Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

anilisa

Members
 • Content count

  21
 • Joined

 • Last visited

About anilisa

 • Birthday 2007.07.07.

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.scooters.lv
 • Skype
  Scooters.lv
 • Telefona numurs
  0037167704871

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga, Gogoļa iela 14
 • Intereses:
  Rezerves un tuninga detaļu tirdzniecība! Pieredze 8 gadi. Konsultācijas. Regulāri sūtījumi.
 • Braucu ar
  Divrītenis

Recent Profile Visitors

705 profile views
 1. anilisa

  S-P.lv 2013 opening Video , Bildes.

  https://www.facebook.com/media/set/?set=a.572036832827707.1073741827.195479110483483&type=1 Scooters.lv bildes no Zirgu speka turnīra
 2. anilisa

  STENDA IZRAKSTI

  Mēs centāmies maksimāli visu pareizi pierakstīt, bet kā jau cilvēkam pienākas, viņš var kļūdīties, tāpēc atvainojamies, ja kādam norādītā informācija ir nepareiza. Paldies, ka par pamanīto kļūdu paziņoji.
 3. anilisa

  STENDA IZRAKSTI

  Scooters.lv stenda rezultātu apkopojums. Kopējais dalībnieku skaits - 40. Iespējams, ja dalībnieku skaits būtu lielāks, tad mēs vērtētu ne tikai pēc cilindra kubatūras, bet arī pēc skūtera dzesēšanas sistēmas un visas komplektācijas kopumā. Pēc datu apkopošanas izcilu piemēru rādija Armands, protams, neskaitot Harley un KTM. Ja salīdzināsiet viņa rezultātu ar citiem, tad ievērosiet, ka viņam ir pat labāks, kā dažiem maxi skūteriem. Tāds iznākums ir pateicoties, labai komplektācijai un regulēšanai. Armands un Andriks ne pirmo gadu jau nodarbojas ar skūteriem un piedalās sacensībās, tāpēc nebūtu godīgi, attiecībā pret citiem, vērtēt viņus vienā līmenī ar pārējiem. Tātad, labākie rezultāti: 50cc Stock klasē ar rezultātu 7.1 ZS Vladislavs Časnovičš 70cc čuguna klasē ar rezultātu 10.5 ZS Armands Itkačš 70cc alumīnija klasē ar rezultātu 12.6 ZS Edvards Zodziņš Veiksmi regulēšanas procesā, jo tas dod 50% no gaidītā rezultāta! https://www.facebook.com/photo.php?fbid=570945606270163&set=a.195490273815700.46036.195479110483483&type=1&theater
 4. anilisa

  STENDA IZRAKSTI

  Paldies visiem, kas riskeja un tomer izmantoja interesantu iespeju parbaudit savu "zirgu" uz zirgspejam:) Rita meiginasim izlikt kopigo tabulu, kur bus redzeti rezultati, diemzhel grafikus neliksim, jo mums to grutak izdarit neka jums pashiem. Delj laika saspringuma grafikos nav mineti pareizi skutera modelji, BET PASHI RADITAJI IR ISTIE:)
 5. anilisa

  Spams

  Scooters.lv ir scooters.lv skype:)
 6. anilisa

  Spams

  TU??? a ja piecas vietas aiznjemtas uz tava varda no 7:00 no rita
 7. anilisa

  Spams

  No 9:00 lidz 12:16 vel ir viss brivs ja kads var piebraukt pirms Plazas vai braukt bez kolonas varat droshi pieteiksties
 8. anilisa

  Spams

  Kads varetu ludzu man atrast labo youtube video ar jaudas stendu:) Lai varetu saprast kas tas ir??? Paldies jau ieprieks par atsaucibu:) Linkus sutiet uz PM vai infor@scooters.lv
 9. anilisa

  Spams

  Ja pardodas:) 45ls Minarelli, ir ari Stage6 Sport Pro lidzigie Fly - 40ls Minarelli un Piaggio
 10. anilisa

  Spams

  HOOK: Šodien parunājos ar Scooters.lv + Cortezu nonācam pie Jums bēdīga secinājuma, bet par to vrb vēlāk. FISHMEN: Kā reizi šodien pirms 30min vēl runājām ar cortezu, viņš pavisam kko citu teica par tevi, un arī scooters darbinieces arī. Labāk neteikšu neko skaļi. Anilisa: Domaju ja bus interesanti, kursh ko teicis, varam vel reiz izrunat 1.maija:D BET FAKTS PALIEK FAKTS: HOOK DABUJA KO GRIBEJA - PAR VINJU RUNA!!!! :) :)
 11. anilisa

  Jaunie niki

  Vecaja - Adik un anilisa Jaunaja - anilisa ABI DIVI = SCOOTERS.LV
 12. anilisa

  kas labāks?

  1. Jaizplano budžets. 2. Japarliecinajas vai ir iespēja dabūt rezerves daļas, ka arī plastiku (cenas robežas). 3. Tunings nav leta lieta, pat ja būs minimālais. Visletākais un ekonomiskais varinats 4T rolleri 50cc. Ja ir naudiņa labak ņemt rollerus ar 2T 50cc Minarelli vai Piaggio dzinēju, efektivāks ar ūdens dzēsi, bet var arī gaisa būs ok. Salīdzinot ar gaisa dzēsi, ūdens dzēses cilindri ir dargāki. Ja atradisiet patikamu variantu, labak ņemt līdzi cilvēku, kas patiešam saprot tehnikā, lai nav pēc tam nepatikāmo parsteigumu. Ja perkat rolleri ar tuningu, atkal nav jaizmirst ka visiem tuninga detaļam ir savs resursa laiks, ka arī svarīgi lai rolleris ir saregulēts.
 13. anilisa

  Spams

  Uzrakstiet man PM kad to planojat veikt?
 14. anilisa

  Carbona plēvēs

  Pēc mūsu pieredzes, pašiem var aplimēt kaut kādus nelielus elementus (mazo plastiku, izpūtēja bunduli), jo ir vieglāk un lētak. Ja dari to pirmo reizi, labak pirms tam patreneties, jo nav nemaz tik viegli ka varbūt no sākuma liekas. Parasti līme ar fena palīdzību. Ja aplīmets viss plastiks rezultātā plēve diemžēl pēc laika atlīmējas, ka arī ja būs piemēram karbona imitācija paliek netīra virsma, kuru ļoti grūti dabūt vaļa. Ja tomer gribas pameģinat jaizvēlas kvalitīvu plevi un cilvēku, kas to labi izpildis.
 15. anilisa

  SKF veikals.

  Mums ir Corteco Minarelli blīvslēģi. Pastav vel dargāks variants Polini - visaugstāka kavlitāte, tie ir gan Piaggio, gan Minarelli.
×