu, jo ir NENORMĀLI DAUDZ jāstāsta, un nevēlos nogurdināt ar to citus. 

  P.S. Atvainojiet, jo pašreiz ir tikai viena normāla bilde ar rolleri, bet līdz ko būs normālas jaunas bildes - noteikti atrādīšu! Plāni nākotnei ir ļooooooooooooooti daudz, tāpēc tos paturēšu noslēpumā, lai paliktu nedaudz interesantāk! Paldies, ja izlasīji līdz galam. 
 24. Upvote
  Helvijs.K reacted to wylde in Topiks sliktām atsauksmēm   
  itkā nav saistīta ar forumu, bet nu kautko tādu nepieminēt un likt uzminēt cilvēkam kuram, varbūt, nav to zināšanu ir appišana.
 25. Upvote
  Helvijs.K reacted to NRGlovers in Topiks labām atsauksmēm   
  Labas atsauksmes par @Helvijs.K. Bez čakra un viss droši. Var uzticēties.
×