Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

divinjs

Members
 • Content count

  48
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

divinjs last won the day on October 28 2018

divinjs had the most liked content!

6 Followers

About divinjs

 • Birthday 07/23/2003

Contact Methods

 • Telefona numurs
  28615255

Profile Information

 • Braucu ar
  Yamaha jog R;Aprilia RX50

Recent Profile Visitors

1,194 profile views
 1. divinjs

  Jautājumu topiks

  Ar parūkšanu tukšgaitā pietiks lai gultņi piediltu. /filmix
 2. divinjs

  Jautājumu topiks

  Pirmā dzirdēšana,nezinu nevienu,kurš ir piebraukājis,pierūcini un atstāj mopēdu padarboties tukšgaitā. /filmix
 3. divinjs

  Yamaha Jog R

  Tos gumijas aizsargus es noņēmu nost! Paldies!
 4. divinjs

  Yamaha Jog R

  Labvakar, jāatdzīvina šis topiks arī! Sakarā ar to, ka forumā tāds izmirums, nestāstīšu visu sīki. Tātad, sakarā ar to, ka ziemā jogam neieliku jaunus gultņus, to nācās darīt martā, pie reizes pievērsos dažādiem sīkumiem, kā notīrīju visus karterus līdz galam pie reizes nomainīju visas špiļkas, taču vienai bija sačakarēta vītne, tādēļ tika izurbta lielāka Sakarā ar to, ka ZX'am bija daudz mazas buktītes, nopūtu to ar karstumizturīgo krāsu un klusinātāju nolīmēju ar stickerbombu (nekas vēl nelobas nost) Kā jau tika minēts, ieliku jaunus SKF C4 gultņus Ieliku arī jaunus gultņus subfreimā, ja tā viņu sauc Motors tika skaisti bez liekām drazām salikts Ieliku motoru rāmī un tad sākās grūtā regulēšana, par to liels paldies brālim @filmix Kad biju saregulējis, sāku likt plastmasas un noirku jaunu STR8 spoguli Vēlāk nopirku tonējamo laku lampām Iznāca kaut kā šādi Pēc šīm visām ciešanām beidzot pienāca brīdis, kad jogs tika pabeigts, pāris bildes ieskatam (protams, bildēs nav tik skaisti kā dzīve, tie, kas ir redzējuši, piekritīs) Viss tika nesteidzīgi salikts tīri un skaisti kā biju iecerējis Tātad, gala setups Dr evolution 70cc cilindrs (nedaudz pavīlēts) Mallosi multivar 21mm karburātors (precīza kopija) Leovince ZX izpūtējs Polini 90 filtrs Mallosi lielā sarkanā atspere Stage6 mazās sarkanās atsperes Priekš šī setupa iet gana labi, ratu gaisā var dabūt bez problēmām, jo rāviens ir labs, šis gan jau ir viss, iespējams esmu kaut ko piemirsis.Liels paldies cilvēkiem, kas palīdzēja šī rollera tapšanā, īpaši lielas paldies @filmix, drīzumā nekas netiks likts šajā topikā, jo esmu nonācis pie jauna mopēda- Aprilia rx 50 (piedodiet, ja dažas bildes sagriezās) Peace!
 5. divinjs

  Yamaha Jog R

  Paldies! Paldies, man arī ļoti patīk!
 6. divinjs

  Yamaha Jog R

  Nu ko, laikam klāt visgaidītākais updeits šajā topikā! Gari nevilcinoties, izstāstīšu visu, kas ticis izdarīts kopš pagājušā updeita. Tātad, gribēju, lai manā rollerī ir kaut kādi izgriezumi, parakājos pa instagramu un atradu vienu interesantu iegriezumu underseatā, vēlāk to uzzīmēju un izgriezu, manuprāt, sanāca ļoti skaisti Tad, kad visām plastikām tika aiztaisītas visas plaisas un robi, braucām pie krāsu veča pēc krāsām un ūdens smilšpapīriem, tad, kad visu iepirkām, protams, uztaisīju arī bildes (Piedodiet, ka bildes tā sagriezās) Tajā pašā dienā devāmies uz garažu,lai nogruntētu, tad, kad grunts nožuva, gājām pāri ar ūdenspapīriem, vēlāk visu krāsojām un lakojām, rezultās mani ļoti apmierina, tonis tāds, kā biju kārojis. Visas nokrāsotās plastikas Tas arī viss šajā updeitā, tagad tikai atliek sagaidīt siltāku laiku, lai saregulētu ,un tad jau atā ielās!
 7. divinjs

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku Yasuni R labā stāvoklī, var būt aprūsējis, visus piedāvājumus wpp-28615255
 8. divinjs

  Yamaha Jog R

  Jā, man arī patīk, izskatās, ka šis Valmierā būs 4 šāda krāsojuma rolleris
 9. divinjs

  Yamaha Jog R

  Interesanti un ļoti patīkami lasīt. Ar ko līpēji diskus. Kur pirki ručkas, man ar tādas no ebay pa kapeikām.:D veiksmi Diskus slīpēju ar slīpmašīnu, ručkas sūtīju Aliexpressā, Paldies! Paldies! Paldies, veiksme noderēs!
 10. divinjs

  Yamaha Jog R

  Labvakar, tauta! Tā nu ir sanācis, ka jogam šodien bija pirmais rūciens, bet vēl pirms tā esmu izgājis cauri ellei, par to zemāk! Tad nu tā, kaut kad decembra mēnesī ar brāli nolēmām, ka jogam ir jāliek virsū cilindrs un jāsit dūmā, cilindru liekot virsū atdūros ar šādu problēmu, drka neder, jo karteros ierobežotājs, tā bija liela problēma, ar laiku tas ierobežotājs tika novīlēts, pie reizes pāršķēļām karterus, lai viss ir ideāli Karteri tika nopulēti līdz galam, jo man personīgi nepatīk liekas drazas, tika iegādāti jauni gultņi un saļņiki Kad karteri bija salikti, sāku krāsot ratus un variovāku, vispirms kārtīgi noslīpēju, nogruntēju un tad krāsoju baltā krāsā Janvārī, kad motors bija daudz maz salikts, biju karbīša meklējumos, piedāvājumi bija daudz un dažādi, bet beigās, apspriežoties ar pāris cilvēkiem, izdomāju, ka ņemšu poļu ražojuma 21mm karbi, manuprāt, nav nekādas vainas + ir manuālais čoks Pirms pāris dienām atnāca mans ilgi gaidītais sūtījums, protaper ručkas, manas mīļākās Kā arī tika pasūtīts multivars ar ruļļu komplektu no user @RNALU, paldies tev! Tika sakopts kloķis Vienā dienā biju aizbraucies pie user @dzosuah uz Valmieru, viņš man uzdāvināja tādas lietiņas, kā jaunu priekšējo lampiņu, filtra eļļu Laikam ejot nopirku jaunu starteri (tiks likts virsū tīri izskata pēc) un jaunus bremžu lokus Kā arī sajūgā saliku atsperes Iegādājos jaunu paioli amortizātoru, jo vecais vienkārši bija sapuvis Aizvakar pabeidzu slīpēt plastikas Vakar beidzot sakrāmēju motoru Motors pirms Motors pēc Motoru iecēlu rāmī un pielaidu, te bildes, kā izskatās šodien Kā arī plānojās kaut kāds šāds krāsojums Iespējams, ka rīt iemetīšu video no first starta, P.S sanāca tāds max garš topiks,sorry, ceru, ka jums patiks!
 11. divinjs

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku sporta variātoru labā stāvoklī līdz 35e, piedāvājumus uz whatsapp-28615255
 12. divinjs

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu Ideāls stock variātors ar ruļļiem, slaideriem un buksi-7e Ideāls 12mm karburātors-7e Kolektora gumijas, katra pa 2e Sadarbojos ar omnivas pakalpojumiem, wpp 28615255
 13. divinjs

  Yamaha Jog R

  Labvakar! Šajā topikā es parādīšu ko esmu ieguvis un padarījis Lietas ko padarīju Pārtinu pravodku Nopulēju karterus Iztīrīju, noslīpēju un beigās nogruntēju variovāku Iztīrīju visu transmisijas telpu Saliku pravodku, bāku štoku uz rāmja Sarunāju jaunu amīti, jo vecais tā sarūsējis kā nez kas Noņemta centrālā peka Lietas, kas iegūtas no attacka un citiem pipariem Jaunu kolektora gumiju, jo vecā bija čābīga ( paldies user @dzosuah) Str8 5 pakāpju paaugstinātāju Polini 90 filtru (paldies brālim, jeb user @filmix) Mallosi sarkano atsperi Str8 svečpīpi Ngk sveci Kolektora blīvi Jaunas skrūves (paldies depo) Jaunus sprostiņus virzulim Izpūtēja blīvi Jaunas bendzīna sļauciņas Str8 custom aizdedzes puļķi Buzzeti sānu peku Varat piedāvāt stage6 oversize vai multivaru, kā arī gribēju pateikt, ka šajā rolleri nebūs nekādu lauku, viss tiks sterili salikts Gribēju ļoti pateikties šim cilvēkam, kurš mani visu laiku atbalsta un dod noderīgus padomus, user @dzosuah Un kas tad tas pa topiku bez bildēm? Te visi saldumi (piedodiet, ka tā sagriezās) Gaidiet nākamo upu, ceru uz pirmo startu Uzredzi!
 14. divinjs

  Topiks labām atsauksmēm

  Neizsakāmi liels paldies veikalam scooterparts.lv, iesaku tur iepirkties!
×