Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Marcello

VIP
 • Content count

  592
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  16

Everything posted by Marcello

 1. Marcello

  Aprilia rx50 2004

  Kas tev vinam motorā darās?
 2. Super forš topiks ,liek atcerēties vecos labos laikus kad visi ņēmās,darijās custom'oja savus mopēdus,nevis kā tagad kad tik nopērk bolt on partus un ir baigais projekts.
 3. Marcello

  Yamaha Aerox R 2013

  Jo? tipa rīgā un visur citur nopisteņu nav?
 4. Izdomāju jums atrādīt savu Sendu. Tad nu sākotnēji bija uz traktora riepām un ar nr turetaju un bez tonetas aizmugurejas lampas. No sākta gala motorā bij top performance cilis 50cc un 19mm karbīts, 11-52 zobrati. Gāja pēc gps 50km/h Nozāģēju trubai ierobežōtāju,saregulēju un aizgāja līdz 73km/h,tad uzsūtiju t-13 priekšējo zobratu un galu galā dabuju ārā 80km/h. Tad nu izdomāju ka gribu kko jaudīgāku uzsūtiju Airsal 73cc cili. Baigos ātrumus netaisos attīstīt vnk gribās lai kautvai līdz tiem pašiem 80km/h vinš ieskrienās godam. Tādēļ plānots bija vnk uzsūtīt to Airsal cili uzmest ar to pašu stock trubu un 19mm karbīti un būs ok. Atnāca cilis tad nu gāju ņēmu veco cili nost pie viena izdomāju pārbaudīt kādā stāvoklī ir kloķenes gultņi,jo nu negribās ka cilis aiziet pa dirsu. Un konstatēju to ka vienam no gultņiem ir lufte,taisni tas ko es vismazāk gribēju darīt,mainīt gultņus. Nu neko life is life,rāvu ārā dvēseli un liku uz operāciju galda. Tālāk sekos tas ka nākam nedēļ sūtīšu gultņus,blīvju komplektu un seperatoru. Kā arī jau ir uzsūtīta jauna stūre,stūres riser'i,gripi,regulējamie hēbeļi ar mašīnīti utt. Ja būs intrese tad jau vēlāk uzup'ošu Ou un jā grafikas visas ir nujau norautas jo bija jalabo plastmasas takā būs jauns krāsojums bet nu tas tikai pavasarī.
 5. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Darbi nestāv uz vietas,tiek pucēts izpūtējs,kā arī pati senda mazgāta un pidrasīti dziļākie stūri. Kā arī ienākušas daži jauni part'i. 21mm karbīts un Koso temp dačiks Kā arī jau ir sagruntētas plastmasas. Krāsot plānojas marta beigās vai aprīļa sākumā,un tad jau arī tiks regulēts kad būs saus un pietiekoši silts.
 6. Marcello

  Temp sensors

  Varbūts kāds zin vai ir saskāries, tātad jautajums sekojoš, vai var temp sensoru ar vienu vadu savienot ar dačiku kas paredzēts sensoram ar diviem vadiem?
 7. Marcello

  Aprilia 2gen sticker black

  plīst jau tā mute kurā tu bāz karbi. Cik esmu saskāries ar šiem st6 kolektoriem tad visi vainu sākuši plaisāt vai arī jau ir pārplīsuši.
 8. Marcello

  Aprilia 2gen sticker black

  Tas kolektors baigā miskaste, plīst tā gumija.
 9. Marcello

  Aprilia rx50 2004

  Kādus platos supermoto ratus plāno likt? No 125cīša?
 10. Marcello

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pārdodu Dellorto PHBG 19 karbīti (ar manuālo čoku kas iet uz troses)-30e TNT Chrome stūre (šaurā)-10e No name platā stūre bez crossbar'a-10e Jūrmala/Rīga-28312097
 11. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  diski 4mm,itkā servisa limits 3,6mm takā itkā jau vēl ir ok, iespejams bik pa traku nospriegoju trosīti,jo nav tā ka psc kā slīdētu visu laiku vnk kad cluch kick'u taisiju likās ka izslīdēja,respektīvi nesagrāba uzreiz.
 12. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Paldies, euro3 Njām ta jau moš točna tās stock atsperes netur 70cc griezi.
 13. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  es ar mazu gabaliņu izgāzu patika kā iet tik liekas ka bik sajūgs izslīd vai ari man gļuki bet nu tāpat plānoju likt tās malossi cietās sajūga atsperes. Jup temp sensoru ņēmu nost no vecā ciļa, karbis man stāv PHBG 19mm,truba gan nav, lietotu ir problemātiski sadabūt.
 14. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Soundcheck P.S Par dūmiem nepiepisās,pa daudz piegāzu eļļu,shit happens.
 15. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Paspīdēja haļava un beidzot atradu cilvēku kurš tirgoja lietotu aftermarket trubu,tad nu ieķēru Leovince xfight trubu, diemžēl bez klusinātāja un trubas kas iet no klusinātāja līdz rezonātoram bet nu po,to uzmuķiju no stock trubas, Kā arī uzzināju ka klusinātājs man stāv no MK prorace 2 trubas,takā nav nemaz tik bēdīgi. Protams viņa tiks smuki saslīpēta tiks iededzinātas metinājuma šuves un nolakota,pagaidām tik uzmetu lai redzētu kā izskatās. P.S: ja kādam ir izpūteja atsperes kkur 50mm garas un ir gatavs man nopārdot,droši raksti.
 16. Marcello

  helpp gaisa filtrs derbijam

  Nu pirmkārt jau tev būtu jāmeklē tāds kas līstu tur tajā šaurajā vietā starp karbi un amīti.
 17. Marcello

  Cilindra veids

  Tas nozīmē ka ja tev nebūs pa liesu vai pa treknu degmaisijums,pie liesa degmaisijuma ir augsta temperatūra degkamerā kā rezultātā var izkausēt virzuli. no cilindra uz pumpi no pumpja uz radiatoru.
 18. Marcello

  Cilindra veids

  Abi tev normāli dzesēsies un par uzvārīšanu vari nesatraukties protams ja viss ir kārtība ar regulāciju un dzeses sistēmu. Lieta ir tāda kad alu nāk viens gredens lai mazinātu berzi, tai pat laikā paildzinātu cilindram mūžu, jo viengredzena virzulis gan labāk eļļo cilindru gan arī samazina berzi kā rezultātā mazina nodilumu, čuguna cilindriem attiecīgi nav nikosila respektīvi kļina gadijumā var vienkārši izslīpēt,uzlikt remont virzuli un braukt tālāk.Bet mīnus ir ka viņš lēnāk uzsilst un nedaudz slikāk dzesējas dēļ kā arī ir mazāk jaudas. Alumīniju ja nokļiņīsi tad ir jāatjauno nikasila pārklājums,kas nav lēti.
 19. Marcello

  Spams

  Paldies.
 20. Marcello

  Spams

  Hey tūneri,moš kāds zin,attēlā redzamajam karbim atzīmētie caurumi ir jāglušī vai arī viņi tur tā ir jāatstāj kā ir.
 21. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Šodien ieliku motoru rāmī un tika arī pirmo reizi pielaists. Truba biš pūš garām gar cili, kā arī tagad jāstrādā pie pārējām lietām, jāuzfrišina truba,jādaslīpē plastmasas utt,takā nākamais update's visdrīzāk būs tikai pavasarī.
 22. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Tatad šis tas ir sadarīts. Atnāca nepieciešamās lietas lai varētu salikt motoru, gultņi,saļņiki,seperators blīves un eļļa. Tad nu šodien arī saliku motoru,viss pa fenšu,ar visām blīvītēm locktite'u karteriem utt. Patīkami ņemties kad neviens vēl nav līdis un izjājis visas vītnes. Rīt plānā ir iemest rāmī un pielaist, pagaidām ar 17,5mm karbīti,bet kad būs siltāks tad jau likšu 19mm karbīti,līdz tam laikam jāiegādājās dīzes viņam.
 23. Marcello

  Topiks labām atsauksmēm

  Es reti kad rakstu labas atsauksmes par kādu bet ja rakstu tad tas users tiešām ir pelnijis. Milzum liels paldies user- @arvx ,izpalīdzēja un aizdeva magnētu,neuzmeta mīksto un aizgāja un pārbaudija vai viņam vēl tāds ir.
 24. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Nu tas man arī nav nekas jauns,tikai tas strādā tad ja salīdzinoši nesen ir ņemt nost megnēts. Šinī gadijumā magnēts nav ņemts nost no rūpnīcas laikiem. Bet Neizsakāmi liels paldies user'am: arvx,viņš neuzmeta huju un izpalīdzēja aizdodot magnētu. Aļikā uzsūtiju,forša kvalitāte priekš foršas cenas. Paldies
×