Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Marcello

VIP
 • Content count

  570
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Marcello last won the day on Janvāris 14

Marcello had the most liked content!

2 Followers

About Marcello

 • Birthday 1994.10.30.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jūrmala

Recent Profile Visitors

2 580 profile views
 1. Marcello

  Topiks labām atsauksmēm

  Es reti kad rakstu labas atsauksmes par kādu bet ja rakstu tad tas users tiešām ir pelnijis. Milzum liels paldies user- @arvx ,izpalīdzēja un aizdeva magnētu,neuzmeta mīksto un aizgāja un pārbaudija vai viņam vēl tāds ir.
 2. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Nu tas man arī nav nekas jauns,tikai tas strādā tad ja salīdzinoši nesen ir ņemt nost megnēts. Šinī gadijumā magnēts nav ņemts nost no rūpnīcas laikiem. Bet Neizsakāmi liels paldies user'am: arvx,viņš neuzmeta huju un izpalīdzēja aizdodot magnētu. Aļikā uzsūtiju,forša kvalitāte priekš foršas cenas. Paldies
 3. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Tātad šonedēļ atnāca hēbeļi,fatbar stūre un riser'i. Šodien sasūtīšu motoram vajadzīgās daļas tad arī sāksies visi lielie darbi pie dzinuļa. Tagad vienigais iesprūdu pie tā ka nevaru dabut magnetu nost ir pilns ar visadiem novelcejiem bet neviens neder. P.S: ja nu kāds zins kāds ir vajadzīgs priekš d50b0 vai ari ir un var aizdot novelceju būtu ļoti pateicīgs,pietiktu kautvai ar parametriem kāds D un solis.
 4. Marcello

  Spams

  Hey kāds man nevar aizdot magnēta novelcēju priekš Derbi Senda,laikam ka M18x1.5, no Rīgas,Jūrmalas vai Tukuma?
 5. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  jām klusinātājs kkads hz kāds,bet nu nekāda vaina,nesen pārpakoju viņu un ir oke.
 6. Marcello

  Marcello's Derbi Senda

  Jām, baigi traki tā truba ierobežoja un baigi pa treknu degmaisijums bija. Jap, negaiditi ātri atnāca, ļoti apmierināts esmu ar viņu pakalpojumiem.
 7. Izdomāju jums atrādīt savu Sendu. Tad nu sākotnēji bija uz traktora riepām un ar nr turetaju un bez tonetas aizmugurejas lampas. No sākta gala motorā bij top performance cilis 50cc un 19mm karbīts, 11-52 zobrati. Gāja pēc gps 50km/h Nozāģēju trubai ierobežōtāju,saregulēju un aizgāja līdz 73km/h,tad uzsūtiju t-13 priekšējo zobratu un galu galā dabuju ārā 80km/h. Tad nu izdomāju ka gribu kko jaudīgāku uzsūtiju Airsal 73cc cili. Baigos ātrumus netaisos attīstīt vnk gribās lai kautvai līdz tiem pašiem 80km/h vinš ieskrienās godam. Tādēļ plānots bija vnk uzsūtīt to Airsal cili uzmest ar to pašu stock trubu un 19mm karbīti un būs ok. Atnāca cilis tad nu gāju ņēmu veco cili nost pie viena izdomāju pārbaudīt kādā stāvoklī ir kloķenes gultņi,jo nu negribās ka cilis aiziet pa dirsu. Un konstatēju to ka vienam no gultņiem ir lufte,taisni tas ko es vismazāk gribēju darīt,mainīt gultņus. Nu neko life is life,rāvu ārā dvēseli un liku uz operāciju galda. Tālāk sekos tas ka nākam nedēļ sūtīšu gultņus,blīvju komplektu un seperatoru. Kā arī jau ir uzsūtīta jauna stūre,stūres riser'i,gripi,regulējamie hēbeļi ar mašīnīti utt. Ja būs intrese tad jau vēlāk uzup'ošu Ou un jā grafikas visas ir nujau norautas jo bija jalabo plastmasas takā būs jauns krāsojums bet nu tas tikai pavasarī.
 8. Marcello

  80cc airsal (derbi)

  neviens no viņiem ikdienas braukāšanai nav labs,gribi jaudu paņem kkadu 125cc 4t un braukā ar mazu patēriņu un bēdu nezinot.
 9. Marcello

  70/80cc (derbi)?

  Es domaju viss atkarigs no tā,ko tu no tā gribi sagaidīt, es savam dērbim uzsūtiju airsal sport 73cc alumīniju,mērķis vnk dabūt griezi,teiksim lai brīvi ieskrietos uz tiem saviem 80km/h. Ja gribi kko baigi niknu tad nu ar grupu vien nepietiks.
 10. Marcello

  Spams

  nu par to piegādes laiku man atklāti sakot po,tapat nesteidzos, līdz sezonai jau tpt noteikti ka atnāks. Lab paldies jums džeki par atbildēm.
 11. Marcello

  Spams

  Airsal cilis attackā 117e zone 105e, dārgāk? Kādas tieši,ka neatnāk vai atnāk sačakarētas? Principā jau ja neatnāk var uzrīdīt viniem kkadas instances lai paņem dupulī. Nu krc cerams neēsmu ieberzies dēļ sava žīdošanas un slinkuma.
 12. Marcello

  Spams

  Nu cerams atnāks man sūtijums, bet nu kka uzticību neievieš tas ka viena no opcijām ir savākt sūtijumu kkada faking garāžā.
 13. Marcello

  Spams

  Hey džeki,kads ir kko sūtijis no scoter-zone.eu,nav kkads ļevais najobšiku kantoris?
 14. Pārdodu divus amartizatora paaugstinātājus. 4e (gab). 28312097
 15. Marcello

  Aprilia sx 50 By robic02

  Nu un kas zarnās darās?
×