Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

RockstaR

Members
 • Content count

  1,330
 • Joined

 • Last visited


Reputation Activity

 1. Upvote
  RockstaR reacted to Marcello in Topiks sliktām atsauksmēm   
  Čalim diezgan labs biznesa plāns  jūs ar takā auna pieres tik sūtat naudu neredzot preci utt. Bet nu es domāju tas līdz laikam kāmēr viņš appisīs kādu kam nebūs slinkums aizbraukt uz daugavpili un dabūt viņu rokā. Ganjau jums kādam ir kāds papucīts ments, paprasat lai noskaidro viņa dzīves vietu,savācat appisto fanupūlciņu un aizbraucam viņu sagaidīt ar siltiem sveicieniem. Jo juridiski jūs viņam neko neizdarīsiet. 
 2. Upvote
  RockstaR reacted to TheLukeRay in Topiks sliktām atsauksmēm   
  Tātad ja kāds atceras, tad gadu atpakaļ tiku apčakarēts darījumā ar user: @speedfight100 Lūk visa informācija no tā, kas notika, ja nu kāds nezin.  
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  ''Tātad arī es esmu tajā lielajā barā, kurš uzķērās uz appis**u speedfight 100 (http://scooter-power.lv/profile/709-speedfight-100/)
  Raivja telefona nr. : 26631078
  Daniela telefona nr. : 20537178
  Pirku no viņa woki bijušo plauktu un stūri, bet apčakarēja. Īstajā vārdā Raivis Raudis, jeb kā forumā zināms Raivis Paškovskis. Vārdu zinu 100%, jo ar vecākiem biju policijā un datu bāzē viss uzrādās, dzīvo viņš Liepājā, miera ielā, precīzu ciparu nezinu! Mātes vārds Svetlana Paškovska. Visi kuri ir no viņa kaut ko pirkuši zinās ka konta numurs, ko viņš deva nav viņa, bet gan viņa drauga...Daniela Rožukalna, kā forumā pazīstams rasķiks (http://scooter-power.lv/profile/653-rasķiks/) , arī policijas iecirkņa datu bāzē atrada...konta numurs Danielam LV97HABA0551039728598 un personas kods 300896-10822! Nekādā gadījumā uz šiem diviem pajoliņiem neuzķeraties! Administrācijai ieteiktu speedfight 100 un rasķiks nobanot no šī portāla, jo motorolleru pašiem nav un forumā nav aktīvi, tikai uz app**anu...
  Ieteiktu katram kurš ir uz šī cilvēka uzķēries doties uz policiju un rakstīt iesniegumu...lai savāktu pēc iespējas vairāk cietušos un pierādījumus, lai čalim bargāks sods...
  Pasaka ko stāstīja man: Ar draugu dzērām un draugs no mana telefona tevi apčakarēja, takā ar mani nekārto šīs lietas un lai rakstu Danielam! Whatsapp uzreiz kā pārskaitīju naudu nobloķēja...
  Policijā tika ierosināta krimināllieta, cerams atradīs abus loš**! ''
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Tad nu beidzot lieta ir atrisināta un policija sazinājās ar viņu, aizsūtot viņam vēstījumu uz mājām, ka uzsākta krimināllieta. Čalis momentā sabijās un zvana uz iesniegumā norādīto numuru jeb man. Sākumā stāsta pasakas, ka neatminās neko no notikuša, lai es viņam atgādinu visu. Rakstīja man no tā paša numura, no kura apčakarēja, pat sarakste vēl bija saglabājusies. (Aizsūtīju viņam visu un uzreiz atmiņa nostrādāja, atcerējās visu kas notika) Vecis baigi sabijies uzreiz piedāvā atskaitīt naudu un izbeigt krimināllietu jeb es izņemu iesniegumu no policijas. Protams, es piekritu, bet čalim sūdi līdz ausīm arī bez mana iesnieguma, nebiju vienīgais, kas uzrakstīja iesniegumu. Teica man, ka tagad no sīkajām problēmām tikšot vaļā, jo ir kas nopietns. Lai jau pats tiek galā ar savu dzīvi, bet naudu es saņēmu. Vismaz tagad zinu, ka ar policiju tomēr ir kaut kāda iespēja atgūt zaudēto, protams, tas prasīja samērā ilgu laiku, bet tomēr! 
 3. Upvote
  RockstaR reacted to Dāniels. in Topiks sliktām atsauksmēm   
  Cik reizes jāstāsta, ja neesat 99,9% drošs par kāda cilvēka reputāciju un gājieniem, tad detaļas pirkt/pārdot tikai uz vietas.. Tik daudz nepazīstamu cilvēku uzradušies un kur prāts uzticēties vēl tādiem  Protams varu rakstīt vai nerakstīt, bet vienmēr kāds atradīs savu upuri, jo cilvēki labāk pērk lietotas detaļas no pavisam nepazīstamiem cilvēkiem un riskē būt apčakarēti, nevis sakrāj jaunam vai pagaida labāku piedāvājumu.
  Mans piedāvājums jums visiem, lai samazinātu šo ''neliešu'' peļņu:
  Detaļas pērkam un pārdodam tikai uz vietas satiekoties, lai nav nekādu incidentu, ka pārskaita naudu un atnāk sabojāta detaļa vai neatnāk vispār, bet protams visiem, kas dzīvo tālu no rīgas tas ir sarežģīti.. Jūsu gadījumā iesaku vispār nesadarboties ar nepazīstamiem cilvēkiem vai arī par viņiem apjautāties moderatoriem, kā arī citiem foruma biedriem, kas ir pazīstami un varbūt var sniegt kādu apstiprinājumu par drošību.
  Ja redzam ļoti lētas detaļas un foruma lietotājs ir tikko reģistrējies, tad nebūsim naivi, ka viss dzīvē ir tik skaisti un vismaz pajautājat kādam no moderatoriem, lai paskatās cik profilu attiecīgajam cilvēkam ir forumā, kas jau norāda par kaut ko.  
  Tāpēc šeit mums ir moderatori un citi sen pazīstami cilvēki, kuriem drīkst un pat vajag jautāt pēc palīdzības, lai noskaidrotu ''nepazīstamu'' lietotāju reputāciju un darbības. Ja nu tomēr nav iespējas neko noskaidrot par šo cilvēku un nevēlas satikties dzīvē, tad jums iesaku labāk pagaidīt citu piedāvājumu vai arī piekrāt jaunai detaļai, jo vismaz tas būs 99,99%, ka detaļa būs tieši tāda, kādai tai jābūt  
  Kā piemēru minēšu vienu cilvēku, kurš negribēja uzticēties man sūtīt detaļu ar pēcapmaksu, jo viņam esot bail par to, ka apčakarēs, jo tā jau ir gadījies, tad nu lūk skaidroju viņam, lai pajautā jebkuram moderatoram vai citam zināmam cilvēkam, ka esmu šeit sen zināms jeb šeit jau no 2013.gada, bet viņš kā ''nepazīstams'' cilvēks jūtas apdraudēts un tāpēc grib, lai es skaitu viņam naudu pirmais, nedaudz dīvaini ne?
  Protams jebkurš cilvēks var apčakarēt, pat viszināmākie, kā tas jau ir bijis, bet lieka piesardzība nenāks par ļaunu, ja uzstāsiet uz tikšanos dzīvē vai ievāksiet informāciju par konkrēto cilvēku..
  Uz šīs nots iesaku piekrāt jaunām detaļām, jo tas gandrīz visos gadījumos būs labākais variants, lai nebūtu problēmas pēctam par bojātām detaļām, kas jūsu ''projektu'' var aizkavēt pat uz gadu vai vairāk, kā tas bija manā gadījumā, kad pērkot lietotas detaļas beigās kaut kas neiet un viss ievelkas.
  Bet, tas protams nav attiecināms uz visām detaļām, jo daudzas no detaļām var paņemot rokā pārbaudīt, šajā gadījumā iesaku ievērot īpašu piesardzību detaļām, kas saistītas ar elektroniku un kuras nav iespējams pārbaudīt uzreiz, kā arī pievēršat uzmanību karburatoriem, kuri ir diezgan trauslas detaļas..   
  Paldies un lūdzu tiem, kas izlasīja līdz galam, varbūt kaut ko no šī ieguvāt.
 4. Upvote
  RockstaR reacted to Anakyira in Spams   
  gogogogooooo

  Opena video 
   
 5. Upvote
  RockstaR reacted to Rodrigoz in Aprilia SR50 R by RodrigoZ   
  Hey hey, nu atkal ir iegādāts rolleris, bet šis ir krietni jālabo, līdz ar to sanāks tāds projektiņš atkal
  Tādēļ izdomāju ka šeit varu atrādīt kā šis rolleris tiks atdzīvināts
  Tātad iegādājos Aprilia SR50 R 3genu, par šo pirkumu ir diezgan liels hype, jo mans mīļākais rolleris
  Ticiet vai nē, bet šis ir user @Woki vecais 3gens, nu viss šeit tagad ir ļoti čābīgi. Vairs nepateikt, ka bijis customshow rolleris  
  Apgaismošu jūs ar rollera stāvokli:
   


  Baigi plānus pa punktiem nerakstīšu, visu ko darīšu, to atrādīšu, bet īsumā
  -Dabūt trūkstošās motora detaļas- kloķene, aizdedze, ...
  -Sataisīt plastmasus un nokrāsot
  Nu īsumā salikt skatāmu rolleri!  
  Tiklīdz dabūšu detaļas, motors būs salikts un gaidīs pirmo dūmu
  Par cik Liepājas openings tuvojas, tad atliek tikai cerēt, ka līdz openam šo salasīšu pie dzīvības 
  Turpinājums sekos! STAY TUNED!
 6. Upvote
  RockstaR reacted to Anakyira in Bildes/Video Openings 17'   
  Dāmas un kungi, lūk pieejams oficiālais video!
   
 7. Upvote
  RockstaR reacted to Delis in S-p.lv Sezonas atklāšana 2017.   
  Sveiki,tā tad video ir uztaisīts un varat pamielot savas actiņas,bildes būs vēlāk un tad arī editošu šo postu.
  Paldies lieks visiem kas ieradās uz šo pasākumu,kopā pasākumā bijām 217rolleri kuri tika piefiksēti ieejot 333 trasē.
   
 8. Upvote
  RockstaR reacted to zogs in "MOTO GURU" missle stunt aerox & sr50   
  sen nav bijušu updeiti šeit, rolleris principā uz sezonas atklāšanu jau bija gatavs.
  lielos vilcienos, kas tika izdarīts
  nosmilšoti diski un nokrāsoti  jauni gultņi, protams.

  jauna siksna, dakšas saļņiki un bremžu kluči

  bilde no atklāšanas

  pati jaunāka bilde no vakardienas, šobrīd rolleris ripo pa mārupes ielām, tiesa ne manās rokās, bet pārdots nav.


 9. Upvote
  RockstaR reacted to VLAssD in DSC stunt video   
  Daugavpils Scooter Club mini stunt video :dd
 10. Upvote
  RockstaR reacted to Tomss in Aprilia sr 50r by Tomss.   
  Pēdējais updeits. Sanāca tā ka ss'a biju ielicis prikola pēc par kosmosu. Gadījās, ka cilvēks piezvanīja un tajā pašā vakarā atbrauca un nopirka. Viņam pat nebija pie kā piekasīties. 
   
  Pirms opena tika nopirkta Polini race siksna, paldies @PrimeParts,@Anakyira.
  Malossi Multivar no Klinkas. 
  Kārtīgi saregulēts par ko paldies @turn100. 
   

   
  Opens nobraukts bez problēmām. 
   

   
  Vienīgā bilde no opena ar @indiffs lauku gilleru. 
   

   
  Dažas smukas bildītes. 
   

   

   

   
   

  P.S rolleris aizgāja uz Ogri, pieskatat. 
   
  Bija gruzis, kad pārdevu, bet nu neko darīt vairs jau nevarēja teikt pircējam,ka pārdomāju, nepārdodu. 
   
  Kas tad beigās bija iekšā. : 
   
  *Vīlēts stock ar jaunu meteor virzuli
  *Gianelli izpūtējs
  *Malossi multivar variātors
  *Jauna Polini siksna
  *stage 6 mk2 sajūgs
   
  Daudzi  vizuāli uzlabojumi. Patēriņš +/- 4l/100km. Maksimālais ātrums ap 95km/h.  
   
   
   
   
   
 11. Upvote
  RockstaR reacted to TheLukeRay in Aprilia Sr50 by TheLukeRay   
  3.5 , jā, tāda doma bija!
  Izmēģināšu! Paldies, par ieteikumu! 
 12. Upvote
  RockstaR reacted to skipper in Bildes/Video Openings 17'   
  Nesanāca kadri no plazas,jo pavisam aizmirsu filmēt ;DD
 13. Upvote
  RockstaR reacted to Anakyira in Atsauksmes/Kritika Openings 17'   
  Galvenā kritika šoreiz nevis no dalībnieka tiem, kas moderē pasākumu, bet no moderiem dalībniekiem.
  Bija tikai pāris noteikumi, bet arī tiem lielākajai daļai smadzeņu bija par īsu.
  Mājās esot, pīpējot jūs arī benčikus nodzēšat un pametat zem krēsla mammai savākšanai?
  Dzerot limpenes un ēdot visādus našķus, iepakojumus pabāžat zem spilvena vai atstājat istabas vidū?
  Jūs ikdienā arī skrienat visiem uz ielas virsū, jo kāds ir nostājies, kur nevajag. Vai arī ejot pāri ielai apstājaties, lai paskatītos, kā jūs apbrauks mašīnas?
  Ir skaidrs, ka lielākajai daļai "wannabe kruts džeks" un krāniņu staipīšana ir svarīgāka nekā cieņa, atbildība, veselība un daudzas citas lietas.
   
  Mēs gribam, lai mūs, rolleristus, ciena mašīnu vadītāji un motociklisti uz ielas, bet vai ir par ko? Cieņa ir divvirzienu kustība.
 14. Upvote
  RockstaR reacted to SRE. in Bildes/Video Openings 17'   
  Atvainojos par kvalitāti, jo no whatsappa, bet nevarēju neielikt  piedo shagij
   
 15. Upvote
  RockstaR reacted to SPOKSzip in Piaggio NRG Power 08'   
  Pilnas nāsis ar krāsu un pirksti melni, bet plastmasas gatavas vēl palika viens pannas sāns, kurš vel nav noslīpēts, bet ir progresā!

  Nav perfekti, ir lakas notecējumi mazliet, bet nu ...
  Un jā, vienā vietā pamatīgi uzmeta, vajadzēs kādu stickeri  
 16. Upvote
  RockstaR reacted to SPOKSzip in Piaggio NRG Power 08'   
  Labs laiks pagājis, ir notikušas samērā lielas lietas
  Tad, kad noņēmu veco virzuli un uzliku jauno, kā arī nomainīju špiļkas, pēc kāda laika sāka tecēt antifrīzs caur špilkas galu  Nu bija tā ka spiļkas uzgrieznis bija ar antifrīzu. Labi nolēmu noņemt galvu un piegriezt  ciešāk špilku, līdz ar to viņa nolūza un daļa palika pašā blokā iekšā. Bija baigā škrobe, jo ar mājas apstākļos nevarēju izņemt laukā. Izlēmu vest uz servisu uz Daugavpili (Sia MOTOSTYLE). 
  Aizvedot motoru viņi teica, ka 15euro un viss būs čotka. Kā jau Daugavpilieši, termiņā neiekļāvās un sapisa mazo bloku ... Pēc viņu teiktā bija urbuši ar urbi laukā visu, metinājuši ciet, pēc tam dzinuši vītni, vēlāk ar dremeli līdzināja svarkas sekas... Virsma kur liekas cilindrs bija normāla rieva, kuru domāju, ka hermis nenoturētu un sūktu gaisu.. Pats bloks bija izgrauzts ar dremeli, laikam mēģināja  kaut ko, [censored] pats nesaprotu kā var tā  taisīt ... Vēl pie mazas puses aizdedzes vāka bija sists ar kaut ko un parādījusies plaisa.. Klauni ne serviss. Zvanīju un teicu, ka sūc gaisu un tek laukā antifrizs, viņi atbildēja, lai vedu šurp sataisīs visu .. Sapratu, ka viņus vairs redzēt negribu nolēmu uz laiku visu pamest, jo nauda bija izmesta, samērā normāla summa.
  Vēlāk, kad jau pagāja nedēļa sāku ko meklēt. Sāku meklēt jaunu mazo pusīti. Biju atradis, aizsūtiju uz smilšu strūklu, tur izskrūvēja laukā špiļkas un izrādās, ka viens caurums ir šķībi iedzīts, špilka ir līka, cilis neiet virsū. Mazo pusīti pirku no user Dārijs, neiesaku sadarboties... Atkal tika izmesta nauda... Labi vēlāk nolēmu meklēt normālu un max sterilu pusīti, tā sanāca iegādāties no user Nixon hp2 īsos trumuļu karterus, pa diezgan labu summu... Labi , ka netīrumi nonāca ar 646 šķīdinātāju, jo negrbiju vest atkal uz smilšu strūklu. 


  Protams nevēlējos atstāt hp 2 īsos karterus un vel pie tam trumuli.. Izjaucu, paņēmu mazo pusi un piemēriju saviem 


  Kad šo ieraudzīju biju baigi uztraucies, nezināju vai likt tālāk kopā vai ko. Paldies ka par informāciju xero, pateica, ka nekas traks nebūs un ir jāiet. 
  Tālāk jau sāku likt kopā visu 
  Protams jauni gultņi un saļņiki 


  Vienīgais nedaudz nācās piegriezt blīves, lai tik ļoti nav uz āru .. Gultņus izdevās ielikt ar sildīšanas metodi, kloķi izdevās ielikt lielajā pusē, bet  liekot kopā pusītes viss negāja tik gludi ... Nācas pievilkt ar skrūvēm vienmērīgi krusteniski. Viss tika salikts, bet kloķis negriezas viegli, nācas to mazliet nocentrēt. Kad tas tika izdarīts viss gāja perfekti
  Vēlāk vakarā jau mazliet saliku cik varēju

  Tagad nedaudz pastāstīšu, kas notika ar priekšējo plastmasu un vizuālo.
  Tika pasūtīta krāsa Vampire Violet no Tribal.lv, iesaku sadarboties ar viņiem, čalis pats pazvanīja pastāstīja visu kas un kā. Ieteica glancētas krāsas, jo biju nejauši izvēlējies matētas..


  Biju vēlējies violetu krāsu, līdzīgu kāda bija nopērkot NRG, taču šī ir ļoti tumša - melna, bet nu vismaz paliks solīdi melns 
  Tests 

  Sūdīga gaisma, jo istabā deg diodes.. Dzīvē daudz labāk. Šīs krāsas man iepatikās, jo viņas ir samērā biezas un nerodas tik ļoti notecējumi, protams, jāmāk krāsot ir  
  Tālāk kaut kad sen sen biju iegādājies NEXT R, rekur bilde, izskatās virsū max labi, manuprāt  

  Biju sācis taisīt priekšu, jo bija daudz defektu, bet teicu vai nē, krāsa ir orģinālā un pilnībā visi stiprinājumi   Tagad tas sāns ir jau pabeigts un plastmass ir pilnībā sagatavots krāsošanai, tikai nav bilžu, jo pazaudēju telefonu braukšanā
  Un jā, bija norāvusies vītne  bremžu supportam aizmugurē, liels paldies Krapalim vai Krunkam vai no kā es pirku to supportu  Reāli pilnibā vesels par sviestmaizes un kolas cenu
  Vēlāk aizvedu visus instrumentus atpakal uz garāžu un arī motoru, 4h nosēdēju lēni liekot visu kopā un gala rezultāts - pieleca 
  No sākuma negribēja lekt nezinu kāpēc, pieleca un slāpa nost, a jā bija vēl nosēdies aķis. Pieliekot citu aķi pieleca un arī slāpa nost, jau biju sagruzijies, domāju ka kaut kas ne tā. Bet vēlāk viss aizgāja un rūca normāli, turēja apgriezienus. Biju izbraucis, gāja ļoti labi priekš stoka.


  Nākamajā dienā čakarējos ar benzīna padevi, jo trubiņai parādījās maziņš caurums, tāpat kā pagajušās sezonas sākumā  

  Tas kas tur torčī ārā no kastes ir voltmetrs ar USB kontaktu  Ja nu vajag uzlādēt nedaudz  Protams, viss ir sataisīts uz pogu..
  Plāni kas jaizdara: 
  Jānopērk benzīna trubiņa (pasūtīts)
  Jānopērk motuls (pasūtīts)
  Jānopērk vario ruļļi, jo pat līdz šim brīdim braucu ar jauktajiem  (pasūtīts)
  Jānokrāso plastmasas
  Jānopērk apdrošināšana
  Jāsaliek aizm bremžu sistēma un jānokrāso supports
  Un jānopērk priekšējā bremžu mašīnīte
  Tas viss, pa lielam gandrīz viss ir  
  Paldies, ka izlasīji šo palagu.
   
  Varat piedāvāt priekšējo bremžu mašīnīti...
   
 17. Upvote
  RockstaR reacted to Anakyira in S-p.lv Sezonas atklāšana 2017.   
  Lai pasākums būtu izbaudāms gan dalībniekiem, gan organizatoriem, gan teritoriju īpašniekiem un darbiniekiem, kurās mēs drūzmēsimies, ir pāris noteikumi.
  Noteikumi opena dienā būs jāparaksta.
   
  1. Mototehnikai jāatbilst LR CSDD prasībām. Par mototehnikas atbilstību CSDD prasībām katrs dalībnieks ir personīgi atbildīgs visu pasākuma laiku.
  2. Saskaņā ar LR Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumu mototehnikai jābūt spēkā esošai OCTA polisei.
  3. Pārvietošanās pa ceļiem, stāvvietām un citām slēgtajām teritorijām notiek saskaņā ar LR Ceļu satiksmes likumu.
  4. Jebkurš pasākuma dalībnieks stingri ievēro atbildīgo personu norādījumus. Pēc otrreizēja aizrādījuma saņemšanas dalībniekam pasākums bez ierunām ir jāpamet.
  5. Ikkatrs dalībnieks ir tikai un vienīgi pats atbildīgs par savu veselību un drošību gan atrodoties uz ceļa, gan s/k 333.
  6. Trešās personas mantas vai īpašuma sabojāšanas gadījumā jāmaksā sods zaudējumu nosegšanas apmērā.
  7. Ar parakstu dalībnieks apliecina, ka ar noteikumiem ir iepazinies un apņemas tos ievērot.
   
  Sporta kompleksa 333 noteikumi – Jauniešiem līdz 16 gadu vecumam, esot trasē, jāatrodas nepārtrauktā vecāku uzraudzībā vai arī tie trasē var atrasties ar rakstisku vecāku atļauju.
   
  Pavisam nopietni, painformējiet savus vecākus, kurp dosieties un LŪDZU paprasiet, lai brīvi ar roku uz lapas uzraksta atļauju atrasties sporta kompleksā 333.
   
  Piemēram:
  Sporta kompleksa 333
  valdes loceklei N.Šlēgelmilhai
   
   
   vecāka Vārds Uzvārds
   vecāka Personas kods
   
  IESNIEGUMS
  Informēju, ka atļauju savam bērnam vārds, uzvārds, personas kods xxxxxx-xxxxx 30.aprīlī bez manas uzraudzības atrasties sporta kompleksa 333 teritorijā.
   
  Datums
  Paraksts
   
   
  Garantēju fizisko personu datu aizsardzību, ko nosaka LR Fizisko personu datu aizsardzības likums.
   
  Iebraucot trases teritorijā pārvietošanās ātrums ir 30 km/h. Bez mums trasē būs arī citi 333 klienti.
  Tusēt un drūzmēties drīkstam tikai aiz zīmes “iebraukšana trasē” (“Track entry”).
  LŪDZU izvairieties no tusēšanas ap info centru, kefejnīcu utt.
  Skatiet bildes.
  * Ar sarkano apvilktais - te bez liekas nepieciešamības netusējam.
  * Ar zilo apvilktais - te pārvietošanās ātrums ne ātrāks par 30 km/h (šo ātrumu ievērojam no iebraukšanas trases teritorijā līdz pat iebraukšanai vietā, kas paredzēta mums - otrā bildē apvilkts ar zaļu).
   
   
  Veiciet pēdējos sagatavošanās darbus un tiekamies 7dien!
   
  Ja ir kādi jautājumi par noteikumiem, ZVANIET man 26147764.


 18. Upvote
  RockstaR reacted to Unknown in Aprilia Sr50R by Unknown   
  Rolleris pielaists ar 15 kurbulējieniem, radušās diezko nopietnas problēmas, kas cerams neatstās mani openā, bez mana rollera, bez dzeses jau šodien izbraucu 50m, skaisti uzkarsa uz 152*C, paldies dievam vēl karstuma kļinu nepaķēru, tajā brīdī bija tiešām liels yolo, jo likās, ka nevar neko labot, bet rīt cerams viss tiks novērsts, jadabūn iespējams ūdenssūkņa zobrata sprosts, jeb nezinu, kā savādāk to nosaukt un ūdenssūkņa siksna. Šodien saliku daudz hermi uz lc līkuma, kas ieiet karteros, cerams rīt nekas netecēs garām, jo skrūve, kas to pievilktu, ļoti veiksmīgi nolūza.. Tākā cerams, ka būšu uz openu ar savu rolleri, nevis mašīnā vai kādam aizmugurē. Iet tākā nekad vēl nav gājis manuprāt, vai arī neēsmu sen braucis ar līdzvērtīgu jaudu. 
 19. Upvote
  RockstaR reacted to Unknown in Aprilia Sr50R by Unknown   
  Tātad no vakardienas esmu vēl vairāk miris, jo gūltā biju ap 6 no rīta, bet rolleris viss ir salikts, šodien jāuzliek malossi siksna par ko paldies Saņja custom garāž, jo stock baigi neuzticos uz openu, aizdedzi dabūšu uz nedēļu no @HondaArDveseli paldies viņam par to, jo alga tik nākamnedēļ  . Tātad vakar visu smuki savilku, visu satīriju cik vien varēju, jo beidzās whitespirts jau 2 pudele . Šodien šai mazulītei būtu jālec un jābrauc ratā iebraukājot jauno virzuli, tākā domāju, ka būs arī first start video un kautkas no tā, kā srka kustās uz priekšu 

  Te jau beidzot uzlikts cilis, jo nebīja mazās plaķenīts ar ko sprostiņs ielikt un iepildīta reduktora eļļa

  tas fokuss tho, mazā spīd un laistās, skaistāk nekā jebkura ziemassvētku eglīte

  karbonē ap klusinātājē, vēlāk jaūzfrišina arī izpūtējs

  clean af 

  sorz par tik daudz bildēm, dzīvē protams tie kas, zin, cik traki viss bija no avārijas, tagad teiktu, ka rāmis gandrīz, kā jauns, jo viss piekrāsots skaisti
 20. Upvote
  RockstaR reacted to xero in Piaggio NRG mc¹ 1994 stunt ed.   
  yo.
  esmu ļoti slinks un aizmirsu par topiku, bet kaut kas jau jāsamet, kas noticis pa gandrīz pusgadu
  decembrī izdomāju baigi kreatīvo veidu, kā nostiprināt sānu plastmasas, kurām nebija gandrīz neviena stiprinājuma. M6 vītņstienis, uzgriežņi, gumijas šaibas, caurumiņš plastmasā. sanāca max smuki un tur ideāli.

  izgriezu arī slēdzeni, jo atslēgas man nav un nevajag, lai var ar roku attaisīt bagāžnieku

  špakteles kartupeļu lauki uz plastmasas

  plastmasām izdomāju kaut kādu perverso krāsojumu un pārkrāsoju. pēc doķiem tumši zils, tāpēc pie tā arī paliku, tikai ar oranžu akcentu. galvā izskatījās labāk, nekā dzīvē, bet ko tur daudz
  februārī dabūts svaigāks virzulis. vecajā gredzens atkal nolūza, un tad sapratu, ka tas virzulis ir pārāk samocīts. paldies bubertam

  nesen norāvās vītne špiļkai, tāpēc nācās izcelt karterus, ņemt gāzes degli un skrūvēt jaunu špiļku. beigu beigās iznāca laukā un viss sanāca labi.

  un tagad rolleris stāv izjaukts un izskatas, ka openā nebūs, jo jaukais stock kloķis izdomāja parādīt vidējo un izbira apakšējais adatgultnis. klanis kustas ka maz neliekas. viss nonāca pie tā, ka kaut kāda šķemba tika cilindrā un ierāva skaistu švīku virzulī, bet uzsūtīju kārtējo gredzenu komplektu un liekas, ka virzulis vēl dzīvos. jau dabūts cits stock kloķis, paldies useram Erons. karteri izcelti, tagad jāpāršķeļ un jāsamaina to nelaimīgo kloķeni.

  tāds tas rolleris pagaidām izskatas, gaida, kad pielikšu roku.
  paldies
 21. Upvote
  RockstaR reacted to xero in Piaggio NRG mc¹ 1996   
  hey.
  iemetīšu arī šeit nelielu upiņu.
  tā kā stunt edišenam pagaidām ir kļins, pārvietojos ar šo mazo.
  neilgi pēc izvilkšanas no garāžas, izpūta galvas blīvi. bet pabiju scooteros, ieķēru blīvju komplektu, tās tika operatīvi samainītas un nrg atkal uz strīpas.

  ienācies arī kaut kas, ko gribu jau kopš ziemas - polini evo filtrs. jau sen cīnos ar nrg problēmu, ka gandrīz jebkuram filtram apakšā fiziski nav vietas tad nu iekrita acīs šis, jo karburatora mute ir malā, nevis pa vidu, tātad netraucēs dubļu bleķim. der perfekti un manuprāt, ka viņš tur drusku torčī ārā, izskatas seksīgi

  par filtru protams paldies PrimeParts.
  vairāk nekā jauna nav, pāris bildes iz dzīves

  paldies
 22. Upvote
  RockstaR reacted to Jorenszzz in Piaggio NTT 1995   
  caw, kādu laiku atpakaļ esmu iegādājies NTT no zizika, ar mr. XERO starpniecību, viss safe, full stocks, bija pāris dienas, pāris dienas pēc NTT iegādes nopirku drku, nedaudz uzfrišināju, jauni gredzeni un aiziet!

  pēctam devos uz CSDD, nummuru salīdzināšana, pirmā reģistrācija Latvijā, jo mopēds no Itālijas

  kaut cik normāla nummura zīme, kura joprojām stāv bagāžniekā.

  esmu iegādājies arī, athena sport izpūtēju un 17.5 no usera KIT, kas jau atrodās uz rollera.

  Ar xero arī jau sabraukāts.

  Vizuāli ir dirsā, bet nu ja saņemšos tad drošivien parkrāsos visu.
  Būs vēl up'i, ja nebūs slinkums.
  rata ata
   
 23. Upvote
  RockstaR reacted to ezzis in Piagio Zip SP2 Racing (powered by Haris)   
  Turpinot gatavoties sezonai, vakar sakonektēju cilindru ar motoru. Nu viss TRT komplekts ir viena gabalā.... redzēs kā ripos! Arī Malossi membrāna tika pie jaunam lapiņām, vecās bija kādas 7 sezonas darbojušās, itkā veselas, bet tomēr nomainiju. Eduards darbā iztīrija izpūtēju,skaņa atkal būs tīra un dzidra, arī ies labāk....  Lai spēks ir ar jums..../joda/
   
 24. Upvote
  RockstaR reacted to stonehero in Piaggio zip ssl25 by stonehero   
  Tātad savu apriliju izstirgoju detaļās un iegādājos no dārziņiem zipu . Zips kā jau zips no dārziņiem full stock un bez defektiem . Zipam degvielas patēriņš tīri patīkams ,vidēji 3l/100km .

  Tālākajos plānos ietilpst :
  ●Dr evo 70cc
  ●Yasuni r
  ●Onearm
  ●Pārkrāsot plastmasas
  ●Jauna spidometra trose
  ●Jaunas bremžu troses
  ● Sp runnera filtra kaste
 25. Upvote
  RockstaR reacted to Jmstar in Black Honda Dio   
  Sveiki, tātad gadu atpakaļ gandrīz vai pat velti dabūju Honda Dio AF-25, 1990.gada izladuma. Iepriekšējais saimnieks teica, ka šis rolleris viņam ir nostāvējis šķūnī apmēram 4 gadus. Diemžēl nav bilžu no tā momenta kad atvedu rolleri, bet nekā laba tur nebj. Pirmais ko darīju tas ir noņēmu visas plastikas un izrādījās, ka ir pat dzirkstele. Rolleri pielaist nesanāca blīvju trūkuma dēļ. Tad tālāk es viņu pilnīgi izjaucu un tā viņš pie manis nostāvēja 1 gadu. Tikai tagad nolēmu, ka Rolleris ir jāsaliek.
  Tātad izjaucu es viņu līdz rāmim un nolēmu, ka vajag to pārkrāsot.
   

  Tālāk nācās slīpēt visu rūsu nost.

  Tālāk visu līdz galam noslīpēju un nokrāsoju.


  Uz to brīdi viss izskatījās šādi.


  Nākamajā dienā saliku visu pravodku uz rāmja.

   
  Kad izjaucu motoru sapratu, ka gandrīz viss būs jāmaina. No paša sākuma nopirku jaunus gultņus, 70cc, un jaunu kloķeni.

  Tālāk viss ko nopirku tika salasīts.

  Visa stock ieplūde tiks mainīta tāpēc jau tagad nopirku 21mm karbi.

  Nesen es pasūtīju internetā tādas detaļas, kā: ieplūdes kolektors, gaisa filtrs, bremžu kloķis un citi sīkumi. Visas detaļas pie manis noāks apmēram viena mēneša laikā, tāpec tagad esnedaudz ķeršos pie vizuālā.
  No paša sākuma es demontēku riepas.

  Un pagaidām vēl nēesmu sācis slīpēt tās.
  Ieprekšējā vasarā es sāku slīp;et plastikas.
   
  Un te bū bildes, kā apmēram iskatās pats rolleris. (nepievēršat lielu uzmanību savilcējiem, jo saliku vienkārši plastikas uz rāmja priekš bildes).
  Un te ir bilde, kā rolleris izskatās pašlaik.

   
  Vēl priekšā ir ļoti daudz darba. Būs jāmaina vēl daudz detaļu. Pie dakšas es pat neķeršos klāt, jo kad to izjaucu pamanīju, ka viss iekšā ir aizrūsējis u.t.t. tāka vajadzēs pirkt štokus no Joga vai kāda cita mazāka rollera. Nolēmu ka atstāšu stock stūri. Ir daudz dažādu ideju rollera izveidei, beigās varēs redzēt kā viss sanāks. Dokumentos krāsa ir melna, tāpēc nolēmu ka plastikas būs matēti melnas.
   
  Tākā rolleris stāvēja izjaukts pie manis 1 gadu ir nozaudētas dažas detaļas. Pašlaik meklēju variatora otru daļu. Ja kādam ir nevajadzīga šāda detaļa rakstat pm, par cenu vienosimies.

  Un tas tad pagaidām arī viss.
×