Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Shaundi

Members
 • Content count

  186
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Shaundi

 • Birthday 2000.09.28.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga, Berģi
 • Braucu ar
  Aerox

Recent Profile Visitors

905 profile views
 1. Njaa aste ir kāda ir kopš nošķīla, pravas lkm dabūjis
 2. Kocēni/Valmiera, ļoti labi pazīstu jauno īpašnieku
 3. Jap, Berģu Skati, zinu, es pie aplīša vakaros ratā mācos. Pats es pretīm Senajai Bodei dzīvoju.
 4. Ko darīt, ja pēdējā krāsas kārtā pūšot baloniņš izspļāva pilienus? Drīkst pārslīpēt pirms lakas?
 5. Izskatās solīdi, sekošu līdzi. No kura Berģu gala tu esi? Es pats arī esmu berģinieks.
 6. Rox ratā braucot aizrīstās, var izgriezt 2-3 ručkas un tad aizrīstās, un rats nolaižās. Kā labot?
 7. Sliktas atsauksmes par Arvilu Antonovu, neņemat neko no viņa, bija ielicis sludinājumu ss.com par roxu un roxa daļām, uzmeta pilnībā. Piedāvāja Yasuni R par 25 euro, whatsapp atsūtija bildi. Kad sāku just, ka kkas nav riktīgi, iesitu bildi google un izrādās paņemta no foruma, 2015. g. Piedāvāja viņš pa 25, kā ari vēl vairākas citas trubas, visas bildes no neta ņemtas. Sarunājām pusi uz pusi. Teica, ka izsūtija, uzzvanīju Omniva un nekas nav īzsūtīts, sāka sūtīt visādus sms lai skaitu otru pusi jo tip draudzenei gredzenu pirkt grib un pietrūkst. Telefona nr - 26269160 Facebook - facebook.com/arvils.antonovs.3 Iedeva skaitīt uz savas draudzenes kontu, tagad tikai sanāca pārbaudīt LV87HABA0551040180604 Vārds uzvārds - Darja Antonova Neņemat neko, nobloķēja jau.
 8. Motors

  Mainu pasmagi buktētu (aizbuktēts līkums pie cilindra, rezonators vesels) Yasuni C16 pret Yasuni R.
 9. Sveiki, roxam maza problēma, sanāca mainīt kloķeni, un uz jauno kloķeni, magnēts uzsēdās apmēram 3-4mm dziļāk. Oriģinālās skrūves berzējās pret magnētu, ieliku plānākas skrūves. Pēc motora salikšanas, dzirkstele iet tikai no aķa, bez akumulatora nedarbojas, akumulatoru nelādē. Pirms kloķenes maiņas ar elektroniku bija viss kārtībā. Edit: Sačinīts, vainīgs bija strāvas regulators.
 10. Nezinu par kuru otru skrūvi tu runā? Man karbis izskatās šādi, ar sarkano ir tukšgaitas skrūve, to regulēju pēc skaņas, ar zilo ir gaisa skrūve, to regulēju ieskrūvējot līdz galam, un 2,5 apgriezienus uz āru. Pa citu tēmu - Tauta, izpalīdziet - roxs bez akumulatora nelec (kautgan, kad pirku ļoti nesen, aķis vispār nebija un braukājos, nekas nav mainīts kopš tās reizes), un ja pieliek aķi, lec, bet lago sekundes 2-3 dodot pilnā ručkā, pēc tam aiziet tā, ka čības pa gaisu lido. Manīju, ka lampas raustās iedot nedaudz ručkā un atlaižot.
 11. Gaisa skrūvi līdz galam iekšā ieskrūvē, un tad 2,5 apgriezienus izskrūvē uz āru.
 12. Provēšu. Bet kā tad ir izskaidrojams tas, ka iepriekš ar šīm atsperēm un šo setupu gāja viss ok? Biju čist saregulējis kā vajag, un transmisiju aizticis neesmu kopš sanāca šaize tur.
 13. Hey, problēma sekojoša, roxam nomainīju kloķeni, pie reizes arī gultņus un saļņikus. Saliku visu, un uzliku jaunu dzesētājšķīvi, jo vecajam jau bija ovāls centrs. Dodot ručkā, rollerim ir bedre sākumā - sekundi, pusotru neiet un tad aiziet tā, ka rats ceļās un sandales pa gaisu iet. Uzliku veco dzesētājšķīvi un tad jau reāli lagoja, kādas sekundes 3-4 apgriezienus necēla, konkrēti pēc elektronikas izklausījās (provēju masu novilkt no rāmja uz karteriem, viss pa vecam) un tad arī beigās aizgāja kā nākas, bet kā atkal dod ručkā, atkal lags. Ruļļi 3,8g , jauna siksna. Pirms remonta viss gāja tiešām labi ar šo setupu, nekas nav mainīts. Kas varētu būt pie vainas? Edit: Pamanīju, ka lampas arī raustās. Pirms remonta bija pārkarsusi transmisija (vecais dzesētājšķīvis palika ovāls, zvaigznītei aprauti zobiņi un kloķenei šļices noēstas), no vecās transmisijas man vēl stāv virsū multivars. Varētu būt, ka vainīga ir transmisija? Vai tomēr elektronika?
 14. Labas par @chuckie01 , pirku kloķeni ar priekšapmaksu. Ātri, bez čakara, var uzticēties, iesaku sadarboties
 15. Kloķeni nocentrēji?