Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Indzis

Members
 • Content count

  90
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Profile Information

 • Pilsēta:
  Daugavpils
 • Braucu ar
  Aprilia sr50 2gen

Recent Profile Visitors

900 profile views
 1. Pērku aprilia sr50 2gen bcd slēgto aizmuguri un lexus style pakaļējo lampu ar iebūvētiem pagriezieniem. PM vai whatsapp 28627430
 2. Meklēju šādu priekšejo plastmasu priekš Aprilia sr50 2gen. Ar piedāvājumiem PM vai whatsapp 28627430
 3. Indzis

  Gabarītu lukturi

  Sveiki! 2 genam tukšgaitā nedeg priekšējie gabarīti, aizmugurējie deg, bet ļoti blāvi. Cik saprotu, ja ir aķis, tad gabarītiem vajadzētu degt vismaz uz 40%. Vai tā varētu būt strāvas regulatora vaina? Aķis jauns ielikts.
 4. Indzis

  Spams

  Eem, es īsti nezinu kā, bet var principā paņemt noteiktu audumu un pāršūt sēdekli. Tas arī būtu viss tas darbs. Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk
 5. Indzis

  Spams

  Te ieskats par Daugavpils openu no @Ostapko777! Izbaudām!
 6. Indzis

  ASA By Eģiks

  Paņem ar fleksi nošmirgelē uzgriezni, paļjubamu snāks! Pēc tam ja kas nopirksi jaunu!
 7. Indzis

  Pērk/Pārdod Peugeot

  Pērku Peugeot Speedfight 2 ac vertikāla motora sporta trubu! Vēlams yasuni vai pro repliku.
 8. Sveiki! Gribētu zināt, 1)kurš no abiem rollerim ir ērtāks, 2) rolleru plusi, mīnusi, 3) ar kuru rolleri ir ērtāk/drošāk/stabilāk braukt? Jau iepriekš paldies par atbildēm!
 9. Indzis

  Patiesības spēle

  Vispār neberu. Ko labāk, noskatīties, kā nodedzina tavu rolleri vai tavus 10000 eiro?
 10. Indzis

  Jautājumu topiks

  Ahh, cik var teikt jau! Vispopulārākais saits ir scooter-attack.com, bet nezinu vai priekš dio tur kas būs. Nu eksistē taču google! Pasērfo un pameklē!
 11. Indzis

  Vai ir jēga pirkt pagaidu rolleri ?

  Nopērc mopēdu Rīga! Nu vai deltu, kas pašam labāk patīk. Ja priekš laukiem Tev vajag (Tu tur Kko teici) tad pilnīgi vēsais variants!
 12. Indzis

  Vai ir jēga pirkt pagaidu rolleri ?

  Bet ja zināšanas rolleros ir mazas, tad tas konstruktors visu vasaru būs jāskrūvē(manas domas) un tad jau nav nekādas jegas viņu pirkt.(ja nu vienīgi negribi iemācīties saprasties ar tehniku)
 13. https://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgbhfg.html Kas ta nu???
 14. Indzis

  Jautājumu topiks

  Atskrūvē priekšējo variatora daļu, noņem pašu variatoru, iekšā atradīsi rullīšus. Izmēri priekš honda x8rs ir 16x13. Par gramiem būs jāeksperimentē, jo to nevar tā uzreiz pateikt. Jāskatās kāds tev setups.
 15. Indzis

  Jautājumu topiks

  Ja liec 70cc, būtu ieteicams nomainīt kloķeni, jo tā var arī neizturēt to slodzi. Ieteicams uzlikt lielāku karburatoru. Piemēram kādu Stage6 dellorto 19mm. Protams būs jāpērk arī dīzes, par to, kādas tev vajadzēs pateikt nemācēšu, tur tev jāskatās pašam. Protams vari arī izvēlēties likt sporta trubu vai nē, un vai tūnēt transmisiju. Ja nē, tad transmisijai būtu jānomaina variatora ruļļi, mazās sajūga atsperes un lielā. Vēl vari izvēlēties vai tu gribi sporta gaisa filtru vai nē. Ja tūnēsi transmisiju, tad rolleris brauks vēl ātrāk. Kur meklēt? Ieej scooter-attack.com, izvēlies savu modeli un atradīsi visu, ko vajag!
×