Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

bizbizmaris

Members
 • Content count

  16
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About bizbizmaris

Recent Profile Visitors

260 profile views
 1. Ja pareizi sapratu tad jā, ir izmainīta tikai tā daļa pie kuras jāstiprinās klāt karteriem.
 2. Taure neskanēs ja būs par stipru pievilkta pie rāmja.
 3. Sveiki, nu jau forumā uzturos kādu laiku un nolēmu parādīt arī savu projektu. Uzreiz jāsaka, ka nebija domāts likt forumā tāpēc bildes ar jau gandrīz pabeigtu motorolleri. Sadaļā "Pirms un pēc" iespējams redzēt to kā motorolleris izskatījās pārvērtību vidusceļā ar 50cc motoru, jāsaka paldies metinātājam par starpliku, tas ir subfreimu, bet lai īstenotu tālākās pārvērtības arī tur vajadzēja pielikt roku pašam. Visas lampu vietas aizpildītas ar špakteli, jāsaka, ka aizvedu pie neuzmanīgiem krāsotājiem, jo pašu būtiskāko par špakteles sēšanos pateica tikai pēc darba pabeigšanas un naudas iekasēšanas, rezultātā krāsojums vietām ir grubuļains. Motorollerim ir ielikts Piaggio 125cc 4t Leader motors no Piaggio Typhoon, viss standarta ar sportiskāku izpūtēju. Turpmākie plāni: Aizvest noregulēt vārstus. Dabūt priekšā virziena rādītājus. Sataisīt benzīna dačiku, nevaru izdomāt kā 50cc bāku sapārot ar 125cc pravodku, vai kā spidometru pielikt pie 50cc bākas. Varbūt pārkrāsot. Un laist dzīvē!!!! Tālāk lai bildes runā pašas! Visu informāciju kas un kā, ja kaut kas interesē, var iegūt privāti. Motorollerim trūkstošās detaļas iespējams iegādāties (lampas, spoguļi, stūres plastmasa ar lukturi, pasažieru rokturis)
 4. Pirms: Bilde maksimāli tuva reālajam motorollerim, dzinējs ir 50cc. Pēc:
 5. DAŽĀDI

  Stūre pārdota. Minarelli detaļas - Plastmasas, lampas -
 6. VIRSBŪVE

  Pārdodu visas plastmasas no yamaha Aerox, par plastamsām rakstīt privāti vai whatsappā. Pārdodu Aeroxa beņķi ar visu trosīti 20 EUR Visas cenas ir runājamas. Tel. 29335800 Minarelli detaļas -
 7. Motors

  Visas detaļas no Minarelli horizontālā dzinēja. Polini speedcontrol variators, jāmaina ruļļi, dodu līdzi dzesētājšķīvi 20EUR Aerox priekšējā bremžu sistēma ar jaunu bremžmašīnu 40EUR Visas cenas ir runājamas! Tel. 29335800.
 8. Motorolleris ies pa detaļām.
 9. Motors

  Pārdodu Stage 6 "Sport pro" sajūgu - 25Eur http://www.bildites.lv/viewer.php?file=m5zytcjarueqhgiwbu8.jpg