Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

grauzeejs

Members
 • Content count

  43
 • Joined

 • Last visited

About grauzeejs

 • Birthday 1994.12.19.

Contact Methods

 • Skype
  grauzeejs94

Profile Information

 • Pilsēta:
  Jūrmala
 • Braucu ar
  forsētu ķerru

Recent Profile Visitors

1 923 profile views
 1. Es p*s, tā tak mana vecā senda, i dritvai ku gadi pagājuši, ka ar šito spīdzināju pa ielām
 2. Labdien,cienījamie. Ir tāda lieta, ka meklēju kādu,kurš pats, vai kurš zin kādu,kurš nodarbojas ar motosportu un zin, kur un kā var dabūt detaļās, kuras tik viegli nav dabūt. Interesē kāds,kurš varbūt nodarbojas ar kādu detaļu ievešanu/pasūtīšanu uz latviju. Vairāk interese ir par Suzuki DR125 1994.gada moča detaļām!
 3. Labvakar mazās čurkas Kautkā sen te neesmu rādījies. Izskatās ka viss notiek! Mr. līkais āķis a.k.a Hook's,cik saprotu, vēljoprojām pulē savu raķeti šeit?! Kautkas ļoti interesants vēl notiek šajā pasaulē, kādi interesanti saieti un sabraukāšanās, ir kāds cilvēks vēl, ar rokām,kuras aug no pareizās vietas? Ir kāds ieverības cienīgs projekts? Kādu dienu varētu kādu pikniku uztaisīt, savācoties vecajiem,labajiem un trakajiem no power komandas un grupas!
 4. Laba diena! Gaidīšu piedāvājumus ar priekšejo plastmasu no Aprilia SR50r rollera!
 5. Laba diena! Gaidīšu piedāvājumus ar priekšejo plastmasu no Aprilia SR50r rollera!
 6. Labdien! Vēlos iegādāties Aprillia Sr50r jeb trešās ģenerācijas sekojošās plastmasu un vizuālās detaļās: Priekšējās plastmasas abas daļās (tās kurās nāk iekšā lukturis) Visu priekšējo lampu (stāvoklim jābūt perfektam) Gaidīšu jūsu piedāvajumus!
 7. Īpaša foruma lietotāju cena, tikai 300 latvijas latu.! Lieliska iespēja iegūt labu rolleri,kurš vēlāk nepieviltu !
 8. Iegādājies šonedēļ par tikai 320ls !
 9. Peugeot speedfight2 Foruma cena - 350ls http://www.ss.lv/msg/lv/transport/moto-transport/motor-scooters/bgbccl.html Tiek izskatīti sakarīgi maiņas varianti !
 10. Jā, piekrītu Mārim, varētu turpināt STC , nu Roberts atkrīt, diemžēl, bet ja tu sāc kautko darīt, tad es ar marcello jau varam pievienoties, kautko palīdzēt utt. Kā nekā, Jūrmalnieki esam un būsim
 11. Ja sāksi kautko darīt, kur plāno darboties - kautkur Rīgā, vai Vaivaru mājās ?
 12. Cik gadi būs pagājuši, kā nebūsi prikstu pielicis šperiņam ? Luxtars jau arī, pazuda kā ar galiem. Bet nu ko lai saka, lai veicas puiši
 13. Nekārtīgie vadi - atradi pie kā piesieties, visticamāk, viņi ir smuki pielikti vienā vietā, lai nekarātos, un neaižķertos, kamēr pārējais vēl top, pēcāk jau visticamāk tiks savilkti pa vajadzīgajām vietām ! nu puis, novēlu tev to visu labāko, jo šis aparāts tiešām ir celts, un tiek attīstīts godam, lai viss izdodas un ripo tikpat labi, cik tajā ieguldīts darbs P.S. Nevajag jau vienmēr visus nākotnes plānus uzzināt, kautkāda intriga jāsaglabā, lai ieraugot nākamo postu, nebūtu : "Jā,kautko tādu gaidīju" , bet gan : "Jopcik,lūk kautko tādu es negaidīju-kruta" !