Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Andis Polis

Members
 • Content count

  116
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Andis Polis

 • Birthday 1998.12.22.

Contact Methods

 • Skype
  andis.p.98
 • Telefona numurs
  28792926

Profile Information

 • Pilsēta:
  Vangaži
 • Braucu ar
  Area51

Recent Profile Visitors

1 114 profile views
 1. Kuģis, ērts, liela bāka. No mīnusiem laikam motora apakšējie kronšteini, jo netur Latvijas ceļus nu ja sap.is plastmasas tad kapi, jo vietā nedabūsi gandrīz neko. Pats braucu jau gadu laikam, viss ideāli.
 2. Atsperi var izņemt ārā. Pats nobraucu veselu sezonu. Reizi nedēļā izskalo, sasmērē un brauc. Lai nebūtu offtopics, Rox simpātisks, kaut kā krāsojums piesaista.
 3. Atklāšu noslēpumu, iekšā var pūst kaut parasto padušu dezīti. Galvenais, lai liesmiņa uz balona ir. Tikai labāk pūst pa taisno karbī nevis caur filtru, jo nez, kas ar to švami var notikt.
 4. Motors

  Pērku aizdedzi ar magnētu un cdi. Izpūtēju, der arī stock, ja pa kapeikām. Piedāvājumi PM vai wpp - 28792926 Sent from my HTC One using Tapatalk
 5. Pērku aizmugurējo bremžu suportu priekš Minarelli, galvenais, lai vītnes ok un ir tehniski ok. Cenas, bildes PM vai wpp.
 6. Kloķim šlices galā ir mazliet aizvilktas ciet un tāpēc ķeras tur. Ar spēku vajadzētu nonākt.
 7. Lieta tāda, ka stiepjot garāku gabalu beidzas degviela. Vnk braucu, aiziet līdz topam un booo.. Apstājos, uzsūcu atkal degvielu un var pabraukt līdz atkal beidzas, bet tas ir tikai tad kad stiepj. Uz vietas vizinoties viss ok. Saprotu, ka pludiņkamerā beidzas degviela, bet neatradu nekur iemeslu, kas varētu viņai traucēt atkal satecēt. Rolleris ir Area 51 ar bāku pa vidu. Domāju, ka varbūt tajā sūkņa sistēmā ir kaut kas ne tā, bet tur arī viss čotka, manuprāt.
 8. Izlasi vispirms kārtīgi. Projekts interesants, tā tik turpināt.
 9. Pārdodu Aprilia priekšējo bremžu suportu. - 15€ Rakstīt PM vai wpp 28792926
 10. Motors

  Pērku. DRevo, vai jebko citu 70cc sport AC labā stāvoklī. Pakaļējo bremžu supportu. Pārdodu. NoName AC 65cc grupu ar palidojušu sprostiņu. Cenu piedāvājiet paši. Rakstīt PM vai wpp 28792926
 11. Motors

  Sent from my HTC One
 12. Motors

  Pērku. DRevo, vai jebko citu 70cc sport AC labā stāvoklī. Pakaļējo bremžu supportu. Draugs pērk. Karburatoru 17.5 Multivar vai tamlīdzīgi. Pārdodu. NoName AC 65cc grupu ar palidojušu sprostiņu. Cenu piedāvājiet paši. Rakstīt PM vai wpp 28792926
 13. Dažādi