Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

BlackRaven

Members
 • Content count

  34
 • Joined

 • Last visited

About BlackRaven

 • Birthday Maijs 12

Contact Methods

 • Skype
  andrits220

Profile Information

 • Pilsēta:
  Madona
 • Braucu ar
  Keeway RY6 AC 2012`

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. BlackRaven

  Eļļa Minarelli AM6

  Scooter-attack ir visas sintētiskās eļļas,palasi aprakstus zem preces,tur teikts kādas eļļas piemērotas tavam motoram.(Nedaudz tūnēts,racing utt.) Cik atceros vēl rakstā "Ievads rolleru tuningā" bija teikts,ka jālēj sintētiskā tūnētiem motoriem. Un no firmām ņem MOTUL vai Castrol,tās diezgan kvalitatīvas un nav pievīlušas nekad.
 2. Par švīkām - ja švīkas nav īpaši lielas,tad var nemocīties ar smilšpapīru un uzklāt 2-3 kārtas plastikas aizpildītāja(plastic primer),kuru var nopirkt SA vai kādā krāsu veikalā. Plastic primeru klāj pašā sākumā,kad plastmasi ir gatavi krāsošanai. Un par putekļiem - var nopirkt kkādā DEPO vai K-Rautā speciālu tādu bundulī šķīdumu caurspīdīgu,kuru uzliekot ar lupatiņu var mierīgi krāsot un neķersies putekļi klāt. Arī vēl nevar pulēt neko,kamēr nav pagājušas 2 nedēļas,tapēc ka krāsa nav kārtīgi nokaltusi,var baigā šmuce sanākt un jākrāso par jaunu. Un raksts tiešām labs,cepums tev!
 3. BlackRaven

  Jautājumu topiks

  Tas ir atkarīgs cik daudz ūdens ir piejaukts klāt antifrīzam. Tīrs antifrīzs varās tuvu pie +200 grādiem pēc celsija,precīzāk +197 grādos. Jo vairāk ūdens piejaukts,jo mazākā temperetūrā tas sāks vārīties.
 4. BlackRaven

  Kuru labāk ņemt?

  Nu protams,bet vajadzēja par rolleri domāt sezonas beigās,kad vislielākā izvēle ir. Tagad nekā lādzīga nav,tapēc saku lai gaida pavasari.
 5. BlackRaven

  Kuru labāk ņemt?

  Ja jau tu gribi kaut ko jaunāku,ne tik dārgu un normālu,tad ņem gilera runner sp. To kuru biji ielicis neņem,neizskatās,ka saimnieks ir kopis viņu diži. Šis te tāds kopts,bišķ lētāks arī. : http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/gilera/ioxef.html Es arī pagaidītu vēl līdz pavasarim,jo tagad nav ko īsti ņemt. Būs lētaki rolleri un tā. Un jo vecāks,jo iespējams vecākas detaļas,kuras būs jāmaina,bet ja rāmis palicis un viss salikts jauns iekšā tad cita lieta,tad pilnībā vienalga gads.
 6. BlackRaven

  Chaina

  Nu ja tu pa tiešo savienoji un viss gāja,bez releja,tad relejs vainīgs,jā.
 7. BlackRaven

  Yamaha Aerox 06

  Graudiņi ir putekļi,kuri ir pieķērušies klāt,kad krāsoji.
 8. BlackRaven

  kādu scooter / rolleri lābāk pirkt kā pirmo

  Kapēc visi,kurus es zinu un kuri brauc ar dio,saka,ka vēlas kādu firmas rolleri? -Tapēc,ka detaļas nav tik viegli atrast,bet ja var daudzas arī ir dārgākas un pat dažas no rūpnīcas jāsūta. Piemēram,kā draugam vajadzēja mainīt priekšējo lampu visu.(Bija nopircis Dio Japānā.Dio,kuram visas detaļas pārsvarā var dabūt tikai Japānā) Aizbraca uz vietējo skūteru veikalu un tur viņam pateica,ka tādas nepārdod,viņas var tikai pasūtīt no Japānas,no rūpnīcas. Jāmaksā pašam par piegādi un vēl lampa visa tuvu sotakam maksāja. -Nav tik liels tuninga klāsts kā firmas rolleriem. -Daudzi pirka Dio,kad daudz mazāki bija,tagad kad izauguši,saka,ka vairs nav tik ērti ar tik mazu rolleri braukāt. -Daudziem arī nepatīk kā pats rolleris izskatās. Tu saki,ka var visu labot un uzlabot,bet tu domā,ka ir tik daudz cilvēku,kas māk visu šito darīt? Nav un pat lielākajai daļai,pat negribās ķerties klāt,jo ir bailes,ka var kko sabojāt,vēlas vienkārši nopirkt gatavas detaļas un tās nomainīt. Protams,ja tev viss vienalga,vēlies tikai tikt uz kādu vietu ātrāk,paripināties vienkārši,tad vari droši ņemt Dio. Tapēc arī visi ņem Dio,jo tas ir parasts pilsētas rolleris,ar kuru var tikt no punkta A līdz punktam B. Vienkārši izdomā,kas tevi apmierina,pārbaudi visu kārtīgi,uzzini visu par rolleri un ņem ciet.
 9. BlackRaven

  kādu scooter / rolleri lābāk pirkt kā pirmo

  Daudzi skūteristi,kuri ņēma dio,pēctam nožēlo,ka veica tādu izvēli. Sākumā jau jā,vo dio forš un tā,kad sāk kko saprast rolleros un grib kko ķīlet,tad apraujas. Jēga lieki tērēt naudu,vienkārši nopērc labu rolleri un brauc,līdz maini transporta līdzekli. Un piekrītu,pakrāj labāk nadu vēl,kā jau users Rafiks teica - SKOPAIS MAKSĀ DIVREIZ. Ja paņemsi kādu firmas rolleri pa 350 lati,vēl saliksi viņā iekšā tikpat,lai viņš ietu,kad būsi nobraukājis jau kādu sezonu.
 10. BlackRaven

  Benzīns rollerim

  Nesaku,ka nevar,vienkārši personīgi braucu ar 95. un 98. pa retam ieleju,lai patīras bišķ. Parasti stock motoriem lieto 95. un 98. vairāk tunētiem. Es ieleju 95. un reizi gadā patīru visu ar 98,jo manējais stocks zin kā. Cik esmu dzirdējis,tad ar 98 var nedaudz vairāk jaudas dabūt ārā no motora,bet kā jau users nobloketais teica gredzeni ātrāk nodils. Saka,ka ar 98. var lielāku attālumu nobraukt nekā ar 95,tapēc vari braukt ar 98.
 11. BlackRaven

  krasa

  Noslīpe visu krāsu nost,nomazgā,nokaltē,attauko. Pūt grunti 3-4 kārtas ik pa 10 minūtēm(uzpūt,pagaidi 10 minūtes,pūt nākošo kārtu.) Ja nav taisns,nu putekļi pieķeras,nezinu kā lai paskaidro,tad vari izmantot diezgan plānu smilšpapīru,bet ja normāla telpa un nekas netiek klāt,tad izlaid šito. Var arī izmantot speciālos līdzekļus,kas neķer putekļus klāt,pašā sākumā uzlikt virsū,pirms krāsošanas. Tad pūt 3-4 kārtas metāliskās krāsas.(ar tas pats ar minūtēm un putekļiem) Tad pašās,beigās vari uzlikt laku,ja ir griba,bet ja ampierina viss tad vari neko nelikt virsū. Vēl,ja gribi izcilu spīdumu,tad - pagaidi 2 nedēļas pēc krāsošanas,tad ņem tā kā auduma tādu sūdu,līdzīgs smilšpapīram(nezinu kā sauc,sencis atneš man parasti. ),visu noej ar to un tad ar bafu nopulē visu.(Nesaskatu jēgu tam,bet ja vēlies,tad vari to izdarīt) Tas šķiet arī viss.
 12. BlackRaven

  Chaina

  Gaismas iet bez aķīša,viņas neraustās dēļ tā. Raustās gaismas,tikai tapēc,ka par maz apgriezienu un kad dod ručkā protams neraustīsies. Jāregulē karbis,lai neraustītos,lai vairāk apgriezienu. Tu vispār tos vadus atpakaļ pareizi atliki? Cik atceros ķīnām gāja viss bez aķīša,izņemot starteris. Kā tev ar to starteri ir?Griež kaut cik vispār?Ja griež,tad lādē aķi. Ja nav pat mazākās skaņas un negriež,tad vadi nepareizi savienoti. Un ja tev nav vadi salikti pareizi un tu atliec viņus atpakaļ kā bija un ja joprojām neiet pagriezini,tad relejs vainīgs.
 13. BlackRaven

  Benzīns rollerim

  Vari ieliet 98to vienriez un ne pārāk daudz,par skādi īpaši nenāks. Parasti arī reizi gadā ieleju.
 14. BlackRaven

  Ko uzlabot?

  Vari transmisijā kko nopirkt. Sajūgu,siksnu utt. Ielikt sporta kloķeni. Vari kādu niknāku izpūtēju nopirkt,kkādu yasuni c16 vai yasuni r. Un malossi cili,vari mierīgi atstāt,nav jēgas pirkt jaunu sporta klases cilindru,kā sport pro,ja gribi kko jaudīgu tad ņem midrace cili(kā stage6 racin) jaunu,nevis sport pro.
 15. BlackRaven

  Auksts iet ideāli, kad uzsilst - slikti.

  Iebraukā kārtīgi vēl,ar laiku ies labāk.
×