Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

filmix

Moderators
 • Content count

  1 624
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

filmix last won the day on Aprīlis 13

filmix had the most liked content!

About filmix

 • Birthday 2001.06.08.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Smiltene.
 • Intereses:
  Skūteri,motokross,auto sprints utt
 • Braucu ar
  e46,derbiju.

Contact Methods

 • Telefona numurs
  20159667

Recent Profile Visitors

5 687 profile views
 1. Derbi Senda V2 by filmix

  Paldies visiem par komentāriem. Pa šo laiku katru dienu tika strādāts garažā,izdarīts ir samērā maz,bet viss aizņēma lielu laiku.Noslīpēta,nogruntēta un nokrāsota pakaļējā dakša,darbs tur bija pamatīgs - Dakša šobrīd ir pabeigta,tā kā man vajadzēja jaunas troses,gan sajūga,gan gāzes,caur kaimiņu tika uzsūtītas galīgi jaunas,pie reizes arī gāzes ručka un sajūga hēbelis,par nelaimi,sajūga trose ir par īsu,bet viss puslīdz ir atrisināts - Sīkums,bet savas ručkas samainīju pret šīm - Tālāk ļoti lielas galvassāpes radīja pravodka,tika izlemts pārtīt visu pa jaunu,jo vecā bija nāve,retais tik sapratīs,kur vadi gāja,uztaisīju pa savam,tīri gaismas un slāpētājs (lampa jau ielidoja miskastē,jo bija bezjēdzīga,upss) - +- satīrīti rati,bremžu diski ir sadabūti jauni,šie jau savu nokalpojuši,kā arī ratu gultņi tuvākajā laikā tiks nomainīti - Šodienai pietiks,drīzumā būs vēl updeiti,see yaa.
 2. Spams

  Turpat kaimiņos vien esam.
 3. [STALKER] Disku swaps aizmugurē.

  neder tev mināra rats,tev ir piaggio,meklē piaggio trumuļa ratu.
 4. Sveiki puiši,esmu atgriezies pie mopēdiem,sirdij ļoti tuvi tie divratu braucamie . Tad nu tā,centīšos visu kaut cik saprotami un īsi sarakstīt,visu vasaru notrakoju ar derbiju,viss bija labi līdz airsals neaizgāja pa dirsu,tajā brīdi mopēdi bija apnikuši,nospļāvos,uzliku stock cili un pārdevu.Pāris bildes,kuras saglabājušās no vecā mopēda - Neliels stāsts par derbiju,kurš man bija pēc zipa,pēc maiņas tika pabraukts nedaudz un izjaukts,ātri saliku kopā un samainīju pret tautā slaveno žurku,kuru beigās nolocīju . Pāris bildes,fonā @dzosuah ex 2gens un kaimiņa speedijs - Principā samainot šo aparātu pret žurku,nenožēloju ne mirkli,jo darba tur bija ļoti daudz,sasitu žurku un radās iespēja viņu atpirkt,tajā brīdi nebija tādas naudas un uz sitiena nebija kur to dabūt,pagāja kāds laiks un čalis uzraksta,vai man nav kāds telefons,ko šim piedāvāt,skapī atradu veco 5S aifonu un piedāvāju,tad nu tā,samainīju aifonu pret savu ex derbi . 31.martā pats ar mopēdu braucu mājā,braucot bija nereāli auksts,bet tas mani neatturēja lai nobrauktu trakos 72km.Atdzenot mājās,visu dienu nobraukāju pa mežiem un veeel ļoti daudzām vietām - Braukājot tika atklātas daudzas problēmas,sīkāk,drausmīgi slīd sajūgs,sprūst gāze,izpūtējs ir caurs 100 vietās,varat piedāvāt sport/stock,plastikas ir kriminālas,bet tās jau ir sarunātas no user @Roberts Sloka ,priekšējās bremzes ir uz izmisuma robežas,pakaļējo nav vispār,ja kādam ir hmu,protams vēl ir ļooti daudz problēmas,kuras laika gaitā tiks novērstas,braukājot pa rajonu,pārtrūka ķēde,uzreiz tika nolemts jaukt ārā,jo viss ir nodirsts līdz pēdējam,bez žēlastības viss tika nolaistīts ar ķīmijām un nomazgāts ar karcheru - Tajā pašā dienā viss lēnu garu pīpējot tika izjaukts un salikts pa kastēm - Ilgi nedomājot,tika sākts darbs pie rāmja,kurs bija briesmīgs,kā arī pie ratiem,aizmugurējais arī ir pabeigts,to aizmirsu nofočēt,ceru,ka piedosiet. Šodien humpalās aka RDA nopirku ādas jaku pa 2e,tiks izmantota,lai pāršūtu beņķi,kā arī rāmis tika nogruntēts un nolaists ar svaigu krāsas kārtu - Ar user @Maksimalists samainījāmies ar stūrēm - Tas laikam šodienai arī viss,topiku veidoju ļoti ilgu laiku,kamēr no visām vietām salasa bildes un tamlīdzīgi,ceru,ka novērtēsiet.Tiks papildināts kad vien būs iespēja,tiekamies openingā! Stay tuned!
 5. Interesē jebkāda derbija priekšas lampa,varu piedāvāt maiņu pret savu. http://www.bildites.lv/a/xvwan6g8#7x8xh3fy
 6. Mūsu 4riteņu draugi

  Ar žurku sanāca kā sanāca,principā savas pārgalvības dēļ,bet kā nu ir tā ir,vietā ieķerts e46,2.5 double vanos,iet neslikti,salonā audums ar ādas roku balstu,multi stūre utt,cipars max salds,ņemam ciet,ir šādi tādi vizuāli defekti,bet laika gaitā tiks novērsts. Galvenā ekstra - skate līdz decembrim.
 7. Area51

  Sen sen atpakaļ nopirku no tevis morini zx trubu,pārtaisīju uz pia. kā jau area,ļoti patīk,veiksmi uzcelt!
 8. Yamaha Jog R

  Aizmirsi pieminēt,ka liela daļa,kas ir tajā mopēda,ir nākusi no manis par brīvu,ne pa maksu. Bilde no vasaras -
 9. Dienas snapshot.

  man lūdzu vasaru
 10. peugeot xr6 by darijs

  Tas cpi motors vispār negāja,5-6 robs bezjēdzīgi,jo nevilka ar tiem robiem. Lai veicās!
 11. Drausmīgi slīdēs ar tām riepām,skaties uzmanīgi. Lai veicās turpmāk.
 12. Topiks sliktām atsauksmēm

  Sīkais daunis,vasarā appisa čomu uz 50e,pirka zx trubu uz mināra,kā parskaitija naudu tā pazuda.
 13. Gilera runner `06 by robisc02

  Liec 21mm karbi,17.5mm dikti par mazu,cīnies ar aparātu!
 14. Derbi Senda izpūtēja maiņa, jettings u.c.

  Izpūtēji šiem mopēdiem ir ļoti dārgi,iesaku tev labāk atjaunot esošo,ar drāšu birsti un smilšpapīriem,bet ja nu izdomā tiešām mainīt,meklē izpūtēju priekš D50B0 motora,tieši tāds tev ir,vai arī vienkārši derbija izpūtēju,kurš iet pa to pašu pusi,kur tagadējais.Pagriezienus vari nopirkt jebkurā moto veikalā,cīnies!
×