Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

rikudou

Members
 • Content count

  70
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

rikudou last won the day on October 29 2014

rikudou had the most liked content!

Profile Information

 • Braucu ar
  HlaMu

Recent Profile Visitors

582 profile views
 1. rikudou

  Spams

  ha lel
 2. rikudou

  Spams

  +1 KP (kāmīts powa)
 3. rikudou

  Izpūtēja izvēle

  Ieteiktu tev stage 6 pro repliku- cenas ziņā saldāka par jasuni un noņemot ierobēžotāju teju ies labāk par jasmīnu.
 4. rikudou

  Dzinēju sakritība

  nederētu, jo tie ir dažādi motori, kurus ražo dažādas firmas. Par morini zinu maz, bet šaubos, ka var kas derēt. Maksimums kas deres ir magnēts (varbūt, ja dzinēji ir līdzīgi).
 5. rikudou

  Derbijs xD

  jup. radiātoru vakar mēģināju tīrīt........pārējais būs vēlāk. tnq bro. :D:D:D
 6. nopirkšu derbi sendas x-treeme spidometru
 7. rikudou

  Derbijs xD

  Šodien braucot, kaut kas notika ar strāvu, jo bremzējot nedega lampas u.t.t. Pēc pusstundas nobeidzās arī aizdedzes atslēga. Tiku uz mājām un sāku labot. Atslēgai banāli bija viens kontakts nolūzis- to es pielodēju, bet pirmā problēma nepazuda. Sāku čakarēties un tā 4h bezjēgā. Galu galā izrādījās, ka vaina drošinātāja. Nezinu kāpēc nepārbaudīju viņu uzreiz, laikam, tāpēc ka kopējais pravodkas stāvoklis lika domāt uz ko citu- sarežģītāku. Pa šo laiku es pieliku atpakaļ datora ventilātoru (zinu ka nelīdzes, bet man tā ap sirdi drošāk) un pasūtīju radiātora resti (viņas prost nebij)
 8. Pērku dzeses ventilātoru derbi sendai.
 9. rikudou

  Derbijs xD

  Crosbāriņa mikstumiņu esmu noņēmis, jo viņš nedaudz traucēja atslēgai, manuprāt, bez viņa ir labāk!
 10. rikudou

  Derbijs xD

  Pēdējo 2 dienu laikā tika salabota pravodka un pagriezienu rādītāji, sajūga rokturis ieguva adekvātu gājienu. Ebayā pasūtīju temperatūras datčiku, jaunus led pagriezienus un vēl dažus sīkumus. Dažas bildes. Komentējiet, izsakiet savu viedokli, ieteikumus.
 11. rikudou

  Derbijs xD

  Tika iepirkti daži nieki provodkas labošanai. Šādi ieskatās pati provodka. (priekšā) Šādi ieskatās pati provodka. (aizmugurē) Piedodiet par foto kvalitāti- man telefonam kamera sasista.
 12. rikudou

  Derbijs xD

  Senkju, centīšos uzcelt.
 13. rikudou

  Derbijs xD

  Pavisam nesen manā lietojumā nonāca Derbi senda X-treeme 2004. gada izlaiduma. Bildēs izskatās okej, bet realitāte ir skarba. Ar vizuālo ir ļoti lielas problēmas, plastmasas ir salauztas un no oriģinālajiem stiprinājumiem pat neož. Pravodkai ir [censored]ets, tas kas viņu taisīja ir malacis, nav ko teikt...... Nobraucot 2-3 km radiātors uzkarst tā, ka roku nevar pielikt, varbūt tā ir normāla darba temperatūra, bet es šaubos. Ceļā uz mājām. Setupā nav nekā, viss stock. Ir šas tas no stylinga. Ripo laikam virs 80 (pagaidām braucu tikai pa pilsētu) Plānos ir pārvilt, pārlodēt visu laucīgo pravodku (viss uz skrutkām), izdomāt jaunu stiprinājumu priekšai, salabot pagriezienus, tikt galā ar vizuālo, visticamāk pārkrāsot un ja tikšu galā ar dzesi, tad būs 70cc+. Ceru rokas nenolaidīsies.
 14. rikudou

  SpeedFight [2]

  Vienmēr ir patikuši Speedfighti, saudzē un veiksmi ieplānotajā!
 15. rikudou

  Jautājumu topiks

  kada ir darba temperatūra derbi sendai? Man auksts radiātors pēc 2 km uzkarst tā ka nevar pieskarties, pumpis strādā. Vai ir normāli?
×