Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

divinjs

Members
 • Content count

  36
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About divinjs

 • Birthday 2003.07.23.

Contact Methods

 • Telefona numurs
  28615255

Profile Information

 • Braucu ar
  Yamaha jog R

Recent Profile Visitors

747 profile views
 1. Motors

  Pārdodu Ideāls stock variātors ar ruļļiem, slaideriem un buksi-7e Ideāls 12mm karburātors-7e Kolektora gumijas, katra pa 2e Sadarbojos ar omnivas pakalpojumiem, wpp 28615255
 2. Labvakar! Šajā topikā es parādīšu ko esmu ieguvis un padarījis Lietas ko padarīju Pārtinu pravodku Nopulēju karterus Iztīrīju, noslīpēju un beigās nogruntēju variovāku Iztīrīju visu transmisijas telpu Saliku pravodku, bāku štoku uz rāmja Sarunāju jaunu amīti, jo vecais tā sarūsējis kā nez kas Noņemta centrālā peka Lietas, kas iegūtas no attacka un citiem pipariem Jaunu kolektora gumiju, jo vecā bija čābīga ( paldies user @dzosuah) Str8 5 pakāpju paaugstinātāju Polini 90 filtru (paldies brālim, jeb user @filmix) Mallosi sarkano atsperi Str8 svečpīpi Ngk sveci Kolektora blīvi Jaunas skrūves (paldies depo) Jaunus sprostiņus virzulim Izpūtēja blīvi Jaunas bendzīna sļauciņas Str8 custom aizdedzes puļķi Buzzeti sānu peku Varat piedāvāt stage6 oversize vai multivaru, kā arī gribēju pateikt, ka šajā rolleri nebūs nekādu lauku, viss tiks sterili salikts Gribēju ļoti pateikties šim cilvēkam, kurš mani visu laiku atbalsta un dod noderīgus padomus, user @dzosuah Un kas tad tas pa topiku bez bildēm? Te visi saldumi (piedodiet, ka tā sagriezās) Gaidiet nākamo upu, ceru uz pirmo startu Uzredzi!
 3. Neizsakāmi liels paldies veikalam scooterparts.lv, iesaku tur iepirkties!
 4. Iespējams, ka mana priekša tiks ieveidota kā tavam jogam, bet nu tas tikai nākotnē. Paldies!
 5. Labvakar! Tātad saņēmos uztaisīt update. Šeit īpaši garās ābeces nelikšu, jo nevienam īsti neinteresē. Tātad lietas, kas padarītas viss izjaukts līdz rāmim notīrīta rūsa, kas bija uz rāmja un citur nokrāsotas šādas lietas ,protams, ar kompresoru- rāmis, štoki, stūre, dzeses plastikas, salons, un vēl visādi sūdi noņemts stock cilis, biju šokēts, jo cilis un virzulis bija diez gan sadilis iegūta galīgi svaiga drka, pat nav vēl iebraukāta, paldies user @MrElvis4 iegūta pakaļējā lampa, paldies user @Ingmārs Kļava saliktas visur svaigas skrūves no scooter-attack pasūtītas visādas lietas un arī abas galīgi jaunas mizas un stage6 sarkanās mazās atsperes, paldies user @dzosuah Lietas, kas vēl jāpadara līdz openam jauns krāsojums un daži pārveidoti plastmasi karterus, un citas lietas sapucēt jaunas ručkas temperatūras dačiks f1 spogulis diski un variovāks tiks pārkrāsots un vēl visādas lietas, kuras vēl īsti neesmu pārdomājis Plānojamais setups uz sezonu Vīlēta drka Polini 90 filtrs Mallosi multivar 17,5 dellorto karbis zx truba, nezinu vai paliks Bildes, kas parasti visiem patīk vairāk nekā garā ābece Rāmis un štoki pirms Pēc- fotogrāfēts tad, kad nožuvis, te jau visas krāsotās lietas Vecais stock cilis Jaunā drka Jaunās atsperes lampa ar norm tonējumu, tādu jau dabūju Viss +/- SARAKSTĪTS. Iespējams, ka pēc nedēļas būs klāt paciņa! Uzredzi!
 6. Ļoti labas atsauksmes par @MrElvis4, vairāk šadus cilvēkus!
 7. Tiešām ļoti labas atsauksmes par @Ingmārs Kļava. Visu ļoti ātri nokārtoja un pats galvenais par ļoti saldām cenām.Iesaku sadarboties, neapčakarēs!
 8. Neesmu pārliecināts, vai kādam ir, bet tomēr ielikšu! Pērku Yamaha jog R pakaļējo lampu, visi piedāvājumi wpp- 28615255
 9. Tālu gabalu mērojām uz šo pasākumu,biju pirmo reizi,ļoti patika,nevaru par neko sūdzēties,respect!
 10. Eyoo! Trešais update šajā topikā, diemžēl, gan ar sliktām ziņām, gan ar labām! Sākšu ar labajām-Tātad rollerim jau no paša sākuma bija diez gan īss ručkas gājiens, tika iztīrīta variātora telpa un pieskrūvēt eļļas bačuks, jo kratījās tur iekšā kā nelabais, rolleris tika kopts un tīrīts katru dienu,un pirms dažām nedēļām nu user @noxwenieķerts max izjāts Leovince ZX, tagad zxs sakopts un uzpucēts neticami labi, bet ,diemžēl, biju vīlies, jo līkums bija tā pieplacināts, bet šodien jau sametināja un paspēju uzlikt, vajag vieglāku ruļļus, rīt iemetīšu bildi kā izskatās uz joga , un arī tēvam atdota visa nauda par rolleri! Tagad sliktās- Sāksim ar to, ka vienā siltā vasaras dienā braucām ar rolleriem un apsdādināja menti, gribēja uzrakstīt proķi par to, ka neredz numuru,labi izspruku cauri sveikā, no tās dienas numurs pie vario vāka.19.augustā nomazgājām rollerus un devāmies uz Cēsu mītu, braucot pāri sliedēm izkrita pakaļas lampa un ierāvās ratā, nu wtf? Tam visam ir šāds secinājums, lielākā daļa no plastmasām turās uz kaut kādiem savilcējiem, nekas ziema priekšā, rāmis arī sarūsējis kā kaut kāds opelis , skrūves arī sarūsējušas, riepas tā sadilušas. Cēsu mītā dabūju 3 vietu stock draģos un pazaudēju arī kaut kādiem dērbjiem- bija video, brt pazuda, sameklēšu Lietas, kas jāizdara pa ziemu Jāuzliek jaunas mizas( ir sadabūtas) jākrāso rāmis un štoki( protams, ar kompresoru) Jānolīmē klusinātājs ar karbona plēvi Jāpulē tie paši karteri un vēl daudz kas Jāved uz pūlverošanu rati, vario vāks un vēl kaut kas Jānoplēs uzlīmes Setups plānojas šāds Vīlēts stock cilindrs Valmieras stilā Leovince ZX izpūtējs Polini 90 grādu filtrs vai arī double layer filtra švamme (iesakāt, kurš variants labāks) Mallosi multivar vai cits sporta variators Plāni stylingā F1 spogulis Stage6 5 pakāpju paaugstinātās Tonētas lampas Metāla grīdiņas Pūlveroti rati 100% ir vēl kaut kas , ko es aizmirsu. P.S , ja zvaigznes sakritīs būšu closingā Te bildes( vakar uzņēmu ) Pirms Pēc (rīt būs bilde, kā izskatās uz rollera) Ja tu izlasīji šo garo grāmatu, tad cepums tev! Līdz ziemai, kad sākšu grūst iekšā naudu!
 11. Tests ar rapšu eļļu
 12. Meets tiešām bija izdevies ļoti labs, liels paldies organizatoriem un viņu apņēmībai!
 13. Labrīt, labdien, labvakar! Mini ups ir klāt. Tātad, pirms kāda laika jogs tika piereģistrēts un tika dabūts nummurs un tehniskā pase. Šeit bilde : Vienu dienu braukāju ar nummuru bagāžniekā (daži redzēja), jo nevārēju izlemt , kur nummuru novietot, beigās izdomāju, ka jāliek pie pakaļas. Viss tika uzinstelēts ar lenķīšiem. Manuprāt sanāca diezgan labi( Ceru, ka menti nepiesiesies) Bilde : Šodien biju Valmierā meklēt tonējamu laku. Izbraucu gan depo, gan auto veikalu, nekur arī nedabūju. Varbūt kāds var pateikt, kur viņu nopirkt? Tātad lietas, kuras jāizdara līdz 5.augusta Cēsu mītam Jāiztīra variātora telpa( Ja būs laiks, tad rīt tiks darīts) Beidzot jānotonē lampas Un varbūt nopirkt kaut kādu sporta trubu Rolleris iet diezgan neslikti priekš stoka , tie ir 70km/h ( Jā , Jā, zinu , ja uzlīmētu dažas stage6 uzlīmes ietu labāk) Kā arī esmu sācis pamazām raut ratā, tikai bail, ka neparaujos uz muti. Šodien Valmierā redzēti daži vietējie gangstas, un kā arī pabūts Car washā, šeit pāris svaigas bildes Baigā interese uz šo topiku nav, bet likšu vismaz priekš sevis. Palieciet tūnēti!
 14. Vienas ķibeles tik ar to jogu, bet vienalga veiksmi turpmāk!
 15. Iedod izbraukt, veiksmi!