Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

proximo

Administrators
 • Content count

  63
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

proximo last won the day on January 22 2013

proximo had the most liked content!

1 Follower

About proximo

 • Rank
  Root Admin
 • Birthday 12/09/1991

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.scooter-power.lv
 • Skype
  martins_scooterpower

Profile Information

 • Pilsēta:
  RIX

Recent Profile Visitors

1,625 profile views
 1. proximo

  Pārdod rolleri

  ne gluži rolleris, bet varbūt kāds taisās pārkāpt uz moci Pārdodu Yamaha XT660X 2004 ja kādam ir reāla interese - piedāvājiet savu cenu https://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motorcycles/yamaha/VHsOGk9mQFo=.html?1433139358
 2. šeit varam tirgoties ar 125cc un lielāku motoru detaļām. Lai Tavs iesūtītais sludinājums netiktu izdzēsts, Tev jāievēro šādi noteikumi: *precīzi jāapraksta maināmā/pārdodamā lieta (izlaiduma gads, motora tips, kubatūra, tehniskais stāvoklis utt.); *Rolleru mainīšanas/pārdošanas sludinājumā obligāti jāpievieno bildes, vēlams arī detaļu sludinājumos; *ja pārdodamai/maināmajai precei ir defekti, tie obligāti jāuzskaita sludinājumā;obligāti jānorāda cena; *vēlams pievienot kontaktinformāciju - telefona numuru; *aizliegta komerciāla rakstura sludinājumu iesūtīšana, ja tā nav saskaņota ar foruma administratoru. Sludinājumu drīkst pārpublicēt ne ātrāk kā 3 dienas pēc pēdējās publikācijas reizes! Ja Tavs sludinājums tiek izdzēsts, pārlasi noteikumus un izlabo to! Ja atkārtoti iesūtīsi noteikumiem neatbilstošu sludinājumu, saņemsi Warning - 3 dienu aizliegumu postot.
 3. pašlaik uzlīmes ir beigušās, kad būs atkal tad paziņošu!
 4. ezzim 2 rezervētas (5dien dabūsi) pēdējās divas vēl kāds var izķert..
 5. vēl ir palikušas 4 uzlīmes. mēģināšu tuvākajā laikā pasūtīt jaunu partiju. jaunās cenas 1 uzlīme - 1,50 eur 2 uzlīmes - 2,50 eur nosūtīšana pa pastu + 1eur.
 6. Labs ! tagad vēl kombinzonu tautastērpu rakstos izdaiļot vajag !
 7. proximo

  Spams

  par tādām lietām turpmāk vairs nejoko!
 8. proximo

  Spams

  kas tas par twitera screenshotu , ja tas ir viņš tad viennozīmīgi iesvērsim banānus! gaidu atzīšanos ..
 9. proximo

  Spams

  skillārs tas tu te kko čakarē ? darīt nav ko ?
 10. proximo

  Mūsu 4riteņu draugi

  Piedāvāju CHIPTUNING jeb Remap priekš VAG TDI motoriem - kā arī šo auto datordiagnostiku. VAG = Volkswagen, Audi, Seat, Skoda Pašlaik pieejams tikai 2000-2008 gada izlaiduma modeļiem. Ja ir vēlme palielināt sava auto jaudu, dodiet ziņu. Cena 80 eur. Ļoti labas kvalitātes čiptunings, nekādi melnie dūmi. Jaudas pieaugums ap 25%, mazāks patēriņš. Pēdējais darbs: Passat 2005 1.9TDI 131zs/310Nm -> 162 zs / 375Nm !
 11. proximo

  JAUNAIS FORUMS - V2.1

  itkā viss tagad strādā! paldies par 667
 12. proximo

  Spams

  izskatās, ka pa nakti forumu ir izdevies salabot ! man vismaz viss strādā.. ?
 13. proximo

  Nozagta VESPA LX125 reģ.nr TF643

  Sveiki, nozagta VESPA LX125, melnā krāsā, reğ.nr. TF643, zādzība notikusi 16.septembrī Rīgas centrā. Neesmu scooter-power foruma lietotāja un nezinu, kur labāk šo ziņu ievietot. varbūt iespējams šo ziņu nosūtīt visiem lietotājiem? ļoti priecāšos par palīdzību ziņas izplatīšanā. Ar cieņu, Laura 26348495 laura.komisare@gmail.com
 14. proximo

  Auto datordiagnostika (OBD)

  Par cik daudziem forumā ir arī automašīnas, nolēmu izkarināt šādu topiku kā reklāmu - piedāvājumu nodiagnosticēt Tavu auto. BMW / AUDI / VOLKSWAGEN / ŠKODA / SEAT automašīnu diagnostika Rīgā! Auto īsti neiet? Deg Check Engine, ABS, Airbag vai vēl kāda cita lampačka? Vai vēlies vienkārši pārbaudīt, vai auto nemet kādu kļūdu? Varu palīdzēt! Rakstiet PM, ja ir kādi jautājumi p.s. drīzumā arī VOLVO diagnostika.
×