Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Sesks

Members
 • Content count

  673
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Sesks last won the day on May 16

Sesks had the most liked content!

6 Followers

About Sesks

 • Birthday 09/26/2002

Profile Information

 • Pilsēta:
  Cesvaine
 • Intereses:
  nepārrauties
 • Braucu ar
  Jog RR

Recent Profile Visitors

2,394 profile views
 1. Sesks

  Pērk/Pārdod Minarelli

  pērku stock mināra hor kloķeni , labā stāvoklī. Piedāvājat,wpp - 29113452 jebkurā laikā
 2. Sesks

  Jautājumu topiks

  Derēt jau der visas. Neviens nepateiks precīzi kādu vajag. Braukat jau vari bet vai tas būs labi priekš variatora virsmas.
 3. Sesks

  Jog RR by Sesks

  Tātād,lūk gala rezultāts pēc plastmasu krāsošanas. Plānos ir līdz jūnijam dabūt plato sporta stūri ar plauktu. Šonedēļ pārkrāsos melnus diskus. Aizmugurēja lampa ir kkadi 70% notonēta Priekšējā vecā spuldze izmesta ārā un ielikts jaudīgāks xenons ( vai leds es isti nezinu kā viņu tur sauc ) Reduktoram gultņi samainīti.Jauna bremžu trose un gripi.
 4. Sesks

  Pārdod rolleri

  Yamaha JogRR ar šķidruma dzesi. Sezonu vecs 50cc motorforce cilindrs Gianelli truba 12mm karbis ar sporta filtru Top Performance variators Sporta noname sajūgs ar zilajām atsperēm un lielo sarkano malossi atsperi Malossi karbona lapiņas Pagaidām ar stock sisknu iet 70, ar kādu sporta siksnu ies 90kmh mierīgi. Styling: SSP brake cylinder cover Buzzetti sānu kājiņa Aizmugurē tonēta lampa. Pirms nedēļas visi plastmasi pārkrāsoti tumši zilā krāsā ar violētu toni,metālika. Cena 670 Eiro. Cena runājama uz vietas.
 5. Sesks

  Pārdod rolleri

  Sīkāk pa wpp - 29113452
 6. Sesks

  Jog RR by Sesks

  Yo,tas nabaga jogs vēl pie manīm. Pa šo laiku neko dižu neesmu izdarījis. Tātad ir nokrāsots-Rāmis,atkal melns Nopirkts jauns variatora vāks jo nu vecajam nodila vietas kur stiprinās kurbuļa mēhānismi. Cits izpūtējs : Gianelli kkāds,ja godīgi es hz bet iet labāk. Pārtīta pravodka Aizmugures ratam uzlikta jauna miza Sporta sajūgs Stock lapiņas samainītas pret Malossi karbona lapiņām Sporta filtrs jo nu vecā kaste bija kā trešā kāja Priekšējās un aizmugurējās bremzes jaunas. Priekšā tagad brembo suports. Ir arī sarunāts krāsotājs kas visu rolleri pārkrāsos un salīmēs utt. Te dažas bildes.
 7. Pērku Piedāvājat yamaha jog rr plastmasas - wpp 29113452
 8. Sesks

  Maina rolleri

  Mainu Yamaha jog rr ja nemaldos 2005. gada . Esmu pirmais īpašnieks LV. Motors ir pārlasīts, lai iegūtu visu maksimālo ātrumu ir jāuzliek platāka siksna (jauna ) jo pagaidām ir oem siksna kura ir nodilusi. Setup: 12mm karbis sporta filtrs jaunas malossi karbona lapiņas Top performance variators Oem siksna Malossi lielā sarkanā atspere Sporta sajūga(noname) 107mm mazās zilās atsperītes MF 50cc cilindrs ar pilniba jauniem gredzeniem un virzuli.(Vīlēta izplūde) Giannelli izplūde. Ir daži defekti par kuriem pastāstīšu wpp (Defekti maznozīmīgi) Vizuālajam jāpiestrādā. Dokumenti kārtībā. Izskatīšu visus maiņas piedājumus. Piemaksa no abām pusēm ja vajadzīgs. Rakstīt wpp / zvanīt - 29113452
 9. Sesks

  Nedabūju vaļā

  izklausās sketchy
 10. Pērku 12'' riepu ideāli ja 140/70/12 bet der 130/70/12 vai citas piedavajat. 29113452 wpp NOPIRKTA
 11. Sesks

  Pērk/Pārdod Minarelli

  pērku 12 tinumu magnētu minarelli steidzami! wpp-29113452
 12. Sesks

  RIP Siksna, tagad nevar pielaist!

  uzliec tādu pašu izmēra siksnu kā vecā
 13. Sesks

  Spams

  čalim vnk neiet
 14. Sesks

  Spams

  xdd es līks
 15. Sesks

  Yamaha Aerox by Fuksis.

  Iztīri gaisinieku.
×