Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

žurka

Members
 • Content count

  38
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About žurka

 • Birthday 2001.06.12.

Contact Methods

 • Skype
  roberts123457
 • Telefona numurs
  20326917

Profile Information

 • Pilsēta:
  Grobiņa,Liepāja

Recent Profile Visitors

644 profile views
 1. žurka

  Liepāja

  Same
 2. žurka

  Pie lieliem RPM raustas

  Hmm, romets 727 ar karbu, tas ir vecs info
 3. žurka

  Pie lieliem RPM raustas

  Gaisa skruuve ,man tuksgaitai ir cita skruve. Man viss ir stock , no kurienes man dizes neder.
 4. https://failiem.lv/u/fnek79ux Regulejot gaisa skrūvi skruvejot to dziļāk tad pie mazakiem abarotiem raustas, bet kad ir uz āru tad lenam iedodot ručka tad tikkai pie beigam raustas, nekads rev limiteris man nav, elektonika parbaudita, nekā. Rit ir doma regulet adatu,bet vai tas palidzes ? Šis viss sakas tad kad nomainiju kārbu.
 5. žurka

  Nabags neiet uz priekšu.

  Transmisijā viss ok
 6. Pirms pāris dienām ar mopēdu nobraucu ap 50km, ceļa mājup vairs negāja uz priekšu max 30km/h kaut vai kādreiz varēju lidot uz 70km/h. Paceļot pakaļas riepu gaisa rolleri ir apgriezienu, viss griežas nu takā vaidzetu. Tiklīdz uzlieku dirsu tā neiet. Karburators tīrs, gaisa filtrs tīrs, vārsti kārtībā, mazās trubiņas tīras, lielas truba tīras. Nu nezinu ko darīt
 7. žurka

  Neiet ka vaidzetu

  U
 8. žurka

  Neiet ka vaidzetu

  Haha, smieklīgi, Nafig tu raksti ja palīdzēt nevari?
 9. žurka

  Neiet ka vaidzetu

  Tātad, esmu saskāries ar lielu problēmu. Paceļot aizmugurējo riepu un iedodot gāze tam ir spēkā daudz un apgriezienu arī, protams, riepa griežas līdz. Sajūta tāda takā ietu pāri 100km/h Bet tiklīdz pats uzsēžos un sāku braukt, tam nav spēkā.
 10. žurka

  Melni dumi

  Vārstus noreguleju, aizgāja.
 11. žurka

  Melni dumi

  No izputēja vaidzetu nākt melniem dūmiem visu laiku? Tagad braucot mājās kkas aizgāja ciet. Visu ceļu varēju 70vieta izspiest 20 un kad sasniedz tos 20km/h sāk raustīties un kad uzceļ uz ķepas un iedod rucka tad Abaroti ir un riepa iet līdzi, bet kad uzsēžas uzreiz negrib iet. 4takteritis man.
 12. žurka

  Rox nelec, iespējams kleme

  Nu ko
 13. žurka

  Rox nelec, iespējams kleme

  Bet dzirkstele ir liela, redzama ļoti liela Un kapēc tad motors tā atpstājas taka kāds viņu apturētu uzreiz.
 14. žurka

  Rox nelec, iespējams kleme

  Braucot mājas notika tāds kā brīnums. Rolleris noslāpa kautvai devu ručkā, kurbulēju un pieleca, bet noslāpa uzreiz. Vairs pielaist nesanāca, tad stūmos mājas. Dabūju pielaist uz 2 sekundēm, un noslāpa, bet noslāpa tā taka motoru apturētu vienā milisekundē. Nu ko ārdu nost. Dzirkstele ir laba un liela, bet tāpat nelec, izārdiju variātoru, nekā neatradu. Nu ko apnika kurbulēt sākam stumt, sajūgā iemetām skrūvi lai griežas motors. Stumām kādas 5 min nekā, neviena sitiena un ik pa laikam nosprūst variātors, tapēc pagriež to ar uzgriezni mazliet lai atkal pagriež. Nu ko ārdam talak, atrodam kad Indiķenei vads tieši no gala noplīsis, pieliekam, bet vienalga neleca. Nu ko laižu klāt ar kurbuli, kad pēkšņi no viena miniena, no izpūtēja iznāca liels spiediens, liels pūtiens. Tāpat nekā, pēc 2 min kurbulēšanas, variators nosprūa un apnika pisties.
×