Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

divinjs

Members
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

divinjs last won the day on Marts 15

divinjs had the most liked content!

5 Followers

About divinjs

 • Birthday 2003.07.23.

Contact Methods

 • Telefona numurs
  28615255

Profile Information

 • Braucu ar
  Yamaha jog R

Recent Profile Visitors

996 profile views
 1. divinjs

  Yamaha Jog R

  Paldies! Paldies, man arī ļoti patīk!
 2. divinjs

  Yamaha Jog R

  Nu ko, laikam klāt visgaidītākais updeits šajā topikā! Gari nevilcinoties, izstāstīšu visu, kas ticis izdarīts kopš pagājušā updeita. Tātad, gribēju, lai manā rollerī ir kaut kādi izgriezumi, parakājos pa instagramu un atradu vienu interesantu iegriezumu underseatā, vēlāk to uzzīmēju un izgriezu, manuprāt, sanāca ļoti skaisti Tad, kad visām plastikām tika aiztaisītas visas plaisas un robi, braucām pie krāsu veča pēc krāsām un ūdens smilšpapīriem, tad, kad visu iepirkām, protams, uztaisīju arī bildes (Piedodiet, ka bildes tā sagriezās) Tajā pašā dienā devāmies uz garažu,lai nogruntētu, tad, kad grunts nožuva, gājām pāri ar ūdenspapīriem, vēlāk visu krāsojām un lakojām, rezultās mani ļoti apmierina, tonis tāds, kā biju kārojis. Visas nokrāsotās plastikas Tas arī viss šajā updeitā, tagad tikai atliek sagaidīt siltāku laiku, lai saregulētu ,un tad jau atā ielās!
 3. divinjs

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku Yasuni R labā stāvoklī, var būt aprūsējis, visus piedāvājumus wpp-28615255
 4. divinjs

  Yamaha Jog R

  Jā, man arī patīk, izskatās, ka šis Valmierā būs 4 šāda krāsojuma rolleris
 5. divinjs

  Yamaha Jog R

  Interesanti un ļoti patīkami lasīt. Ar ko līpēji diskus. Kur pirki ručkas, man ar tādas no ebay pa kapeikām.:D veiksmi Diskus slīpēju ar slīpmašīnu, ručkas sūtīju Aliexpressā, Paldies! Paldies! Paldies, veiksme noderēs!
 6. divinjs

  Yamaha Jog R

  Labvakar, tauta! Tā nu ir sanācis, ka jogam šodien bija pirmais rūciens, bet vēl pirms tā esmu izgājis cauri ellei, par to zemāk! Tad nu tā, kaut kad decembra mēnesī ar brāli nolēmām, ka jogam ir jāliek virsū cilindrs un jāsit dūmā, cilindru liekot virsū atdūros ar šādu problēmu, drka neder, jo karteros ierobežotājs, tā bija liela problēma, ar laiku tas ierobežotājs tika novīlēts, pie reizes pāršķēļām karterus, lai viss ir ideāli Karteri tika nopulēti līdz galam, jo man personīgi nepatīk liekas drazas, tika iegādāti jauni gultņi un saļņiki Kad karteri bija salikti, sāku krāsot ratus un variovāku, vispirms kārtīgi noslīpēju, nogruntēju un tad krāsoju baltā krāsā Janvārī, kad motors bija daudz maz salikts, biju karbīša meklējumos, piedāvājumi bija daudz un dažādi, bet beigās, apspriežoties ar pāris cilvēkiem, izdomāju, ka ņemšu poļu ražojuma 21mm karbi, manuprāt, nav nekādas vainas + ir manuālais čoks Pirms pāris dienām atnāca mans ilgi gaidītais sūtījums, protaper ručkas, manas mīļākās Kā arī tika pasūtīts multivars ar ruļļu komplektu no user @RNALU, paldies tev! Tika sakopts kloķis Vienā dienā biju aizbraucies pie user @dzosuah uz Valmieru, viņš man uzdāvināja tādas lietiņas, kā jaunu priekšējo lampiņu, filtra eļļu Laikam ejot nopirku jaunu starteri (tiks likts virsū tīri izskata pēc) un jaunus bremžu lokus Kā arī sajūgā saliku atsperes Iegādājos jaunu paioli amortizātoru, jo vecais vienkārši bija sapuvis Aizvakar pabeidzu slīpēt plastikas Vakar beidzot sakrāmēju motoru Motors pirms Motors pēc Motoru iecēlu rāmī un pielaidu, te bildes, kā izskatās šodien Kā arī plānojās kaut kāds šāds krāsojums Iespējams, ka rīt iemetīšu video no first starta, P.S sanāca tāds max garš topiks,sorry, ceru, ka jums patiks!
 7. divinjs

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku sporta variātoru labā stāvoklī līdz 35e, piedāvājumus uz whatsapp-28615255
 8. divinjs

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu Ideāls stock variātors ar ruļļiem, slaideriem un buksi-7e Ideāls 12mm karburātors-7e Kolektora gumijas, katra pa 2e Sadarbojos ar omnivas pakalpojumiem, wpp 28615255
 9. divinjs

  Yamaha Jog R

  Labvakar! Šajā topikā es parādīšu ko esmu ieguvis un padarījis Lietas ko padarīju Pārtinu pravodku Nopulēju karterus Iztīrīju, noslīpēju un beigās nogruntēju variovāku Iztīrīju visu transmisijas telpu Saliku pravodku, bāku štoku uz rāmja Sarunāju jaunu amīti, jo vecais tā sarūsējis kā nez kas Noņemta centrālā peka Lietas, kas iegūtas no attacka un citiem pipariem Jaunu kolektora gumiju, jo vecā bija čābīga ( paldies user @dzosuah) Str8 5 pakāpju paaugstinātāju Polini 90 filtru (paldies brālim, jeb user @filmix) Mallosi sarkano atsperi Str8 svečpīpi Ngk sveci Kolektora blīvi Jaunas skrūves (paldies depo) Jaunus sprostiņus virzulim Izpūtēja blīvi Jaunas bendzīna sļauciņas Str8 custom aizdedzes puļķi Buzzeti sānu peku Varat piedāvāt stage6 oversize vai multivaru, kā arī gribēju pateikt, ka šajā rolleri nebūs nekādu lauku, viss tiks sterili salikts Gribēju ļoti pateikties šim cilvēkam, kurš mani visu laiku atbalsta un dod noderīgus padomus, user @dzosuah Un kas tad tas pa topiku bez bildēm? Te visi saldumi (piedodiet, ka tā sagriezās) Gaidiet nākamo upu, ceru uz pirmo startu Uzredzi!
 10. divinjs

  Topiks labām atsauksmēm

  Neizsakāmi liels paldies veikalam scooterparts.lv, iesaku tur iepirkties!
 11. divinjs

  Yamaha Jog R

  Iespējams, ka mana priekša tiks ieveidota kā tavam jogam, bet nu tas tikai nākotnē. Paldies!
 12. divinjs

  Yamaha Jog R

  Labvakar! Tātad saņēmos uztaisīt update. Šeit īpaši garās ābeces nelikšu, jo nevienam īsti neinteresē. Tātad lietas, kas padarītas viss izjaukts līdz rāmim notīrīta rūsa, kas bija uz rāmja un citur nokrāsotas šādas lietas ,protams, ar kompresoru- rāmis, štoki, stūre, dzeses plastikas, salons, un vēl visādi sūdi noņemts stock cilis, biju šokēts, jo cilis un virzulis bija diez gan sadilis iegūta galīgi svaiga drka, pat nav vēl iebraukāta, paldies user @MrElvis4 iegūta pakaļējā lampa, paldies user @Ingmārs Kļava saliktas visur svaigas skrūves no scooter-attack pasūtītas visādas lietas un arī abas galīgi jaunas mizas un stage6 sarkanās mazās atsperes, paldies user @dzosuah Lietas, kas vēl jāpadara līdz openam jauns krāsojums un daži pārveidoti plastmasi karterus, un citas lietas sapucēt jaunas ručkas temperatūras dačiks f1 spogulis diski un variovāks tiks pārkrāsots un vēl visādas lietas, kuras vēl īsti neesmu pārdomājis Plānojamais setups uz sezonu Vīlēta drka Polini 90 filtrs Mallosi multivar 17,5 dellorto karbis zx truba, nezinu vai paliks Bildes, kas parasti visiem patīk vairāk nekā garā ābece Rāmis un štoki pirms Pēc- fotogrāfēts tad, kad nožuvis, te jau visas krāsotās lietas Vecais stock cilis Jaunā drka Jaunās atsperes lampa ar norm tonējumu, tādu jau dabūju Viss +/- SARAKSTĪTS. Iespējams, ka pēc nedēļas būs klāt paciņa! Uzredzi!
 13. divinjs

  Topiks labām atsauksmēm

  Ļoti labas atsauksmes par @MrElvis4, vairāk šadus cilvēkus!
 14. divinjs

  Topiks labām atsauksmēm

  Tiešām ļoti labas atsauksmes par @Ingmārs Kļava. Visu ļoti ātri nokārtoja un pats galvenais par ļoti saldām cenām.Iesaku sadarboties, neapčakarēs!
 15. Neesmu pārliecināts, vai kādam ir, bet tomēr ielikšu! Pērku Yamaha jog R pakaļējo lampu, visi piedāvājumi wpp- 28615255
×