Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

filmix

Moderators
 • Content count

  1 640
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

Everything posted by filmix

 1. filmix

  Spams

  Smaga aizdoma,ka aizdedze nav pareizi.
 2. filmix

  Piaggio NRG mc¹ 1996

  Rāmis grib svaigu krāsas kārtu. Lai veicās ksero!
 3. Uzraksti mentenē zajavu,ka nopizdoja maku ar tiesībām,būs lētāk. Jaunas uztaisīt ātri,paņem id karti līdz un viss,vienā brīdi būs bilde jauztaisa thats all,ātri viss notiek.
 4. filmix

  Aprilia sr50r no LT

  ja ir izjaukts līdz rāmim,kāpēc nenokrāsot? vismaz zini,ka apakšā viss fresh. Izskatas labi,cīnies!
 5. filmix

  minarelli kloķene iekš ķīnas 1e40qmb blokos

  ja maini variatoru,magnētu un virzuli,tad der.
 6. filmix

  '95 Yamaha CW 50 by Weedzz

  Vienīgi likt roxa tiltā 2gena štokus,manam bws vienu brīdi tā bija. Lai veicās.
 7. filmix

  Piaggio NRG mc1 1994

  Vispār jau F15.
 8. filmix

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Yamaha booster,ideāls variants,kas grib labu mopēdu par mazu summu,lai atkal spētu rūkt un braukt ratā nepieciešams sametināt mazo karteru pusīti.No setupa vīlēta drka 70cc,jauni kloķa gultņi ar saļņikiem,divu kulaciņu sajūgs,svaiga motoforce siksna,kkads nestock variators,gianelli extra truba un 21mm phbg karbis,vizuāli svaigi krāsotas plastikas,ar kompresoru,protams,skaisti izgriezumi,evils utt,tnt paaugstinājums,2gen srkas diski,platā str8 stūre,str8 plaukts,īsā tomaselli ručka,sagraizīts vario vāks,roxa dakša utt utt,gan jau ir vēl kkas ko piemirsu. http://www.bildites.lv/a/fnxzydpc#dpadsekv http://www.bildites.lv/a/fnxzydpc#bdvkr6qv http://www.bildites.lv/a/fnxzydpc#ujcbff78 Cena 350e,ir mazliet runājama,atšķirībā kā runā,sīkāk - 20159667.
 9. filmix

  China power

  NO SRKAS UZ ĶĪNU.
 10. filmix

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku minarelli VERT mazo karteru pusi! 20159667.
 11. filmix

  Yamaha slider

  Kādus suņa murgus tu dzen? Karteros nav nekādas plaisas,gultņi un saļņiki ir ideāli,nekas nesulo un nav nekādas luftes,par kloķi arī smagi dirs,regulēju viņam transmisiju,viss bija ideāli,par plastikām gan piekrītu,tur ir ermegerd,bet viss ir labojams.Tagad manā galā braukā,viss čiki puki,ratā arī iet.
 12. filmix

  Pārdod rolleri

  Piaggio Zip ar 125 2t motoru,reğistrēts kā 50cc,26mm Keihen PWK karburators,Runnera mazā kaste,Leovince Sito+izputējs. Cena - 680eur p.s. runājama. Interese ari mainja. 26625146
 13. filmix

  Maina rolleri

  Rieju supermoto,interesē maiņa pret kaut ko citu,izskatīšu visus maiņas variantus,ķīnas un telefonus paturiet sev.Mocim uztaisīta rokas bremze,stunt bars,airsal cilindrs nshit,ir sīki defekti,kas braukšanu netraucē,ja ir interese nopirkt,droshi raksti. 20159667.
 14. filmix

  CPI gtr 50. No kā der detaļas?

  Dzirkstele tagad ir? zināma lamata.
 15. filmix

  Aprilia sx

  Strāvas regulators aizgājis pa dirsu,priekšā vairs nedeg,jo gan jau spuldzīte izdega.
 16. filmix

  Derbi lago

  Aizdedze par vēlu vai masas nav,pie spoles zaļais masas vads labi turas?
 17. filmix

  Derbi Senda V2 by filmix

  Paldies visiem par komentāriem. Pa šo laiku katru dienu tika strādāts garažā,izdarīts ir samērā maz,bet viss aizņēma lielu laiku.Noslīpēta,nogruntēta un nokrāsota pakaļējā dakša,darbs tur bija pamatīgs - Dakša šobrīd ir pabeigta,tā kā man vajadzēja jaunas troses,gan sajūga,gan gāzes,caur kaimiņu tika uzsūtītas galīgi jaunas,pie reizes arī gāzes ručka un sajūga hēbelis,par nelaimi,sajūga trose ir par īsu,bet viss puslīdz ir atrisināts - Sīkums,bet savas ručkas samainīju pret šīm - Tālāk ļoti lielas galvassāpes radīja pravodka,tika izlemts pārtīt visu pa jaunu,jo vecā bija nāve,retais tik sapratīs,kur vadi gāja,uztaisīju pa savam,tīri gaismas un slāpētājs (lampa jau ielidoja miskastē,jo bija bezjēdzīga,upss) - +- satīrīti rati,bremžu diski ir sadabūti jauni,šie jau savu nokalpojuši,kā arī ratu gultņi tuvākajā laikā tiks nomainīti - Šodienai pietiks,drīzumā būs vēl updeiti,see yaa.
 18. Sveiki puiši,esmu atgriezies pie mopēdiem,sirdij ļoti tuvi tie divratu braucamie . Tad nu tā,centīšos visu kaut cik saprotami un īsi sarakstīt,visu vasaru notrakoju ar derbiju,viss bija labi līdz airsals neaizgāja pa dirsu,tajā brīdi mopēdi bija apnikuši,nospļāvos,uzliku stock cili un pārdevu.Pāris bildes,kuras saglabājušās no vecā mopēda - Neliels stāsts par derbiju,kurš man bija pēc zipa,pēc maiņas tika pabraukts nedaudz un izjaukts,ātri saliku kopā un samainīju pret tautā slaveno žurku,kuru beigās nolocīju . Pāris bildes,fonā @dzosuah ex 2gens un kaimiņa speedijs - Principā samainot šo aparātu pret žurku,nenožēloju ne mirkli,jo darba tur bija ļoti daudz,sasitu žurku un radās iespēja viņu atpirkt,tajā brīdi nebija tādas naudas un uz sitiena nebija kur to dabūt,pagāja kāds laiks un čalis uzraksta,vai man nav kāds telefons,ko šim piedāvāt,skapī atradu veco 5S aifonu un piedāvāju,tad nu tā,samainīju aifonu pret savu ex derbi . 31.martā pats ar mopēdu braucu mājā,braucot bija nereāli auksts,bet tas mani neatturēja lai nobrauktu trakos 72km.Atdzenot mājās,visu dienu nobraukāju pa mežiem un veeel ļoti daudzām vietām - Braukājot tika atklātas daudzas problēmas,sīkāk,drausmīgi slīd sajūgs,sprūst gāze,izpūtējs ir caurs 100 vietās,varat piedāvāt sport/stock,plastikas ir kriminālas,bet tās jau ir sarunātas no user @Roberts Sloka ,priekšējās bremzes ir uz izmisuma robežas,pakaļējo nav vispār,ja kādam ir hmu,protams vēl ir ļooti daudz problēmas,kuras laika gaitā tiks novērstas,braukājot pa rajonu,pārtrūka ķēde,uzreiz tika nolemts jaukt ārā,jo viss ir nodirsts līdz pēdējam,bez žēlastības viss tika nolaistīts ar ķīmijām un nomazgāts ar karcheru - Tajā pašā dienā viss lēnu garu pīpējot tika izjaukts un salikts pa kastēm - Ilgi nedomājot,tika sākts darbs pie rāmja,kurs bija briesmīgs,kā arī pie ratiem,aizmugurējais arī ir pabeigts,to aizmirsu nofočēt,ceru,ka piedosiet. Šodien humpalās aka RDA nopirku ādas jaku pa 2e,tiks izmantota,lai pāršūtu beņķi,kā arī rāmis tika nogruntēts un nolaists ar svaigu krāsas kārtu - Ar user @Maksimalists samainījāmies ar stūrēm - Tas laikam šodienai arī viss,topiku veidoju ļoti ilgu laiku,kamēr no visām vietām salasa bildes un tamlīdzīgi,ceru,ka novērtēsiet.Tiks papildināts kad vien būs iespēja,tiekamies openingā! Stay tuned!
 19. filmix

  Spams

  Turpat kaimiņos vien esam.
 20. filmix

  [STALKER] Disku swaps aizmugurē.

  neder tev mināra rats,tev ir piaggio,meklē piaggio trumuļa ratu.
 21. Interesē jebkāda derbija priekšas lampa,varu piedāvāt maiņu pret savu. http://www.bildites.lv/a/xvwan6g8#7x8xh3fy
 22. filmix

  Mūsu 4riteņu draugi

  Ar žurku sanāca kā sanāca,principā savas pārgalvības dēļ,bet kā nu ir tā ir,vietā ieķerts e46,2.5 double vanos,iet neslikti,salonā audums ar ādas roku balstu,multi stūre utt,cipars max salds,ņemam ciet,ir šādi tādi vizuāli defekti,bet laika gaitā tiks novērsts. Galvenā ekstra - skate līdz decembrim.
 23. filmix

  Area51

  Sen sen atpakaļ nopirku no tevis morini zx trubu,pārtaisīju uz pia. kā jau area,ļoti patīk,veiksmi uzcelt!
 24. filmix

  Yamaha Jog R

  Aizmirsi pieminēt,ka liela daļa,kas ir tajā mopēda,ir nākusi no manis par brīvu,ne pa maksu. Bilde no vasaras -
×