Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Andis Polis

Members
 • Content count

  143
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Andis Polis last won the day on Maijs 22

Andis Polis had the most liked content!

1 Follower

About Andis Polis

 • Birthday 1998.12.22.

Contact Methods

 • Skype
  andis.p.98
 • Telefona numurs
  28792926

Profile Information

 • Pilsēta:
  Vangaži
 • Braucu ar
  Area51

Recent Profile Visitors

1 403 profile views
 1. Andis Polis

  Pārdod rolleri

  Price drops, jo zb, ka stāv. 750€..
 2. Andis Polis

  Bremžu mašīnītes un hēbeļi.

  no jebkura nederēs, bet galvenais, lai šļaukas vītnes diametrs un gājiens atbilst tavam standartam, kā arī paša kronšteina iekšējais diametrs tavam stūres diametra. ja baigi gribi, tad vari vēl papētīt paša hēbeļa garumu, lai šis nesanāk platāks par pašu stūri, jo krītot salieksi to vai nolauzīsi. vienkārši nopērc tādus pašu tufteņus kādi tev bija vai vienkārši nokrāso, jo viss pārējais tev būs pārāk sarežģīti.
 3. Andis Polis

  Neiet vairāk par 48km/h

  [censored] nu ja neiet, tad neiet.. varbūt siksnai smags nodilums, varbūt kompresija švaka un nespēj pavilkt tavu dirsu, iet labāk, kad mazāk esi ēdis, bet varbūt arī vienkārši laiks iztīrīt filtru. vēl vari paskatīties cik atveras drosele, jo man personīgi bija joks, ka trose bija saregulēta pa īsu un drosele milimetra tiesu negāja da galam, tur pazuda savi 10 kmh. eksperimentē.
 4. Andis Polis

  Piaggio ZIP SP1 by Kalniņš

  Hajendam nāk otrādi, jo cilindram polaritāte mainās. Smuks zips.
 5. Andis Polis

  Pārdod rolleri

  Tātad. Pārdodu Aprilia Area51. Diezgan kopts, diezgan mīlēts. Dokumenti ir, ar pārrakstīšanu. Setups: Drka 70cc AC Hebo New Performer truba Top Performance variks(hz kāds) Malossi Fly sajūgs 21mm Dellorto BE karbulinators Styilings: Srkas dakša (stockā nāk onearms) ar srkas diskiem priekšā pakaļā Buzzeti sānkājiņ Tonēta priekšējā "lampa" Svaigs krāsojums ar defektu kurš baigi ne..is neko (bildēs pm) Cena - 999€, bet arguementēti runājam vai mainu pret četriteņu transportlīdzekli. Izskatīšu tiešām visus piedāvājumus.
 6. Andis Polis

  Jautājumu topiks

  Varbūt kāds var paskaidrot kā vizuāli atšķiras mināra ierobežotais un neierobežotais kolektors? Vai arī tas ir tikai lauku fanātisma slengs?
 7. Andis Polis

  Area51

 8. Andis Polis

  Area51

  Kāds brīsniņš nekas nav rakstīts, jo nav jau ko rakstīt. Areai ir pabijuši vairāk izpūtēji virsū un dīzes karbī, kā Lienes ielas dāmās... Nedabū to pasākumu normāli iet, atmetas pie 85 un miers. Apnicis. Vismaz labi izskatās. Nu un principā, sakarā ar to, ka diezgan steidzami vajag naudu, tad ies laikam uz tirdziņu.
 9. Andis Polis

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pārdodu/mainu/pērku - Mainu mināra Roxa bremžu suportu pret Aprilias vai pārdodu vienu/ pērku otru.
 10. Andis Polis

  Nrg lec, bet nevar izslēgt...

  Slāpētājvads kkādā savienojumā ir atvienojies. Nezinu vai pia pasākumiem tie nāk tā pat kā standarta minai, bet otrpus slēdzenei ir jābūt atsevišķam savienojumam un pie aizdedzes. Ar izslēgtu aizdedzi arī lec?
 11. Andis Polis

  Keeways atkal neiet

  Nu tur drīzāk rokas no aug otrādi, nevis keewayiem problēmas.
 12. Andis Polis

  Pērk/Pārdod China

×