Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Kristers Ūdris

Members
 • Content count

  128
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

About Kristers Ūdris

 • Birthday 2001.04.01.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Rīga, Valdlauči, Katlakalns
 • Braucu ar
  Piaggio Nrg Power

Recent Profile Visitors

1 346 profile views
 1. Mazāk pīpē, jo neko saprast nevar Ļoti interesants projekts, noteikti jāpieseko!!
 2. Tik noblīvē, lai nekrājas ūdens un mitrums
 3. Atšķiras transmisija (mazāki šķīvji, variātors un siksna) reduktors atšķiras un aizmugurējais disks, jo hp1 nāk tikai trumulis un tas trumulis ir mazāks nekā hp2. Aizdedzei vadi atšķiras, bet mierīgi var pārtaisīt, lai der.
 4. Principā ļoti labs un universāls izpūtējs, jo strādā no stock līdz midrace klasei.
 5. Loģiski, bet pasties cik tas maksā
 6. Tātad esmu jau daudz ko izdarījis tikai slinkums likt jaunumus. Viss ir izjaukts līdz rāmim, plastmasas sāktas slīpēt un taisīt, pats galvenais sākta priekša izbaudīju nedaudz arī ziemas priekus Priekša Tālākais plāns ir salikt motoru, drusku pārtaisīt vadus, nokrāsot plastmasas un salikt. Nākamo postu mēģināšu ielikt, kad būs noticis kaut kas interesants.
 7. Jūs visi smieklīgi esat Pastāsti kāds tev setups iekšā @Innitaa.l.
 8. Izskatās, ka tev baigi patīk tas salikums, melns ar sarkanīgu toni Baigi patīk, ka liek no 0 un ar visu tīru un ar jaunām skrūvēm, cepuri nost, lai veicās!!
 9. Viss skaisti, tik man liekas, ka tas krāsojums neiet kaut kā kopā. Varbūt par nākamo krāsu salikumu padomā par kaut ko gaišu, lai izceļas tas sp1 nevis paliek nepamanāms.
 10. Sākās! Interesanti kā tu varēji noklemmēt to cilindru tik ātri? Vecais īpašnieks ar viņu katru dienu brauca kkādus 4mēnešus un viņam nekas nebija noticis, tu nopērc un jau pirmajā dienā problēmas. Cīnies, lai iecerētais izdodas!
 11. Es gan tā neteiktu, jo dr evo lūkas ir mazakas par streetrace, bet cilindra diametrs ir lielāks par streetrace. Dr evo 48mm diametrs, streetrace 46.95mm. Dr evo veidots vairāk kompresijai, streetrace apgriezieniem un jaudai.
 12. Tas čuvaks uzdevās par Anriju Šaicānu un gribēja pārdod man replicku uz piaggio pa 35eur, domāju sakarīga cena, jo nebija klusinātājs un stiprinājums. Pārskaitīju naudu un šis pazuda. Teica ka nav forumā, bet kjip mazais brālis ņemās, bet nu teikt var daudz ko. Man arī teica, ka no Daugavpils apkaimes. Uzmanaties no viņa sērijveida appisējs123!!!
 13. Tas čuvaks uzdevās par Anriju Šaicānu un gribēja pārdod man replicku uz piaggio pa 35eur, domāju sakarīga cena, jo nebija klusinātājs un stiprinājums. Pārskaitīju naudu un šis pazuda. Teica ka nav forumā, bet kjip mazais brālis ņemās, bet nu teikt var daudz ko. Man arī teica, ka no Daugavpils apkaimes. Uzmanaties no viņa sērijveida appisējs123!!!
 14. Pārdodu gilera typhoon konstruktora stāvoklī. Vajag tik riepu aizmugurē r13 un karbi Plastmasas jāsaliek kopā Nāk līdz 2 plastmasu seti viens no typhoona viens no nrg mc3 Motoram iekšā: drevo Top performace pilnvaigu kloķis Polini hi speed vario Gianelli pussporta izpūtējs Motors ir salikts ar jauniem gultņiem tik jauzliek plastmasas virsū un jāsataisa Sporta stūre klāt un plaukts Cena 200eur runājama pluss vēl ir doķi, kurus ir iespēja dabūt. Bildes droši jautājat 29199546