Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

mangarsoananasi

Members
 • Content count

  42
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About mangarsoananasi

 • Birthday 1999.06.15.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Riga
 • Braucu ar
  Zip sp

Contact Methods

 • Telefona numurs
  28855565

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Enable
 1. mangarsoananasi

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pardodu stage 6 mk2 ac cilindru. Cena 50 Vairak info 22002235
 2. mangarsoananasi

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Sveiki poweristi . Pārdošanā iet malaguti f12 karteri ac - 15eur rāmis bez doķiem ar stuntbar -15eur priekšējais amītis - 10eur priekšējā riepa ar disku ideālā stāvoklī 20eur priekšējais bremžu disks - 10eur Brembo bremžu sistēma - 10eur No name 72cc ac cilindrs ar galvu un athena virzuli -40eur top performance variators bez rulliem un trūkst tas metalins kas iet cauri varikam -35eur Aizmugurējais disks ar gumiju - 15eur Stock Wing -5eur Stock skīvji -7eur Raksti WhatsApp 28855565 varbūt esmu kaut ko piemirsis Bildes privāti.
 3. mangarsoananasi

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu minarelli ac karterus ar reduktoru - 25eur top performancē variators -30eur mallosi sajūgs - 25eur
 4. mangarsoananasi

  Slapst nost

  Sveci skatījos . Tagad ieliku 17.5 65 dizi. Tagad vismaz lec bet dodot rucka lago. Es domāju ielikt lielāku diži rit .
 5. mangarsoananasi

  Slapst nost

  Sveiki poweristi. Problēma sekojoša .Tatad aerox 70cc top performance un 12 karbis (zinu smiekligi) roks pielec var iedot rucka un uzcelt abarotus un slāpst nost . Un pēc tam nelec . Vins taka pielec uz 2sek un noslāpst . Pa reto pielec un var izbraukt . Tiešām steidzami . Kip domaju ka lielāku karbi uzmest un būs safe. Ko sākat ? STEIDZAMI PALIDZIBU
 6. mangarsoananasi

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Sveiki pardodu old zipinu. Ar dokumentiem viss kārtība . setups 70cc dr evo ar jauniem gredzeniem un virzuļi. 19dellorto karbis. Mallosi multivars . Buzzeti sānā kājiņa un motoforce īsa rucka Ir visas plastmasas ideāla stāvokli tikai japarkraso . Bildes ir bez plastmasām . Nestrādā amitis un saplīsa atslēgas mehanisms bet atslēga ir un stūri var nobloķēt . Līdzi dodu killswitch. Izsputejam trūkst klusinātājs un stiprinājums. Bet rolleris lec. Sikak privati 28855565 Cena -350eur .
 7. mangarsoananasi

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Tirgoju zip veca rāmis ar nummuru un tehnisko bez parrakstisanas. -20eur stock cilindrs ar galvu un virzuļi gredzeniem -15eur (2x) stock variators -5eur (2x) stock magnēts hp2 ja nemaldos -5eur (3x) ac hp1 karteri abas puses ar sajugu virsu un reduktoru ir tāda pasvaka stavokli bet ja rokas neaug no dirsas var salabot -20eur atrodos Rīgā 28855565 bildes privāti.
 8. mangarsoananasi

  Pērk/Pārdod Piaggio

  Sveiki tātatad tirgoju vai mainu sporta stūri plato un plauktu uz piaggio . Praktiski jauna pirkta jauna un plaukts arī jauns . Stūrei protams ir dažas svikas bet uzliekot Ruckas to neredz . Cena par abiem kopā 40eur 28855565 rakstāt watsappa vai maiņu pret 21 dellorto karburatoru.
 9. mangarsoananasi

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Tātad tirgoju piaggio old zip. Setups drevo 70cc tikko uzlikts jauns virzulis gredzeni. Mallosi multivars . Īsa gāzes rucka. Dellorto 17.5 karbis . Rolleris ir ejošs bet pašlaik noņemts izsputejs un prieksejie plastmasi. Dokumenti ir . Rolleris ir jāregulē . Pravodka nav graizīta. Atslēga strada viss ka vajag. Vel līdzi dodu velvienu zip rami ar dokiem. Karterus ar klokeni . 50cc cilindru. Sporta stūri sporta plauktu . Šis gan ir pilnībā izjaukts zips. Sīkāk whatsapp 28855565. Cena par visu kopā - 550 eur .
 10. mangarsoananasi

  Keeway negrib lekt

  Viss ko varu pateikt ir ... pēc manam domām 1 nomaini sveci. 2 iztīri karburatoru . 3 kaut kur sūc gaisu tāpēc negrib lēkt .
 11. mangarsoananasi

  Nelec galīgi

  Viss ko es varu pateikt ir ja ar coku vīns grib lēkt iemet lielāku dīzi un mēģini . Vēl noņem filtru iedod pilna rucka un iepūt to starter aerosolu iekšā pa karburatoru un tad uzreiz mēģini piedarbinat. bet noteikti kaut ko esi salicis nepareizi. Noteikti salniks nav kārtīgi. Bet nu cīnies un mēģini pielaist savu drapaku. Bet vismaz visa ziema priekšā ko cakareties
 12. mangarsoananasi

  Nelec galīgi

  Neesmu pārliecināts varbut salniku izpūta. Jo Tu nevari zināt . Tas var notikt mili sekunde
 13. mangarsoananasi

  Atsauksmes/Kritika Closing17'

  Pasākums bija labs trasē daudz aktivitates vienīgais mīnus tam , vai nu man rolleris nevilka vai arī kollona brauca pārāk ātri bet pasākums tiešām izdevies gaidu Openu.
 14. mangarsoananasi

  Nelec galīgi

  Varbūt esi kaut ko nepareizi salicis vai salniku nepareizi ieliki .
×