Jump to content

 

Atjaunojām Forumu! Ceram, ka viss strādā! Ja ir kādas problēmas vai ieteikumi, rakstiet! info@scooter-power.lv 

 

Roberts Sloka

Members
 • Content count

  86
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Roberts Sloka last won the day on Aprīlis 12 2018

Roberts Sloka had the most liked content!

About Roberts Sloka

 • Birthday 2001.04.09.

Profile Information

 • Pilsēta:
  Suncoast
 • Braucu ar
  Slimu Sendu

Contact Methods

 • Telefona numurs
  25248769

Recent Profile Visitors

1 068 profile views
 1. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod SUPERMOTO detaļas (AM6,derbi utt)

  Tauta! Meklēju sendas rāmi. Bez dokumentiem, sistu, locītu, pilnīgi jebkādā stāvoklī, interesē bildē apvilktās vietas rāmim. Tiks izmantots projektam. Piedāvājumus 25248769
 2. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Pērku malossi oversize wingbellu. Varu iemainīt pret stage 6 oversize wingbellu. 25248769
 3. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  .
 4. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Piedāvāju derbi sendas konstruktoru. Ietilpst: Rāmis, abas dakšas, oranži supermoto rati ar riepām, bāka, stūre, aizmugurējais dubļinieks, motors ar kloķeni, kārbu, cilindru un kolektoru. Cena - 600 eiro Rāmis ir ar dokumentiem un pārrakstīšanu. Pa lielam ir vēl detaļas, beņķis, plastmasu komplekts utt. Varu sakomplektēt konstruktoru pēc iespējas pilnākā komplektācijā. Ja interesē, droši raksti vai zvani. 25248769.
 5. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod SUPERMOTO detaļas (AM6,derbi utt)

  Sveiki cilvēki. Supermoto diski(labas riepas, labi bremžu diski, riteņu asis)- 130 eiro Sarkans rāmis, abi dakšas tilti, ķēdes rullītis. Ar dokumentiem(krāsa dokumentos - sarkana vairākkrāsu) - 100 eiro Pilns plastmasu komplekts(nogruntēts) - 90€ Aizmugurējā dakša, ar skrūvēm un ,,trijstūri'' - 80 eiro Airsal 72cc aluminium cilindra komplekts, braukts vienu sezonu. Cilindrs, virzulis, pirksts ar sprostiem un galva ar jaunu sveci. - 75 eiro (braukts vienu sezonu) Motoforce reinforced kloķvārpsta ar seperatoru, sajūga pusē zobrati+uzgrieznis aizdedzes pusē - 60 eiro Priekšējās dakšas štoki( iekšā jauni blīvslēgi un motul eļļa) - 50 eiro Svaiga aizdedze, magnēts, cdi un jauns svečvads ar svečpīpi( der euro 2 un euro 3) - 50 eiro Viss kas liekas uz sajūga ass, arī šaibas un bukses, 2 komplekti ar sajūga diskiem - 40 eiro Bāka ar korķi un manuālu benzīna padevi - 35 eiro Sēdeklis ar STR8 pārvalku - 30 eiro Priekšējā lampa - 25 eiro Bākas vāciņa slēdzene + aizdedzes slēdzene ar atslēgu - 25 eiro Ķēde, abi zobrati( braukti sezonu) - 25 eiro Stock kolektors ar ieplūdes mājiņu, priekš 17,5mm-21mm karbim- 20 eiro Melns sajūga vāks - 20 eiro Aizmugurējais dubļinieks - 10 eiro Ķēdes sargs - 5 eiro Ja tev interesē, droši raksti whatsapp vai zvani. 25248769.
 6. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod SUPERMOTO detaļas (AM6,derbi utt)

  Meklēju derbi senda Euro 2 (EBS) Motora detaļas. Interesē sajūga kurvis, kickstartera mehānisms un zobrats starp abām šīm detaļām. 25258769
 7. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod konstruktoru

  Piedāvāju derbi senda drd edition konstruktoru. Pa lielam tagad jau viss ir salikts, kompresija ir, vienīgais kas vajadzìgs ir aizdedze un cdi. Cena 420e Steidzami!!! 25248769 zvani raksti.
 8. Roberts Sloka

  Jautājumu topiks

  ierobežotajam vizuāli caurums mazāks vienkārši.
 9. Roberts Sloka

  Pērk/Pārdod Minarelli

  Sveika tauta. *Varbūt kādam ir mk2 racing cilindra komplekts ar 10 mm pirkstu * selettra (Malossi, Italkit, Mvt utt.) Pilnā komplektācijā * 21mm dellorto karbis. 25248769
 10. Roberts Sloka

  Spams

  Plus mīnus 5 dienas, ja prece ir uz vietas.
 11. Roberts Sloka

  Derbi Senda V2

  Njā vecais, redzēju tavu topicu. Kautkā aprgriezienus negribēja turēt karbis, bet tā jau viss safe. Šis tiešām ir special edition ar savu īpatnējo skaņu.
 12. Roberts Sloka

  Derbi Senda V2

  Sveiki powerieši. Tātad, nolēmu uztaisīt pēdējo mazo updeitu. Pa šo laiku senda tikusi pie jaunām platsmasām, tika iegādāts arī jauns sajūga hēbelis ar kronšteinu un izpūtēja kronšteins. Tagad braukājos, problēmu nekādu nav, viss kā jābūt, vienīgi priekšā vēl jāpieliek 2 smukas led lampiņas, kuras jau drīz būs. Tad nu tas arī viss, paldies ja izlasīji.
 13. Roberts Sloka

  Jautājumu topiks

  Nē, tieši otrādi, strāvas regulators vajadzīgs gaismām, lai tev neietu par daudz strāvas uz viņām.
×