Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Roltons02

Members
 • Content count

  139
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Roltons02

 • Birthday 2002.04.13.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Madona/Jēkabpils
 • Braucu ar
  Stickerbomb wonjanu

Recent Profile Visitors

846 profile views
 1. abmotoparts.com
 2. Špiļkas.
 3. Kāds zin vītnes garumu stage6 f1 spogulim? Būtu labi, ja kāds varētu pateikt.
 4. Īsāks gājiens ručkai, respektīvi, dodot gāzi būs asāks kā ar parasto ručku.
 5. Nē. Katram ir savs viedoklis un katram ir savs ideāls. Neviens te netaisās neko pierādīt, ka čainas ir labākas. Vienmēr forumā ir bijuši cilvēki ar čainām, bet rolleri šeit tpt tiek respektēti. Nevajag pliku hujņu dzīt. Uzskatu, ka tāpat kā rolleristi un supermoto respektē viens otru, arī čainas ir pelnījušas, lai netiktu noniecinātas.
 6. Cik tev žikai tilpums? Jo man čomam 2106 ar 1.5 griež nu..daudz labāk, kā viņa ex 318is. Varbūt nebūtu slikts variants atstāt to pašu motoru..
 7. Da ir zbis. Piparkūkas/mandarīni?
 8. Tik ļoti patīk šis topics. Un tieši dēļ video pamācībām! Turies,veiksmi!
 9. Kāds kauns. Vismaz skaņa ir smuka, nevis trimmera dūkoņa. Un nekas netiek mēģināts teikt, ka wj ir labāks par ko citu. Protams,ja tu dzīvo pilsētā, rolleris ir ideāls variants. Bet man, kā lauku cilvēkam, wj ir ideāli! Un jā,speedfights bija labāks savā ziņā. Bet esmu par manuālu ātrumu pārslēgšanu..
 10. Zinu, zinu
 11. Tak scooteristi sacepušies par ķīnas mopēdiem. It nemaz nav slikti. Pašam reiz bija dio, gāja labi, nebija daudz jāiegulda, bet laukos dzīvojot mazie riteņi neder. Pēctam bija speedfight 2. Smuks nu ļoti, bet ieguldīt nācās daudz, lūza. Tagad ir wonjans, 72cc, iet uz 90kmh. Riteņi lieli, ir ļoti ērts, nav kauns vizināt žubītes dēļ smukās 4t skaņas. A to scooteri..nu skaņa ir sūds. Tā dūkoņa. Plus, par ātrumiem. Ir patīkami pašam uzņemt tos apgriezienus katrā robā, slēgāt robus. Jau 2 gadi kā man viņš ir. Un esmu ieguldījis tik daudz, kā mainījis eļļas un nolīmējis ar stickerbomb līmplēvi. Labi. Uz nākošo sezonu nākas mainīt priekšējo dakšu. Bet ir vērts ieguldīt tos 100 eiro un pēctam 2 sezonas braukt neuztraucoties. Protams. Šāda tipa mopēds stuntam gan nebūs. Bet ir ērti pārvietoties, kā arī var izbraukt kādu reizi caur mežu. Turpinot tēmu, ja māk kopt, tad arī kalpos ĻOTI labi..un ies labi. Tagad mani te noheitos, bet..esmu tikai par šāda tipa mopēdiem. Ja ir izdoma, tad arī šos var pārvērst par ļoti skaistiem aparātiem.
 12. Novelku cepuri tavā priekšā! Ne kurš katrs saņemsies no vespas ko uzbliezt!
 13. Manuprāt būtu bijis labi sarkani sietiņi ar ķiršu sarkaniem diskiem un salona plastiku. Pārējais melns.
 14. Atstāj aķīti iekšā un pieliec lādēties ar nenoņemtām klemmēm. Un tad darbini..
 15. Šausmas. Augstāk rakstīji, ka pa ziemu netaisies braukt. Nu tad kur problēma? Nejau tu tagad liksi kkādas ziemas riepas lai brauktu ar viņām tikai tās pāris nedēļas līdz iestāsies normāla ziema, kamēr liksi gulēt mopēdu. p.s. Tev augstāk rakstīja, ka vari tā braukt kaut vai visu gadu. Viss..