Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Shaundi

Members
 • Content count

  187
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Shaundi last won the day on Augusts 19 2015

Shaundi had the most liked content!

5 Followers

About Shaundi

 • Birthday 2000.09.28.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga, Berģi
 • Braucu ar
  Aerox

Recent Profile Visitors

1 100 profile views
 1. Shaundi

  Derbi Senda V2

  Mans ex aparāts, braukāju kopš 2014.g un aizlaidu 2016.g nogalē. Lai labi ripo, šim ir īpatnēja svilpojoša skaņa, kuru nevienam citam neesmu sastapis, šis ir Black Devil speciālizlaidums. Karbīti toreiz uzliku pilnīgi jaunu, nezinu kas tur tālāk ar viņu ir noticis. Tagad, kad rolleris ir rokā, sapratu ko esmu aizlaidis, pietrūkst, šis bija daudz foršāks .
 2. Shaundi

  Spams

  Njaa aste ir kāda ir kopš nošķīla, pravas lkm dabūjis
 3. Shaundi

  Spams

  Kocēni/Valmiera, ļoti labi pazīstu jauno īpašnieku
 4. Shaundi

  Yamaha Aerox by Fuksis.

  Jap, Berģu Skati, zinu, es pie aplīša vakaros ratā mācos. Pats es pretīm Senajai Bodei dzīvoju.
 5. Ko darīt, ja pēdējā krāsas kārtā pūšot baloniņš izspļāva pilienus? Drīkst pārslīpēt pirms lakas?
 6. Shaundi

  Yamaha Aerox by Fuksis.

  Izskatās solīdi, sekošu līdzi. No kura Berģu gala tu esi? Es pats arī esmu berģinieks.
 7. Shaundi

  Jautājumu topiks

  Rox ratā braucot aizrīstās, var izgriezt 2-3 ručkas un tad aizrīstās, un rats nolaižās. Kā labot?
 8. Shaundi

  Topiks sliktām atsauksmēm

  Sliktas atsauksmes par Arvilu Antonovu, neņemat neko no viņa, bija ielicis sludinājumu ss.com par roxu un roxa daļām, uzmeta pilnībā. Piedāvāja Yasuni R par 25 euro, whatsapp atsūtija bildi. Kad sāku just, ka kkas nav riktīgi, iesitu bildi google un izrādās paņemta no foruma, 2015. g. Piedāvāja viņš pa 25, kā ari vēl vairākas citas trubas, visas bildes no neta ņemtas. Sarunājām pusi uz pusi. Teica, ka izsūtija, uzzvanīju Omniva un nekas nav īzsūtīts, sāka sūtīt visādus sms lai skaitu otru pusi jo tip draudzenei gredzenu pirkt grib un pietrūkst. Telefona nr - 26269160 Facebook - facebook.com/arvils.antonovs.3 Iedeva skaitīt uz savas draudzenes kontu, tagad tikai sanāca pārbaudīt LV87HABA0551040180604 Vārds uzvārds - Darja Antonova Neņemat neko, nobloķēja jau.
 9. Shaundi

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Mainu pasmagi buktētu (aizbuktēts līkums pie cilindra, rezonators vesels) Yasuni C16 pret Yasuni R.
 10. Shaundi

  Jautājumu topiks

  Sveiki, roxam maza problēma, sanāca mainīt kloķeni, un uz jauno kloķeni, magnēts uzsēdās apmēram 3-4mm dziļāk. Oriģinālās skrūves berzējās pret magnētu, ieliku plānākas skrūves. Pēc motora salikšanas, dzirkstele iet tikai no aķa, bez akumulatora nedarbojas, akumulatoru nelādē. Pirms kloķenes maiņas ar elektroniku bija viss kārtībā. Edit: Sačinīts, vainīgs bija strāvas regulators.
 11. Shaundi

  Jautājumu topiks

  Nezinu par kuru otru skrūvi tu runā? Man karbis izskatās šādi, ar sarkano ir tukšgaitas skrūve, to regulēju pēc skaņas, ar zilo ir gaisa skrūve, to regulēju ieskrūvējot līdz galam, un 2,5 apgriezienus uz āru. Pa citu tēmu - Tauta, izpalīdziet - roxs bez akumulatora nelec (kautgan, kad pirku ļoti nesen, aķis vispār nebija un braukājos, nekas nav mainīts kopš tās reizes), un ja pieliek aķi, lec, bet lago sekundes 2-3 dodot pilnā ručkā, pēc tam aiziet tā, ka čības pa gaisu lido. Manīju, ka lampas raustās iedot nedaudz ručkā un atlaižot.
 12. Shaundi

  Jautājumu topiks

  Gaisa skrūvi līdz galam iekšā ieskrūvē, un tad 2,5 apgriezienus izskrūvē uz āru.
 13. Shaundi

  Jautājumu topiks

  Provēšu. Bet kā tad ir izskaidrojams tas, ka iepriekš ar šīm atsperēm un šo setupu gāja viss ok? Biju čist saregulējis kā vajag, un transmisiju aizticis neesmu kopš sanāca šaize tur.
 14. Shaundi

  Jautājumu topiks

  Hey, problēma sekojoša, roxam nomainīju kloķeni, pie reizes arī gultņus un saļņikus. Saliku visu, un uzliku jaunu dzesētājšķīvi, jo vecajam jau bija ovāls centrs. Dodot ručkā, rollerim ir bedre sākumā - sekundi, pusotru neiet un tad aiziet tā, ka rats ceļās un sandales pa gaisu iet. Uzliku veco dzesētājšķīvi un tad jau reāli lagoja, kādas sekundes 3-4 apgriezienus necēla, konkrēti pēc elektronikas izklausījās (provēju masu novilkt no rāmja uz karteriem, viss pa vecam) un tad arī beigās aizgāja kā nākas, bet kā atkal dod ručkā, atkal lags. Ruļļi 3,8g , jauna siksna. Pirms remonta viss gāja tiešām labi ar šo setupu, nekas nav mainīts. Kas varētu būt pie vainas? Edit: Pamanīju, ka lampas arī raustās. Pirms remonta bija pārkarsusi transmisija (vecais dzesētājšķīvis palika ovāls, zvaigznītei aprauti zobiņi un kloķenei šļices noēstas), no vecās transmisijas man vēl stāv virsū multivars. Varētu būt, ka vainīga ir transmisija? Vai tomēr elektronika?
 15. Shaundi

  Topiks labām atsauksmēm

  Labas par @chuckie01 , pirku kloķeni ar priekšapmaksu. Ātri, bez čakara, var uzticēties, iesaku sadarboties
×