Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Sesks

Members
 • Content count

  668
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Sesks last won the day on Februāris 15 2018

Sesks had the most liked content!

6 Followers

About Sesks

 • Birthday 2002.09.26.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Cesvaine
 • Intereses:
  nepārrauties
 • Braucu ar
  Jog RR

Recent Profile Visitors

2 060 profile views
 1. Sesks

  Jog RR by Sesks

  Yo,tas nabaga jogs vēl pie manīm. Pa šo laiku neko dižu neesmu izdarījis. Tātad ir nokrāsots-Rāmis,atkal melns Nopirkts jauns variatora vāks jo nu vecajam nodila vietas kur stiprinās kurbuļa mēhānismi. Cits izpūtējs : Gianelli kkāds,ja godīgi es hz bet iet labāk. Pārtīta pravodka Aizmugures ratam uzlikta jauna miza Sporta sajūgs Stock lapiņas samainītas pret Malossi karbona lapiņām Sporta filtrs jo nu vecā kaste bija kā trešā kāja Priekšējās un aizmugurējās bremzes jaunas. Priekšā tagad brembo suports. Ir arī sarunāts krāsotājs kas visu rolleri pārkrāsos un salīmēs utt. Te dažas bildes.
 2. Pērku Piedāvājat yamaha jog rr plastmasas - wpp 29113452
 3. Sesks

  Maina rolleri

  Mainu Yamaha jog rr ja nemaldos 2005. gada . Esmu pirmais īpašnieks LV. Motors ir pārlasīts, lai iegūtu visu maksimālo ātrumu ir jāuzliek platāka siksna (jauna ) jo pagaidām ir oem siksna kura ir nodilusi. Setup: 12mm karbis sporta filtrs jaunas malossi karbona lapiņas Top performance variators Oem siksna Malossi lielā sarkanā atspere Sporta sajūga(noname) 107mm mazās zilās atsperītes MF 50cc cilindrs ar pilniba jauniem gredzeniem un virzuli.(Vīlēta izplūde) Giannelli izplūde. Ir daži defekti par kuriem pastāstīšu wpp (Defekti maznozīmīgi) Vizuālajam jāpiestrādā. Dokumenti kārtībā. Izskatīšu visus maiņas piedājumus. Piemaksa no abām pusēm ja vajadzīgs. Rakstīt wpp / zvanīt - 29113452
 4. Sesks

  Nedabūju vaļā

  izklausās sketchy
 5. Pērku 12'' riepu ideāli ja 140/70/12 bet der 130/70/12 vai citas piedavajat. 29113452 wpp NOPIRKTA
 6. Sesks

  Pērk/Pārdod Minarelli

  pērku 12 tinumu magnētu minarelli steidzami! wpp-29113452
 7. Sesks

  RIP Siksna, tagad nevar pielaist!

  uzliec tādu pašu izmēra siksnu kā vecā
 8. Sesks

  Spams

  čalim vnk neiet
 9. Sesks

  Spams

  xdd es līks
 10. Sesks

  Yamaha Aerox by Fuksis.

  Iztīri gaisinieku.
 11. Sesks

  Jog RR by Sesks

  Tak tu paskaties kad viņš joinojās.
 12. Sesks

  Jog RR by Sesks

  Protams bildēs izskatās ideālas bet dažās vietiņās no noteikta leņķa var redzēt 'imperfections'. Paldies, noteikti tiksimies! Btw šodien noslīpēju nokrāsoju spoilerīti,jo bija uzcēlis krāsu. Tiks iepirkta slīpmašīna lai nebūtu jādročī visu dienu visa plastmasa.
 13. Sesks

  Jog RR by Sesks

  Darba pa nedēļu ir bijis dahuya. Protams uz sezonu gribēju svežu krāsas kārtu. Izdarītais: Nokrāsota lielākā daļa plastmasu ZILĀ krāsā Pārkrāsots salons , underseats ,plastmasa zem stūres, pannas daļa kura bija nekrāsota. Salaboju nepieciešamos stiprinājumus. Piemetināts buzzeti side stand. To do: Noslīpēt priekšas plastmasu(redeli visu lielo). pannai kreiso sānu kur side stand iet, dubļinieku. Nokrāsot diskus, Baltus Help. Ko lai uzlīmē uz sāna lai kājiņa neberztu pannas sānu? P.S uz plastmasām putekļi tpc tādas nekvlitatīvas izskatās.
 14. Pameklē yt vai google kādu tutorial.
 15. Ļoti patīk ka taisi video kur parādi visu kas un kā. Respect vecīt,veiksmi. Kādā krāsā būs rox?
×