Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Marcello

VIP
 • Content count

  618
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  18

Everything posted by Marcello

 1. Marcello

  Piaggio NRG 2005 DT

  Kautkādas vibrācijas būs no jebkura motora jebkurā subfreimā, mana gadijuma 125cc vīlēts ar visādiem ņišķjakiem, nevaretu teikt ka vibrēja vairāk kā tas pats 50cc pie kam vins doma likt 4t kam nav tadu apgriezienu, nu nebus vinam uz stock subfreima, ar vesalām buksēm, nekādu vibrāciju, un lauzt neko nelauzīs.
 2. Marcello

  Piaggio NRG 2005 DT

  Savulaik Bws'ā ieliku 125cc 2t bigblock'u, iemetinaju prost stiprinajumus no sr50 2gena kam nāk pia, ka ari tas pats subfreims, vibrāciju nekādu nebija un viss turējās godam, ja tev pēc izmēriem viņš lien iekšā, stock subfreimā, tad labak neko lieki neķīmiķo, turēs viņš un vibrāciju nekādu nebūs.
 3. Marcello

  Pērk/Pārdod universālās detaļas

  Pārdodu divus dīžu komplektus m5(#72-#110) un m6 (#65-#105) 20e par katru. 28312097 wpp
 4. Derbi senda euro3, der arī euro2 T15(pilnīgi jauns) , T13'T11 zobrati 6e/gab Stock truba euro3 15e Top perf 50cc sport 50e 28312097 wpp
 5. A kas pa aparātu ir tam kas ir pirmajā vietā?
 6. Steidzami pērku Vespa GT aizmugurējos amartizatorus. 28312097
 7. Izdomāju jums atrādīt savu Sendu. Tad nu sākotnēji bija uz traktora riepām un ar nr turetaju un bez tonetas aizmugurejas lampas. No sākta gala motorā bij top performance cilis 50cc un 19mm karbīts, 11-52 zobrati. Gāja pēc gps 50km/h Nozāģēju trubai ierobežōtāju,saregulēju un aizgāja līdz 73km/h,tad uzsūtiju t-13 priekšējo zobratu un galu galā dabuju ārā 80km/h. Tad nu izdomāju ka gribu kko jaudīgāku uzsūtiju Airsal 73cc cili. Baigos ātrumus netaisos attīstīt vnk gribās lai kautvai līdz tiem pašiem 80km/h vinš ieskrienās godam. Tādēļ plānots bija vnk uzsūtīt to Airsal cili uzmest ar to pašu stock trubu un 19mm karbīti un būs ok. Atnāca cilis tad nu gāju ņēmu veco cili nost pie viena izdomāju pārbaudīt kādā stāvoklī ir kloķenes gultņi,jo nu negribās ka cilis aiziet pa dirsu. Un konstatēju to ka vienam no gultņiem ir lufte,taisni tas ko es vismazāk gribēju darīt,mainīt gultņus. Nu neko life is life,rāvu ārā dvēseli un liku uz operāciju galda. Tālāk sekos tas ka nākam nedēļ sūtīšu gultņus,blīvju komplektu un seperatoru. Kā arī jau ir uzsūtīta jauna stūre,stūres riser'i,gripi,regulējamie hēbeļi ar mašīnīti utt. Ja būs intrese tad jau vēlāk uzup'ošu Ou un jā grafikas visas ir nujau norautas jo bija jalabo plastmasas takā būs jauns krāsojums bet nu tas tikai pavasarī.
 8. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Diemžēl Sendas stāsta beigas, Sendai jauns saimnieks. Pēdējie kadri
 9. Pārdodu Top performance 50cc sport cili (čuguna ar moduālo galvu) pilns komplekt ar blivem virzuli gredzeniem utt-50e T11;T13 priekšējās zvaigznes no D50B0 abas svaigas 6e gabalā 17,5mm karbīts ar manuālo čoku -25e Derbi Senda DRD x-treme stock truba -15e Rakstiet Whatsapp'ā-28312097
 10. Marcello

  Pārdod rolleri

  Sold
 11. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Paldies,Nu par tām srīpām pats vēl neesmu izlēmis Trends tagad ir ar maziem trijstūrīšiem aplīmēt Bet nu tās strīpas bij uzlimetas pirms vsp bija plastmasas virsu tpc vakar tik vinas sametu virsū un tgd jadomā plēst vai neplēst hz, man viņas nedz baigi patīk nedz arī baigi nepatīk
 12. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Max ir 104km/h gan uzrāviens gan gaita ļoti laba. No izpūtēja labums ir ļoti liels, ar stock trubu ne tuvu tik labi neietu kā tagad. Un nakļenes noplēsu jo besī man tās visas rockstar utt grafikas,kŗāsoti man labāk patīk.
 13. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Ir pat letak nekā rollerim, nav japerk visadi variatori rullīši utt, letak krasot jo maz plastmasu bet nu vini ari ir attiecigi daudz dargaki kā rolleri.
 14. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Senda principā ir pabeigta, atlikuši tikai sīkumiņi ielikt led spūldzīti kad atnāks un nomainīt priekšējos pavarotu,to arī gaidu vēl. Pa šo laiku ir sadarīts daudzkas, bet pusi jau esmu aizmirsis. Tika iegādāts jauns aķis,saregulēts karbīts,uzlikta t14 priekšējā zvaigzne,savienoti visi pavarotņiki,notonēta priekšējā lampa un salīmētas strīpas uz diskiem,pagaidām itkā patīk kā izskatās,apniks plēsīšu nost a moš arī tiks pārkrāsoti diski neesmu vēl izlēmis. riepas ar vēl gribētos nomainīt bet nu to kkad vēlāk. Galu galā no sadarītā: Vizuāli: ProTaper Fatbar stūre Cnc regulējamie hēbeļi Stūres riser'i Koso temp dačiks ar Koso pāreju Jaunas ručkas Led pagriezieni Motorā: Airsal sport 73cc Leo vince xfight truba Mk pro race2 klusinātājs 21mm karbīts Skf c3 gultņi Twinair gaisa filtrs 14-52 zobrati Un vēl visādi sīkumi svaiga kārbas eļļa,saļņiki,blīves utt.
 15. Marcello

  Sendai beigti spieķi

  Aizbrauc uz maxmoto,domāju ka viņi tev varēs palīdzēt šinī jautājumā.
 16. Marcello

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Sapisos, nevis gultņus bet kloķi
 17. Marcello

  Gilera Runner sp70 “Z6”

  Ieliec saldētavā gultņus, paturi kādu laiciņu tad uzmauc uz kloķenes un tad jau prost uzsildi karterus un mauc kloķi ar gultņiem iekšā. P. S Ar pareizu tehniku tos gultņus var sildīt, vajadzīgs tikai īpaš uzgalis fēnam un bez fanātisma, periodiski sekojot līdzi temperatūrai.
 18. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Lai nebūtu tā ka lieki uzcelts topiks, tad nu pastāstīšu kāds ir esošais stāvoklis. Vobšim truba ir pabeigta, temp dačiks pievienots, nācās vēl sūtīt figņu kas liekas pa vidu dzesešanas trubai lai varetu sensoru iekruķīt, jo sapārot orģinalo sensoru ar koso dačiku nesanāca. Atnāca arī T14 zvaigzne bet to likšu kad būšu iztestējis kāds ir max ar T13. Viss kas tagad ir atlicis, nokrāsot plastmasas, un iegādāties jaunas riepas, un sabortēt, gribas uzlikt platākas pastalas.
×